Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - díky, já mam radost, že to ubývá sice pomalu, ale zas si řikám, že by to nemuselo naskákat tim pádem zase rychle zpátky ... jdeme čistit rybičkám akvárko, musím uvařit, a odpoledne jdeme ke tchýni, její přítel má narozeniny, tak jdeme slavit :-) ještě že tchánovci (všichni 4 - všichni rodiče jsou rozvedení) jsou pohodový lidi - takže návštěva nerovná se utrpení :-)
Odpovědět
my jedeme taky na návštěvu ale k dědovi jedeme je konečně pozvat na svatbu oni to už vědí to jo ale dneska to bude oficielní i s oznámkem, já tento víkend nevařím dneska papáme u našich a zítra u budoucí tchýně tak na dva dny papa dietko :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no že bych dneska vařila dietně se říct nedá, dělám kuřecí maso na houbách s rýží, no ale když si dám hlavně masíčko a rýži a ne tunu omáčky, tak to snad půjde ... navíc nedělám klasickou smetanovou omáčku k tomu, ale jen lehce zahuštěnou, spíš vodovatou, máme to tak rádi u tohohle jídla ... ale odpoledne bude nějaký to grilováníčko, babi už hlásila že s sebou bere domácí věnečky :-| budu se muset holt hooooodně napít než půjdem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jani-to je přesně to co na rodinných oslavách nesnáším,tuny jídla,všechno vypadá skvěle a ještě líp voní a o té výborné chuti ani nemluvím.Hlavně u těch sladkostí a griloveček je to konec :-D Taky mi to dá dost zabrat abych se najedla jen očima ale nesnědla nic.Proto se moc netěším až budeme dělat výslužky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
janii: super, gratuluji. A obidek zni dobre taky. Ja jsem pro zmenu uklidila byt, a navarila pritely, ktery ma dneska rozlucku se svobodou. Ale odpolko je moje, masaz, dvd... uz se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
sabi - teda tvoje odpoledne zní taky parádně :-) tak si to pěkně užij!!! hanu - to zvládnem neboj :-) já se vám tu zítra poctivě přiznám, co jsem všechno do sebe naládovala jo? :-D třeba mě představa, žes e tu budu přiznávat, trochu zkrotí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holčiny,tak já dneska udělala špagety carbonara a ještě se vrhnu na třešnovou bublaninu!byli sme s přítelem nakrást třešně takže budu hřešit!ale pak plánujem posilovnu :-D aspon něco že???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, masaz je za mnou, citim se super a tedka se rozvalim s obedem pred TV a asi tak stravim odpolko. Zitra rano bude posilovna (abych odpracovala hrichy) a pak kaficko a pokec s kamaradkama. Pamatujte, obcas se musimne odmenit! :-D
Odpovědět
sabi: jak mate obrad? normalni? v cestine ? anglictine? my mame svatbu nabouzove, ale potom jsme chteli mit hostinu zpatky v olomouci, aby to bylo pro vsechny co nejjednodussi se dostat dom, tak to mame hned v centru mesta ,coz je perfektni pro vsechny.
Odpovědět
Ahojky tak jsem po praci a jak to tu ctu uzivate si sobotni pohody ....ja uz taky ;-) Dnes budu sedet jen u pc a tv a relaxovat na vecu udelam rybku a dam si vinko a poradne se zrelaxuji :-N Dnes jsem byla na depilaci voskem a pak uz pred svatbou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D bou: my mame obrad v cestine, ale prekladany do anglictiny: budouci manzel neumi cesky a je to pozadavek matriky (no alespon inanglicti mluicic hoste budou vedet o co jde). Jinak obrad a hostina je na karlove korune (chlumec), hoste jsou ubytovani v Hradci kralove na namesti (vsichni v jednom hotelu, pouze 2 rodiny 'pres ulici' v penzionu). Hoste maji sraz v hotelu (cesti i prespolni v 13 hod, kde budou mit lehky obed - buffet style, potom je autrobus preveze na zamek, usadi se a prijedu ja s druzickami... pak bude 'ano' 'ano' cast, fotecky a prohlidka zamku, male obcerstveni v zameckem parku a pak hostina v 17.30 v zamku no a pak hudba a tenec. Zajisteny mame shuttle minibus kazdou hodku zpet do mesta, aby se hoste mohli bavit a pit a nemeli jsme drink driving nehody... No, a to je asi tak vse, trosku narocne, ale asi nejjednodussi. Nevedela jsme kde v Hradci mit obrad pro 65 lidi a nechctela jsem hosty tahat pul hodny nekam na obrad, ktery trva asi pul hodky a pak zase zpet. Staci, ze na mp prileti... Co myslis, complikujeme to moc? :-x
Odpovědět
sabi myslím že to máte pěkně vymyšlené a s tím busem je to fajn my budeme mít známého co bude rozvážet jinak jsme se vrátili od dědouška a dobrý jeho přítelkyně udělala hostinu jak pro 20 lidí a bylo nás tam 6 takže dietka šla opravdu pá :-(
