Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
my už oznámka poslali-abychom mohli zamluvit oběd a raut atd..řeknu vám nejhorší byl snad zasedací pořádek-kdo s kym mluví kdo koho nemá rád, jak to udělat aby všichni byli ok..je to sice jen na hostinu,ale přecejen to byla fuška...mam to a odmítám to měnit :-) ještě vyrobit jmenovky...už se to blíží a všechny v rodině přepadla svatební horečka,taky je načace se opřít do dietky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
terezka - jééé, další nevěsta se stejným datem svatby :-) mám to naopak, jmenovky mám, zasedací pořádek až tak týden před svatbou ... tuším jak je uspořádám, ale definitivně ho udělám až pak lenkous - čokoládky vypadají suprově a dárečky pro svatebčany taky - dobrý nápad!
Odpovědět
AHoj holciny me streli zase cvceni ach jo jsem se uz od soboty nezastavila a pritel me ani nenecha uf ale kila se mi nejak sekla tak se drzim na stejnem.
Odpovědět
Profilova fotka
fin - odpočinek je taky potřeba, bacha na to! a že se kila nehnou, to je normální ... tělo si musí zvyknout ... já beru jako pozitivum i to, že nepřibírám :-D jak málo stačí k radosti že? :)
Odpovědět
ahojte skoro-pani, fin: vcera jsme nasly jeste jeden dobrej zavoj na ebayu, a dnes prasa ta pani tady z inzeratu ze to taky udela, uf. diky za pomoc :-D no ja dnes byla kupovat pradlo pod saty, podprda super, neverila bych jak bez raminek to muze tak super drzet, kalhotky nic moc , takovy krataskovy, moc nemusim ale zas vic nez tanga a jak sem tady krakala , ze blily samodrzky ani nahodou, tak co byslite ze sem si donesla dom? ale zkousela jsem je, a jak sem zhodila tak se mi hrozne povolila kuze a a pekne mi to pres ten okraj previsa :-N no co ted babo rad.
Odpovědět
boun no ja jsem cvalda a nohy taky nic moc zhodila jsem 12kilo a mam ted trochu depku ze to neklesa a zastavilo se to na moc dlouho ach jo ale sestehnama mam stejny problem jakmile si dam puncochy zvrchu se mi na tu krajdu ten tuk sroluje ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se do klubu problematických nohou - vám visí nad krajkou u punčoch kůže? mě se tam udělá špek ]-( jak jsou ty nohy punčochou stažený, taks e to všechno vyvalá nad ní, brrr ... taky nevim co s tim. ale vypadá to fakt příšerně, s takovou teda podvazek na focení ukazovat nebudu ...
Odpovědět
jani no ja mam to co ty!!!Taky asi fotku s podvazkem mit nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fin - fakt? já se upřímně vyděsila, když jsem chtěla zkusit, jestli samodržky držej ... a za 6 týdnů s tim sotva něco udělám ... leda liposukci :-D ale když jsi zhubla 12kg tak tam nemůžeš mít špek ;-)
Odpovědět
je holky ja nejsem sama :-D ne ze bych vam to teda prala, ja byla uplne zhrozena, kdyz jsem to dnes na sebe natahla v sekunde jsem byla jak sarpej :-N ja mam fotografa uz od rana i na oblikani, to ho pak budu muset vyhnat, pac sadlo fakt teda asi vystavovat nechcu, a uz vubec ne na verejnych strankach potom, ale zas to mozna vyretusuje :-D
Odpovědět
Jojo ja mam fotografa i kameru od rana ale na oblekani musi zadvere!Jak ja koukam co se tady psalo kazdy pod sedesat kilo jojo o tom ja si muzu jen nechat zdat janii 12 neni nic ale z kolika paaani a kolik jeste zbyva uf uf
Odpovědět
teda holky přidávám se do klubu já tam mám špek že ani ta krajka není vidět :-D ]-( ;-( ba né to zas asi ne ale podvazek fotografovi taky ukazovat nebudu :-( mě už se to taky zastavilo 8 a dost uf to je trápení přesně vždycky si povzdechnu když koukám na ty nevěsty jak jsou hubený, ale holky co jsem viděla ty vaše fotky v šatičkách tak mi připadáte fakt hubený
Odpovědět
Článek se načítá
lenkousi me jsi videla a jsme snad nastejno mozna i jsi hubenejsi neblazni! ;-) Ale ze to stve kdyz se vaha nehne co!?
Odpovědět
Profilova fotka
holky zítra vyrážím do Prahy, tak třeba něco nakoupím ... nejedu shánět nic konkrétního tak třeba něco ulovim :-)
Odpovědět
fin to neboj to rozhodně néééééé já jsem mrňavá a kulatá :-( jani tak příjemný úlovek dneska jsme se sešli s naším fotografem holky to je správný chlapík hned nám řekl co a jak uděláme atd docela se na to těším i když nejsem fotogenická ráda fotím ale já se nerada fotím :-D
Odpovědět
jinak moje mamka tvořila, ušila ponožky na rukojeti dortové sady je to starý nůž a nechtěli jsme utrácet za drahý sady ani jsme neviděli do oranžova tak mamča vyráběla foto je v albu
Odpovědět
já už sem tu dávno :-) jen teď nejsem moc akční na netu..už máme i prstýnky včera přišly, takže finišujem ;-)
Odpovědět
Krasne rano holciny!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré rááno:) lenkous: to je mamka šikovná:) jinak holky, žádný špeky na nohou apod. nechte toho, vždyť za chvíli z toho zešílíme.. radši budu oplácanější (normální) holka, než kostnatá a bez prsou.. ;-) já už necvičila 3 dny a docela to je znát, že se člověk neprotáhne atd. ale zítra to napravíím:))) A jak řešíte výzdobu na auta? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé holky, teď jsem najela na diskuzi na 13.6.09 jéé ty se tak mají..už zítra je to čeká..:)) jedna nevěsta to tam napsala fakt moc hezky..až mi vjely slzy do očí... Těšíte se taky tak strašně moc na ten DEN??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky včera nám přišlo předběžné vyúčtování na hostinu a byla sem strašně příjemně překvapená!za večeři pro 12 lidí (polívka a hl.jídlo) a za raut pro 25 lidí jen 7500,-.myslíte že je to dobrá cena?mě se zdá hooodně dobrá,ale zajímal by mě váš názor!a víno na přípitek si můžeme donést vlastní!
