Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
craw - můj závoj má taky ten hřebínek, a když nebude držet, tak ho holt pak sundám, až bduu zuřivě tančit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu: budeš moc hodná - když to sem písneš ve čtvrtek, tak budu mít ještě dost času si to nacvičit:-) hanu: no do polovyčesaných, ale klouže to, tak jsem to chtěla přichytnou těma pérkama, ale zase už to do toho účesu není ono...no prostě když mi to nepůjde přichytit, tak se na to vykašlu a půjdu jen s korunkou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím že ty kadeřnice jsou holky šikovný(teda jak který) a že s tím zkušenst určitě taky májí a určitě nějaký triky,který my smrtelníci neznáme ;-)
Odpovědět
Pekne rano preji! Se Vam musim priznat,ze zacinam byt nervozni co se tyce toho jestli mam dobra uces a make up vlastne i saty nejak jsem rozhozena a nejsem si ani jednou veci jista.....zeby jen nervozita? Prvni myslenka rano byla,ze pristi sobotu budu trpet na rozlucce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko všem, už mladé paní boun a nevěstě hafhaf!!! :-) fin - myslím, že je to nervozita ;-) nebo prostě snaha o to, abys byla v ten den opravdu ta nejkrásnější ... já nervózní nejsem, ale to, jeslti jsem vybrala opravdu pěkné šaty, mě napadlo už několikrát :-) takže klíííííd!!! ;-) venku svítí sluníčko, mužíček bude venku něco opravovat, tak asi zase vylezu na sluníčko :-) škoda že se v té síti dá ležet jen na zádech :-) asi si dám vedle deku - ale v síti vydržím jakžtakž ležet, na dece vůbec, to je nůďo :-| a ve čtyři jdeme na squash :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, včera jsem se sem už nedostala, takže teď napravuju restíky :-) janíí + zrzu: samo nee ve svatebních šatech, ale my budeme na zámku i spát, protože se sjedem snad z celé republiky, takže šaty budou od pátku připravené v Poličanech a já se do pardubek vracím jen kvůli klidnému večeru, spánku, kadeřnici a vizážistce. Koupila jsem si supr šatičky (vyfotím a vystavím v albu) bez ramínek, plátýnko, takže si neponičim účes ani líčení tim, že bych něco rvala přes hlavu a v nich se odvezu. S nervama jsem bojovala taky, ale protože bez auta na zpáteční cestu v neděli se neobejdeme, je to jasný. Ale už mi přišla ta cedulka "Nevěsta", takže si to fakt užiju a mám i koupený stuhy v barvě svatby, takže jsem klidná a těším se na to :-D jo a taky přišly ty šaty ze států, jsou krásný, ani jsem to nečekala (opět vyfotím a vystavím) moje tipy: 1. Občanka - my i svědci, budu jim posílat mail s připomenutím, to by byl obr průšvih a už jsem to zažila. Pak svědek prostě nemůže svědčit. 2. Prstýnky - už shromažďuju na speciální poličku věcičky, které se nesmí zapomenout. 3. Dobře se vyspat - jak to udělám, to nevím, už 2 noci po sobě se mi zdá o svatbě a sny to hezké moc nejsou (co nevyjde, trapasy...) 4. Večer předtím využiju toho, že budu v bytě úplně sama a budu relaxovat: zapilníkuju a nalakuju si nehty, zapálím si vanilkové vonné svíčky, pustím si film Moje tlustá řecká svatba - mám ho ráda a je tématický :o) fin: taky jsem nervózní, to bude v poho ;-)
Odpovědět
ahoj holky tak uz to mame za sebou, vsechno vyslo uplne perfektne!!!! ale ten tyden pred to byla hruza. takze pevny nervy!!!
