Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D fin: diky za tipy - ty jsi odbornik z praxe nebo jenom sestudovana z zivota? urcite se budu snazit zmenit, ale mam jenom mesic (dneska presne). Jinak nemuzu chapat, ze jsi shodila 13 kg, opravdu tady na fotce (alespon objicej) vypadas, ze nemas ani deko navic! Gratuluji a klobouk dolu! :-D
Odpovědět
Sabi...jj v obliceji to neni tak zle ale jinde hruza des hihi Zalezi jak jsi stavena ale me se za prvni mesic podarilo sundat 5kg a upozornuji ze zdrave!!
Odpovědět
Profilova fotka
fin: klobouk dolu jeste jednou. Ja bych chtela dat dolu tak 4kg - ale to max. A taky chci vsechno zpevnit. Ale to jsmem clenem posilovny 3 roky a chodim previdelne. Tak si jdu uvarit zeleny cajik....
Odpovědět
Profilova fotka
koukám,že mi nikdo ani neodpoví..:/ no nic..ahoj
Odpovědět
bros no tak ;-) copak ja nasla ze jsi se koukala na jinou diskusi ci co jeste jsem tam nedosla...ja jen vim,ze by nemeli byt v bile to ma byt pry jen nevesta a taky ne v cerne ze je to smutecni barva.... ale mluvit jim do toho nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
no tak mi to bylo trošku líto, že jsem mimo mísu:))) víš jak..:) i tobě jsem včera psala a nikdo nic, tak mi to jen bylo líto...:))) no jako celkově ta diskuze, jak se tam hádaj.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bro: ja jsem neodpovidala, protoze nevim, promin :-(
Odpovědět
Profilova fotka
už dobrý, aspoň reagujete..:) ještě nejsem mimoo:)))))))))))
Odpovědět
boso ....ja to asi prehlidla promin!!!!!!!!!!! Ted jsem to tam cetla a to je vazne sila voooooogo
Odpovědět
broso ja nechapu co je to za exota ty vogoooo vazne toho byt administratorem pekne vyfofrovala z beremka nejaky.....co se chce jen ukazat a nema co jineho delat a chodi pomalu jen na holcici stranky :-D toho bych chtela poznat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je, ja jsme byla mimo misu taky, az tedka jsem docelta a plne s fin souhlasim. neco je vazne sila, ale co, takovym lidem nepomuzes :-| Hlavne si z toho nic nedelejte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nj, holky, to já sem úplně mimo, si z toho nic nedělejte! :-D já teda solidně kynu, ale do šatů se vejdu, šněrování se dá hooodně povolit.. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luci - ale ty si to kynutí můžeš dovolit, máš k němu důvod ;-) já jsem taky mimo, ale proto že mě třeští hlava, takže se s vámi pro dnešek asi fakt loučím, snažím se hodně pít, ale musela jsem si vzít prášek, abych byla schopná trochu fungovat ... asi to bude začátkem MS, ještě že mi to nevyjde na svatbu, to bych byla nepoužitelná ... bros - k tomu tématu se ani nevyjadřuju, nevim proč se to tam řeší už x stránek furt dokola - a každej si pořád mele svou ... chudáci admini
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky - už je moc pozdě asi už všechny dadáte a sníte o svatbičce, ale já vám musím napsat, že Luky dnes odstátnicoval -je z něj Ing. a má dokonce červený diplom! Já jsem na toho svýho chlapa tááák pyšná!!!:-D Co se týče svatby holky, tak mě to vůbec nedochází - to je šílený, ale mám pořád zkouškový a začínám práci kosmetické poradkyně a jsou to všechno šílený stresy a na přípravu svatby mám času jen malinko...Tento víkend ale už na pevno domluvíme hostinu - jídla, pití, výzdobu, apod. Máte nějaký tipy, co je dobrý a na co si dát pozor a tak???:-D A jinak - co svatební dary? taky chcete jen penízky? My s přítelem ještě nemáme svou domácnost, nežijeme spolu a tak ještě nic nemáme a už mám vybraný 1 svatební dar - trouba se 6.smyslem (jak v ní můžete dělat v páře, péct a smažit a grilovat bez tuku, apod.) Jinak co se týče toho jídla a vašich diet, tak rozumné rady jsem tu slyšela zatím jen od Fin - je vidět, že hubne naprosto zdravě a taky jí to jde pěkně dolů - holky uvědomte si, že hladem zhubnete pár kilo, ale ne tuku ale svalů! takže rosol se vám bude klepat dál a navíc to máte brzy zpátky i s úroky. Co to má být - oběd jen polívky? Oběd = 60g sacharidů v suchém stavu, 120-160g libového masa = bílkoviny + čerstvá zelenina - při tomto se hubne ZDRAVĚ, tak už holky nešilte a začněte radši přitom hunutí myslet! :-D a hubněte hlavou
Odpovědět
přeju krásné páteční ráno craw já co mám dietu tak je to přesně jak píše fin ráno sacharidy a večer bílkoviny takže taky zdravě, Lukymu že gratuluju. jani ten zámeček vypadá krásně jůůůůůůůůůůů to bude romantika bros my si taky budeme péct koláčky doma a to ve středu před svatbou budou je péct maminy a já budu jen tak asistovat někde jsem četla že by si je něvěsta neměla péct sama tak budu asi jen ochutnávat :-D jinak nic nového včera jsem objednala ještě pár věciček fin ty tvoje sponečky se mi tak líbily že jsem včera objednala srdíčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Crawler: Tak Budoucimu manzelovi gratuluji, vzhledem k to mu, ze ja skoncila studia pred mesicem vim, jaky je to krasny pocit. A cerveny diplom, teda, klobouk dolu! Jinak ja se snazim sportovat nez blaznit s jidlem, ale fin ma prqavdu a ja si jdu tedka udelat porridge! Na svatbu nic noveho, snad dneska neco zvladnu!
