Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně řikala ta kosmetička, že mi udělá místo černé linky, tak nějakou stříbrnou nebo šedivou, ale černou ne. Jdu k ní taky za 14 dní. A právě taky nechci na těch fotkách vypadat jak nenamalovaná.. Přijde mi,že některý ty fotky to ještě zesvětli.
Odpovědět
Profilova fotka
vercad: ja mam stribrnou pod ocina na svatbu, vypadalo to moc pekne, ale ja mam strasne tmave oci od prirody a tak to ke me slo dobre....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jablíčka už jsem taky někde viděla. Vypadá to taky pěkně, ale to by se víc hodilo k výzdobě, kde bude i zelená, a já tam zeleného nebudu mít nic, ani červené..výzdobu mam růžovo smetanovou. To je hezký, že tam budete mít zámek. Ten ve kterém se budete brát?
Odpovědět
me je docela jedno co odbornice rikaji, pokud to neudela jak budu chtit tak to zrusim a namaluju se sama a hotovo, ja si normalne delam hnedy, a nic jinyho nechci,zadny barvicky. sab: my oba delame teologii, vzhledem k tomu ze Lea se asi cesky nikdy nenauci tak budem zustavat tady, pristi rok koncime tak budem hledat praci potom asi nekde v anglii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vercad: jako kdybych ho slyšela :-D přesně tak.. a už tolik lidí se ptalo..:) já taky chodim na solárko a teď mám fakt barvu jakou jsem chtěla,ale trvalo mi to měsíc, než mém ten svůj odstín.. A jak chodíš často? já nevim no, prostě na tu svatbu se líčí jinak, já si dávám jen tužku na oči a mám to takový jemný,jen se mi podtrhnou oči..ale 1x za měsíc použiju i řasenku,což je úspěch :-D Jenže když se někdo chce namalovat výrazněji,tak proč ne..to záleží na každém...Ségra je třeba taky blond, modrý oči a líčí se strašně krásně..Používá hnědou tužku a vždycky má ty kukadla krásný a není to přehnaný..
Odpovědět
Profilova fotka
vercad: na karlove korune... bou: je, to je super. S cestinou vim, jak je tezka se ucit, drahy to po roce vzdal, pry mu nejde jazyk rolovat na nase r atd....
Odpovědět
Profilova fotka
bou mluvíš mi z duše:-) taky nebudu mít asi moc pusu namalovanou..uvažovala jsem nad nějakou jemnou, neslíbatelnou nebo lesk na focení, nějak si to dycky olížu :-D ale namalovat mi někdo růžové stíny nebo světlé, to ne ne ne, vypadám pak jak ubrečená, bohužel mi takové nesluší ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky: ja pusu namalovanou nebudu mit, nejsem na to zvykla a necitila bych se v tom dobre...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem začala taky tak před měsícem, ale šla jsem jen párkrát..třeba 2x v týdnu pak 14 dní nic, pak zas 1x, týden nic..ale mezitím jsem chodila i občas ven na sluníčko, když zrovna hodně svítilo, já se opaluju rychle. Zatim jsem už docela opálená..mně stačí tak měsíc až 3 týdny před svatbou..A to budu chodit tak 2-3 týdně. Tak ob dva dny. Chodim tak na 10-12minut.A jak chodíš ty často? A na ležení nebo na stání. Já mam nejradši na ležení, ale to mam pak bílý kolečka na lopatkách :-) tak to pak vždycky doladim na stání.
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít jen taky nějaký decentní růžový lesk, stejně mi to pak muj budoucí manžel slíbá, a pak až budou lidi gratulovat, tak pak na focení už budu mít lesk slíbanej :-D Prý stíny mi taky udělá do růžova, protože budu mít růžový růže.. Ale kamarádka mi řikala, že když má nevěsta růžový stíny, tak pak vypadá jak ubrečená.
