Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
hojky já se uklidňuju tím, že kamarádka měla obřad ráno v 9 :-o takže já to přece musim do 16h. všechno stihnout :-D a jinak, už se můžu chlubit, máme zamluvené místečko pro naše líbánky :-) budeme dva dny a dvě noci na zámku Jemniště :-) postel s nebesy, rohová vana, snídaně do postele, ... jen nevim co bduem dělat s lahví sektu na uvítanou (oba téměř abstinenti a M. šampus nemůže ani vidět :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Janii: tak gratuluji. To budete mit nadherny. alespon mas neco, na co se muzes tesit po svatbe. Jedete na libanky hnedka po svatbe?
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek - svatbu máme v pátek, v sobotu pokračování na zahradě grilovačka, v neděli se přesuneme domů, takže jsme to dali od pondělí od odpoledne do středy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: to zni super. Tak at se vsechno vydari. Koukam, ze to mas tyden po me. Kde budes mit svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
sab - bereme se na Valdštejně, pocházím od Jablonce, teď bydlíme 40km pod Prahou, ale široké příbuzenstvo mám právě "na severu" tak to všechno směřujeme tam. Ženich má rodinu o počtu 7 členů i se svědkem :-) vy se berete kde??
Odpovědět
Profilova fotka
janii: takze Vase strana bude v presile. Kolik mate hosti - jen tak ze zajimavosti. Kdy zjsem totiz nasim rekla, ze budeme mit asi 65 lidi, tak s nima malem svihlo. Jinak my se bereme v Chlumci - karlova Koruna. Jdeme po stopach nasich, brali se tam pred 33 lety. Jinak pritel ma rodinu od protinozcu a pouze 2 bratri (ze trech) a rodice to zvladnou, potom strejda a teta z Anglie = 6 lidi z jeho strany. Moje rodina je vice, ale je to na domaci pude, asi 20 a zbytek jsou kamaradi.
Odpovědět
Profilova fotka
sab - Karlova Koruna, to je ten zámeček v Chlumci? téměř na konci města na kopečku v parku? a jinak budete teda pěkně "rozlehlá" rodina :-) a vracíte se co čech nastálo? nebo jen na svatbu? my budeme mít cca 43lidí, ale patří do toho i několik společných kamarádů, není to jen moje famílie :-) a brácha se ženil vloni a měl stejný počet lidí, tak to naše nepřekvapilo :-) my jsme limitovaní počtem míst v restauraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neměli to daleko,jsou z Olomouce a měli to na radnici.taky sem se jí ptala co dělala ale ona mi řekla že to poznám sama až se budu vdávat!že to je jedna blbost za druhou a hafo hodin!tak nevim,ja se vdavam ve 3 a dřív jak v 8 vstávat nehodlám!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte devcatka :-) tak to my jsme zatim na presne 90 hostech, kteri jsou zvani na obrad i hostinu... :-N a zatim nikdo neodrekl :-N :-N sabi, o karlove korune jsme taky premysleli, byli jsme se tam aj mrknout, je to tam hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to jsem rada ze tech mych 65 lidi neni prehnane, kam ja se vubes hradu na 90. Nam plno lidi odreklo kvuli financni situaci tedka v Anglii a nekolik kvuli dalce - Novy Zeland Jinak jsme v cechach jenom na svatbu. nasim bych to nemohla udelat, vdavat se jinde. A skoro manzel, kdyz zjistil, ze se muze brat na zamku, tak to bral hnedka (u nich to pry normalni neni). Bracha se mi bude zenit v zari (necele 2 mesice po nas) a bude mit zhruba stejne hosti. Ja doufam, ze si take polezim do 8. Nepredpokladam, ze budu spat, ale alspon si polezet. Jinak Karlova koruna je ten zamecek za mestem na kopci. Je to tam nadherne. My se rozhodovali mezi Castolovicema, ale tam nam rekli, ze hudba musi byt potichu a v deset vecer padla. tak jsme to rychle zavrhli.
Odpovědět
Krasny podvecer jste se mi tu rozjeli :-D ani nestiham docitat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: ja vim, clovek zaspi a pak to ma jako roman.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fin, ja uz jsem docitani vzdala, ctu max. 5 prispevku dozadu :-D sabi, jo tak kdyz mate svatebcany z takove dalky tak to se nedivim, ze odrikaji...to jsem nejak nepostrehla :-D segra se vdava 3 tydny prede mnou ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja: no, my jsme takovy kosmopolitni. nasi zertuji, ze se snazim navazat mirove kontakty po svete... Hele, kdyz se ti segra vdava 3 tydny pred tebou, jak to doma berou? Bracha, jak jsem rikala se zeni asi 7 tydnu po me, a doma je to hrozny.... Ja to vyresila tim, ze se o nasi svatbe nebavim. pripada mi to, jako srovnavani, kdo co ma ci dela. Celkove byli doma prekvapeni, kdyz jsem jim oznamila (po 6 letech s pritelem), ze se budeme brat. Brachovi to trvalo 9 let, nez se vyslovil a asi nasi ceklai od nas to same - i kdyz nevim, proc bychom meli cekat. Dale jsme mladsi nez bracha a to se take tezce v rodine nese - to ze budu mladsi a prvni. Nastesti tety, sestrenky a strejdove jsou v pohode, takze se pak tesim s nima....
