Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
hanu - přesně, nevim co chci - déšť ne, ale 30° ve stínu bych taky mít nemusela :-| ale neřeším to, ono nějak bylo, nějak bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janiii ve čtyři? NO to může mít svoje kouzlo ;-) my už v 11:00 takže touhle dobou se budeme za tři týdny rovnat u svíčkový :-D Dneska jdu na nové melírky a zkoušku, tak držte pěsti, ať nevypadám jak koště :-D Jako dámy, co to je tohle počasí?! U nás v Hradci prší a bouřka a hromy duní to jak blázen, se bojím bojím :-. A počasí by bylo ideální příjemných 25 stupňů, lehounký vánek čechrající jemňoulince závojík a šatečky...ovíval by pot ze svatebčanů a z nás:-) jako náročná nejsem ani trochu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu no to mě ani neděs, že v hradci leje - mamina dneska měněj okna, takže křesla a deky maj vystěhovaný venku, aby se na ně neprášilo - no nazdar :-( a s tim počasím, jak to popisuješ, tak už vidim, jak je 16°, fičí sílou orkánu takže závoj vlaje někde směr Hrubá skála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) v Pardubicích jako v Mechově (néé, zrzu, to je legrace, samo myslím Hradec) Mám bájo náladu, páč zkouška účesu dopadla na 111111111 :-D :-D :-D Nakonec ta nechtěná změna kadeřnice dopadla báječně, akorát jsem k ní hnala na poslední chvíli, takže nemám žádnou fotku. Čili až na svatbě. bros: jak jsi dopadla ty? Já solárko miluju, vždycky když už to vypne, klidně bych ještě přidala aspoň 5 min x-) Ale nemůžu to přehánět, nechci bejt přeopálená. Jinak my to máme v 12.30 na zámku Bílé Poličany, což je u Hořic. Naši mají poblíž chalupu, je to tam fakt moc hezké :o) Na svatbu se dovezu sama, páč přítel s dětmi už tam zůstane od pátku a já se sólo vrátím do Pardubek a v so zpět. Trochu complicated, ale auto potřebujeme na zpáteční cestu s dětma, tak nemá cenu, aby mě někdo vezl. No ale už jsem si objednala cedulku do auta Nevěsta, takže se těším :o) a ozdobím si auto :o)
Odpovědět
Profilova fotka
bad - jak "dovezu se sama" - jako fakt sama?? nedovedu si představit, že bych měla řídit ve svatebních šatech :-o a škoda že jsi neměla foťák, jsem zvědavá!! no, ženská no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky:-) tak co Boun a Haf? teda pokud je u nich počasí jako tady u nás, tak se maj, páč jim to parádně vyšlo...holky toto letí jako smetí :-DDD příští sobotuuu-jůůů...Dejte mi tipy na co rozhodně nezapomenout - co kdybysme tady udělaly společně seznam tipů? Každá bysme mohly napsat aspoň 3 tipy na co nezapomenout udělat před či ve svatební den - každá jsme jiná a mohlo by to být přínosem nám všem , co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
tak já začnu :-D : 1. dobře se oholit novou žiletkou - není nic horšího než se opupínkovat kor v teple (já na to trpím) 2. večer před svatbou si dobře vytrhat obočí 3. krásně si vyčistit nehýtky a jestli uklízet před svatbou, tak jenom v rukavicích 4. Neloupat brambory ani mrkev (blé hnědý nebo oranžový ruce) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
craw - nápad výbornej, ale mě teda teď vůbec nic nenapadá :-D už abych měla nějakou práci, protože vydržet tady na zahradě s babi a dědou je občas o nervy ... všechno musí být po jejich, a hned!!! už na to chvílema fakt nemam ... chjo, ti dokážou zkazit člověku náladu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
