Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
bou: ja jsem v anglii, ale draha polovicka je z Noveho zelandu (podle nasich pry neci nic dale od cech nez NZ) :-) Jinak ja etiketu (silonky) poruzim, mam k tomu vlastni duvody (fin: neboj urazene se necitim, ja jsem takova 'splachovaci'). Jinak skoromanzel dodrzuje tradici s dlouhym rukavem. Ohledne saticek na prevleceni, neresim, mam vlstni saty, takze se nejak poniceni neobavam a hlavne jsme je kupovala s tim, ze je budu mit asi po celou dobu, takze slou lehke, pohodlne a jenoduche (v jednoduchosti je krasa, nebo ne?) Ale vim, ze plno lidi se prevleka, moje dve sestrenky (obe uz asi v 10), ale hlavni duvod bylo pohodli - to chapu Holky, preji dobrou noc, zitra jdu okouknout zavoj a spodni pradlo....
Odpovědět
Profilova fotka
sab - tak ať zítra pořídíš ;-) dobrou noc všem!
Odpovědět
Profilova fotka
janii: budu se snazit. Hele, nasla jsme si te taky na 'hubnuti foru' a chtela bych rici, asi se pripojim. Prave jsme stoupla na vahu a rucicka ukazovala cice, nez mela a to jsme na polevkach, ovoci a jogurtech, rybe. Skoro zadne sacharidy a posilovna 4 tydne - co se to se mnou deje! No to se bude zitra zkouset pradlo, pytel potrebuju :-| Dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
sab - jo občas tam vlezu na pokec, na podporu, do hromadného měření a vážení jsem se oficiálně nepřidala, stačí mi ty míry napsané doma :-) ale klidně zajdi :-) jooo, zkoušení prádla mě taky čeká - oddaluju to co můžu! :-)
Odpovědět
Ahojky přeji krásné ráno jani vždyť ty na fotečkách vypadáš hubeně co chceš hubnout, šatičky ti moc sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: lemkous ma pravdu. tobe to sekne. Ale na druhem foru (Hradec Kralove 2008) jsme se shodli, ze jsme jeste osklivou nevestu nevideli, takze mas jeste nadeji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A můžu se zeptat..těma silonkama myslíte jen ty nohavčiky,že jo? Který máte přichycený podvazkovym pasem? Nebo je to jen tak? Sabisek: já se taky snažim nějak zhubnout. Věděla jsem, že když si řeknu, že pár měsíců před svatbou budu držet dietu, tak to stejně nevydržim, ale že na sobě budu pracovat měsíc před svatbou. Tak jsem tenhle týden tak nějak už začala mít vůli.Svatbu mam 11. tak doufam, že to stihnu dobře, a budu spokojena. Snažim se jíst po 3 hod. jim activii ke snídani,ovoce, hodně čerstvý zeleniny,maso a k obědu většinou jen polívku. Snažim se víc pít, protože vůbec nepiju,a víc sportuju.Nevíte co jinýho ještě je dobrý na hubnutí? Hlaně se nepřejídam večer, do ted to byla vždycky katastrofa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: tedka jsem si vsimla hozneho prepisu: ne, ze ty mas nadeji, ja mam nadeji! Moc a moc se omlouvam, doufam, ze se nezlobis. Musim po sobe cist co napisu a ne jenom tukat do klavesnice! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vercad: ja jsem na tom podobne: jogurt snidane, obed polevka (bez rohliku), vecere maso a salat (kure ci rybu). Protoze tu jime jako hlavni jidlo veceri, tak se to snazim kompenzovat takto. Dale mezi jidlama papkam ovoce a zeleninu (okurku, mrkev nakrajenou, jablicka, jahody, ananas a meloun). Omezila jsme alkohol a snazim se pit hodne vody (to mi take nejde). Do toho sportuji, ale nejak to s tema kilcama nejde - a to jsme takhle hodna uz peknou chvilku! :-(
Odpovědět
holky mě to taky nejde povedlo se mi 9 kilo a stop ]-( ale já potřebuju ještě 20 abych byla hubená což stejně nikdy nebudu :-( a nikdy jsem nebyla. vercad jj jenom ty nohavičky co jsou do půlky stehen já mám samodržící ale pojistím je podvazkovým pasem :-.
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: 9 KG je hodne, gratiluji, mela by jsi byt na sebe pysna! Hele, moc hudena taky neni hezky, chlapi maji radi krev a mliku, ne kost a kuzi! Ale co, ten nas nas bude mit rad takove, jake jsme! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii:ony sou ty moje šaty dost těžký a na zábavě bych se v nich asi moc necítila!a navic se znám a pojilu se kdečím a na zábavách su zvyklá dělat bordel,skákat apod což by moc ve svatebních nešlo! fin:není to na vesnici,na vesnici je jen ta restaurace ale bereme se na Bouzově!
