Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
ahoj holky tak jsem byla dneska naštvaná mám odpolední a celé dopoledne to tady nefungovalo :-( fin s taťkou bude určitě líp držím pěstičky ať už se to začíná zlepšovat, a jmenovky a menu jsou moc krásný :-N craw lukymu to ing určitě bude slušet ;-) u nás se teď nic neděje nic nového není
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstiny...ČERVENEC JE ZA ROHEM :-D . Na diskuzi červenec jsem už dlooouho nebyla, přesunula jsem se na berounsko/rokycansko díky svatbě na Zbirohu. Kukám že hooodně změn tu proběhlo. Tak holky držím nám všem palce ať to všechno klapne jak si přejem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsme se rozhodla, ze Vam sem vlezu, byla jsme na svatby Hradec kralove 2008. No, uz se nam to blizi a ja se zacinam ohromne tesit. Konecne je svatba za rohem a ne vidina toho, co bude za rok ci pul.
Odpovědět
Ahoj holky přeji kásné ráno i když tady uplakané ]-( alexx i tobě hodně štěstí a ať vše vyjde podle vašich představ sabisku vítej tady v červenci už se to opravdu blíží já se taky těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je, konecne je to s pocasim naopak a my tu mame slunce a vypada to, ze na zahrade zapracuji na opalovani, to abych byla krasna do satu.
Odpovědět
sabi a kde to je u vás =-) o víkendu bylo krásně to jsem se taky opalovala 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenkous: V Anglii je u nas, to vis, normalne tu furt prsi - typicke anglicke pocasi a tak kdyz jednou vysvitne slunce, takl jsou z toho vsichni, vcetne me, paf. Tak holky, uz mate vsechno zarizeny? Ja se bojim, ze na neco zapomenu, snad ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, koukám,že další nová nevěsta:) ahoj sabisku ;-) jéé ty máš svatbu hned po mně,Luci a alexx :-D jak se těšíš??? lenkous: si představ,že jsem chtěla v neděli dát fotky do pc a prostě to nešlo:( je to zase nějaký podělaný..:( foťák máme 2 roky a docela drahej byl..už mě to fakt nebaví...:( přitom fotky vždycky hned stáhnu do pc, aby nebyla plná karta atd.. strašný...:( a tak hezkou fotku z líčení jsem tam měla ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
bro: dekuji. Uz se moc strasne tesim, jenom doufam, ze vse dopadne, na nic nezapomenu, hoste v poradku dorazi. Jeste musim sehnat zavoj a pradlo na svatebni noc a sna dbude vse hotove... Holky, jak jste na tom s pripravami vy?
Odpovědět
jé bros to je škoda a na kartě to pořád máš nebo se ti to stratilo úplně sabi my už máme asi všechno ted je veget jo ještě punčochy mám hnědý na zkoušku, ale koupím si bílý a ženichovi košili :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pěkné dopoledne, vítám slečny nevěsty co neznám :-) zkoukla jsem albíčka, pěkně se připravujete :-) fin - jsi prostě mooooc šikovná, to menu a kartičky vypadají úžasně a originálně! tady je dneska pod mrakem, po obědě jedu na masáž a pak bych měla mít k vyzvednutí pompadůrku, tak jsem zvědavá ... není mi moc dobře, oslava se protáhla a ikdyž jsem vůbec nepila a dělala jsem řidiče, tak jsem se prostě přetáhla a srdíčko zase v noci protestovalo, tak jsem toho moc nenaspala :-( my s přípravami nějak stagnujeme, přijde mi, že se nic neděje, ono už toho teda není moc potřeba, jen musím sehnat zbývající fotky svatebčanů abych mohla dodělat svatební noviny, a pak jsou to spíš věci, které nejdou zařídit moc s předstihem ...