Odpovědět
Jinak ahoj sabisku!!! Tak ty jsi v Anglii jo?Ja v Irsku :-D se tu nejak schazime z te ciziny....ale i holky z cech jsou jednicky :-D Jsem trochu unavena po dnesnim cviceni ale je to fajn vaha klesa a jsem jen rada.Jsem trochu prepadla z toho jak me tati nemuze odvezt k obradu....zvazujeme dalsi moznosti....nahradnik nebo jak to chodi tady zenich jde neveste naproti....ale vazne nevim jestli to neni hloupy....prosim o radu i nazor co myslite co byste delali?
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: No, taky jsme na to koukala, je nas tu pomalu vice z ciziny nez z Cech... Ale puvodem jsme stejne z jednoho testa, takze o nic nejde. Jake cviceni provadis? Promin, ze s eptam, ale na fotce vypadas super, nic nepotrebujes hubnout, hlavne neblbni! Ja jinak taky chodim do posilovny, abych to vsechno zpevnila... Jinak kdyby me nemohl tatka vzit k oltari, je mozne se zeptat tatinka zenicha nebo nejakeho dobreho strycka, pripadne deda...
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: jeste me napafdlo, na jednom you tube videu jsem videla, jak nevestu vede maminka...
Odpovědět
Sabi zenichuv tatinek tu uz mezi nami neni muj je tezce nemocny(stalo se to nedavno tak to jeste moc boli) a nejak necitim aby me nekdo jiny odvadel prijde mi to jako ze chci nahradit tatu a to nechci a mamou mi to prijde jeste divnejsi ....zvazuji jestli nejit sama nebo aby mi sel pritel naproti....popravde tu delam silnou ale myslim ze to ve svatebni den dost obrecim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fin: to me velice mrzi. Ja myslim, ze co navrhujes zni dobre. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - a co kdybyste šli před oltář společně s ženichem? myslíš že by to jeho mamince bylo moc líto, kdyby svého syna neodvedla k oltáři, ale šel on s tebou? v dané situaci by to mohla pochopit ... myslím, že jakmile půjdeš sama (ikdyž on ti půjde naproti), tak to bude pro tebe ještě horší než kdyyb tě vedl nějaký jiný příbuzný, známý, atd. ... teda tak bych to brala já ...
Odpovědět
janii a sabi dekuji za navrhy i podporu....ja vazne nevim :-( nejak ta tatkova nemoc vse zhatila a moc si to neuzivam i kdyz se opravdu snazim!Tesim se na svatbu moc ale trochu jsem litostiva ....jsem vcera vytiskla jmenovku i pro tatiho a necham mu i prostrit....kdyz tam nebude at alespon vidi ze pro nas tam byl a ze ma u nas sve misto....asi dost lidi bude koukat divne
Odpovědět
Profilova fotka
fin - myslím že to je dobrý nápad, s tím místem pro taťku, určitě mu to udělá radost! a ty se drž, vím, nám se to povídá, když nemáme stejný problém, ale určitě to zvládneš!!!
Odpovědět
Profilova fotka
fin: at si lidi mysli, co chteji, ja osobne si myslim, ze je to dobry napad a tatka bude mit radost. Drz se!
Odpovědět
Profilova fotka
sabi, tatka to bere s nadsenim, ze se nas zbavi jednim vrzem :-D
Odpovědět
ahojky tak jsem to dočetla uf fin já bych to udělala jak píše jani šla bych se ženichem jeho mamka by to musela pochopit, ale popravdě já na tvým místě bych to asi nezvládla ;-( drž se a to místěčko pro taťku je dobrý stejně má být prostřeno o jedno místo navíc tak co vůbec to není divný a ať si každý říká co chce
Odpovědět
Vsem preji krasne rano... ...
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se k přání dobrého rána, kdypak se nám vlastně vrací brumdinka?? dneska mám v plánu cvičení, a radši dopoledne, než bude vedro, zítra jsme chtěli jít na squash, ale má být 26° a oni to tam nemají klimatizovaný, tak to asi odpožíme na víkend ... jdu se motivovat ke cvičení - jdu si zkusit samodržky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Také zdravím, sabi: to je dobrý 65... ono se to lehce nasčítá:)) my budeme 50 i s námi.. 2 už nám to odřekli, tak asi i o něco méně.. A jak řešíte oběd? nebo budete mít taky rovnou raut?? maja: ty brďo...90 lidí... to si pronajmete celou hospůdku,ne?? a kde teda přesně to máte vy?? fin: je to od tebe krásný, že budeš mít prostřeno i pro tatího.. toho si jistě bude cenit a jestli bude někdo blbě koukat, tak je to teda pěkný necita! Protože já bych udělala to samé a bylo by mi srdečně jedno,kdo si co bude říkat!!! Je to táta, tak co! Jinak s tím doprovodem k oltáři - sama určo nechoď, jak říká janiii, bylo by to horší.. Myslím,že nějaký strejda či děda je nejlepší varianta.. Ale určo ne sama...
Odpovědět
Profilova fotka
ženský, jak vysoko maj bejt ty samodržky na noze? jakoby až pod zadek? nebo do půlky stehen? nebo kam? to je děsnej pohled na mě ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
do půlky stehen.. proč by na tebe měl být hroznej pohled?? nepřeháněj.. ;-) určo to není hrozný... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?