Odpovědět
Krasne rano craw jeje jsi nakousla temat o cem mluvit jeje kdyby bylo vice casu ale k tomu se vtatim JInka blahopreji ke statnicim!Jinak v rychlosti k tem darum....vsem jsme rikali,ze zijeme v cizine a dar si neodvezeme a proto budeme radi za kacky...ale nejak se to zase obratilo a zjistili jsme,ze se vsichni zblaznili a kupuji dary ach jo. Lenkousi to jsem rada musim rici,ze ty ctverecky jsou vazne uzasne!Byla jsem prekvapena,ze tam nejsou kaminky a vapada to tak dobre jen kousek spravne vylisovaneho plastu a jak to pekne vypada! SAbi hura vaha zase klesla no super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
fin: super, mam movitvaci Holky ohledne darecku chceme penize: a) bydlime v zahtranici a nemuzeme nic moc (a nechceme) tahat b) mame spolecnou domactnost jiz 4 roky, takz e vse plne zarizeno c)chceme koupit vetsi varacek (aby se nam tam deticky v pohode vesly - az tedy bodou) a toto by nam pomohlo, zhledem k tomu, ze jsme 2 roky studovala... Jinak preji hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno nevěsty!!prší prší jen se leje!!! bros,promin ze sem včera neodpověděla ale konečně sem se odhodlala do posilovny.vloni sem chodila pravidelně ale letos se mi jaksi nechtělo.ale ted když už sem byla tak budu chodit. BROS: na rozlučku nás bude 7,fakt jen ty nej kamarádky a přemýšlela sem jak to udělat s placením páč před tou svatbou moc penízky nejsou a rozhodla sem se tak že dám 700,-to je na každou stovku a zbytek každej za svý!!!dneska du zaml.hospůdku. jinak koláčky budu píct s mamkou a tetou,což bude ještě horší než kdybych je pekla sama.ale já bych to sama nezvládla... :-D SAB:tak to je dobrý že máme rozlučku ve stejnej den!pak si napíšem jaký to bylo!já taky nechci žádný překvápko ale kamarádka se tváří dost tajemně že by bylo lepší kdybych zaml.salonek a už chce začínat ve 3 odpol.tak nevím.tahala sem to z ní a nic!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Bré jitro, craw: super, šikovnej..gratuluju:) fin:a ty máš nějaký "spešl" jídla, co jíš?? myslím jako mám třeba já : ráno: müssli+jogurt, svačina: jablko.. atd...??? lenkous: ty už máš jinou dietu,nebo tu ode mě?? jj přesně tak, nevěsta nemá péct koláčky..:) taky jsem to slyšela.. No tak to vás teda obdivuju,protože od nás to nikdo dělat nechtěl - není na to ani čas a ani lidi :-D Jinak ta diskuze, prostě to je strašný.. FURT ROZEBÍRAJÍ JEDEN PÁR A UŽ JE TO NECHUTNÝ..děs děs.. Kolikrát se fakt nestačím divit,co někteří vymyslí.. :-S Tak myslím,že dneska každej dá raději peníze, než shánět někde čajový set apod. ale najdou se i tací, co raději koupí dary.. My dávali kartičky do oznámka, s takovou hezkou básničkou, že chceme penízky atd. a všem se to moc líbilo, protože tam je třeba i dovětek, že svatba není o trápení co pořídit k daru atd. a fakt se to chytlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros:my si na tradice moc nepotrpíme.připadá mi lepší když mamce pomůžu než že tradice říká že by nevěsta neměla.my tak celkově máme svatbu bez tradic,nedáváme výslužky,přítel nemá košili s dlouhým rukávem, já nebudu mít silonky, ani nic starého,nemáme anivývazky, sama si pojedu vyzvednout kytku protože já si beru auto a přítel by se tam neměl jak dostat aji si budu sama zdobit auta.snad jediný co dodržujem je že mě přítel uvidí v šatech až při obřadu.ale to ne kvůli tradici ale kvůli překvapení!
