Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
No krásný, Alex, máš skvělou postavu..takže vypadá všechno dobře! :-D Máme hodně podobnou představu, co bych chtěla i já.. Skoro stejný, jen krémový, sem si taky zkoušela, jako jsou tvé favoritky.. Sou opravdu nádherný! Jen si nedávej tu věc na hlavu, co ti tam dávali.. :-D když už, tak nějaký normální závojík.. ;-) Kde žes to byla?
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777 ahojky, díkymoc, ale maximálně spojená nejsem..jak jsem psala..., velká radost byla ze šatů pro holky( hned jsem je bukla). www.salonbella.cz Závoj chci dlouhatánský ..jen né s tím lemováním kolem hlavy :-) to je e-e
Odpovědět
Profilova fotka
To vypadalo divně, jak olemovaná záclona.. :-D A vlásky budeš mít vyčesaný nahoru? Ty šaty pro holky, jak říkáš, sou taky moc pěkný, i když já bych byla pro tu růžovou.. :-N Já byla hodně zklamaná, když sem zašla do 2 salonu, v jednom neměli vůbec nic hezkýho, v druhým (Kleinod) se mi jich pár líbilo, ale jen krémový, ale já bych chtěla přeci jen bílý.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-o oni nejsou v Praze..skandál... Kdes byla ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsou :-( udělaly jsme si s holkama výlet do Hradce Králové.Vlásky budou tak půl na půl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale i ceny mají teda drsný... Já bych se chtěla vejít do 6000, takže to se asi poohlédnu jinde.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá, tak to vyšlo, budeme se brát v Průhonicích na zámku!!! :-D Sláva, 17.7.2009 v 11 hodin je to naše!!! :-D x-) :-D Já mám takovou radost!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík Luci!!!Tak gratulace!!!Teď jsem tam volala také a máme to den po Vás taky na 11h. :-) tak super!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky gratuluju, Teri! x-) Tak to je skvělý, že to vyšlo! 11 h je ideální, nebude shon, ale stihne se toho hodně! Kde budete mít hostinu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777 a teri12 jeee, tak to budete mít mooc pěkné :-) Mě se tam taky líbilo, ale můj přítel se tam před 6ti lety po prvé ženil a to v dendrologický zahradě, tak jsem to razantne zavrhla :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Alex, tak to chápu, to bych tam také nešla.. No já sem hrozně šťastná, že to vyšlo, na Libeňský zámeček se mi opravdu moc nechtělo.. :-)
Odpovědět
no,děkuju za tu poslední poznámku, já mám libeňský zámeček :-| ale stejně se těšim a hrozně moc a svoje šaty miluju a všechno plánuju a vymejšlim a nenechám si to zkazit...
Odpovědět
Článek se načítá
Terezka: Mě přijde Libeňský zámeček moc fajn, kdybych ho neměla tak z ruky, tak jsme o něm taky uvažovali. A naši kamarádi tam měli svatbu a bylo to super ;-) .
Odpovědět
Alexx, chlap teda nejsem :) by me zajimalo jestli sem pisou i chlapi. Jinak jsem se sem dostala tak ze jsme s kamaradkou hledali nejake internetove obhody se svatebnimi saty, tim jsem se dostala na tyto stranky a pak me zaujalo to ze se tady planuje tak hodne dopredu :-) ale jak pisete asi je to nutne. u nas se svatba planuje na leto ale nejak neni cas na to resit kdy takze uvidime. No a ze sveho okoli vim ze znama se vdavala i po 3 mesicni znamosti takze asi taky neplanovali rok dopredu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terezka:Mně se Libeňský zámeček také líbí,jen to máme taky z ruky :-) Bráška se mi tam loni ženil-v kapli- a měli to krásný a ty fotky z okolí zahrady mají nádherné! :-) Luci:no,akorát jsem zamluvila na pevno ten hotel Fama v Nupakách :-) .Alexx:taky to chápu,mám taky rozvedeného :-) a ten se ženil na zahradě svého domu,tak když přišel s tou myšlenkou zase,tak jsem ji hned zavrhla :-) jako i ohňostroj,který chtěla jeho Ex :-) Holky,největší"sranda"je,že jsme se včera bavili předběžně,koho pozvat na odpo. a On chce pozvat samozřejmě kamarády a kolegy a jeden z nich(i společník ve firmě)je momentálně přítel jeho exmanželky,tak mi bylo řečeno,že dorazí i ona! 8-( ,že je naprosto nesoudná a nepřijde jí to hloupé :-p Tak to se mám na co těšit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ivcik: tak to jsme rády, že nejseš chlap :-D i když i Ti sem občas chodí, sice je jich jako šafránu, ale občas se objeví. Jinak já začnu zařizovat až po novym roce, ted´mám bohužel mnohem větší starosti než je nějaká svatba. :-| teri: no tak s tou ex je to síla, máš pravdu je naprosto nesoudná, no mě by to teda ani nenapadlo lízt bývalýmu na svatbu :-p Tak to ti přeju pevný nervy.