Odpovědět
Profilova fotka
Lenkousi, to mas super. ja mam tedka 2 tydny volna a pak jeste jeden hnedka pred svatbou, takze doufam, ze to stihnu. Nechavala jsme to takhle schavle, alespon mam co delat. Bros: ja jsem naprosty technicky nedotceny clovek, ale co kdybys to vzala nekam do fotolabky, treba ti neco zachrani?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sabi: tak jasný no..toho se asi bojíme každá,aby to vše dopadlo, tak jak má... Ale já tvrdím jedno, co se MÁ stát se STANE.. a nic s tím nikdo neuděláme..Já se nejvíc bojím počasí.. Přece jen to máme až v 17:45h. ale stejně... Prostě se bojím toho, že bude pršet..sluníčko bejt nemusí,ale ať neprší prostě... a jaký máš šatky? já jsem ještě nemrkala do tvého alba,tak zda tam jsou,tak řekni:) a prádlo já už mám..úplně super a levný:) lenkous: no na kartě to asi ještě bude,protože mi ani nešla zformátovat.. chceš bílý punčošky jo?:)
Odpovědět
Profilova fotka
co se týká prádla, koupila jsem si krásný bílý krajkový kalhotky, francouzský střih, M. nejdřív koukal, co je to za záclonu, ale yzkoušela jsem je a jsou úžasně pohodlné. podprsenku k šatům budu zkoušet až v salonu (paní je tam prodává), chci ji vyzkoušet rovnou pod šaty, aby obojí sedělo. no a prádlo na svatební noc teda ještě nemam :-D předpokládám, že padnem jak zabitý :-) a tak jsme vymysleli náhradní plán - takové minilíbánky 8-) snad to klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros: ja vim. Taky doufam, ze nam prset nebude, ale vadit to nebude. Mate tu svatbu docela pozde. nase je v 15 hodin.. Jinak saticky v albu nemam, nevyfotila jsme se v nich a i kdyz je mam z Kleinodu (byla jsme s nima strasne moc aspokojena, obsluhovala me pani Irena K. a muzu jenom doporucit - stravila se mnou trpelive 2 hodiny a jeste bez objednani vzala moji budouci svagrovou. Nakonec jsme tam obe hodromady stravili 3.5 hodiny a pani se nam vice venovat nemohla) nejsou v tech novych strankach - byli na tech starych - ale ty predelali kolem Vanoc. Pomalu jsme zapomnela, jak vypadaji a bojim se, aby se mi jeste libili. tedka se mi zasnoubila kamaradka a vybirali jsme saty s ni a hnedka bych si vybrala svoje znova - ale to je asi normalni.
Odpovědět
já zatím prádlo na svatební noc taky nemám a punčošky jo, pořád jsem se rozhodovala jestli bílý nebo hnědý tak koupím bílý a pak se rozhodnu ale asi to budou bílý :-o, kalhotky mám taky celokrajkový podprsenku už mám taky a podvazkový pás taky abych měla jistotu že samodržky nespadnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii: jůů:) to budeš číča.. já dostala k Vánocům od ségry komplet - kraťáskový kalhotky a podprdu, podprda pod šaty mít nebudu/tuhle/ tak jsem si koupila fakt pěknou s krajkou atd za 65Kč..:) holky,ale krásná je a i jsem jí v sobotu vyzkoušela pod šaty, úplně v poho..:) jj jak říkáš, stejně padneme za vlast, tak svatební noc bude další den:) a máš to v albu?? sabi: v 15h. se mi za týden vdává teta:) taky pozdní čas.. No tak my si moc vybírat nemohli, oddávají 3 svatby za den, a začínají v 17..my jsme poslední..:) a jsem i ráda, protože jsem nechtěla svatbu třeba v 11..to je strašně brzo a navíc pak v 16h. jsi úplně ko... Hele, vybrala jsi si pro tebe ty nejkrásnější a tak to je.. teď jsou jistě další a další taky moc krásný,ale většinou to, co se ti líbí hned,nakonec stejně vyhraje.. Já bych ty svoje neměnila ani náhodou.. Prostě jsou to přesně ty, který jsem si vysnila.. navíc mi v sob. řekla paní majitelka, že jsou ty moje jediný v republice... ;-) z toho jsem byla taky paf..fakt jsou dokonalý... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros - no u nás asi ani další noc nebude svatební, protože oslavy budou pokračovat až do neděle, pak se teprve přesuneme dom :-) a tak si hodláme užít až začátek týdne, a jestli to vyjde, budu jako princezna :-x :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky chceme i v sobotu pokračovat, to je fakt..:) a někam jedete??