Odpovědět
Profilova fotka
ver: tak to máš dobrý,že se dobře opaluješ..já právě nee a to jsem tmavý typ:) já si to zvyšovala po minutě a teď chodím na 16min. a je mi tam krásně.. JJ střídám to, jednou na ležení 700 turbo, pak 600 turbo a pak stojací s 800 ;-) takže jsem taky hezky hnědá..:) ale už budu chodit jen 1x týdně, každý říká,že už to na mně stačí,tak asi poslechnu jednou taky 8-) já zase mám bílé fleky nad prsama..jen takový malý místo,ale fakt je to vtipný:)) no já nevim, mně osobně růžová/fialová sluší, protože jsem tmavá,ale nevím no.. Já zase modrou bych nemohla,nebo zelenou na oči..to by mi neslušelo.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros..jestli máš hnědé vlásky nebo tmavé, tak tyhle odstíny hezké jsou, ale já jsem zrzečka s blond melírem a to jsem pak jak uřvaná :-D nejradši mám kouřové očka ;-) jo když jsme u té pusy..řešily jste doma, jak dlouhá má být ta svatební pusa? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
bros : a ja jesste mivala bili mista hned pod zadkem, jak sem lehla na solarko zadek se splacnul :-D no ten muj mi solarko zakazal,ze nechce abych mela rakovinu, takze ja se vdavam bila :-N nastesti sme meli par slunecnych dni tak jsem neco malo barvy pochytila ale zas takova slava to neni. sab: no leamu uz i ř docela de, ale neni zrovna jazykovy talent. no ja taky planuju jen lesk, rtenka vypada tak dost usazene, myslim. uvidime co my kadernice a vizazistka pristy tyden vykouzli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Muj přítel taky pořád nadává, že nechce abych chodila na solárko,že budu mít rakovinu, ale pak se mu to líbí, když jsem opálená. Před tim jsem chodila, vždycky jen na zimu, a řekla jsem si, že ted už je to fakt naposled, včera jsem zjistila, že sousedka měla ze solárka rakovinu na zádech, a má tem ted 20cm jizvu. Mně se taky líbí kouřové oči. No taky jsme se s přítelem bavili, on říkal, že si ten polibek chce vychutnat, tak to vidim tak na 5-10vteřin..nevim :-D Jsem taky na to zvědavá, já jsem taková hodně stydlivá, tak nevim, jestli dlouhej polibek před tolika lidma vydržim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrz: no tak jestli máš takovou barvu,tak to je jasný,že růžová nee..je to na tebe světlý.. ale za to zelený určo jo,ne?:)) a kouřový jsou super, já se tak nalíčit neumím.. ty joo?? :-) jinak s tou pusou - víme jak to uděláme, je to strašně romantický .. x-) ale jak dlouhá nevíím.. x-) bou: ono to solárko není zdraví,to je pravda.. ale sluníčko taky ne..tam máš zase ozonovou díru.. si člověk nevybere no.. Je něco jinýho, když tam chodíš chvíli kvůli něčemu - plesy,svatby, před dovčou chytit jen barvu... tak to jo,ale třeba chodit rok a furt, tak to nee... Já jsem chtěla být opálená,protože mám ty šaty fakt sněhově bílé a když mám tmavý vlasy,tak to vypadá pěkně.. když jsem byla bílá,tak jsem v nich byla jak mrtvolka :-D :-D s tou rtěnkou, taky jí nechci, strašně mi to na puse vadí.. :-p mně paní jen tužkou objela rty a dala lesk..a vypadalo to přirozeně a pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
bros...no jako umím neumím, dycky ráno na voko něco máznu a jdu..ne jako myslím, že už mi to i jde nalíčit, ale profík nejsem..zelené stínky jsem ještě nezkoušela, ale za zkoušku by to asi stálo ;-) jinak já do solárka chodím teď před svatbou taky...ale uvažovala jsem i o opalovacím nástřiku..tak nevím nevím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ženský, vy jste to tu rozjely! já celý den polehávám, přijde mi že nemam vůbec sílu, ale to je po tý noci normální ... zítra už bude dobře. Líčení nechám na vizážistce, nakonec půjdu k té, která to už na mě zkoušela, je to jemňounké, decentní, přesně takové jaké chci :-) ad solárko - taky tam párkrát zajdu, a ještě budu muset asi na kožní, aby mi udělal něco s rukama, mám na pažích zase tu vyrážku, jsou to takové pipínečky, ale je jich spousta ... sluníčko na to trochu pomáhá, ale ne uplně ... jenže znám se, já a dokopat se k doktorovi :-| a co se týká polibku, tak trénovat ho nebudem, ale myslim že žádná velká líbačka to nebude - na to ani jeden z nás nejsme, "předvádět se" před ostatníma, my radši v soukromí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak to tak ctu, asi zajdu na solarko taky. Kdyz mi zbyva mesic a chci se jenom trosku opalit, meit barvicku kolik byste doporucili - jak casto a na jak dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