badbuny ty perníkářko :-D pche ale já nejsem čistokrevný hradečák :-D :-D jsem ráda, že jsi dopadla dobře u kadeřnice,já jdu za chvílku:-) a co to řízení? Sama? Týý jo to jsi hustá, já bych nabourala nervama do prvních popelnic u baráku :-D janíi já se taky děsím, že budou buď tropy nebo orkán..na tohle mám děsný "štěstí" craw...budu přemýšlet taky a napíšu... 1) nezapomenout OP někam na viditelné místo či zodpovědné osobě předat ;-) 2) nejíst čokošku, občas jsou po ní beďárci.... jo holky...prohlížela jsem si alba...a album vivien mě teda dostalo..vyloženě k slzám:-( teď člověk vidí, co dokáže život a že nemá smysl dohadovat se doma kvůli kravinám (viz třeba barva ubrousků či zda mít ozdobený toaleťák) a maximálně si užít každou minutu štěstí...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, rychle zdravim a zas mažu, nějak na Vás nemám čas - mám zahlcené závity počítačovejma termínama - no jo správce sítě :-D :-D bros. - jo káplas na to :-) , je to jeden z možnejch důvodů, jen ten můj na mě, že prej se mu příští rok nevejdu do šatů :-D - takže zatim je v merku podzim - třeba 19.9. to je supr datum a kdyby to šlo ještě ve 3 na Seeberku, tak budu štastná jak blecha. To snad už nebude takový vedro jak ted´ - to mě docela drtí a kdyby takhle bylo i 31, tak asi padnu a mám po svatbě :-D :-D :-D no určo Vám dám vědět, jestli se nějak domluvíme, teoreticky bysme i stihli 31., ale to by se museli dneska objednat prstýnky boun - jsme s Tebou a užij si to ;-) jé holky ani mi to nepřišlo, že už to máte tady :-)
Odpovědět
Ahojky konecne po praci a uz jen jeden den predemnou jeee huraaaaa Craw uzasny napad!!! Me napada jen toto 1.Jit brzy spat at nejsou kruhy pod ocima a nejlepe si dat pred spanim dvojku vina at si zajistis klidny spanek :-) 2.Nezapomenout na antiperspirant prece jenom je cervenec :-) 3.Doprad nozickam den predem hyckani prece jenom si to vytrpi v den svatby(takze i nehtiky uprava)
Odpovědět
Dnes jsem se v solarku kroutila a koukana si na nohy jak je na tom celulitida a pani jani holky temer je fuc!!!!!Logrovani miluju :-) Dnes jsem dostala od jedne zname darek ke svatbe (ale jen pro me :) ),protoze jede na dva tydny na dovcu a uz se neuvidime.Normalne me rozplakala dala mi naramek z perel ziskanych na mallorce.....pani to jsem necekala....proste Irove jak jsem psala jsou srdecni teda nekteri :-) Dnes jsem rozdala pozvanky na moji rozlucku a je to v celem meste udalost....dokonce nejake zenske se o tom bavili,kdyz ten muj cekal na solarko :-) -mi o tom pak referoval
Odpovědět
Článek se načítá
Jo jeste me napadlo kdo bere antikoncepci.....nezapomenout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky dneska si dám k večeři světlej chleba a něco dobrýho k němu, třeba sýr, nebo prostě něco - jsem strašně nervní a podrážděná (a to to ani nemam dostat :-) ) ale zítra jdem na squash tak to napravim ... zatím mě napadlo: 1. - zkontrolovat prstýnky, jestli jsou v krabičce a svěřit je důvěryhodné osobě 2. - nachystat si nezbytné zbytečnosti :-) s sebou do kabelky - pap.kapesník (na slzičky, v mém případě spíš na alergii), lesk na rty,... 3. - svěřit někomu věci potřebné na obřad - v našem případě bublifuky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já opálení nechávám ještě tento prodloužený víkend a pokud se to nepohne tak nastupuji na solárko, holt se nedá nic dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě ještě napadlo: 1. nezapomenout vzít prstýnky! jedna z nejdůležitějších věcí - to by bylo!:-DDD 2. mít připravený deštníky i když pršet nebude, ale kdoví, co se může přihnat a pak být zmoklá jako slepice? :-N
Odpovědět