Odpovědět
Profilova fotka
boun - gratuluju, mladá paní!!!!!!!!!!!!!!! :-) těšíme se až budeš mít víc času a přijdeš nám poreferovat a samozřejmě očekáváme fotečky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bad - k tomu filmu, zrovna včera jsme s M. koukali na film 27dresses :-D kdo nezná, doporučuju! :-D je celý o svatbách, bavili jsme se :-) já ho viděla už podruhé :-) taky dobrý relax
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak jedete. Já včera doma nadhodila, že to asi necháme na příští rok, ale že chci zásnubák na tu 10 tku a pak Potůčkovi a prstýnky od retofy, co mám v albu. A bylo mi řečeno prej na co bych čekala, že to prej zmáknem letos :-) :-D Tak sem zvědavá, na 31. už to ale asi nestihnem, nemáme prstýnky.No zejtra to stim mym chlapem proberu :-) boun: no super, velká gratulace mladá paní x-) a už se nemůžeme dočkat foteček v albumu, tak šup sem s nim, at´máme kam přidávat gratulation ;-) mě furt přišlo, že máme spoustu času a ono už je to tady a najednou čas žádnej a budeme asi odkládat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boun taky se připojuji ke gratulaci a přeji hodně štěstí. :-) a na fotečky se moc těším
Odpovědět
Profilova fotka
brum - a to by ty prstýnky nestihli jo? my je měli do 14dní. ale z normálního zlatnictví, nějak tady nechytám ty diskuze ohledně prstýnků té nebo té značky, mě je to fuk :-) bad - ty šaty jsou suprácký!! a oboje ti moc slušej - já bych takový krátký nemohla kvůli svým ladným nožkám velikosti mrože (ten vlastně asi nohy nemá co?) :-D na tom sluníčku se dneska nedá vydržet, fuj - asi se holt nikdy neopálim, ale škvařená bejt nechci :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
boun: gratuluju převelice a přeju hodně štěstí :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - nevim v "normálním" zlatnictví nám tvrdili min.měsíc - což je jaksi už úpozdě a na goldexu odkud bych je chtěla objednat je dodačka 3-4 týdny, tak nevim možná, když je objednáme do pondělka tak se to jmožná stihne, no zejtra má ten můj noční tak to snad nějak probereme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janiii: díky moc :-) , ty seš k sobě moc kritická, koukala jsem do alba a je to fakt v poho :o) a hezký oznamka ;-) jo a to tvoje přirovnání k L.Rybový...to už se mi jednou stalo, když jsem se s dcerkou fotila v bazénu pod vodou, a pak fotos ukazovala, tak mi lidi říkali, že vypadám jako Rybová ve filmový Kytici :-D :-D (hraje tam vodníkovu nevěstu se záběry pod vodou) jinak značky prstýnků mi taky mic neříkají. boun: asi se zeptám jako pitomec, ale ten tvůj nick, to jako podle sloganu "kdo neskáče není čech"? :-D
Odpovědět
boun jejejeje ahojky!!!!!!!!!!!!Mlada pani blahopreji moc moc Janiii jj tento film je zuzo....ted koukam na filmy jen o svatbach hihi
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím návrat ze squashe - teda v tom vedru jsem ráda že jsme to přežili :-) dali jsme jen půlhodinu, ale zato intenzivní, ufff ufff :-) ale ten pocit po sportu - k nezaplacení :-)
Odpovědět
To neni mozny ne jenom ze mi odpadl ze svatby tatka a ta jeho ale jeste coz je -2 ale prave ted odpadla teta a strejda (vcera stryc skolaboval a amputovali mu dva prsty je cukrovkar...)coz je -dalsi 2 ach jo No co nedelam zivot ...
Odpovědět
Profilova fotka
fin - je mi to moc líto :-( hlavně aby strejda i tatínek byli v pořádku!!! zdraví nikdo neporučí a nemoc se na termíny neptá, bohužel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fin máš tu svatbu opravdu s nečekanými událostmi :-( ale zase bych řekla,že je pořád lepší že se to stalo teď než kdyby se to stalo na svatbě,to by bylo ještě horší.Přeji ti aby vás už žádné nečekané události nepostihli :-)
Odpovědět
No uz si z toho nic nedelam hold to je zivot jojo Jinak se uz zacinam tesit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já nestíhám zírat - můj ženich, netanečník!!!! vždy vše max. odploužil!!! mi včera řekl, že teda zkusíme natrénovat trochu ten sranda tanec, tak jsme si pouštěli ty sestříhaný kousky hudby a zkoušeli na to nějaký kreace a víte co z něj vypadlo??? "no ještě by to do toho chtělo ten kousek z hříšnýho tance" :-o on je ochoten zkusit se naučit pár kroků mamba! já prostě zírám x-) x-) :-) kolegyně od něj z práce velice dobře tančí, tak prej za ní zajdem, ať nám poradí a ať ho zkoukne, jestli se to takový dřevo je schopný naučit :-)
Odpovědět
janiii to je suprovy!!!
