Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Janiii jasne ale musim to tu hodit snad k veceru :-)
Odpovědět
Jo a mam pro vas staronovou novinku ci spise neco pro krasu! Logrovani!!! ;-) Logr z kavy...vyborna vec na masaz a zpevneni kuze a hlavne poradneho prohrati(tim pomaha i na celulitidu!) Pouzivam to zatim jen tyden ale vazne je to uzasne a hlavne hned po prvnim logrovani citis vysledek!Dobre jak na stehna tak i na zadek a i kdo ma macaty ruce a nebo je chce prohrat!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
fin: prosím tě, popsala bys postup práce?
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se k davu zvědavých lidí prahnoucích po detailech logrování :-D problém je, že nepiju kafe žádný, natož "šrotový" :-) ale neva :-) co bych pro krásu neudělala :-)
Odpovědět
Ja to delam tak,ze se osprchuji a pak pekne vypnu vodu vezmu si logr z kavy a nanesu na stehna .. a masiruji a tru staci chvilinka 2-3minutky a pak oplachnu.Vice se myslem nemyju zustane takovy fajn jako by olejovy filtr a vonim krasne po kave :-) Nejlepe pak do dlouhych kalhot at jsou stehna co nejdele v teple! Kdyz mam rict pravdu ja kafe nepiju a kdyz uz tak instantni ale koupila jsem si kafe(a vubec mi neni lito penez protoze je to fajn)a delam to tim!
Odpovědět
Profilova fotka
fin - oká, dneska večer vařím kafe :-) zkusim to i na ty paže :-) on je to vlastně takový přírodní peeling že?
Odpovědět
myslem - mydlem omlouvam se za chyby
Odpovědět
janii jj je ale ma to takovy ucinek ze to prohreje a hlavne je to fajn za ten neporadek to stoji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi je lepší ten lógr ještě teplý, ne? nebo je to jedno? Já teda kafe jedině lógr, takže zásoby jsou :-)
Odpovědět
No delam to i tak,ze si v praci vezmu logr z masiny(je uz suchy) a pak jak jsi mokra to na sebe hodis :-N s teplym jsem to nezkousela...
Odpovědět
Profilova fotka
no , musí po tom být docela svinčík :-) , ale sprcha to spláchne a jestli říkáš, že je to fakt bezva, tak to vyzkoušíme a....uvidíme :-) :-) zrovna včera jsem se bavila s kámoškou (svědkyní), co má 3m po porodu a stěžovala si na pomerančovou kůži na stehnech a že hubnutí nejde tak, jak by chtěla atd, atd. Doporučím a jsem na to fakt zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bad - koukám na tu tvoji fotku v profilu a nemůžu si pomoct, připomínáš mi Lindu Rybovou :-D fin škoda že jsi to nenapsala dřív, dneska jsem zakoupila nějaký krém na celulitidu od GArniere, měli akci kup 3 přípravky a nejlevnější dostaneš zdarma a já potřebovala nějaké tělové mléko a opalovací krém, tak jsem to vzala taky, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky je to v albicku uz mam i pozvanky zalepene a uz je jen rozdat :-N Uz jen chybi vystrihnout cisla do tomboly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - krásný!!!! logr jsem dneska nezvládla :-) vylezla jsem z vany a M. si ještě připouští vodu a čachtá se, tak mu tam nechci sypat logr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fin-opravdu krásný :-) Logr si asi taky zkusím,ale nejdřív budu muset koupit to kafe,páč je to u nás stejný jako u fin,k dispozici je jen rozpustny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A chtěla bych popřát všem co je čeká svatba zítra a v sobotu hodně štěstí a hlavně nedeštivé počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky na holky moc myslím, když jsem lezla z vany tak jsem si řikala "za tři týdny už budu pěkně na nervy ..." a holky už to mají za pár hodin!!! :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už je to na spadnutí, co? Já byla pořád v klidu (spíš bych řekla, že jsem svatbu pod dojmem stěhování tak nějak "vytěsnila" :-) ). Pak na mě na našich svatebních webovkách vybafla věta: "Vaše svatba je za 26 dní" - a mně došlo, že už to fakt není žádná sranda. A dnes už to je jen 16 dní.... :-N Tak jsem včera nakoupila aspoň náušnice, něco na výzdobu modlitebny a knihu hostů ... Hned si připadám líp :-D A co Vy????
