Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
janii: to ja bych tu vasi 40kg obludu klidne brala, pejsky ja zboznuji. Ale do bytu to ne, musime nejdrive nasetrit na baracek, takz enjeakych par let.... :-( jinak ja mam take modreho a darovaneho (podvazek od budouci svagrice), pujceneho a stareho (retizek od maminky) a noveho (saticky a zavoj) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sab - no ona je vevnitř s námi, ale jen chvíli, na pomazlení, jinak je venku ... a domů jde samozřejmě jen když je venku sucho a ona je čistá. ale má pelíšek v předsíni, tam občas spinká, nebo teď, když hárá, tak je tam přes noc nebo když není nikdo doma. ono pro psa neni důležité jestli má velikou zahradu - sám po ní stejně běhat nebude, chce být se svými milovanými lidmi, a klidně v 1+1 :-) a jakýho bys chtěla pejska? my máme bernskýho salašnickýho, mamina mají dvě berňačky a jednu retrivřici, brácha s taťkou má taky retrievřici ... trochu psí rodina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii: my bychom chteli labradora, pritel mel cerneho na Novem Zelandu, ale pred 3 lety umrela.... :-( No, chteli bychom asi cernou labradorici, asi tak za 3 roky... Uvidime... Ale uz vime jmeno pro pejska, Bublina (Bubbles)
Odpovědět
Profilova fotka
kamarádka, co si k ní pojedem pro toho kocourka, tak má teď štěně čokoládovýho labradora, tak se na něj moc těšim, ti jsou taky kouzelní - ale ono kterej pes neni že? :-) a Bublinku jsme měli kočičku, ale přejelo nám ji auto :-( jsme u silnice, proto chceme kocourka už jen domu, abysme se o něj nebáli ... nadepsala jsem adresa na další oznámení, které budeme posílat, už se jen dokopat k tomu odnést je na poštu :-) holky, nadepisovaly jste obálky i pro ty oznámení, které jste rozdávali např. příbuzným, známým sousedům? nebo to necháváte v nenadepsaných obálkách, abyste nemusely řešit, která obálka komu patří ... já je nadepisovat nebudu, jen dám na stranu ty s pozvánkou na hostinu, abych to nepopletla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: mi jsme je nadepisovali, ale bylo to ciste jenom jmeno jako strejda a teta bla bla bla. To spis, abych vedela, komu jsme to bali a komu ne. Jinak protoze budeme mit stejny pocet lidi porad (ty co budou na obradu budou i vecrer) tak jsme nemuseli resit, jakou obalku komu. Ale ja si myslim, ze je to jedno, nadeplsane, nenadepsane kazdemu jak se chce :-D Ja nemyslim, ze tady je nejake pravidlo je a cokoladoveho, hnedka bych brala domu a jeste stenatko.... Tedka 'slintam' pri predstave pejsanka
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,když píšete o těch pejsanech tak máme bílou labradorku a nechávali sme ji nakrýt s černým labradorem a v so půjdeme na ultrazvuk a zjistíme estli je březí!!!kdybyste některá chtěla štěnátko, pisněte do IP!!!
Odpovědět
tak jani alhambra je supr vozítko my by jsme taky chtěli pejska ale jsme pořád pryč a někdy by s námi ani pejsek nemohl jet tak jsme si loni pořídili suchozemský želvy a můžu říct že než jsme si je pořídili tak bych nevěřila co je snima srandy když je člověk sleduje jak se i baví :-D :-D :-D a jani já jsem obálky nenadepisovala jen ty co jdou poštou =-)
Odpovědět
Profilova fotka
haf - tak budu držet palečky aby tam mimískové byli :-) lenkous - jojo, je super, ale jak řikám - je to jiná cenová relace ... a hřešila jsem - k večeři byl tmavý dalamánek s medem :-x ale když já to mazala Mírovi, že to zkusí na ten jeho žaludek, tak jsem neodolala ... ale zítra to napravím :-)
Odpovědět
AHoj holky jen jsem vas prisla pozdravit :-) dnes mi je vazne spatne a proto semnou nic neni :-p Snad di to tu zitra doctu papa M.
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak si odpočiň, zítra se na tebe budeme těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
haf: ja bych stenatko rada, ale nemuzu... Musim jeste par let pockat :-( fin: odpocin si, hodne vody a spat (ja znim skoro jako nase mamka :-D ) jinak ja jsem prave prisla z posilovny, byla jsme dnes docela hodna: hodne ovoce, cerstve a trosku suseneho, vody atd. k veceri je kureci masicko se zeleninkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabi - teda ty jsi uplná vzorňačka! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janiii: dekuji, ja se take snazim....