Odpovědět
Článek se načítá
ne myslim, ze je to v poho :-D my mame skoro celej obradvanglictine, prekladanej do cestiny, jen cteni, muj slib, polovina motlitem a pozehnani je v cestine, nas oddavajici ted piluje vyslovnost :-D no ja zorganizovala bus kde vsichni naskoci, doveze je to na zamek a pak zase odveze zpatky do centra, kde jsou vsicni ubytovani. a jestli myslis ze komplikujes, tak ja mam Dj z Prahy,pac byl jedinej ochotnej mluvit anglicky, k praze si jedu snad vyzvednout i ruze na kytice, fotograf je z ostravy atd..... no neva, hlavne ze to bude podle predstav ze? :-D fin: ja skoro celej den, litala s tchynou a shanela saty, samozrejmne zase nic, taky si dnes budu muset nalitna uklidneni a hlavne spanek!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidim, ze bych se mohla pridat, protoze tohleto organizovani je mi nejak povedome :-)) Moje svatba je taky napul zahranicni a zorganizovala jsem to takto: rano se hoste sejdou v 9.00 v jednom cafe baru na kavicku a neco dobreho, pak po desate prijede minubus, ktery je odveze na misto cinu..blabla..., kde bude i maly piknik (je to stromova zahrada) a pak zpet do Olomouce do restaurace na pozdni obed a veselici :-) Obrad mame tlumoceny a nase matrikarka nemuze ani precist zenichovo jmeno, tak bude asi hodne veselo :-)) Ale nejhorsi budou asi dva dny pred svatbou, protoze ja budu asi s nejvetsi pravdepodobnosti pect svatebni dort a taky delat male mnamky na ten piknik...uf, ale to se nejak zvladne!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teda koukam, ze jsme vsichni busy. A take, ze zamestnavame hodne ridicu autobusu - neco jako zajezdy na svatbu ;-) Jinak lenkous, jsem rada, ze to s dietkou slo dobre, ja jsme mela k obedu celozrnny chleba s tvarohem a redkvickami a cele odpolko pila matovy cajik (ja jsme takova dobra) veca bude asi kure se salatem... No a asi sklenicka vina... bou: kolik asi mate lidi na svatbu, vejdou se Vam vsichni do busu? Budete mit vsechny hosty v busu nebo jenom zahranicni? mara: teda, klobouk dolu peci pred svatbou a organizovat piknik, snad to vsechno vyjde....
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukam, ze vcerejsi nevesty uz neco dali na stranky, teda, my asi tak rychli nebudeme, hnedka jedeme na svatbeni cestu..
Odpovědět
Profilova fotka
diky sabi, ja taky doufam, ze to klapne a kdyz ne, tak mame medovniky! Ty jsou stejne nejlepsi...! Hlavne at neprsi, protoze to by bylo asi hodne neprijemne... bouncing czech: nejaky zkusenosti s restauraci Arigone?
Odpovědět
Profilova fotka
Mara: s pocasim taky doufam, ale s tim clovek nic nenadela a nema cenu se kvuli tomu nervovat. uvidime... Ale taky se potajmu 'modlim' za slunce nebo alespon zadny dest ;-)
Odpovědět
sabí právě že ne že jsem to porušila na celý čáře to se nedalo vydržet mara fakt klobouk dolu péct si ještě dorta =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: je promin, nejak jsem to spatne precetla. Ale co, zitra bud hodna, jdi si zacvicit a budes se hnedka citit lepe. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme zpátky z oslavy, M. zlobí žaludek nebo možná ta jeho slinivka, tak jsme to ukončili brzy. takže se jdu přiznávat: dva domácí žloutkové věnečky, jeden kousek bábovky a masíčko s chlebem a zeleninou. odolala jsem brambůrkám, nakládanému hermelínu, a všem dresingům, které byly určené k masu ... takže žádná sláva, ale mohlo to dopadnout hůř. ale vzhledem k tomu že ke snídani byl tmavý toustový chléb a k obědu rýže s kuřecím, houbami a troškou omáčky, a dneska už nebudu jíst nic, tak to jde ne? :-) a měla jsem bylinkové a ovocné čajíky a vodu samozřejmě ... mara - vítám ;-) teda vy jste uplný autobusový maniaci všichni :-) my jsme taky řešili jak rozvoz, a brácha nám nabídnul svého kamaráda, který je abstinent ... takže dorazí večer na hostinu, s manželkou, bude u rautu, dá si kafčo, dort ... a pak to rozvozí. tak jsme moc rádi. ikdyž já pít nehodlám, ale asi by to beylo košér, aby nevěsta rozvážela hosty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii: to jsi jeste fakt dopadla dobre. ja mam slabost na syry a omacky - to nejhorsi... Mela by jsi byt na sebe pysna. Ja vim, autobusy bude nova moda na svatby ;-) Jinak jsem tedka koukala na forum ohledne 'ne noc vydarenych svateb' no teda, nektere chudery nevesty...