Odpovědět
Článek se načítá
taky nás to čeká v červenci :)
Odpovědět
sabi kost a kůže rozhodně nebudu já mám co schazovat těch kil mám hodně ráda jsem za těch 9 co jsou pryč ale nejhorší je že to není vidět to mě mrzí kdo je hubenější tak je na něm vidět každé kilo dole ale na mě bohužel né :-(
Odpovědět
Profilova fotka
thrill: vitam! lenkous: neboj, vsechny nevesty jsou krasne a takove budes i ty! x-)
Odpovědět
dobre rano :-D holky me ted vsichni rikaji ze sem nejak shubl,vaha porad rika to samy myslim a hubenejsi se teda necitim, ale je to urcite tim stresem, normalne se muze cpat jak diva, zakusky, dortiky, vsechno mozny a nic, ale fakt teda silim, uz aby to bylo za nama.nemate to taky? jinak dnes snad doklepu vyvazky, Lea mi zrovna s budoucim tchanem jeli koupit masle. A asi zacnem se zasedacim poradkem, presti ctvrtek uz letime do CR aaaaaaa. haf: jak to zvladas?
Odpovědět
thrill vítej mezi náma a a povídej jak jste na tom s přípravama :-N my jsme zvědaví boun to letí vážně už příští týden jedete a za 14 dní to vypukne jůůůůůůůůů holky já mám husinu když si na to pomyslím jak se to blíží =-)
Odpovědět
Profilova fotka
bou: my letime do cech za 3 tydny! budeme mit tyden pred svatbou na vsechno aklimatizovani! a s tim, ze s emuzes cpat zakuskama ti zavidim. ja se musim hlidat. Ale to vam povim, po svatbe na libankach me je dieta jedno! Jinak mi z toho take naskakuje husi kuze, al ezatim to neni strasne. uvidime az budeme pocitat tyden do stavby. To se mi budou jezit chlupy na zadech! Jedu tedka pro prstynky, vyfotim a dam na albumko dneska vecer, drzte mi pesti!
Odpovědět
sabi: to prave neni normalni, ja normalne priberu i kdyz se na neco podivam, to proste nechapu :-D my taky letime tyden pred, a mame toho teda jeste hromadu na zarizovani a dodelavani. leni: uz to mate skoro za mesic co? mate uz vsechno?
Odpovědět
Profilova fotka
přeju dobré poledne, ráno mě zatlačila zpátky do postele bolest hlavy, usnula jsem a probudila se až teď. ale hlava už nebolí, uff to jsem ráda... sabisek - já to nebrala jako překlep co jsi napsala a naopak mě to pobavilo! :-D já jsem totiž v podobném stylu zvyklá vtipkovat tak mě to ani nějak nedošlo :-D k mojí postavě, ano, v šatech vypadám poměrně štíhle, proto jsem si je tak vybírala - ovšem problém nastává, když šaty sundám, nohy klepavé, na břichu tvořící se pneu ... netvrdim že jsem obézní, ale prostě pár kilo a zpevnit postavu chci - tak snad to půjde. navíc jsem se poslední dobou nehorázně přežírala, takže to musim stopnout, protože za chvíli bych se do ničeho nevešla. boun - tyjo vám to utiká!!! asi až ty se vdáš tak si uvědomim že jde do tuhýho - pak začnou bláznit holky co to maj 11. a 17. a pak budu šílet já :-D
Odpovědět
jani to už pak budem šílet i my mě to právě taky začne docházet až jak to všechno začnou holky 3. uf to je za chvilku jinak my to máme všechno domluvené zamluvené objednané a nebo doma v celkem pohodě zatím tak snad se nic nepokazí nechci to zakřiknout =-)
Odpovědět
No, s přípravami :) my jsme to nechali dost na podlední chvíli.... naštěstí se to zvládá :) máme už vše vše důležité je zarezervované, teď už řešíme květiny a fotografa, schůzky budou tento týden. A hudbu na svatbu (repro + karaoke) a uvažuji o nápadu (jak jsem se tu dočetla), udělat svatební noviny :)
Odpovědět
Profilova fotka
A jakou barvu máte těch silonek? Nejvíc se asi hodí ta bílá, že jo? sebisek- ale když jsi začala, tak jsi asi něco shodila, vid? Ted už se ti třeba spíš jen tvaruje postava. Mně je tak nějak jedno kolik vážim, ale mam problém, že mam velky prsa, širší pas, břicho a boky..se spodní částí, která je schovaná,problém nemam.A právě taky nevim, co si pořídit pak na večer na převlečení.Jestli šaty..