Odpovědět
já jsem dneska byla taky hodná ale bohužel jsem necvičila ale v jídle jsem nehřešila jani kokula jsem se do alba pěkný podvazek šikulka jinak na s vývazkama by se mi taky nechtělo babrat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrééé ránko, tak už zase o další den blíž ke svatbičkám ;-) janiii my máme doma kocoura...a musím říct, že se psem se to taky srovnávat nedá, páč číča je neskutečně namyšlený zvíře, je to prostě pán bytu a přijde se mazlit když on chce, občas nás kousne, ale nedala bych ho ani za nic :-D máme abyčejnýho vesnickýho, ale vypadá přesně jako ta číča z reklamy na whiskas...jestli to všechno nebude tím, že jsme si ho rozmazlili :-D A obálky budeme rozesílat teď v nejbližších dnech...těm, co to jde poštou nadepíšem a těm, co je budeme dávat s koláčkama tak cca 14 dnů před svatbou to nadepisovat nebudeme, budeme to dávat místním osobně, tak to snad nebude faux pas... maja...jů, tak ty budeš maminka, to je krásný ;-) tak hodně štěstí a zdravíčka, držím pěsti, ať vše jde na 1s * ;-) sabi, já používám krém přímo do solárka, je s nějakým dvojitým akcelerátorem na opalování..podporuje opálení a snad i trochu chrání..jinak se cpu už asi 3 měsíce betakarotem, loni mi pomohl, ani jsem se nespálila na dovče, a že já se spálit umím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
zrzi: dekuji, ja pani neco ukazovala, tak ja to koupim... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sab, určitě je to lepší mít krém, ta kůže pak tolik nevysychá a není tak šupinatá jako bez krému
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty!!!kdo by to byl řek že už jen 9 dní do svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
haf no utíká to neskutečně:-) už máš všechno zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
haf: teda, ja nevim, jak ten cas leti. Tak co, vse zarizene? Co nervy - pracuji nebo jsme v pohode, hele at tak nebo tak budes mit super savtbu a krasny den, protoze je to tvuj svatebni den! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tak jsem dneska už zase hodná, snídám celozrnnou kaiserku s lučinou, plátkem 30% sýra a listem salátu :-) doufám, že fin je už líp! obálky které budeme roznášet osobně, taky nadepisovat nebudeme, jen jsem chtěla vědět jak vy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: dobre ranko, uzij si snidani :-D ja musim rici, jak jsme byla hodna a na vaze nic, ale svaly vazi vice nez tuky, budu muset merit.... :-S
Odpovědět
ahojky nevěsty, nekontrolovatelně se nám to blíží :-) všem přeji štěstí a minimum starostí!!! papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
seiferta: vitam, tebe jsme tu jeste nevidela, jeslti jsme prehlidla, omlouvam se Koukam, mame svatbu ve stejny den, kdepak to mas?
Odpovědět
Profilova fotka
janiii já mám taky hlada:-) nestíhala jsem snídani zase:-( už to vidím, jak se budu cpát večer :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sab,zrzu: no tak postupně se to nějak dodělává ale furt su vklidu.právě řeším nehty.původně sem chtěla gelovky ale když sem v jedné diskuzi četla že to dlouho odrůstá apod,to si myslím že musí vypadat škaredě.navíc já mám nehty celkem hezké a dlouhé tak by možná stačilo nazdobit ty moje. jinak su furt vklidu ikdyž mi nejspíš vybouchlo auto na svatbu ale dneska se dozvím na 100'%. holky já normálně nemám hlad!!!začala sem cvičit a přestala sem mít hlad!supeeer!
Odpovědět
Profilova fotka
haf: teda, kloubouk dolu, klidas a jeste nemas hlad, ja cvicim a hald mam, nervak i kdyz optimista jsem od prirody... No, hlavne si to vsechno udrz! :-D Jinak ja nehtiky budu mit sve, mam je hezke a pevne, jen si je necham trosku narust
Odpovědět
Profilova fotka
haf tak jestli máš svoje pěkné, tak si nech upravit ty své. Zase dělat si ty nehty kvůli svatbě, když víš, že si je nechceš nechat je myslím zbytečné..já měla své lámavé, tak jsem si nechala udělat gelové a jsem s nima spokojená, ale římám si, že třeba po létě si je nechám sundat a zase nechám nehtíky odpočinout.
Odpovědět
Profilova fotka
nehtíky chci taky svoje, už je mám dlouhé, tak je ještě zapiluju, aby nepřerostly a nezlomily se - za měsíc ještě pěkně dorostou. a pak uvidím, bud si je nalakuju jen jednoduše doma, nebo až půjdu na líčení, zkusím se tam domluvit s holčinou jestli by na ně nehodila nějaký lepší lak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to sem si taky říkala!asi si fakt nechám nazdobit jen ty své!pak už gelovky nechci a bojím se že si tím zničím ty svoje! jj snažila sem se včera večeřet abych v noci neměla hlad a ted mám u sebe snídani ale snědla sem jenom kousek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?