Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahoj holky taky zdravím jani já je mám tak přes půlku stehen kam je vytáhnu a budeš mít pás nebo ne já bych měla strach že se mi někde srolujou i když když jsem v nich chodila doma tak nespadly držely jen se mi ta krajka ohrnula když jsem si sedla :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Fin.. já mam podobnej problém. Ale ještě horší..můj táta zemřel v březnu a v červenci mam mít svatbu. Nikdo to nečekal, nebyl nemocný. Svatbu jsem zrušit nechtěla, předtim jsem se hrozně těšila,ale teď je to takový namíchaný..přípravy na svatbu maj bejt štastný, je to jen jednou v životě,ale já si to neužívam,spíš se bojim, abych tam moc nebrečela.Ten den se s nim zrovna chtěla máma rozvést, ale to on nevěděl.Měl mě vést on, tak jsem pak řekla dědovi, ten mi ale řekl, že je starý(on ani na tu svatbu nechce,rád se podívá na fotky, ale mezi lidi nechce) a prý at jde strejda-od mámy strany. Tak mi nakonec pujde on, ale je to pro mě divný a je mi z toho úzko. Ale sama bych jít nezvládla, musim se někoho držet a mít malinkou oporu.Je to lepší
Odpovědět
jani jaký máš hnědý nebo bílý já pořád nevím jaký :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ranko holky, tak jsem si dneska privstala a koukam musim docitat. Koukam, ze je rozhovor kolem puncoch - ja zadny mit nebudu , nemam je rada (nikdy jsme silonky nemohla nosit). Takze tohle neresim. Bude to nejak vadit?
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo tak mam asi větší velikost, já je vytáhnu až nahoru na stehna, těsně pod zadek ... ale když budu mít menší, tak budou jště užší a bdue to ještě horší :-x vercad - ahoj, to je mi moc líto :-( vůbec si něco takového nedovedu představit ... tak přeju, abyste to zvládli co nejlíp ...
Odpovědět
Profilova fotka
sab - pokud to nevadí tobě, tak komu by to vadit mělo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: to mas pravdu vercad: to je mi moc a moc lito. Drz se! Ja te a fin obdivuji... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju Janí. Nikde o tom s nikym ani nedokážu mluvit, ale viděla jsem, že má fin podobný problem, tak jsem ji chtěla napsat, že neni sama.. Já si silonky brát nebudu, jsem radši naboso. Měla jsem doma černy,který jsem si vzala párkrát a pořád mi to lezlo dolu. Kamarádka, co se vdávala před rokem, tak je měla a prý ji taky jedna nohavice padala, tak z toho byla nervní, že si to musela pořád vytahovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych nevydržela naboso v botech, teď jsem koupila jen takový ty ťapky do lodiček, tak uvidim, jestli to bude stačit a pak uvidim podle počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, ja doma chodim v botkach, abych si zvykla. mozna taky zkusim tapky, ale v silonkach ja proste nevydrzim, ja ma neco jako silonkovou fobii (bracha porad rika, ze jsme divna a tady se to ukazuje) ;-)
Odpovědět
vercad tak to je mi líto, holky držte se
Odpovědět
Profilova fotka
když je diskuze o silonkách,já du bez!!!sice nemám silonkovou fobii,ale prostě se bojim abych se neuvařila.a botičky sem si už pro jistotu vzala do práce a ještě v nich párkrát půjdu abych si je roztáhla.ale v práci sem v nich byla celej den naboso a nic odřenýho,tak to asi půjde!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Haf: ja je doma taky nosim bez niceho a citim se, ze mam nozicky jako v perince, takze doufam, ze na svatbe bude vse OK
Odpovědět
tak to máte dobrý holky já bych asi bez jít nemohla uvidím jak bude jestli se upeču nebo né :-D
Odpovědět
K silonkam musim rici,ze je to spolecenska udalost(svatba)a rozhodne se nehodi jit na obrad bez ....ale kazdy at dela jsk mysli....ja si je necham na obrad a pak si je sundam at se citim pohodlne ale ty dne tri hodky v nich vydrzim slusi se to. Vercad....je mi to moc lito...tatka nemam vyhrano ale zatim tu stale je...chapu te moc jak se citis...ani nedokazu napsat jak moc bych si prala aby ty,ja i ostatni nevesty s takovou bolesti dokazali zatocit a nejlepe uplne odstranit a uzivat si svatbu :-| No musime s tim bojovat... Botky jsem jeste nezacala nosit,protoze jsem rada po praci ze sundam jedny ...pak nasadim druhy na cviceni a vecer uz neni sila....
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: ja chapu, ze je to spolecenska udalost, ale ja bych to nevydrzela, ani minutu v silonkach, nikdy jsme je nemohla nosit a v ten den budu urcite nervozni a silonkama to jeste hosrit nebudu. Stejne to nikdo pod satama neuvidi. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky jani,vysoko jak je natahneš,lepší co nejvíc.Já už jsem je zavrhla.radši budu mít normální a v klidu. fin-kdybych byla v podobné situaci jako ty tak bych radši šla s nastávajícím na konci,než sama. Mě teď dost štve můj táta protože mi řekl že přijede až do kostela-má obchod s potravinami na naší malé vesničce.A pořád poslouchám že ty lidi ho živý,to je sice pravda,ale dceru má jen jednou tak si myslím že se lidi jednou nezblázní a neumřou hlady když bude otevřeno jen do 9.Když jsou jakýkoliv svátky a oni leží doma tak jim stejně otevřeme aby si mohli nakoupit,tak jednpou by mohli mít pochopení pro nás oni,ale fakt nevím jak mu to mám vysvětlit :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo tak jsem si zase nepřeskočila dál.Tim se vám opět omlouvám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fin:dyt to stejně není pod těma šatama vidět!!!
