Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
jani určitě ti sluší já mám někdy stejný pocit v krámě se mi to na mě líbí a když si to obléknu doma tak se mi to moc nelíbí a pak to nenosím :-( tak už mám hotový jedno vínko co jsem zkoušela jak to bude vypadat komplet i s pytlíčkem s dárečkem a čokoládou fotku jsem dala do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - vypadá to suprově, dobrej nápad takhle to spojit :-) a mamču máš šikovnou ;-)
Odpovědět
janiii neboj to si chce saty zkusit vklidu traba rano a s usmevem kdyz se ti libili uz napoprve tak budou i napodruhe neboj :-) a kdyz ne tak je muzes vymenit ne! Holciny dnes jsem poprve citila mirnou jak to nazvat nervozitu nene vzruseni z toho ze uz se to pomalu blizi....42 dnu od zitrka ach ach ja tomu stale neverim hmmmm
Odpovědět
jani díky fin věř tomu :-D
Odpovědět
haf: je no ja snad konecne taky veceri a raut mam z krku, ted jeste cekam kolik lidi, nam jeste pride nebo odpadne, at vim kolik muze utratit na pivech a tam je to snad taky zarizeny, ted jeste zasedaci poradek a jmenovky atd.... zitra jedem na 10 dni ke skoro-manzovi tak zamestnem celou rodinu a snad to stihnem. je fin: to jeste pockej jak se dostanem na zacatek cervence to bude teprv, kdy letite domu? to ja uz sice budu uplne hotova, uz jsem ted dosahla bodu kdy uz o tom nechci slyset ani slovo, pred par dnama to nejak vyvrcholilo a je mi to nejak jedno, spis me ty pripravy teda otravujou 8-( vubec to nechapu, ani se moc netesim, uz chci byt vdana a mit to za sebou..... snad se to nadseni vrati....
Odpovědět
boun ahoj no letime jen tyden pred svatbou a tyden po ni zase zpet tady Se uklidni nebuj a mysli na neco pekneho na co se tam tesis....ja treba se tesim na to ze tam budu s lidmi co je mam moc rada a ze si to spolu pohromade uzijem :-) a ne jen vidina obradu a co reknou lidi hihi
Odpovědět
no my nasteti, lidi moc resit nemusime :-D jsou to jen nejlepsi znami a lidi co to chteje opravdu snama prozit, takze kdyby i polivku spalili a na hlavni chod zapomeli, nikdo by z toho zadnou tragedii nedelal :-D za dne hodinky odjizdime na dest dni k leamu, tak zacnem aspon poradne vsechno vyrabet. ach jo, no fakt me to uz nebere.... co nadelat :-D
Odpovědět
boun jen si to uzij ja se snad dostanu k vyvyzkam zitra po plavani ale ted jsem tak vytizena z cviceni a lavani jak casove tak i fyzicky unavena....neni cas ani pak energie natoz chut hihi za 5min jdu zase do posilky a zitra zase plavani jojo drina na tu svatbu ale kecy ne jen proto to delam
Odpovědět
Profilova fotka
bré jitro holčiny, lenkous: taky se mi to moc líbilo,jak to napsala:)) krásnééé ;-) jinak to vypadá velmi dobře, jsi prostě šikulín :-) bou: hele, tak ty se nemáš čeho obávat:) ale nic takového se jistě nestane, nesmíš si to připouštět ;-) ty jo, ty to máš fakt za 3 týdny..už se těším,jak nám budeš vyprávět a ukážeš fotečky x-) fin: co taťka?? je super,že takhle cvičíš..je to dobré nejen kvůli zhubnutí,ale k lepší kondičce :) :-D Já mám akorát Ab Rocket - na břišní svaly a rotoped,tak mám doma menší posilovnu 8-) Jinak holky, včera jsem byla na té zkoušce líčení a účesů + šatů s botkama atd. HOLKY, já se nepoznala..ježiš to bylo úplně úžooo...jestli ty vlasy dopadnou,tak jak to kadeřnice dělala a říkala co ještě doplní tak to bude dokonalý x-) a to líčení...já se nelíčim,jen tužku na oči a čau, ale jak mi udělala řasy a vystínovala oči..no já jsem vejrala ;-) foto líčení mám, dám do alba, ale asi to nebude tak 100%, protože jsem se fotila cestou domu v autě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přeju krásný nedělní podvečer, měli jsme docela náročný víkend, včera oslava 30-tin nastávajícího švagříka, a dneska výlet s kamarádama a se psama do pražské Zoo :-) 4 hodiny jsme ťapali zoologickou, bylo nádherně, pak už poměrně hodně teplo - naštěstí jsem to vychytala a měla topík bez ramínek! jsem sice trochu zarudlá, ale to se srovná a zhnědne :-) ale jsem ztahaná jak pes, to teplo nás dorazilo. tak jsme doma snědli misku jahod, teď jsem udělala toustíky k večeři a jdu zasednout - resp. zalehnout ke knížce :-) bros - jsem ráda že aspoň někomu účes vychází :-) pěkný večer všem!!!