Odpovědět
Ahoj holky, hezký den přeju. S punčochama se netrapte, stejně to nebude vidět i když já si nakonec vzala celý silonky v bílé barvě s takovýma kytičkama po zadní straně. Mamka mi je kdysi dala, že mi je šetřila na svatbu a já si je na svatbu opravdu schovala :-) . Ta koukala, to vůbec nečekala. Haf: Nás vyšel raut pro 50 lidí včetně svatebních dortů na 25 000, tak si to zkus nějak porovnat ;-) . Ale myslím, že je to dobrá cena.
Odpovědět
Profilova fotka
zuz:no to bude nějak podobně.myslím že i s pitím budeme platit tak max.12000,-
Odpovědět
ahoj krasavice :-D haf: uz se nam to blizi co? cena za hostinu je super!!!! ja to nevydrzela a priobjednala pocni aranzma do rytirskyho salu, masla mame vlastni a pani kvetinarka jak tam ponese ty kvetiny tak nam tam rovnou da i ty masle, je fakt super, domluva a ochota na jednicku :-D takze ted jeste splasit ubrus a klekatko, a mame obrad skoro vyrizenej. chybi vam jeste neco? my uz sme oba skoro histericti, uz chceme mit to cekani za nama.
Odpovědět
Profilova fotka
boun: ahoj, no nám toho chybí spousta_např.ženichoví auto, nemáme svatební kytku (tu jdem objednat dneska),ještě nemáme jmenovky na stůl, nejsem objednaná na nehty, nemáme zamluvenej hotel...no a já nevím co ještě.a navíc 2 dny před svatbou mám promoci!to bude hukot!!!ale dneska sem sehnala kamaráda kterej bude vozit z restaurace domů - páč to máme mimo olomouc a původně sme chtěli taxiky ale když mu dme za benzín a pětikilčo k tomu tak nás to vyjde levněji. těšíš se?já ani nevím.včera semi o svatbě poprvé zdálo.že sem měla příšerně veliký šaty a dlouhýma rukávama a barevný plastový prstýnky.no horor :-S
Odpovědět
haf: ja uz se nemuzu dockat, po tak dlouhym planovani a cekani, uz aby to bylo tady :-D me se zas uz dva mesice neozval dj, a ted se ho snazim uhnat a nejak se nedari :-N taky nam toho chybi jeste hromada, ale spis na vyrabeni, zarizeny mame skoro vsechno, ja ma nastesti kamaradku kvetinarku, takze ta se postarao veskery kvetiny, teda az na ten bouzov, nehty mi taky chybi... konecne jsme se vcera taky konecne domluvili na menu , rautu. atd....to nam trvalo asi nejdyl.....nad kterym hotelem premyslite?
Odpovědět
jé holky vy to máte za 20 dní já už se taky těším ale neříkám to moc nahlas :-D ale o svatbě pořád mluvím :-D my už máme zařízeno asi všechno krom pár dodělávek největší frmol bude týden před to bude maraton o čas =-)
Odpovědět
bros ted jsem si taky přečetla diskuzi zítřejších nevěst opravdu to krásně napsala ta jedna skoropaní je to krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem doma z nákupů, docela jsem pořídila, nějaký tričko, kraťasy, ... a pár dárků. koupila jsem si šatičky, takový krátký plesovky, ve smetanové barvě, byla jsem z nich nadšená, jenže jsem je oblíkla teď doma a necítím se v nich :-( oni tam měli určitě nějaký zeštíhlující zrcalo, přišlo mi že mi sednou, teď doma když mě do nich M. zašněroval, tak mi to spláclo prsa, a prostě se v nich necítím vůbec dobře :-( snad to zas přejde ... nebo je holt prodám :-) jdu odpočívat, nachodila jsem dneska snad 100km :-) přeju pěkný začítek víkendu všem!
Odpovědět
Profilova fotka
boun:chtěli bysme hotel Lafayette.kamoska tam měla svat.noc vloni a že jim dali šampáno a hlavně je v ceně i snídaně! jinak dneska sme se byli definitivně domluvit i te restauraci na raut a pití atd...takze vse vpohode.mam z toho dobry pocit,moc ochotní a vstřícní.jenom sme se ještě rozhodli koupit nějaký svíčky a omotat to stužkou,ale to bude raz dva. ale kytku sme dnes opet nestihli pac sme si tam rovnou dali veceri:-) ale prítel si dneska koupil kravatu a košili-zvlášt ta kravata je naprosto úžasná! začínám se i těšit!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?