Odpovědět
Profilova fotka
haf - já fin chápu, jak to myslela - to asi jako etiketa tvrdí, že by muž měl mít do obleku košili s dlouhým rukávem ... a někdo to dodrží, někdo ne ... já silonky nějaký mít musim, v botách bych nevydržela, a než aby mi z bot čouhal jen kousek těch silonech - ťapek - tak taky radši asi vydržim v normálních ... no uvidim ... hanu - tyjo, taťka je "dobrej" ... ale třeba se nechá přesvědčit ;-) ještě je dost času, tak si to tak třeba nebere ... ale myslim, že si uvědomí, o co by přišel ;-) nebo nemůže za něj někdo zaskočit?
Odpovědět
Janii diky jj presne tak jsem to myslela jako etiketa nechtela jsem se nikoho dotknout! :-o A jak to holky vidite s tim prevlikanim?????Budete??A v kolik tak planujete?
Odpovědět
teda holky, clovek tu par dni neni a pak to sechno docitat :-D zrovna od nas odesla kadernica, udelala mi nadherny vlasky, jsem moc spokojena blondyna. jinak vcera jsem udelala skoro vsechny vyvazky, jeste 19 a hotovo. tak to nejak vsechno zacina vypadat dobre az na toho dj , kterej se porad jeste neozval.... jinak k puncocham ja je mam skoro az pod zadek, v polovine stehen se mi to zda este horsi, ale jak to tam pres tu krajecku pekne kypi, no uz si stim nejak krece nedelam, prece jen skoro manza prece tusi co si bere :-D fin: neprevlikam :-D budu bojova az do konece, planujem to stejne zabalit nejpozdeji ve 2 rano, prece si nenechame ujit svatebni noc. sabi: kde ste v anglii, ten tvuj je mistni?
Odpovědět
Profilova fotka
převlíkat se nehodlám - pokud nebude vážně 30° šatky mam kdybych se něčim pocintala :-) takže tim, že je mam už doma, tak určitě nic neupadne na svatební šatky, a o to jde ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hafhaf - až teď jsem koukla do tvého albíčka a zjistila jsem, že máš stejný šatky na převlečení jako já :-) akorát tobě slušej a já se v nich nějak necítím - v krámě to bylo v pohodě, doma jsem se sobě najednou nelíbila ... ale snad to přejde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no já určitě nemám v plánu se převlíkat,ani šaty na převlečení neřeším,ale kdyby se schylovalo k nějakému poničení,nebo raztržení tak bych se radši převlékla. jani-on by byl nejradši kdyby sme vzali 2 svědky řekli si ano pak to všem jen oznáímili a za ty peníze který by sme ušetřili za svatbu jeli někam na dovolenou.A když jsem mu řekla že si lidi stihnou do 9 nakoupit,tak sme se akorád zhádali,protože zrovna jedou ještě v tom stejným termínu co mám já svatbu 3 prodavačky na dovolenou a zůstane tam jen on a jedna prodavačka a ty soboty jsou fakt krušný a těžko se to stíhá ve třech.Taky jsem mu řekla že teda nevim co odemě chce slyšet,jestli třeba mám jít prodávat ještě já,aby byli lidi spokojený.Kdyby aspoň byl nějaký milionář a viděla bych že mu to vidělává.Nevim proč není majitelem třeba TESCA :-D
Odpovědět
přidávám se do diskuse :-) du se silonkama-asi nadkolenky samodržící, strašně bych se bála puchejřů a ani mi to nepřijde moc příjemný jít do lodiček naboso...a v šatech hodlám vydržet jak nejdýl to půjde, pokud možno pořád, přeci jen (doufám) že se budu vdávat jen jednou tak abych si to užila ;-) ale šatky na převlečení pro jistotu beru-kdybych se ukecala nebo tak...no už se to krátí...
Odpovědět
Profilova fotka
takže my etiketu teda nedodržujem vůbec - přítel má košili s krátkým rukávem a já bez silonek!spíš nám de o pohodlí ale každej at dělá jak myslí, nic ve zlým! janii,tak to je náhoda!!!já si je koupila jen kdyby náhodou,nejraději bych vydržela ve svatebních celou noc ale kamarádka mi říkala že taky chtěla ale prostě to nešlo vydržet a už v v 10 večer byla převlečená!tak uvidíme jak to vydržím.navíc sme byli domlouvat raut v té naší restauraci a paní provozní říkala že tam zrovna ten den bude zábava-a jak se znám tak tam budu chtít jít:-))) já dneska udělala jmenovky,ale povím vám-už nikdy více!!!
Odpovědět
Profilova fotka
haf - já si je taky kupovala "co kdyby", ale chtěla bych vydržet ve svatebních ... a proč bys nemohla na zábavu ve svatebních? ať vědí s kým mají tu čest :-D terezka - ahojky, nojo, už se nám to blíží :-) vůbec mi to nepřijde, do doby než kouknu do alba na odpočítavadlo :-)
Odpovědět
haf jaf je to na ves to je jasny!!!Hlavne at jsi stastna ja to beru tak ze v pohodlnem jsem porad ale takhle spesl muzu byt jen jednou a to pro me je na svatbe od oholenych nohou az po vlasy a obleceni......hlavne at jste vklidu to je dulezite!Milacek bude mit kosili s kratkym na prevleceni!
Odpovědět
Hanuli...povez mu,ze muze byt rad ze tam bude od rana a bude stebou povez mu jak jsme na tom nekteri a ze je to pro nej cest zdilet tve stesti s tebou!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?