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holčiny, mám za sebou další skoro probdělou noc, když už přestala večer bolet hlava, v noci se ozvalo srdíčko, ve snu jsem se něčeho lekla, rychle se posadila na posteli, a srdíčko se rozjelo "svojí" frekvencí:-( takže jsem byla od půl druhé do půl čtvrté vzhůru, a vždycky mě to moooc vyšťaví :-( tak se tu plácám od ničeho k ničemu, dala jsem si alespoň tmavý toustový chlebík opečený v topinkovači a pokapaný medíkem ... tak ať je vám líp, a můžete cvičit a pobíhat a né se tu plazit jako já ;-)
Odpovědět
bros mám tu tvojí a někdy si ji obměním ale stejné složení ráno sacharidy a večer bílkoviny to se snažím dodržovat jinak co se týče darů tak tu básničku jsme dali k oznámku taky a byli rádi možná někdo něco koupí vůbec nic netuším co kdo a jak ale aspoň budou překvápka jani jakou máš frekvenci když se srdíčko bouří já s tím mám taky problémy já mám v klidu 110-120 ale pořád- pod stovku nejdu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, po dlouhé době zdravím v červencovém témátku ;-) jak jdou přípravy? Už se to blíží, co...jen pár dní a měsíc červenec je tu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky poraďte mi abych měla víc variant - co všechno snídat (sacharidy)? k obědu maso a přílohu plus hafo zeleniny a k večeři zeleninku, masíčko, rybu, ... s tim neni problém, ale ty snídaně jsou pro mě trochu boj (ideál snídaně pro mě totiž donedávna byla tři rohlíky s marmeládou :-( ) lenkous - když se srdíčko bouří tak i 180/min to pak mam pocit že nemůžu dýchat, dělá se mi mdlo - a (ale to je podle mě psychika) vždycky netim na záchod, prožene mě to ... už jsem se to naučila zvládat a "nekolabuju", když to začalo tak jsem končívala na pohotovosti ... ale mám vyšetření za sebou, od doktora verdikt "sinusová tachykardie, na životě vás to neohrožuje" tak si to opakuju - nejde ti o život,... zrzulinka - ahojky, přípravy stagnují, nějak mi přijde že neni co chystat, až na koláčích (10.7.) budem řešit detaily s našima - uvidím je oba pohromadě - ale to spíš ohledně sobotní grilovačky na zahradě
Odpovědět
Profilova fotka
haf: no tak my taky nedodržujeme všecko..dá se říct,že jen to,co se nám hodí.. ;-) takže já proti tomu nic nemám,navíc je to váš den a záleží na vás,jak to chcete a nechcete... :-) my výslužky dáme jen babičkám,jinak taky ne..přijde mi zrovna tohle zbytečný..kdo je pozvaný,tak se nají na svatbě a nebudu mu ještě balit do kastrůlku domů :-D a co se nesní,se sní druhý den ;-) hele to já nevěděla,že má mít ženich dlouhý rukáv?? M. ho teda nemá... Jééé taky chceš,aby tě viděl až půjdeš uličkou?? ;-) janiii: no to je mi teda líto:/ tak to odpočívej a hodně pij,ať jsi ok
Odpovědět
no tak to je fakt dost 180 holky já snídám pohankový nápoj s vlákninou (pohankový nápoj se rozpustí v horké vodě a je to jak mléko ale bez cholesterolu bez laktózy a je to součást racionální výživy ) a do toho dobrou vlákninu od bona vity to miluju a ráno bez toho už si ani nedovedu představit mám to jako drogu a malá mistička mě zasytí tak na 2-3 hodky no a pak si dám ovoce atd těch nápojů je hodně sójový asi 3 druhy pak jsem koukala že maj i rýžový a jmenuje se to ZAJÍC
Odpovědět
Profilova fotka
já vlákninu od BV mám nejraději:))) je fakt dobrá
Odpovědět
jj mňammňam :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem mela svoji vesnou kasu a za chvilku jdu do posilovny. Pak vyzvednout prstynky a na kafco se skoromanzelem. Janii: je mi lito, ze se necitis dobre, sna dot brzy prejde ;-) Zrzulinko: ahojky i na tomto foru Jinak s pripravami mate docela pravdu, jak se finisuje, tak uz toho neni tolik (alespon se to zda) ale urcite tyden pred svtbou budu silet, kolik toho mam :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?