Odpovědět
děkuju za podporu holky :-) sem ráda, že jsem našla tyhle stránky, kde má někdo stejné starosti...ex na svatbu za žádnou cenu nedovolit je to nechutný ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko22, to sem si zas dala, já to nemyslím nijak špatně, kdyby nevyšly ty Průhonice, tak bysme se taky brali tam, ale vždycky sem chtěla svatbu venku a byla sem natěšená na ty Průhonice, tak proto se mi nechtělo na Lib.zámeček, navíc se tam bralo hodně našich známých, takže vím, že je to tam hezký, ale chtěla sem to mít jinde, abych trochu vyčnívala, víš? Takže já ti to rozhodně nechci kazit, určitě to budeš mít moc krásný! :-D Teri, v pondělí půjdem zaplatit zálohu za obřad, tak ještě oběháme všelijaký hotely a Fama taky bude mezi nima, včera sem rozesílala maily, aby mi poslali nabídky, tak ještě uvažuju nad Parkhotelem v Průhonicích, Hliněná bašta taky vypadá pěkně, ale mají to tam děsně drahý, takže s největší pravděpodobností to vyhraje Panský dvůr nebo ta tvá Fama.. ;-) Teda ty bejvalky sou drsný, já bych je hnala! ]-( mrchy jedny... :-N
Odpovědět
ok, dík, chápu to :-) já byla v průhonicích zrovna včera a na mě by to zas tam bylo moc velký a pompézní, takže budem každá spokojená ;-) bejvalky sou nejhorší tvoři na světě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bejvalky hrůza, ale exmanželky peklo... :-x teri12 : je vidět, proč se sní rozvedl..nestoudná husa..a když pijde, stejně budeš nejkrásnější a to on tě má vedle sebe a né jí. Budeš princezna a dáma, no a omylem jí prostě schodíš ze schodích, do jezera( průhonice mají) či skálky :-D ...Jak psali v jednom zápisu ze soudní síně. Napadla na nůž 12x 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
alex: to je dobrý napadla na nůž 12krát :-) Jinak jasně že Teri bude královna a nejen večera a ex bych radila tvrdě ignorovat, to jí nejvíc vytočí, že jí má Teri absolutně na háku ;-)
Odpovědět
holky kupujete si nektera saty nebo je mate vsechny z pujcovny?Zajimalo by me jake mate zkusenosti
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já hodlám kolem vánoc navštívit půjčovnu a když to nevyjde (tj.žádné se mi nebudou líbit), tak třeba zkusit koupit tady na serveru. V bazárku lze najít moc hezké šatičky. ;-)
Odpovědět
brumdinka: Doporučuji nějaký levnější salon. Mají tam stejně hezké šaty jako kdekoliv jinde, třeba já jsem sehnala krásné šaty za 4600,- Když vidím, kolik stojí půjčení, tak jsem ráda, že se mi to takhle podařilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
casci: toho se nebojim, tady u nás se daji sehnat šaty v salonu, kterej mám mimochodem přes ulici od baráku :-) šaty i s doplnkama za 3500,- Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
cas a nechceš je hodit do albíčka, at´se taky pokocháme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženy, já sem uvažovala nad šatama z ebay (stále teda uvažuju), ale narazila sem na www.levnesvatebnisaty.cz, kde maji stejne jako na ebay, takže totéž od Číňanů, sice vyjdou dráž, než rovnou z ebay, ale je to bez starostí a když ti nebudou sedět, tak vrátí i zálohu, která je 2000 a celý stojí 6500, což je většinou méně než půjčovný, Brum, tobě můžu jen závidět, že to máš tak levný, ale v Praze je to horší, mrknu ještě v Plzni.. Navíc sem se dost zhrozila, když sem byla v salonu a neměli tam žádný hezký..od Číňanů bych si vybrala, některý sou vážně krásný..
Odpovědět
Profilova fotka
luc: no levný, ono jak se to vezme, tady u nás je normální plat tak 10 tisíc čistýho, to pak zas tak levný neni ;-) , ale schválně se mrknu ještě na tu adresu co si napsala
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, ale na rozdíl od cen tady, no, nedá se to srovnávat, máš pravdu.. :-N Koukni tam, já tam našla několik krásných šatiček.. Asi se tam zajedu podívat, mají i něco skladem, tak abych viděla, jak to vypadá naživo..
Odpovědět
Profilova fotka
luc: jasně kolkala jsem na to a některé jsou fakt hezké, ale měla bych strach to takhle objednávat, když to nevyzkoušíš. Když se tam jedeš mrknout, tak je to oněčem jiném. :-) Tak nám pak dej vědět, jestli sis vybrala.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?