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, minibusy tu leti, ale dikybohu za ne! :-)) My puvodne chteli anglicky dvoupatrak, ale blize nez v Praze se sehnat nedal, tedy alespon podle nasich informaci, ale i tak minibus je super!Holky, co blaznite s tema dietama? Hlavne si nevyberte dopredu o cislo mensi saty...potkala jsem takhle jednu holku, co mela vse na pul roku dopredu rozplanovano i se shozenim par kil...a ouha! :-)) Ale jo, drzim palce, hlavne zdrave a vse pujde - hlavne pevnou vuli..ja bych taky privitala 2-3 kila dolu..ale kdyz ne, tak ne, radeji poslu pritele na cinky, aby me pak unes :-))
Odpovědět
sabi na to fórum jsem se koukla taky ted jsem to tam pročítala a docela hustý no snad tam po svatbě nebudu přispívat taky :-D :-D
Odpovědět
mara: nam se v arigonu moc nelibilo,tak sme se otocili na pate a odesli, chteli jsme hodne venkovniho prostoru ketrej arigon nema, mi mame hned naproti v konviktu. Ale jedna nevesta byla v olomouci,vdavala se v dubnu a hostinu v arigonu meli, ma prezdivku rurunka, tak ji kdyz tak zkuz napsat. sabi: mame asi 70 lidi, bus mame pro 45 zahranicnich ,mistni dojedou autem.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D bou: no, to jsme na tom s tema cislama podobne. Nejaci cesti lide take dojedou auty a zbytek pak autobusem, pry se na to strasne tesi :-D mara: v kterem zahranici to prezivas - pokud se muzu zeptat? A neboj, ja to s dietou moc neprehanim, ale kazda holka (anebo vetsina) je nespokojena s tim, jakou ma vahu... Ale saticky se na me budou upravovat tyden pred svatbou, takze neva, zda zustanu stejna ci ne. Nastesti tem muj mi rika, ze bych mela pribrat (mela jsme asi o 7 kg vice, kdyz jsme se pred 6 lety potkali a zhubla jsem) :-D Jdu koukat na DVD a pak spat, zitra bude tuhy den...
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek: ja jsem v Anglii...a na jake to dvd koukas? Ja jsem zrovna hledala na youtube nejakou hudbu, jaka by se mi libila a vlastne jsem si vzpomela na me oblibene filmy, tak jsem hned hledala a uz mi lezi v hlave (cinema Paradiso a Three colours)...
Odpovědět
Profilova fotka
mara: Ja jsem v Londyne (zapadni cast), dvd koukam na Colomba (to je moje slabost... :-. jsem na nem zavisla, mam doma celou kolekci dvd- Colombo ;-) ) na youtube se mi libi plno pisnicek. mame seznam pro DJ, jestli hces poslu ti to do IP...
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek: hmm, Colombo...no, my mame jen par dvd tady doma a ty poustime na pc, protoze jsme si rekli, ze tv nechceme, ukrada to cas, ale to pc vlastne taky...:-))
Odpovědět
AHojky holciny!!!Tak za 34dnu jejejeje :-) :-) :-) JA jsem si taky dala vcera pekne do nosu a jednou za cas to se nic nedeje je to uzasny rozjezd pro metabolismus!Si nedelejte vycitky kdyz cely tyden vydrzite a pak malinko ale vazne malinko ukloznete treba v sobotu vubec se nic nedeje... JA si dala vinecko a nejakou bastu slozenou z bileho peciva,krevet,rapikateho celeru,jablicka a coleslaw a jak mi bylo fajn....rano mi vaha ukazala jeste min ono je to vazne o metabolismu! Pisnete kolik tak budete mit hostu?U nas to bude 30 + - Cekaji me ty vyvazky a stale nic jeje jsem lina a na dvd a tanec taky uf ale musime nejak zacit....ale az po plavani pacek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?