Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
no já to právě měla tak, že mi drápky narostly a pak se jeden mezek zlomil a musela jsem zpilovat všechny a já mám ještě trošku křivější ukazováček (jako ne moc, ale vidím to:-)) a tak to ten delší drápek chce... janííí určitě ti tam poradí, třeba to i vyzkoušej, tohle moc peněz nestojí...a můžeš si tam třeba nechat namalovat ozdůbku nebo jen nějaký kamínek...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja chci klasiku, francouzskou, slusi mi nejvice a protoze normalne nehty nelakuji, neni to ani tak strasny sok... dela to velice elegantni rucku - i tu moji tlapotu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sab jdu též do francie, akorát přemýšlím, že bych chtěla nějakou ozdůbku..třeba třpytkatou linku jak přechází tá bílá v normální nehet..ani normálně nenosím křiklavý barvy na nehtech...
Odpovědět
Profilova fotka
haf - gelovky ti tvoje nehty orapvdu zničí, nehet se musí zpilovat po celém povrchu, aby držel ten umělý a gel, takže valstní nehty jsou po sundání gelovek jak z papíru, to mají holky v diskuzích o nehtech pravdu. já jem měla gelovky dvakrát a řekla jsem, že kvůli svatbě do nich nepůjdu - pokud si neulámu svoje. ono je to pěkné, ale musíš se o to umět starat a musíš chodit na doplnění, aby to vypadalo pořád k světu
Odpovědět
Profilova fotka
zrzi: ja to presne takhle mela, kdyz jsme si je nechavala zkouset. Mela jsme stribrnou trpytku, jak bila prechazi v normalni nehet. Taky se mi libi maly kaminek... uvidime ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak vás tu opět zdravim. Nefunguje mi počítač, tak se na net dostanu úplně minimálně. Doufám, že se máte dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mladá paní :-) jak se máš??
Odpovědět
jo celkem dobře. Taková pohodička, že teď už nic nemusim. Škola zas až v říjnu, úřady oběhaný, takže pohoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzimme: nadherny fotecky ze svatby, moc gratuluji. Ty studujes nebo ucis (ze skola zase v rijnu)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem splnila bojový úkol, vyžehlila jsem :-| teď vymyslet něco k obědu, a po obědě jedu na masáž :-) i s tchýní :-) v tomhle počasí se ani nic jinýho dělat nedá :-.
Odpovědět
Profilova fotka
janii: ja jdu do posilovny, chystam se jiz 2 hodky, ale nejde me se odtrhnout od chatu :-D odpolko nakupovat. Krasa jde na radu az v patek - jdu na zabal z morskych ras, pry mi to mam zpevnit ty moje nozky stonozky....No uvidime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuk holky, kde vás mám? jsem po masáži, paráda, sežrala (jinak se to říct nedá) jsem sušenku, jen co jsem přijela domů - joo, to je ta nerozdělená strava - a je mi těžko :-. tak třeba si organismus už zvyká že tohle nepotřebuje :-D hahaha. sab - jak bylo v posilovně? :-) fin - jakpak je, kdepak tě máme? brum - ještě pereš? :-D už jsi nás dočetla? a všechny ostatní, co je nového??
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky kotatka moje! Janii no co budu povidat mam tri dny volna a skolili me bolesti hlavy nevim co to je... Rano mi bylo lepe tak jsem si dala makacku v posilce az ze me teda teklo hruza des...az me to privedlo na myslenku jaky antiperspirant si poridit na svatbu. Jo a Janii susenka te nezabije....me bylo vcera spatne a jedla jsem bilou housku s maslem(pravym) a kakao a vaha je ok ono se telo musi navyknout na spravne casove stravovani a mnozstvi jen by to chtelo chvilinku vydrzet a pak si uz nejaky ten hrisek muzes dovolit! Prisli mi dnes fotecky mimi kolacku co jsem si objednala tak pridam do albicka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všechny, koukám, že dnes tu je živo :-) já viděla dnes na zdejším bazaru úža botky champagne, jen vel 38 a já mám 37 :-| Blbý, že není plesová sezona a tak je výběr botek docela osekanej. Uvažuju, že vyrazim do Prahy či Brna (na tohle jsou Pardubice bezva, všude je blízko) na lov. To samý popůlnoční šatičky. Jak jste na tom vy? Pokud líp než já, kde jste nakoupili? fin: já mám ráda dove 24h, má vůni ala med či co, ale je nevtíravej a příjemnej
Odpovědět
badbun a resila jsi i nejaky parfem?
Odpovědět
Profilova fotka
já miluju Versace a jeho eau d´parfum :-)
Odpovědět
bad ja stale nevim mam rada davidof ale nejsem si jista jestli se hodi na svatbu je takovy svezi spotrocni hmmm
Odpovědět
Profilova fotka
já teda kvůli svatbě jinej parfém kupovat nebudu, mám svůj oblíbený a ikdyž to neni žádná romantika, tak ho mám ráda a použiju ho :-) badbunny - já mam botky z Deichmannu, tím že neumim chodit v podpatcích a ani je nechci kvůli výšce ženicha, tak jsem neměla moc na výběr ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak po 5 hodinach v nakupnim centru jsme utratila 'nekrestansky' penize za pradlo, ale je nadherne, nafotim a dam do albumka. I jsme si nasla neco maleho na krk.... No, byl to zahul Fin: jsme rada, ze je ti lepe, ja dneska taky byla v posilovne a lilo ze mne, jen jsme se stydela, nastesti tam moc lidi nebylo. janii: chapu, mela jsme stejny problem. Ja mam botky od Bella, podpatek malicky cca 2 cm... Ale byla jsme rada, s podpatky meli strasny vyber a to by na me nebylo... A jedna susenka nic neni... Ja dnes sporadala pytlik (maly) orisku - moje slabost Jinak parfem mam, o to nejde, Daisy od marc Jacob ale potrebuji nejaky antiperspirant, neco co opravdu funguje?