Odpovědět
Ahoj holky tak jsem tu boun graulujííí mladá paní a těším se na fotečky holky tady leje od dvou hodin bouřka a jestli jste ted viděli zprávy tak Děčín už je taky pod vodou uf to je děsný naštěstí nás se to zatím netýká ani nikoho z rodiny, ale je to tady hustý fin pozvánky jsou supr a mejlovku jsem poslala už ani nevím co jste psali jo už jo to lógrování vyzkouším jdu si udělat kávu a pak šup do vany my pijeme turka takže lógru budu mít dosti někdy máme i 4-5 denně :-| jani k tomu tanci blahopřeju mě se to moc líbí, ale nevím jestli to zrealizujem u nás jsem to poleno já normální disko tanec jo to se vyřádím ale nějak nejsem na tohleto musíme to probrat
Odpovědět
Profilova fotka
dneska v Pardubkách snad nekáplo ani ň. S tím Děčínem jsem to četla před chvílí, je to hrozný. Ani ne kvůli povodni jako takové, ale jak dlouho trvalo, než se Děčín ocitl pod vodou. 170cm vody za 2hodiny. Děsný. janiii: to je fakt skvělý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíte, logr - že bych ještě udělala kafčo? :-) ale asi to odložím na zítra, chce se mi moooc moc spinkat, asi to sluníčko a squash mi dal zabrat :-) a zítra vás tu nechám celý den samotné, jedeme k mamině, bude mít svátek tak popřát a domluvit ještě nějaký věci na čtvrteční koláčky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak teď jsem púřišla domů,v jedné hospodě (ze 3) u nás mají svatbu,a teď měli ohňostroj.Ten byl úžasný-hmmm asi ho mít nebudu :-) ale co,žejo :-) Dívám se na Titanic a je to fakt dojemný,asi víc než jindy :-( Zrovna hrají tu písničku když se loť potápí(ti mladí muži jak hrajou na lodi) no prostě krása,nevím ani proč mě to tak najednou dojímá :-( Jo a poočassí-u nás v poho jen malilinkatá přeháňka,ale nic velikýho jen opravdu decentnost,i když tu bouřka bouchala ze všech stran,kámošovi co bydlí 14km od nás odešel počítač,asi blesk,zapl ho a padla rána a z počítače se začalo kouřit,má asi smůlu :-)
Odpovědět
hanul to má kámoš asi fakt smůlu no my jak je bouřka všechno vypínáme jistota je jistota :-D já už toho počasí mám fakt dost já chci do svatby ještě aspoň jeden víkend slunečný chci se opalovat, příští týden taky nemá být zrovna nic moc ach jo jinak taky koukám na Titanic a taky tady někdo měl ohňostroj ale byl za barákem tak jsem ho neviděla jen slyšela a byl docela dlouhý =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou neděli nevěsty:-) tak dneska jsme měli v kostele ohlášky:-) asi lidi čučeli, že se bereme:-D Hanu: ta píseň v Titanicu, co je hraje ten smyčcový kvintet je Blíž k Tobě Bože můj - je to náboženská píseň, která se hraje běžně v kostele při mši - kdybys znala celý text, tak budeš dojatá ještě víc :-DDD Boun: Moc gratuluju - vyšlo vám i krásně počasí, viď? Budu se moc těšit na fotečky! A jak jste si užili svatební hostinu? jednou jsi tu říkala, že se s manžou vypaříte už tak v deset, ale doufám, že jste to neudělali a užili si s rodinama a přáteli báječnou noc, která už se nebude opakovat! (však na milování s manželem budete mít ještě spoustu času ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
craw jaký ohlášky????My to máme taky v kostele ale o žádných ohláškách nevím :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?