Odpovědět
Ahojky tak jsme doma užili jsme si krásný víkend na zahrádce pěkně jsme se opalovali a vychutnávali konečně krásného počasí jinak jsem ráda že vínečko se líbí díky, doufám že se budou líbit i svatebčanům nikdo to netuší :-D a o ničem takovém neví jani jahody už jsme si taky dali bros těším se na fotečku líčení a účesu ;-) holky ještě jsem se chtěla zeptat co budete mít půjčeného prý se do toho šaty nepočítaj =-)
Odpovědět
lenkousi ja tu mam takovou knizecku a tam prave stoji ze i pujcene saty se pocitaji je to cel o tradicich a moc pekne! Vcera jsme tu misto oslavy narozek resili co na prevleceni a delala jsem modni prehlidku :-D docela zabava
Odpovědět
Článek se načítá
fin já jsem si to myslela, ale četla jsem to tady že pokud se za půjčení šatů platí tak se to nebere jako něco půjčeného tak to jsem ráda protože to vůbec nevím co bych měla jiného mít půjčeného fin díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni.Delší dobu jsem se sem nemohla dostat páč to mě to sem nepustilo-nééé že bych se u toho vztekala :-D Problém z punčochama jsem vyřešila pro mě nejpohodlněji,páč vím jak jsou ty samodržící nepříjemný(hlavně ta boule nahoře-jak se třou stehna o sebe tak tak se mi z toho dělají boláky),takže volím hnědý klasiky.v TESCU je májí za pár šupů a dělají i pěknou nohu a HLAVNĚ nikde nic neleze.Na dietu jsem rezignovala.sice mám z mojí velrybí postavy v těhotenství vše dole,ale už jsem neschodila asi tak 2 měsíce ani deko :-| takže mě to púěkně štve,ale kazit náladu si tím nenechám,nohy v šatech vidět nebudou a šaty mi špeky snad schovají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-( Tak jsem si zapoměla přemáčknout na poslední stránku tak jsem vám narušila debatu,už o něčm jiném a za to se omlouvám. :-( lenkous-sada dárečků je vážně krásná a na stole to bude vipadat krásně-zlatý český ručičky :-)
Odpovědět
hani díky, nic si nám nenarušila mě už se to taky stalo asi dvakrát :-D
Odpovědět
lenkousi ja ti povim ze jsem si taky lamala hlavu a u pujcene veci je snad jedno jestli si ji pujcujes za penize bebo ne....proste si je pujcis a m-u-s-i-s je vratit!