Odpovědět
Profilova fotka
sab - na fotky prádýlka se těším :-) já podprdu pod šaty koupim až při poslední zkoušce šatů, přímo v salonu, abych to mohla vyzkoušet na šaty zrovna ... ale měla bych pořídit něco na tu naši svatební minicestu, ovšem nic sexy dračího to fakt nebude - to by bylo akorát na záchvat smíchu :-D
Odpovědět
sabisek jestli jsi se necpala nicim moc tuckym a sladkym tak orisky jsou zdrave tuky!!!!! Se tu z toho vedra zblaznim jeje des si pujdu asi dat dalsi studeno sprchu to dusno je neuveritelne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no vypráno a vyžehleno mám, ale ještě sem Vás nedočetla (jsem na str. 144 a Vy mi pořád přidáváte :-)) malej mi dneska nějak blinká a je nějakej přešlej tak mám obavy aby ten velkej přechod neodnesl - přijeli sme v neděli a v Tosse bylo 25 stupnu a tady v tý naší díře je 8, prší a je děsná zima, brrr .... fakt léto :-D koukám že řešíte nehtíky, tak ty si nechám svoje docela drží akorát jak už jsou delší tak se začínají lámat, ale to zas doroste jen si asi zajdu na manikuru to trochu upravit a líp nalakovat popř.nějakou ozdobu - do gelovek nejdu na to mám vlastní nehty moc ráda :-D dneska sme vyzvedli na poště oblek pro malýho a je mu to dost velký, takže asi se bude zkracovat :-) No uvidíme, nějak mi příde že je na to moc málo času a mám obavy že se možná svatba odloží, jelikož 31 je pátek a když někde nastoupim tak mi asi nebudou hned první měsdíc dávat volno na svatbu - no uvidíme, hlavně už abych konečně někde nastoupila. Tedy ted´na Vás nebudu mít čas Vás dočítat, v pátek mám výběrko a snažim se na něj v rámci možností připravit, což vzhledem k spoustě práce doma a lítání okolo moc nejde :-( No tak si na mě v pátek po 10 hodině vzpomente, jedem kvůli tomu do Varů a předpokládám, že přivezeme oblek pro ženicha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky čevencovky, tak hlásím, že dnes jsme -já, můj nastávající a budoicí tchýně pekli minikoláčky pro sousedy - takový ty svatební jako nehet u palce - byla to makačka na 2,5hodiny, ale výsledek stojí za to - je to mňamka :-D a za 2 týdny budeme péct již pro svatebčany do výslužek - a to celkem z 9ti kg mouky :-DDD to bude zápřah dámy... jo a nemáte tip, kde sehnat organzu za solidní peníze? což znamená, že ne přes internet...potřebuju to na výzdobu auta, kterou si děláme sami...
Odpovědět
Profilova fotka
brum:já taky nakonec gelovky odpískala.svoje mám krásny tak si je nechci zničit a radila sem se s paní která mi je bude dělat a říkala taky mi radila že gelovky neee!bych pak nepřežila kdybych je měla zničený!!! jinak my dneska byli s mamkou shánět něco na promoci ale nic se mi nelíbilo.když už jo,stálo to 2000 a víc a i když mamka byla ochotná mi to koupit,já to tak drahé nechtěla.takže vážně nevím v čem půjdu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
haf - no právě, nerada bych si je zničila, když pokud mi hezky povyrostou vypadaj dost dobře jako klasická francouzská i bez laku :-D jinak já měla na svý promoci klasickej černej kostýmek s bílými malými proužky a bílou halenku - takže to zas extra neřeš stejně jde jen o chvíli než se všichni vykecaj, zazvoníš si na zvonec a udělá se pár fotek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum:já právě ani ten kostýmek nemám!!!ani halenku!takže su fakt v pasti!
Odpovědět
Profilova fotka
craw - mňam, koláčky! :-) brum - malej to může mít z toho rozdílu teplot, snad bude brzy v pořádku ... a na svatbu máš volno ze zákona, neměli by ti dělat problémy ;-) pokud nebudeš chtít týden před a týden po :-) fin - dusno??? dneska jsem byla ve městě v triku s dlouhým rukávem a v sáčku :-o :-|
Odpovědět
Profilova fotka
brý večír ;-) haf a co nějaké šatečky? pouzdrové? Ono když člověk něco shání, tak za BOha nemůlže nic sehnat...já takhle furt lítala kvůli botkám sa svatbu...naštěstí už mám a bosa nejdu :-D crawler, týý jo 9 kg mouky, to se vám o těch koláčkách bude i zdát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - no snad máš pravdu a malej bude v pohodě; jinak vim, že mám nárok na volno ze zákona, já jen že jestli to konečně vyjde (což už musí) je nástup od 1.července a budu v tříměsíčce a abych hned neletěla, když si hned vymyslim volno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: oni to byli jenom orizky, ale cele 100g baleni... Haf: ja mela klasicky cerny kostymek. Ono ho pak mozna uplatnis i v praci. :-) Crawler: klobouk dolu nad pecenim, gratuluji. Ja pamatuji, kdyz jsme pekli sestrence na svatbu... Tedka musim priznat, protoze nema mamce kdo pomoci, tak ho objednavame... :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?