Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno! brum - koupili jsme dvojkovou řadu škody oktávie, ale neni nová (2005), ale je v plné výbavě a za super cenu, tak jsme rádi. je maličko škráblá, ale to já se svým parkovacím uměním určitě ještě dorazím, tak se to vymění až toho bude víc :-D a o placatý televizi radši ani nemluv - koukám, máme asi stejný chlapy ne? akorát my ji doma ještě nemáme :-) zrzu - klidně odpočítávej, máme to nastejno tak aspoň já nemusím :-D v kolik máte obřad vy? lenkous - s nehtíkama jsem na tom byla na začátku jak píše lucie, ani knoflík nešel zapnout :-D a co teprve když ty protivný prodavačky když viděly jak zápasim s peněženkou, tak naschvál vyrovnaly drobný na ten pás a já je nemohla sebrat ]-( :-) jinak mám rýmu, pobolívá mě v krku a bolí mě hlava - počasí jedno pitomý, asi jsem někde prostydla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jooo,a zkusila jsem si koupit ovesnou kaši od Emco, no že by mi to nějak chutnalo se říct nedá :-| ale třeba si zvyknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janíí jůů autíčko, tak ať pěkně slouží...já zrovna minulý týden udělala maličkej škrábaneček na zrcátku, tele no:-( ale není to moc vidět a koupíme takový ten lak v tužce a zamázne se to:-) Jinak obřad máme už v 11:00 teď si říkám, že jsme to měli udělat o hoďku dýl, ale už je poooozdě na změnu :-D jinak s tím sbíráním peněz to je to samé u mě furt...hlavně, když mi spadnou na zem, to mám pod nehtem bordel a peníz sbírám dobu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu dneska na kosmetiku a na nehtíky, nechat si udělat ten p-shine, nehty se mi po tom pěkně leskly, tak to jdu zopáknout, abych pro ně taky něco udělala :-) a venku furt zataženo, ikdyž teď aspoň neprší ...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko! Janii: to mate krasne auto, tak at se v nem dobre jezdi... zrzi: ja sjem na tom stejne, odpocitavam, den to po dni :-D Ale co, nekdo se tesi vic a nedo min (ja urcite vic)
Odpovědět
Profilova fotka
sabi: hele, já si myslim, že to štěstí mít budeme.. nemusí přece svítit sluníčko,ale ať neprší ne? tak to dopadne, věřme tomu a i když ne, tak se tím stejně nic nenaděláme.. fin: jůů tak ty jsou krásný a sluší ti i s těmi 13 kg!! ;-) lenkous: je důležitý si na nehty zvyknout,takže to je dobře,že jsi si je nechala udělat..:) Holky, dneska jdu na svatbu tetě.. takže se tu objevim až příští týden..:) ani nestíhám si tady s Vámi povídat..:/ holky páčko a krásný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
bros - tak si to užij!!! a pěkný víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
sabí, já taky víc :-D bros užij si svatbičku a načerpej poslední inspirace, za pár dnů to budeš mít ve finále ty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, užiju..:) má to v Praze ve Viničním altánu,je to tam krásný,ale jako že by na to bylo počasí.. :-( jj zrzu, ještě 2 týdny a ten 3. už to je :-D a co solárko, chodíš chodíš?? a janiii: co ten účes?
Odpovědět
Profilova fotka
bros - účes v pondělí! jsem zvědavá, snad to dopadne!!
Odpovědět
Profilova fotka
bros: hezkou svatbu, at si to uzijes.
Odpovědět
Profilova fotka
bros chodím chodím, dneska jdu zase..ale jdu na míň tak na 6 min, je to silný solárko a minule jsem se málem upekla:-) hezky zvolna... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lidi to mi připomíná že bych taky měla vyrazit nasolárkovat se ... asi to zkusím vychytat od příštího týdne
Odpovědět
Profilova fotka
janii: ja jsme se taku solarka ze zacatku bala, ale neni to strasny. A fakt si myslim, ze je to hezke, byt trosku opalena do saticek...
