Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
fin - jinak dík za podporu i ostatnim holkám, se to tak nějak ted´prostě všechno s... možná bude rozumnější to odložit na ten podzim nebo na příští rok (stejně jak s tim nehejnbnem příští týden tak je to o ničem); no uvidim ve středu to tam jedu poprvý a třeba to bude jen od po do čtvrtka a pak na pracák - ale moc tomu nevěřim že budou ochotný - znáte úřady :-D ; no a všeobecně asi by bylo fakt nejlepší nejdřív práce potom svatba a nejen kvůli tomu že peněz moc není, ale i kvůli tomu že by se to všechno celý uklidnilo - ted´je to vážně na palici :-S
Odpovědět
Profilova fotka
brum: no tak to je teda vostrý..:( ty jo to je jak v polepšovně nebo co :-( hej tak to je mi líto, že to je takhle přísný... A na jak dlouho to máš?? s tím bojováním - věřím, že to je únavný a že to kolikrát ani nejde,ale vždycky je nějaký důvod proč to ještě zkusit.. zrzu: no to bude jistě pěkný.. ;-) šedo stříbrný - takový jako kouřový? a co solárko,chodíš chodíš? já jdu asi jen ještě 2x a končím.. protože už to stojí dost a mám barvu,kterou jsem chtěla,tak nebudu nenažraná zase :-D s těma fotkama - já se teda ráda fotím :-D fakt mě to bavííí :-D no ale holky, na ty svatební to určo dopadne líp než doufáte.. určo:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsme nejak zaspala. Ohledne foceni, me to taky nejde, vypadam jako blb upne na kazde foptce a pozy pred zrcadlem mi nepomuzou! :-( No co, budeme delta hodne fotek zezadu.. :-D brum: jak te tak posloucham, asi tu svatbu odloz. Nema cenu se s tim tedka stresovat... Mas jine veci na mysli. Svatbu by sis mela uzit, ale vypada to, ze ty by sis to moc neuzila... Podzim tu bude coby dup a snad i lepsi naladu a chut :-D Ale urcite myslim, ze jestli jde o den volna, na vlastni svatbu ti ho maji dat! Prosim ale, nevzdavej se! Jinak ja se tedka smazim venku na slunicku, mame 32 stupnu!
Odpovědět
Profilova fotka
Lenkouš tak jů, budu se pitvořit:-) a trefila jsi se, zrzi jsem, ale mám blond melír tak jako bacha :-D :-D :-D Náš fotograf říkal, že po nás nebude chtít opičárny, že prý o něm ani nebudem vědět a že bude chtít, abychom mu třeba ukázali jak se máme rádi a tak...tak snad to bude v poho...
Odpovědět
Profilova fotka
bros na solárko chodím chodíma kouřové, ale ne úplně tmavé, páč říkala, že na svatbu by to bylo takový drsný.. brum a vy už máte poplatky na svatbu a takové ty věci zaplacené? To mě mrzí, že s tím máš trápení, držím pěsti, ať to dobře dopadne a nenech se zlomit, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
teda než člověk dá jednu masáž vy toho napovídáte :-) co se focení týká, myslim že jsme na tom teda všechny podobně :-) kdybyste věděly co bylo za fušku dát jednu fotku na oznámení - 240 fotek k ničemu a jedna použitelná :-D ale řikám si, bude to fotograf profík, tak třeba jich pár povedených bude :-Djá se zas spíš bojim těch momentek, protože jsem šíleně ukecaná, takže všude pak mam otevřenou pusu případně přivřený oči a vypadám jak po 8 pivech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky dneska je fakt blbej den asi tim dusnem před bouřkou nebo co :-D sme se hnusně pohádali že prej už prostě z toho jak sem furt doma blbnu a dělám to samý co jeho brácha když byl před lety dlouho bez práce - už si maloval pokoj na červeno, věřil mejdlo a samý kraviny a byl nesnesitelnej a já že už sem to samý :-| a jak mu nedám pokoj a občas hysterčim, tak pak začíná bejt agresivní :-( (prostě už má taky nervy v kýblu) sabi - jo máš pravdu to bych si neužila - myslim jen na to kde a hlavně jak konečně sehnat práci - už si připadám jak úplnej magor, co je na nic a nikdo ho nepotřebuje a je to na mě už asi vidět jak sem zoufalá, takže vždycky i když se probojuju do finále a sem mezi favoritama, tak vždycky skončim druhá :-( jinak bojuju už rok a to všechno kvůli jedný krávě co nebyla schopná přenést přes srdce, že moje sestra začla chodit s jejim ex-manželem ]-( a vyhodila mě z posledního místa.