Odpovědět
Profilova fotka
já taky beru šaty jako půjčený,protože jsem si hned k tomu koupila bižu a nevím kdo by mi co mohl půjčit.Někdo mi říkal že půjčené šaty se nepočítají,ale já je počítám :-)
Odpovědět
tak já je taky budu počítat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanu - jak píšou holky, nic nám nenarušuješ ;-) a s těma tradicema, jak moc to budete brát vážně, to záleží jen a jen na vás :-) já abych splnila "něco modrého" tak na bílý podvazek udělám jen mašličku - jakoby vývazek, bledě modrou stužkou. modrý podvazek který měli v krámě v nabídce, se mi nelíbil, tak si tím nebudu lámat hlavu :-) já zase nemam nic starýho (kromě 10letého vztahu s mým milým :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
fin - a dodatečně přeju všechno nej nej nej k tvým narozeninám!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nad starým jsem přimýšlela,ale dostala jsem od mamky bomby,tak jsem se razhodla že si je vezmu a budu mít něco starého i darovaného takže 2v1 :-)
Odpovědět
jé fin všechno nejlepší hodně zdravíčka a hodně štěstííííííííííí no jo starýho tak kromě sebe budu mít určitě zásnubní prstýnek, který bude třičtvrtě roku starý :-D a podvazek mám taky bílý s modrou mašličkou
Odpovědět
Profilova fotka
připojuji se také ke gratulaci :-)
Odpovědět
Holky dekuji za gratulace :-) dnesni narozky si uzivam tistenim menu,jmenovek,karticek do krabiicek s mandlemi a jeste nas cekaji cisilka na tombolu :-) Domluvila jsem si pred svatbou nejake ty schuzky...na dekoraci balonku,mini zakusky a mini kolacky a taky jsem upresnovala nejake ty drobnosti s majitelem restaurace na hostinu. Fotecky dam do albicka k veceru kdyz to bude fungovat :-) Mozna jeste sednu dnes vecer na vyvazky a usiju je at je pomalu vse hotove. Tatinek na tom neni moc dobre je unaveny a neciti se ani trochu dobre.NO snad bude lepe.Je moc rad ze to bude pro nej na kamere.
Odpovědět
Profilova fotka
fin- doufám že se tatínkovi do svatby udělá líp,tak je taky po operaci atk to chvilku trvá než se s tím tělo popere,to bude dobrý. Já jsem kameru chtěla tak jako tak páč když jsem viděla fotky a video tak je to nebe a dudu.Moc se mi ty videa líbí,aspoň máš přeřeky napamátku :-) Dnes jsem si konečně koupila podprdu do šatů,krásně drží i bez ramínek tak mám radost jinak bych je měla až ke kolenům :-D a iobjednala kytky,taky radost hlavně když jsem se dozvěděla že vše bude tak do 1500Kč tak jsem byla opravdu mile překvapená
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska jsem odpočívala po náročném víkendu - v sobotu oslava švagrových 30tin, takže byla uzená kýta, a spousta dalších dobrot, v neděli 4hodinová procházka se psama a s kamarády po pražské zoo, byla to paráda až na to horko, byli jsme z toho zdrchaný všichni :-) taky jsme dali další dvě oznámení, ty co půjdou poštou mám připravené, ale dojít na poštu je nadlidský úkol :-) teď se jdu trochu zkulturnit, opečovávat nehtíky, a večer jdeme do hospody, náš (mírův současný a můj bývalý) kolega slaví narození dcerušky :-) tak se mějte krásně a přeju pěkný večer!
Odpovědět
hanuli dekuji tatkovi je zle ale cas to snad zlepsi! NA svatbe nebude ale pomalu se stim srovnavam!Jsem po cviceni hruza des hihi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky:-) tak opět po dlouhé době se ozývám :-D Mám ted děsně málo času a na net moc nechodím...A tento týden mě čekají ještě 3 zkoušky a Luky státnicuje - tak mu držte pěsti ať mu ten titul inženýra pěkně sluší :-D A co přípravy? Už je to nebezpečně blízko, že?.-D Nemůžu tomu uvěřit - tento týden budu rozesílat oznámka a pečlivě si zkouším účes a líčení - je to paráda - :-D Taky mi přišlo krajkované smetanové paraplíčko - dokonale se k mým šatům hodí, tak doufám, že budeme mít pěkné slunečné počasí, aby jsem ho využila - ted je počasí jako na houpačce, tak abysme nakonec ten července nepromrzli :-DDD
Odpovědět
Pridane fotecky nase prace :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?