Odpovědět
Profilova fotka
vercad - já jsem pořídila silonky hnědý, protože ty kdyžtak pak ještě můžu vzít párkrát na sebe, bílý bych pak vyhodila (ono to s těma tělovejma dopadne stejně, ale proč si to pěkně nezdúvodnit :-) ) a mam samodržící, do půlky stehen, a bez podv. pásu - zatim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bou:já su furt vklidu.včera sem dopatlala jemenovky na stůl - mám je v albu,ale byla to práce:-(na 12 jmenovek padlo 7 metrů stuhy,kdo by to byl řekl,takže ještě musíme dokoupit páč s tím chceme omotat i svíčky!jinak dneska měla dorazit organza na stoly a vliselin na auto a perličky a nic...si jim tam budu muset napsat!jinak už máme zamluvenou kytku,hotel a přítel už konečně sehnal auto.dnes se jdu objednat na nehty a samo do solárka a ještě nám zbývá nějak postahovat hudbu,ale tím asi zaúkoluju kamarádky! ale budou to celkem fofry,na 27.plánuju rozlučku, 28.mi bude blbě,29.du eště do práce,30.mám promoci...no a 3.svatba.mezitím se ještě musí napíct koláčky:-(a zamluvit dovolenou! a vy už máte všecko?
Odpovědět
Profilova fotka
teeda holky, vy jedete:) janiii: já teda ještě furt nešílím..je to teda za rohem,ale furt mi to nedochází:) jinak s tou etiketou - taky jsem zastánce mít silonky,ale je pravda,že pokud je někdo nesnese, tak se nedá prostě nic dělat...Jé to mi připomíná, koukala některá z vás na téma "nevhodné oblečení svatebčanů" ..?? jako holky, to je masakr!! Fakt se na to mrkněte..opravdu nestačim zírat =-) některý holky jsou fakt hnusný a docela to hraničí se slušností.. ]-( janiii: přesně, hnědý se dají pak i využít ;-) haf: ty jo to teda máš pěkně nabitý 3 dny..:) a kolik vás bude na rozlučce??? ty si pečeš koláčky,jo? tak to bych nedělala, ani kdyby mi platili zlatem..je to strašná práce..tě teda obdivuju.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bou: nevim, jestli jsme se jiz ptala, promin, jestli se opakuji, kdepak ty prebyvas? Ja mam stesti, ze snad vse nej je jiz zarizene. Jenom porad musim ten zavoj a pak jest epradlo - ale s tim si hlavu tezkou nedelam. haf: ja mam rozlucku taky 27, holky prome zorganizovali panskou verzi Moulin Rouge (slibili, ze se po me zadny nahaty chlap plazit nebude - ja jsme trosku stydlin) tak uvidime janii: jsem rada, ze mas smysl pro humor, ale fakt to byl preklep Jinak holky prstynek pro budouciho manzela je doma, muj se 'zarovnava' se zasnubnim, to aby sli k sobe jako vejce k vejsi a jedu pro ne zitra (ale vypadal krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, dočítat vás ani nebudu, ale koukám, jak jsme se tu rozrostly.. :-D Za chvíli budeme už vdané paní, to je mazec, jak to letí! :-N My byli dneska zamluvit přítelův oblek a já si vyzkoušela asi naposledy před svatbou upravené šatičky a je to super, ještě sehnat pro přítele košili, dojednat detaily kytek a objednat dorty a bude to skoro všechno.. :-N :-D a ještě vlastně musím udělat jmenovky, ale to budu vyrábět až tak týden před svatbou..
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo já budu zkoušet šaty dva dny před svatbou, měla jsem je na sobě v dubnu a potom až takhle pozdě ... doufám, že se do nich vejdu, jinak budu na fofr vybírat jiný :-D dortíky máme, kytky taky (ikdyž se naše květinářka obává aby byly kaly ...) tak snad nás už žádný velký zařizování nečeká :-) hlava zas rozbolela, slupla jsem prášek a jdu někam zalézt ...
Odpovědět
Jeee to bylo neco docitat to jeje :-) sabi vercad Ja dala dolu uz temer 13 kilo a muzu jen poradit,ze rano jite vazne moc spatne!!!!!!Dejte si sacharidy (vlocky,chleba a pod)na snidani a dopoledne a vecer bilkoviny(maso a pod)..Chce to dost pit vodu a pokud mozno nepit alkohol(1frtan se rovna 180g brambor,100g masa .....se radeji najezte!) Pijte hodne zeleneho caje a trocha pohybu a uvidite jak to jde rychle dolu.... Jinak ke svatbe jen si to tu procitam jak to ma boun za par a uplne se mi chveje zaludek....ja tomu stale neverim ....jeste bych to posunula o mesic hihi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?