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - no naštěstí to ještě zaplacené neni, jen rezrvované, zaplacený jsou šaty a oblek pro malýho už je zkrácenej a pár kravinek okolo, prstýnky sme chtěli objednat koncem tohoto tejdne přes net
Odpovědět
Profilova fotka
No každopádně holky moc moc děkuju, že jste se mnou, vždycky člověka potěšíte a jsem ráda, že Vás mám :-) Jak to bude a nebude uvidim - nějak se to vyvrbí a třeba i v termínu, ale rozhodně nic lámat přes koleno nebudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros upravená fotka rovná se v mém případě vyměnit celý ksicht :-D brum hlavu vzhůru, lidi uměj být hnusný, ale ty to nevzdáš a práci najdeš, uvidíš...je mi jasný, že když je člověk dlouho doma, tak mu hrabe..ale máš mláďátko a budoucího manžílka a to je hrozně moc...neházej flintu do žita,třeba do konce týdne budeš mít lepší zprávy a když ne, odložíte to a o to si to pak víc užijete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: naprosto souhlasim se zrzu... a ohledne fotek, ja bych vymenila celyho cloveka... :-D Jde to?
Odpovědět
Profilova fotka
sab, jakó že by třeba jako nějaká modéééélka zaskočila jo? No tůůdle :-D ještě by se mu to líbilo a co já pak :-) néé holky určitě nám to bude slušet, já jsem naivka, věřím v to:-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, po pak sklenickach tomu budu taky verit... :-D To i usmevy a pozy vykouzlim!
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsems e vyletnila, že sebou fláknu na slunko, a už hřmí a stahujou se mračna - to že jsem vyhodila prádlo na sušák ven :-S já se z toho počasí zblázním!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: ja bych brala ta mracna. Je tu 32 stupnu, nehne se ani listecek a ze me leje a to jenom sedim..... :-D Jinak peru uz 3ti varku, schne to samo....
Odpovědět
Jste me krasne rozesmali s tou polemikou nad focenim :-D me se cely zivot smeji,ze neukazu na fotkach zuby....to bude zase sklebicise ksicht x-) :-x :-x Brum mas nas tu!!!!Me jste pomohli v hodne tezkych chvilich jak se zkracenym uvazkem tak s tatinkem a jsem rada,ze muzeme takhle virtualne klabosit!Kdyz potrebujes napis ....myslim na tebe a preji jen to nejjjjj
Odpovědět
Ahoj holky, 11 dní do svatby, to je snad vtip - vždycky na sucho polknu, jak to za mě beremese.cz počítá... Na zítra si dávám závazek - konečně vyberu akoupím ty pitomý krabičky na výskužky. Nemůžu se pořád rozhodnout, který jsou dost malý nebo velký :-(
Odpovědět
Profilova fotka
magda - ahojky, takže přípravy vrcholí jo? s krabičkama nebuĎ na nervy, radši menší, aby vás nepomluvili že toho dáváte málo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
magdi přesně jak říká janiii.V menších to be vypadat,že dáváte hodně :-) :-D :-) :-D
Odpovědět
magdi hanu radi dobre ja koupila taky ty mensi a mam propripad i ty mini kosicky
Odpovědět
Jinak je tu cevenec !!!!! :-. :-. :-. :-. Neuveritelne uz to zacina kolotoc vikendu jeje Boun...uz to ma za dva dny moc na tebe myslim holka...hodne stesti!!!! Jinak jsem celkem zhubla a snad za tech 19dni jeste neco dam dolu...makam na sobe kazdy den kdyz ne posilka tak plavani a porad nejaky pohyb a zdrave jidlo ale uz mam dost ryze jeje fuj fuj :-x Solarko jsem uz taky zacala a uzivam si ted vsechno jeje uz je to zachvilinku uf a to jsem pritom na kovci cervence a vy jste predemnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu: no