Odpovědět
Profilova fotka
bros: mas pravdu. Jak se saty tak s casem. My meli podobny duvod. Sestrenka se mi vdavala v 12 a chudak vstavala kolem 5 rano aby to vsechno stihla, proste honicka. Ja si muzu klidne polezet, nechat nehtiky, vlasky atd a vse v pohode. Dalsi duvod byl, ze se nam lide sjizdeji z celeho sveta a nekteri 'doletavaji' do Prahy jeste v sobotu rano.... No a kdyz uz leti pres pulku sveta, tak chceme, aby se taky mohli zucastnit.... Drahy cise planuje svatebni noc, ale jak ho znam a jak vim kolik mu staci (3 piva), tak se obavam ze budeme muset mit svatebni rano - alespon se mam na co tesit druhy den...
Odpovědět
Profilova fotka
bros - my máme v pátek obřad a hostinu, v sobotu se pokračuje na zahradě, osazenstvo téměř stejné, pár lidí ubyde, pár kamarádů přibyde ... :-) a jestli někam jedem, no vlastně ani nikam daleko, budeme to mít kousek od domova, ale zatím neprozradím, nevíme, jestli bdue volný termín, atd. ... tak až budu vědět, tak se pochlubím ;-)
Odpovědět
jo holky taky začínám pochybovat o tom jestli jsme si to neměli dát na pozdější hodinu máme to ve dvanáct a já budu přesně ten typ co bude v 5 ráno vstávat, ale obávám se toho že stejně nebudu moc spát :-D tak uvidím snad to zvládneme v pohodě, klidu a míru 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabi: přesně no.. takhle dopoledne je to honem honem..stres..teď lidi než se všichni sjedou apod. takhle to bude odpoledne - u nás podvečer a je klid:) A kolik máte lidí?? tak svatební ráno je taky jistě pěkný ;-) hlavně,že skončíte spolu v jedný postýlce,ne? ;-) janiii: jo táák..dobře vymyšlený.. :-) ok,to jistě bude nějaký romantický výlet či něco takového.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkkous: mas pravdu, ze clovek i kdyz muze tak toho asi moc nenaspi - teseni se atd. urcite to zvladnete. Sestrenka parila az nevim do kdy do rana - to ja uz davno odpadla.... V case to tedy koneckoncu neni
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - my máme obřad v 16hod. ale tím že ženich pojedou ráno 150km k nám (teda, k našim), tak si taky dávají časovou rezervu, takže už tam budou tak v 11, a to já musím být už od kadeřnice, nalíčená (to se musim přesunout do Jablonce - cca 15km), pak oblíknout, takže stejně bduu vstávat brzo - pokud usnu :-) ale chci poprosit svědkyni, aby přijela k nám už večer, trošku kdyžtak pomohla s posledními přípravami a pak mě rozptylovala - jak tomu říkáme, dáme si "náhradní hodinu" - já ji totiž učila v hudebce na klavír, je to moje (o 3roky mladší) žačka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: hele i když to máme až večer, tak taky nebudu moct spát,jak se znám:) ty zase budeš mít oběd a krmení polévky.. janiii: to jsi pár kilometrů ode mě..:) to budeš od kadeřnice už od 11??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky,kamarádka se vdávala ve 4 odpoledne a vstávala už v 5 ráno.a to tvrdila že to sotva stihla!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak my sme volili čas podle naší malý aby s námi mohla být a pak půjde spát.Říkala jsem si že to aspoň budu mít rychle zasebou,stejně nebudu v noci moc spát,tak co.Teď v pátek se vdávala sousedka a měla to 2hodiny cesty na místo kde se brali(byli i v novinách-byli první kdo měl na tom místě svatbu) a z domy vycházeli v 9,to je ale moc brzy. haf-tak doufám že když to máme takhle brzy tak že to stihnu :-) Ale což stihli to vždycky všechny tak to stihneme taky-DOUFÁM
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a o šatech mám taky dost pochybnosti,sece mi svědkyně říká že mi moc sluší a v jiných budu vypadat jak p... ale radši si je pojedu vyzkoušet i z botama a podprsenkou ve čtvrtek a třeba průbnu i nějaký jiný,to bylo snad jediný zkoušení v mím žiovotě který mě bavilo a klidně bych zkoušela celý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hafhaf: to je docela drzny, vstavat takhle brzo - meli to daleko na misto obradu ci co? hanu: jak rikas, vsechny to stihly, tak se take nemame ceho bat, rano ci odpolko, bude to skvely no a se satickama ja doufam, ze az si je zkusim tyden pred stavtbou znova se nadchnu a pripomenu, jak krasne vypadaji
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?