Jani jestli muzu radit moc dlouho necekej!Ja zacala solarkem a kdyz je pekne vylezu na strechu a opaluji se na normalnim slunicku...je lepsi vyuzit oboje udelas si peknou barvicku!Se solarkem to moc neprehanim ale zacinam vypadat lepe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - v solárku jsem byla zatím 3x, teď mi to bohužel nevycházelo časově, nedostala jsem se do města. ale příští týden to budu muset napravit :-) ale já se hrozně špatně opaluju, takže mi bude stačit jen slabý nádech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak si myslím,že ohledně toho na co nezapomenout jste napsali vše,ještě teda by byl dobrý i nastávající manžel,aby se někde nezapoměl,což je u nás docela dost možný páč ten můj je totální spáč,proto taky bude spát u nás a ráno pojede domu obléct se atd... přeci jenom se u nás bude stavět brána a budou tu všichni naši známí tak to bude asi takhle lepší. Myslím že dnes bylo počasí pěkné,teda aspoň u nás,jen malilinko zapršelo a dost,ale je ještě docela dusno :-(
Odpovědět
ahojky, snad se mate vsichni co nejlip :), u nas uz zacina blazinec s tim kdo co jak kdy kde......a tak...navic jsme museli odrict fotografku pac to byla znama ale rekla si o stejny penize jako jsou ceny na netu, tak jsme si vybrali nekoho jineho...........minuly tyden jsme se vratili z Korfu, kde bylo denne pres 30 stupnu......tak jsem docela z toho pocasi zklamana, navic 17. se kvapem blizi, ted uz jen vyzvednout vsecko potrebne.....tenhle tyden jsem absolvovala zkousku u vizazistky a zkousku satu..... a nastesti uz mam vsecko zarizene...ufff.........tak hodne stesticka vsem..... :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak by mě holky zajímalo, jak si pořádně pevně připevnit závoj - jak to ty kadeřnice dělají - obyčejnýma pérkama? Já budu mít doma 2 závoje a korunku a pořád nevím, co si vybrat - no s korunkou by bylo nejmíň práce, ale na druou stranu závoj se mi na nevěstách líbí, ale zase nechci, aby mě spadl...:-D
Odpovědět
craw ja budu mit naboku ozdobu do vlasu viz albicko a vzadu jeste zavoj bala jsem se at to neni preplacane ale pry to bude vypadat dobre :-) Chtela bych mit zavoj cely den
Odpovědět
ija mas moc krasny uces!!Ktere saty jsi si vybrala?
Odpovědět
ja mam zavoj na hrebinku a nejak to tam upevni............. momentik, pridam fotku v satech........ dekujuuuuuuuu, taky se mi ten uces libi, navic nemam nikterak dlouhe vlasy a vsecko je to z mych vlastnich, zadny pricesek.....
Odpovědět
Profilova fotka
craw, myslím, že tam na tom závoji jsou hřebínky...nebo alespoň v salonu jsem viděla..nebo myslíš, že hřebínek je málo? Jinak jsem byla u kadeřnice a musím říct, že snad to i bude fajné...sice mě nechala kratší dobu pod sušákem a vysněné vlnky nejsou to pravé, ale ve svatební den to snad bude ok..
Odpovědět
Profilova fotka
no, já si teď zkoušela závoj - má hřebínek a ještě takový dráte za který se dají chytnout pérka, ale stačí párkrát mávnout hlavou a začne to padat - hřebínk by absolutně nestačil - nechápu, jak to tam kadeřnice dávaj... :-S 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
craw tak to jsi mě dostala teda...já si naivně myslela, že to stačí 8-) no ve čtvrtek jdu do salonu naposled zkusit šaty a tak se tam zeptám, jestli mají nějou vychytávku..přeci si tam nedáme napínáky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se poptej a pak to sem písni - docela by mě to zajímalo, páč jinak půjdu bez závoje ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
craw ale jdu až ve čtvrtek, písnu to sem určitě, snad už pro tebe nebude pozdě nebo některá z holek,jestli má nápad, ale napíšu určitě,neboj, závojík bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
craw ale ty si si ten závoj zkoušel na vyčesaný,nebo nějak upravený vlasy???Zase když to budeš mít vyčesaný tak by to měla držet,já na tom svým mám tak jen hřebínek a drží krásně i když mám rozpuštěné vlasy.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?