tak tmavé na svatbu asi ne no, to je pravda..ale určo to je pěkný ;-) ale prosim tě, někdo fotogeničnost má více a někdo méně,ale to neznamená, že nebudou krásný fotky..:) fotografové jsou profíci a vědí co a jak,takže se nestresujte s fotografováním... ;-) první červencový den je tady..krása..letí to a já se teda už moc těším.. ještě když příští týden je krátký - jen 4 dny.. a ten další už mám dovču až do 24.7. :-D :-D se táák těším až se vyspím... a jinak máte už všecko holky zařízeno a doladěno?:)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - vzpoměla jsem si na tebe, když jsem se plácala v bazénu v neděli, bylo to super :-) tady nám bazém zavřeli, tak máme smůlu, min. na 1,5roku :-( jsi dobrá že makáš denně, to bych asi moc dlouho nevydržela :-. tak holčiny moje, přeju nám všem, aby červenec byl ten NEJ měsíc pro nás všechny!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všechny, přidám se konstatováním, že červenec je tady, my máme na zařizování jen 2 týdny a pak...jojo :-) boun: taky přeju, ať vám to vyjde tak jak má a vy si svatební den (a nejen ten) pořádně užijete ;-) Jinak zařízeno je už skoro vše, skoro i celá tombola, teda kromě dětské, ale to je v poho. Botičky i šaty dorazí určo, mile mě překvapili, zadali požadavek expres místo standard, prý svatební dáreček, bylo to milé :-) Zítra zase solárko, v pátek kadeřnice, potom vizážistka (sice se maluju běžně sama, ale já se znám, když potřebuju, aby se to jó povedlo, zvorám to tim spíš, což si teda nelajsnu), Taky uvidíme poprvé dýdžeje :-D a pak už jen Honza zkouška obleku, já zkouška šaty (to se těším velice) a pak final countdown :-) fin,janiii: holky, máte můj obdiv, takhle se mořit s dietou i cvičením, jste fakt dobrý a držim palce :-) magda: souhlasim s janiii
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je to tůůůůůůůůůůůůůů:-) holky jdeme do finále:-) co týden to svatbička a já vám všem kočenky přeju ať se to vydaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zdravím do krásně slunečného dne,a přeji skoro manželkám ať to počasí v pátek a v spobotu je aspoň tak jako je teď :-) Když jsme u tich menších krabiček tak já je mám taky,přidělala jsem na ně pár kytiček,zlatým perem popsala,aby to vypadalo,a aspoň budou vypadat plnějš,do tich větších by se toho muselo dávat hodně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak o tom tak přemýšlím, tak máte recht a kolik je ten rozměr menších krabic? Paní mi v papíráku nabízí 20/20 cm..není to moc?
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám změněnou kytku :-) dneska jsem se dozvěděla, že kamarádka květinářka objednávala kytí na naši svatbu, a jak si myslela, že nebudou bílé kaly, tak ty by byly, ale nebudou oranž.frézie ... takže se vracíme k původní variantě, oranž.kaly a bílé frézie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - já se ti na rozměr krabic co máme my nepodívám, už jsem je odvezla k taťkovi, ale záleží na tom, co do nich budete dávat ... každý to má jinak. někdo dává výslužky všem svatebčanů - a to tak že kus dortu, cukroví, zákusky, ... a např. my jsme koupili jen pár krabic, aby se mohlo porozdávat když něco zbyde ... ale mam pocit že máme taky těch 20x20 - ale tim že to nebude pro každého, tak mi to nepřijde velký
Odpovědět
ahoj jsem tak unavena z bazenu ze mazu spat ale chtela jsem vas pozdravit papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?