Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
tak už tu mám i fotku šatů, aspoń trošku pro představu :-) a už máme i místo na hostinu jupí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terezka 22: ahojky koukám do tvého albík a máš tam jen jednu :-( ? A kde budeš mit hostinu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám fotky jen v mobilu a vypadám tam děsně, blbka sem si totiž zapomněla foťák doma, hlavně že sem si nabila všechny baterky, no, sem holt blonďatá.. :-N Ale zkusím to hodit do noťase a uvidím, jestli by se některá nedala použít.. =-) Alexx, máš krásný botičky, odkud jsou? ;-) Terez, šatičky vypadají moooc dobře! Taky chci nějaký jednodušší, ne moc zdobený, ale nikde sem je nepotkala.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
alex: ty botičky jsou fakt krásný, ale já bych se na nich asi přerazila :-) nejsem na to zvyklá, takže si budu muset pořídit něco s menšim podpatkem a trošku pohodlnějšího. Jen tak mimochodem, korunku už si udala?
Odpovědět
Profilova fotka
Náhodou ty botky vypadají pohodlně, i když samozřejmě na tenisky není.. :-D
Odpovědět
Sorbon : jojo máme skoro stejnou přezdívku, máš pravdu.. já tu moji používám asi už od roku 2004. To od tý dobgy co se mi narodil pejsek Sorbon.. zbožňovala jsem jeho jméno, tak sem to zkopčila :-D
Odpovědět
Ahoj, jen nahodou jsem se sem podivala a neverim vlastnim ocim co tady resite skoro rok predem....nebo tedy 9 mesicu, neni to trosku predcasne tak silet?Ani se moc nedivim jestli vam vasi muzi rikaji ze to prehanite.... jen k zamysleni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivcik, nepřeháníme, fotografové sou rok dopředu skoro zamluvení, termíny na obřad jakbysmet, a když nejsou vypsaný, tak se teprve bude bojovat a šaty se zamlouvají kolikrát taky ten rok, takže pokud se nespokojíš s tím, co nějak zbyde, nešílíme.. A jak seš na tom ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ivcik: upřímně já nemám zařízeno vůbec nic, jen sem občas mrknu. Začnu zařizovat až po novém roce, těch 6 měsíců je myslim tak akorát. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a k tomu co psala Luci na de mnou platí v Praze, pokud seš z menšího či malého města jako já, tak bych byla úplně v klidu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi tak, Brum, pokud má člověk třeba známýho fotografa a hostinu taky v nějaké "své" hospůdce, stačí asi míň času, ale na ty žádanější místa se stojí fronty fakt až ten rok dopředu..nehledě na to, že záleží na tom, jestli je to velká či menší svatba... Ale mezi náma, co je vlastně ten Ivcik27 zač, registrace včera, příspěvek jeden...jestli to není nějaký naštvaný chlápek... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luc: no to je fakt, to sem si nevšimla. No je to možný, když tak rejpe :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, když by to byla nevěsta, proč by tak rejpala a proč by sem vůbec lezla, když je to tak zbytečný, jak říká, viď... :-D Ale když mu/jí to dělá dobře... :-D Sme byli včera na tom svatebním veletrhu, ale nic tam nebylo...sem se těšila, jak posbírám inspiraci, ale byla tam spíš jen kosmetika..zlatej internet.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
luc: no tak aspon mi nemusí bejt líto, že se na žádnej veletrh nedostanu - Praha a Brno je moc daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, jediný, co je docela dobrý, že tam jsou slevy na prstýnky, takže toho určitě využiju v únoru, až bude veletrh v hotelu Diplomat, kterej je i víc vyhlášenej a je jen o svatbách, ale jinak o nic nepřicházíš.. ;-)
Odpovědět
Já si myslím, že nejde jen o připravování, ale o to těšení. Právě proto, že chlapi z nás nemůžou (ten můj už taky občas trpí :-D ) , tak si o tom povídáme tady mezi ženskými. Svatba uteče rychle a teď je na co se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to sem moc ráda, že o nic nepřijdu :-) Jinak ted´mi došlo, že sem Lucíkovi nenapsala tak docela pravdu- sice sem nic nezařizovala, ale už sem se ptala po prstýnkách v Chebu a tady u nás na matrice na místo, zda v tom nebude problém, když to nebude přímo na úřadě, ale někde jinde. Paní matrikářka mě ubezpečila, že žádný problém jen že musíme počítat s pozdější hodinou až odbudou svatby na úřadě.Tj,tak po 13 hod. a poplatkem 1000 Kč. Hned mi vlepila papíry do ruky, že až mi to ten můj podepíše ;-) (prý jim tam chodí většinou ženský sami), at´přídu a domluvíme podrobnosti. Dokonce už vymýšlela jak by to šlo se stolečkem a že by to chtělo stany, kdyby pršelo. A že by nám je možná město půjčilo atd......... Opravdu velmi milá a ochotná paní. Tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777 Máš pravdu pokud je někdo z malého města,svatba bude malá nebo méně nákladná nepotřebuje zařizovat už teď ;-) . Naše svatba na zámku cca pro 80 lidí...ubytování na zámku, rauty, kapela, DJ, fotograf, kameraman, kočár a koně, výzdoby : zámku - kaple- sálu- teras, šaty pro družičky, smoking pro pány .. atd.. to už je fičák a pokud do toho děláš náročnou práci je to mega fičák :) No, podle mě ivcik27 je buď chlap - co je úplně mimo, nebo slečna co to má na háku každopádně její názor jí nikdo nebere a ať si to zařizuje po svém..v tom případě nechápu co tu hledá, že by inspiraci na svatbu za 9 měsíců :) Joo, jinak botičky mám od kaczky 85, jela jsem si pro ně do Teplic ( je moc milá) Včera jsem byla na první zkoušce šatů...no, trošku zklamaná jsem.. neměli pro mě troje šaty co měli být a dvoje pro mojí 1duružičku a svědkyni, ale na konec se vybralo. Pro moje holky krásné šaty a já jedny favoritky. Pojedu ještě do jednoho salonu s mamkou a tam zkusím ty chybějící. Dneska to dám do albíka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cascia, taky mi bude asi trošku líto, až to bdue vše za náma, protože mě to hodně baví tohle připravování a tak.. :-D Můj ze mě hodně nemůže, ale já mu jeho Discovery taky neberu.. =-) Brum, tak to máš štěstí, žes narazila na tak příjemnou paní, to se na úřadech moc často nestává, i když tyhle paní z matrik na tom asi budou lépe, přeci jen dělají práci, kde se, teoreticky, není kvůli čemu moc rozčilovat.. :-D Alex, takže botičky jsou starší nebo je prodává? Sou opravdu krásný, takový roztomilý.. ;-) Šatičky nám určitě ukaž, já si příště nezapomenu ten foťák a taky sem pak něco dám..
Odpovědět
Profilova fotka
alexx.t: náhodou jsem si všimla, že jsi přidávala přispěvek, tak jsem se mrkla a ty mě tady zatim takhle vychvaluješ, no teda, uplne se cervenam... :-N co jinak ty botky? zkousela jsi fotit ten flicek, jak to vypada na fotkach? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kaczko, zrpvna sem koukala na tvé album a koukám, že objednáváš z ebay, i botky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777: jj, zrovna ted jsem objednavala pro me a pro kamaradku. Mely by prijit do 14 dnu, uz jsem na ne zvedava a hlavne natesena...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Kač: A jak je to s velikostma? Jaká je třeba naše 39? Už sis nějaký někdy objednávala? Jestli sedí..
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777: ty botky pro alex nebyly nove, ty prodavala moje znama a ja si je dala do alba, aby je videly holky ode me z diskuze, aby mi rekly nazor. a alex se ozvala,ze se ji libi, tak jsem ji zprostredkovala v podtstate jen ten prodej mezi alex a tou mou znamou. Ja jsem se nakonec rozhodla pro ty, jak mam v albu, ze uz je mam objednany... :-) vis? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777: ja jsem si objednavala spousty bot pres ebay... ale ne od tohodle prodejce, co ma tyhle... a tenhle k tomu pise i rozmery v cm, takze jsem to objednavala podle cm, ne podle velikosti UK, US, EU a pod. :-p stejne to kazda znacka ma malinko jinak... ;-) az prijdou, tak uvidime, jestli nam to podle cm vyslo..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Kač: Ty, co máš v albu, sou nádherný! Já jen pořád nevím, jestli se budu držet etiky a budu mít uzavřenou špičku nebo se na to vykašlu, ale na ty tvý sem taky koukala na ebay a úplně slintala, na kolik tě vyjdou? A jakou máš většinou velikost u nás a jakou sis pak objednávala u těch jiných prodejců? Omlouvám se za možná trochu hloupé otázky, ale nerada bych je pak vyhodila, jestli něco objednám..Co sem koukala na net, tak naše 39 je UK 6 a US 7, ale artichoke mi napsala zas něco jinýho, tak nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777: vyjdou na 1000,- přesně teda 990,-, rozdelily jsme se s tou kamoskou na postovnym, takze boty 30 a postovny 20... kurz rano byl 19,80 nebo kolik... no pred 14 dny by nas vysly o par korun min... :-p pokud jsem objednavala botasky, tak jsem si objednavala treba Adidas, tak ty byly velikostne jako tady oznaceny, Crocsy jsem mela 8, tyhle jsou dokonce 9, a to mam normalne velikost 38. A 9 jsou 41,5 nebo kolik... :-D asi artichoke koukala taky u jinyho prodejce a ten to ma taky jinak, asi je lepsi ridit se pri prodeji tema rozmerama... pritelovi jsme objednavali trico a objednali jsme M-ko a prislo a bylo na nasi velikost xxl, americani si neradi priznavaji, ze jsou tlusty, tak maj mensi znaceni obleceni, nebo by se jim mozna uz tolik x na cedulku neveslo... :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kač, to máš ale pravdu, že oni ty velikosti asi někdy zmenšují.. :-D 8-) Tak děkuju za info, ale je to prostě risk, no asi to taky zkusím.. :-) Kurz je teď hroznej, na jaře by se to objednávalo, když byl dolar nějakých 14 nebo 15 korun, ale horší už to snad nebude.. :-D Já si tě pak najdu, abys řekla, jak to dopadlo s botkama, až přijdou.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: jj, jasne...:) tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Moje první zkouška šatů už je celá v albu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?