Odpovědět
Jeje holky uz strihame i tombolu ale boli me prstiky tak jsem si rekla,ze pisnu hihi
Odpovědět
A je to tady je 3.7.09 prvni z nas se vdava jejejeje Boun hodne stesti!!!!!!!!!!!! No a kde se loudate kopretinky???
Odpovědět
tak holky kdo začínáte prázdninovej marato tak hodně štěstíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
boun - všechno nej nej nej a ať vám dnešní den vyjde na 1* !!!!! už se těším jak podáš hlášení jako vdaná paní x-) ;-) a jinak dobré ráno, jdu si k vám nachystat snídani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, janii: aspoň nejsi kostnatá! To raději budu mít větší zadek, než žádnej s kostma..:) nejsi k sobě moc přísnáá? :-) zrzu: máš recht :-) za 2 týdny a je to tady.. ty jo, já už to budu mít za sebou a vy se ještě budete těšit ;-) na jednu stranu závidím a na druhou už si přeju,aby nastal ten den "D " :-) dáte sem fotky hnedka,že jo?? já si strašně ráda prohlížim fotky,baví mě to ;-) badbunny: no tak to jsi začala super, tak by to mělo být..nejdřív pomalu a pak to rozjet..:) jéé 15min..je to už mazec,co tam vydržet?? já jím denně meloun a když jsem včera byla naposledy na 16min.tak pode mnou byla kaluž vody :-D tak jsem si řekla, že je dobrý,že to vylučuje škodliviny z těla :-D ale mazec no... Taky máš čistě bílé šatky?? ono to vypadá fakt krásně,když je člověk opálený a ještě bílou k tomu :-) No, máme to na zámku Zákupy /okr.Česká Lípa/ je to v kapli,kde jsou samí svatí...vypadá to jako v kostele..a navíc tam bude s námi František Ferdinand s Žofkou :-D úplně mi z toho šel mráz po zádech,když jsem v tý kapli byla 8-) A kde vy??a v kolik h.??
Odpovědět
Profilova fotka
boun a haf: holky hodně štěstí a krásný svatební den.. ;-) vyjde i počasí, tak se držte a ať vše vyjde.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros - no zrovna o fotkách přemýšlím a fotky vůbec nevim kdy budu mít, mohla bych poprosit v sobotu až se sejdeme všichni znova u nás na zahradě, tak aby mi přinesli paměťový karty z foťáku a abych si je stáhla k sobě ... protože v neděli odjedem a s příbuzenstvem se třeba 14dní neuvidim. od profíka chci fotky jen na CD, když vyvolávají fotky tak mají přemrštěné ceny, to si vyberu radši sama kolikrát chci kterou fotku udělat ... nejradši bych si momentky ze svatby nafotila sama, ale to mi asi neprojde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrééé ránko, tak první dáma na holení...jak se asi cítí boun, určitě už je krásně načesaná, nalíčená a čeká na budoucího manžílka, holky já mám z toho husinu normálně:-) takže boun a haf, držííím pěstííí ;-) fin logr pravíš jo? Asi začnu vařit místo rozpustnýho turka:-) vyzkouším, za to nic nedám a uvidím ;-) děkujeme za radu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,nevěstám také přeji hodně štěstíčka,a na fotky už se taky moc těším Tak už se to kvapem blíží,za 3 týdny a už nebude úniku :-) tak musím jít dělat něco užitečného,tak se konečně pustím do toho zasedacího pořádku v autech :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jooo dyť ono janiii my to máme přesně za 3 týdny, to je voooostrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - jojo, je to tak :-)v kolik máte obřad? my až ve čtyři odpo - tak touhle dobou se budu ještě cpát doma řízečkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zasedací pořádek v autech hotov,docela to šlo rychle :-) janiii-tak to se máš to já,sice o den dýl, se budu potit někde na sluníčku a fotit se,protože bude nádherně,sluníčko bude pražit a obloha bez mráčku :-D Dělám si srandu,protože nevím jestli bych takovéhle počasí chtěla,když nebude pršet tak to bude nejlepší :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?