sabi, já začla na 5 minutách a teď chodím na cca 10-12...musím pomalu, páč jinak bych se připekla :-p sice nebudu nikdy čokoláčková, ale alespoň ten nádech ;-) Jinak líbačku na den D taky asi trénovat nebudem a jak říká janiii, tak doba puberty a oblizování se na veřejnosti je taky fuč :-D takže decentní pusina ale zase ne taková ta klobací, co dávají tetičky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sab - já už tam párkrát byla, jenže mám citlivou pleť, takže chodím po 6 max 9min. ... a je to vertikální,horizontální mi moc nevyhovovalo, to tu chvíli radši postojim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky radši stojací, se tam dycky kroutím, tancuju si...kdyby tam měli kamery, tak si řeknou, že jsem cvok...když ale mě nebaví stát jen na místě :-D
Odpovědět
tak to ja budu jedina bila cervencova nevesta :-N co uz ze? nastrik se osoupe o saty, sice by to melo jit vyprat, ale nechcu behat celej den spinava.... me slosolarko vzdycky videt uz tak za tyden,ale ja se hrozne dobre opaluju, kdyby jen bylo jeste parslunecnych dni, ted ale Lea kontroloval dlouhodobou predpoves a na svatbu mame mit od 16 do 25 stupnu, a snad prset nebude, ale asi bude 16 to bude pekna zima co?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to na tom stání taky nebaví, taky se tam furt kroutim. Stačí taky ty 3 týdny až měsíc před svatbou, když chceš jen trochu.Ze začátku je lepší chodit častěji. Např. v Po - 5min, St-Čt 6min, Pá-Ne 7min, a ke konci, když už ti to bude stačít, tak můžeš jen 1-2týdně.Je lepší to navyšovat tak po minutě, a když tě to bude pálit, tak příště nejít na víc,ale na stejnou dobu. Já právě taky nechci dlouhej polibek. Jen fakt symbolicky kratounkej a hezkej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dekuji moc, ja to okouknu tady pobliz a asi tam tedy zajdu. Jenom nadech, cernocha ze sebe delat nebudu. Slunce mi tu chvili svitilo, ale s tim je tedka taku konec takze na pomoc musi solarko
Odpovědět
Ahojky princeznicky jsem po praci,solarku a ted si jdu zacvicit a pak to tu doctu ale ze jste se cinili jeje!!!! :-D :-D Jeste jeden den a mam volno huraaaaa :-D JInak Vam vsem preji krasny nadchazejici vikend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: ja jsem na sebe dneska pysna, byla jsme v posilovne pres hodnu, 30 minuyt na tredmillu, 30 minut na cross trainer a pak jeste nejake ty cinky na zpevneni zvalstva meho mekkouckeho... Zitra zkusim obvolat solarka a uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já se do solárka už taky chystám asi začnu ve středu.Opaluji se dobře tak budu chodit jako vždy na 6 min.Už se těším príma relax. Dnes mě to počasí pěkně štve,v tomhle bych se vdávat nechtěla tak doufám že budu mít štěstí a bude pěkně :-| I když při mé smůle je to jasný liják :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fin ahojky, zacvič si i za mě, a poradíš mi pak s těma snídaněma (sacharidy) viď? co všechno se může snídat ... mam fakt minimum tipů ... a jinak pěkný páteční večer všem!
Odpovědět
sabi: delate order of service? to je drbacka to je hrozny, jak budete mit obrad?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a byla jsem se taky mrknout na to nevhodné oblečení.Je to fakt hustý.Až jsem to nemohla vydržet a něco jsem jim napsala,ale když má někdo delší vedení a nechápe tak je to těžký.Hned se tam na mě jedna pustila,a to jsem sní souhlasila.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?