Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
sabi já to budu mít taky našlapaný týden před ale to bude asi mít každá z nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se objednala na příští týden na pátek ke kadeřnici, abyc mě nabarvila, abych to pak měla čerstvý za měsíc před svatbou. a zrovna budu mít vlásky připravený potom na pondělní zkoušku účesu - kterej doufám už vyjde!!
Odpovědět
Profilova fotka
janii: to je super. Ja jsem taky objednana na melirry - asi tyden pred svatbou. Zkousku jsem jiz mela, tak snad bude vse OK.
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem ještě poslala slečně seznam skladeb, které chceme od ní zahrát na obřadu - tak další věc vyřízená ...
Odpovědět
Profilova fotka
bros:kdesi se to řešilo že by měl mít dlouhý rukáv ale on nechtěl kvůli vedru a že to není tak pohodlný a ono to stejně při obřadu není vidět že?apak se stejně budem ještě fotit v jeho slavnostním vojenským.kamarádčin manžel se taky tak vloni fotil a moooc hezky! jaja taky bych chtěla aby mě viděl až v uličce ale asi to neklapne páč fotografka bude fotit už příjezd aut a já chci aby tam bylo i to moje!takže mě uvidí jak z aut vystoupíme!
Odpovědět
teda holky, docitat vas aby clovek nebyl uplne mimo misu, to zabere casu :-D sab: no my oba studujeme v Glasgow,Lea je kosek od hranic s welsem asi hodku od birminghamu, kde jsme zrovna na navsteve, sem se dokonce stihla i trosku opalit :-D zkus jit na spodni pradlo do debenhams, ja sem se tam nechala i rovnout zmerit abych mela spravnou velikost, koupila jsem podprdu bez raminek a nemohla jsem verit ze tak drzi! super! jinak zavoj nemam , tak neporadim. jani: ja si nechala nabarvit vlasy uz ve stredu, ale pristi tyden v patek mam zkousku tak jsem moc zvedava! haf: na ja vcera vecer dodelala vyvazky, ja uz na ty pripravy vubec nemam naladu a spis me to otravuje, takze jsem i hromamdu veci zrusila , jmenovky jsem zabalila a koupim ty motylkovy na sklenicky co mam v albu, jsem ted ve fazi ze to uz radsi koupim,nez abych se musela s necim drbat. jinak libanky budem resit az po svatbe a koupime last minute a pojedem kamkoliv, mame pak celej vikend jeste s nasema hostama a jak je vsechny vypakujem tak to pak zacnem resit, jsme v cr az do 29. pac cekame na segrinu svatbu tak mame casu dost :-D sem zvedava, jestli se na bouzove uvidime :-D doufam ,ze nam nebude prset!!! ja sem se rozhodla zrusit ty masle, je to tam honosny dost...
Odpovědět
Profilova fotka
janii:já du taky příští pá na melíry a zkoušku učesu a další pá už je svatba!!!ty jo to letí! já si ted ještě docela vtpně na příští čt domluvila pohovor v mé možná nové práci a odpol.musíme s naším miláčkem labradorkem na ultrazvuk páč nejspíše čekáme štěnátka!takže vážně fofroš!a přítel je navíc celej týden na cvičení :-x bou:my půjdem dovču zamluvit den před svatbou a chceme jet tak 3 dny po svatbě (abysme ty dobrotky co zbudou mohli ještě spapat :-D ) jí myslím že se tam určo potkáme jak budete vycházet a my přijíždět!to je haluz že deme hned po sobě!
Odpovědět
Profilova fotka
haf, boun - nojo, já dělám přípravy, abych je mohla za měsíc zopakovat, vy už jedete "naostro" :-) a vy se berete fakt hned po sobě jo?? to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii:jojo,uplně po sobě!
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za rady fin. Já právě pořád řešim, co jíst. Vločky jsem jednu chvíli taky jedla,ale pak jsem slyšela, že se nemají jíst moc dlouho-maximálně 14dní. A to maso si děláte jen třeba na olivovym oleji? nebo se dá ještě nějak zdravě připravit? Moc zkušeností nemam :-( Potřebuju mít rady od ostatních, abych se mohla inspirovat a mam pak i větší vůli. A nevíte ještě nějakou radu, když přijde příšerná večerní mlsná, tak co dělat? ;-( Jinak koláčky taky budeme dělat domácí. Máma je nedávno poprvé zkoušela- ty nekynuté, byly výborné. Jen se rozválelo těsto a vykrajovaly se kolečka. Budu taky pomáhat, i když vim, že by nevěsta neměla. Ale chci pomoct mámě, možná přijde i teta.
Odpovědět
Profilova fotka
sabi ahojky, koukám, že jsi i tu:-) janíí ahojky, koukám, že máme stejný datum svatbičky, tak nejsem poslední červencová :-D
Odpovědět
achjo tak nam zrovna vybouchla prekladatelka, chudina je v nemocnici a tak hezky uz to bylo domluveny a zase na novo, a dj taky porad nic, no neva hlavne ze se vemem , ze? :-D dnes jdu na finalni upravy satu, tak aspon dalsi vec bude z krku, tyjo to by clovek neveril kolik toho je....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
boun, z toho já mám taky obavy, že se bude všechno kazit...no pesimista:-(
Odpovědět
zrzu: neboj,ono to prejde do stadia kdy ti to pak uz bude jedno :-D sou to prece jen detaily.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :) zrzu, nejsi posledni, ja to mam az den po tobe :-D bou, mas sms, napis ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majatob, no jo a máš to na Kutné hoře a já na Kunětické hoře tak je to znamení, že máme správný měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu, Kuneticka hora byla taky v prvnim vyberu :-) ale kacina proste byla laska na prvni pohled :-D ale spravny mesic to bude 100% :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
s měsícem nelze než souhlasit holky, a Kuňka i Kačina jsou bombový - teda aspoň zvenku (dovnitř nás s hafákem nepustili) :-) boun - tak hodně štěstí při rychlém hledání nového překladatele!