Odpovědět
Profilova fotka
sab - já jsem byla teď asi dvakrát, ale už to bude 14dní, měla bych zase začít ... opaluju se špatně, tak musim pomalu
Odpovědět
Profilova fotka
určitě je to pěkný mít alespoň nádecha opálení...já jsem zrzečka a mám blond melíry a bílé šaty, tak přeci nemůžu být jako mol no ne? :-D janiii a fakt to chce raději pomalu...než se zežehnout....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky na chvilku zdravim - jdu zas študovat inter. stránky, takže drbat tu s Vámi dnes nebudu moct - zítra už mě to čeká a nic z toho nevim, no snad paní to nadšení, že na mě čekala přes dovču neopustí a konečně mě vezmou. janii - tak vidíš oktávka je krásná a z r.2005 a s plnym vybavenim to zas tak starý neni - no my budeme muset tak do dvou let taky koupit nějaký novější, to naše musíme nechat přestříkat (povedlo se mi odřít bok :-N) a další technickou by asi už neprošlo - bobinka naše malá zelená :-) bros - tak si užij svatbičku, v tom Viničním altánu to musí být krásný jinak včera mi maminka hlídala malýho, když byl mužskej na noční a já potřebovala jít na zkoušku tanečků (18.7. nás čeká vystoupení na ašských slavnostech) a řešili jsme jestli má co na sebe a docela mě maminka rozesmála, když jsem jí říkala, kde to pravděpodobně bude, tak mi říká a kde prosim tě, hospoda je tam vyhořelá a věž zavřená, někde na větvi v lese ne :-D :-D - tak jí řikam, že normáolně venku - bude slavobrána, židle, stolek možná koberec a nazdar a ona si to jaksi nedovedla představit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii a zrzi: souhlasim. pomalu, ale jiste. Ja se opaluji dobre a 6 minutek mi staci... brum: drzim pesti na zitrek, hlavne si ver a zvladnes to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum - určitě si to zařídíte krásně!!! a zítra budem držet pěstičky, aby to vyšlo!!!!! zrzu - já vim že musim pomalu, chodim na 6 nebo max. na 9 min. nikdy nebudu tak opálená jako někdo jezdí od moře, to ani nepotřebuju :-) a taky mi to pomáhá na kožní problémy, tak do svatby to párkrát zvládnu a pak je mi zas všechno jedno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: me to solarko take pomama na kozni problemy. nemela jsme moc hezkou plet na zadech a tedka ani neverim, ze to jsme ja, kdyz kouknu na zada do zrcadla...
Odpovědět
Profilova fotka
janiii ani já nebudu čokoládová...jsem vděčná za nádech a to se k tomu cpu betakarotenem na podporu pigmentu a ochranu kůže....
Odpovědět
Ahojky holky zdravím tak na nechtíky si zvykám jen si to po sobě musím číst nějak mi ty nehty vynechávaj písmenka jinak knoflík v pohodě, ale zip u kalhot než chytnu ten jezdec uf a když jdu na poslední chvíli na wc jé no to je paráda :-D :-D jani gratuluji k autíčku brum at ti to zítra vyjde haf tak to nevím já objednávala z lenea a svatební dekorace jinak dneska jsem koupila ženichovi košili, slipy a ponožky k obleku na svatbu a chudák to dostane k svátku ještě musím něco vymyslet holky tak se mějte já jdu zase něco dělat tak pápá
Odpovědět
Profilova fotka
hojky, jsem zpátky z kosmetiky a s nehtíků, nechala jsem si zase udělat p-shine, a paráda! nehtíky se krásně lesknou!! :-)
Odpovědět
bros dekuji :-) Jinak hlasim,ze pocasi se tu uplne zblaznilo jeje rano slejvak a pak parak cely den!Cele odpoledne jsem byla na strese a davala doporadku sve kyticky a opalovala jsem se a docela jsem se pekne chytla!Zacinam mit uz baru jakou bych chtela coz je fajn!
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tady bylo po obědě hrozný horko a dusno a pak přišel slejvák a bouřka ... ale příští týden mají být horka, tak snad s barvou taky něco udělám :-) lenkous - tyjo koukám byla jsi úspěšná na nákupech :-) což mi připomíná že musim koupit ke košili manžetový knoflíčky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre destive rano (tedy alespon u nas) :-( My tu vcera taky meli teplo a ja stravila na balkone asi 4 hodky a opalovala se a pry zacinam chytat barvicku! Hura :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásné slunečné ráno:-) Sabísku heč:-) ne nebudu ošklivá..posílám ti do Englandu sluníčko, jo? Za chvilku tě bude hřát ;-) jako jak nám tu v HK holky včera lilo, jsem se skoro bála a ty zprávy v TV to je síla ty povodně:-( jooo opalovačka mi v rachotě nehrozí:-( chudák já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - u vás jako svítí sluníčko???? tady je zataženo a vypadá to na déšť každou chvílí :-o opalovačku snad hodím příští týden, má bejt pěkně :-) dneska se jdu barvit a přistřihnout, abych byla ready na pondělní zkoušku účesu - holky myslete na mě, protože jestli tohle nedopadne, tak jdu dohola ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Janii: myslim na tebe uz tedka. urcite to dopadne dobre, neboj! Jinak s pocasim po 3 dnech s 27 stupnovymi vedry a sluncem palicim mame zatazeno a dest - no jo, vzdyt je Wimbledon a to vdyzky prsi :-D No to asi bude po cely tyden. Jeste ze mame to solarko... :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem sem zaskočila vás pozdravit a zároveň se i rozloučit, protože dnes odjíždím na celé 2 měsíce pryč. Doufám, že se tu po prázdninách opět setkáme :-) A všem vám přeju, ať se vám svatba podaří podle vašich představ a hodně štěstí a spokojenosti do manželského života :-D . Budu na vás myslet. Tak si to moc užijte a po prázdninách ahoj.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?