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu se zeptat.. Nevíte nějaké dobré nápady na vlastní výrobu jmenovek? děkuju za každou radu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vercad:mrkni mi do alba!
Odpovědět
Profilova fotka
vercad - taky jsem dodělala právě jmenovky, konečně jsou komplet, tak se můžeš podívat - neni to nic originálního, ale nebylo s tím zas tolik práce (ale najednou bych je dělat nechtěla) :-)
Odpovědět
vercad: ja vyrobu zabalila, nemam uz na to nervy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jani, maja...my původně i chtěli Chlumec nad Cidlinou, ale neměli volný datum, tak jsme se rozhodli pro Kuňku a snad budeme spokojený i s obřadem...jinak dneska jdeme domlouvat hudbu na obřad, tak jsem zvědavá ;-) Jinak na jmenovky se taky chystám, máme to do bílo/zelena, tak to bude klasická stříška s mašličkou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
haf: no tak je pravda,že bude léto a pokud takový teplo,jak říkají,tak potěž pánbůh mít ještě košili s dlouhým rukávem!!:) a co chceš za účes?? máš doma vojáka jo? a to chce jít ve své uniformě?? ptám se,protože mám doma lesáka a nechtěl jít v uniformě, i když mu strašně sekne a je fakt pěkná, protože je v tom furt..:) tak mě to zajímá janiii: je to pěkný, v jednoduchosti je krása ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Muj přítel je u Hradní stáže a taky řikal, že by nikdy v uniformě nešel, prý toho má dost v práci :-) Sice mu taky ohromě sluší, ale oblek už máme vybraný. Je v mém albu, hrozně mu to sluší. Jmenovky jsem už nějak vymyslela, děkuju holky. Chtěla jsem, aby si i pochutnali, tak zapíchnu ozdobenou jmenovku do ferrero rocher-mam to popsané v albu. Můžu se zeptat, jak budete nalíčené? Já jsem zvyklá na výraznější líčení - černé linky. A moje kosmetička, řikala, že mi udělá jen decentní, že o svatbu bych měla být jiná, než jak jsem zvyklá.Ale bojim se, abych se necítila blbě, když nebudu mít ty černé linky. Ale to se asi ani na svatbu nehodí, aby byla nevěsta výrazně namalovaná, že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
vercad: no asi tak ;-) ale chápu to, když jsou v tom fakt dost, tak proč ještě na svojí svatbě,že jo ;-) mňam to ferrero.. dobrýýý:) já jsem sama o sobě výrazný typ / hnědé vlasy,oči,obočí../ takže mi tam šoupla bílo-fialové stíny a dala řasenku a oči jsem měla jak mrkací panenka:) ale kosmetička mi říkala, že není hezký,když jsou nevěsty moc namalované.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vercad,já jsem zvyklá si malovat taky očka výrazněji...za 14 dnů jdu na první zkoušku líčení a jsem rozhodnutá chtít namalovat výraznějc očka...na svatbě bych byla z nějaký větší změny nervozní, navíc se člověk fotí, tak to chce si myslím něco výraznějšího..já pak vypadám jak mol, jsem světlej typ...nechci být zmalovaná to určitě ne, ale vočka chci určitě výrazná ;-) záleží ale na každém, jak se cítí
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, vždycky když se ho někdo zeptá, jestli jde v uniformě, tak vždydcky řekne: Ježiš ne, ani náhodou :-) Viď? Taky bych ho hned sblajzla.. Budu si asi muset koupit i zásobu pro sebe, nebo mi z těch jmenovek nic nezbyde :-D Já jsem zase blondýna, světlý oči, ale chci to aspoň trochu dohnat solárkem, abych měla snědší pleť. No právě, když jsou některé moc namalované, tak to nevypadá hezky.
Odpovědět
vercad: ja sem zvykla si malovat oci docela hodne a s "decentnim" licenim bych ju hnala, a chci presne na co sem zvykla a ne ze me vymaluje aby me manza nepoznal :-D uz mam koupeny i nalepovaci rasy :-D me se to teda na svatbu hodi :-D ja teda nejsem zastance rtenek a vyraznych licek, ale oci urcite!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky. tak mame prstynky doma! Tedka jsem teprve schopna napsat (uz jsme dobrecela), jsou uzasne, jeste lepsi nez jsme myslela. Budou na albicku... bou: Je Glasgow, tak to jste teda docela daleko od londyna. A copak studujete? Ja jsem dodelala skolu 10 cervna a jsem tedka odbornik pres fyziku, chudak fyzikar se stredni v cechach se asi obraci v.... Preji hodne stesti se studii, kdypak budete koncit? Planujete tu zustat nebo zpet do cech? A jakpak ti to jde planovat svatbu na dalku? haf: Je, ja touzim po pejskovi (spolecne s pritelem) a labrador je nase vysnena rasa. Vzdycky kdyz jdeme po ulici tak se oba otocime (ne po zenksych ci chlapech, ale po pejskovi!) Tak, ze mamince pejsci gratuluji. Tak mate dalsi radost krome svatby... Pujde pejsek na svatbu? zrzi: to vis, ja jsem vsude :-D vercad: se jmenovkama: mi mame na cokoladkach, nechavali jsme delat - na pozadi je zamek a pak jmeno. Dalsi se mi libi do jablicka zapichnoput jmenovku jako listecek, kdyz najdu obrazek dam to do albicka ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?