Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
bros - no holt každej si to představujem jinak :-) holky, jsem nepoučitelná, místo té známé jsem se objednala k další kadeřnici :-) ale chodí k ní manželka od bratrance a chválí ji že je moc šikovná!!! a ostříhaná je od ní hezky, tak doufám! že to dopadne!!! akorát mě chtěla objednat na zkoušku týden před svatbou, tak jsem začala hystečit a že to nééé že chci dřív - tak mi vyhověla, takže půjdu 29.6. ve tři odpoledne, budu jako poslední zákaznice tak toho prý můžem vyzkoušet víc ... tak snad!
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo, beru to,ale tohle není fakt už normální...ty a kadeřnice ;-) jsem zvědavá,jak uspěješ tentokrát..
Odpovědět
Ahoj nevěstinky jani my jsme to tak taky vzali že je to symbolicky ten rubín ale nečekala jsem takovou sumu bude syntetika to rozhodně jinak tvůj sen je fakt dobrej mě se taky zdálo o svatbě ale né nic tak převratného už si to ani nepamatuju a do novin ho rozhodně dej jinak k tomu plánování my si to sice budem zdobit sami a nějak to máme vymyšlený ale když něco nevyjde tak z toho určitě nebudu dělat vědu a budu si to užívat a plánování rok do předu je fakt síla já plánovala od ledna a to je pro mě tak akorát včera jsem psala fotografovi mejla a ještě neodepsal tak mu večer zavolám, jeho stránky nějak nefungujou tak začínám mít obavy :-(
Odpovědět
Nazdarek! Ja Vam povim ...zacala jsem zarizovat v zari a bylo pomalu pozde sehnat dobre misto,fotografa i termin....myslim,ze na nejake veci neni moc casu a na nejake spousta!Rzhodne od zari jsme o tom jen mluvili jake jsou predstavy zamluvili termin a pod. a pak planovali co vse na duben. Zuzime dekujeme za doporuceni a radu to i pritel ocenil kdyz jsem mu to cetla. Jani docela te s vlaskama chapu...ja byla jen na jedne zkousce ale zrovna vcera jsem zacala pomalu silet jestli je to ok nebo ne a nebo jestli neco jinaho...se mi to moc nezda ale kdyz to videla znama se rozplakala =-) tak nevim jestli si tesne pred svatbou nezaridit jeste jednu zkousku a to same s licenim ach jo jsme zensky no jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se s líčením už rozhodla, že půjdu k té paní, co mi to zkoušela - to je to co mám v albíčku. líbí se mi to, paní je fajn, a holt se tam nenechám učesat, jen nalíčit. my jsme se rozhodli že se vezmem na začtku dubna a za první víkend (a to byly velikonoce!) jsme stihli zařídit termín, místo, místo hostiny, a prstýnky :-D měli jsme asi zpekla štěstí, jak to tak čtu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
joo, a byli jsme ve vinotéce a máme doma 3ks vína celkem za 1065,- vínu nerozumim, ale snad když je flaška za víc než 300 tak to bude už nějaký dobrý víno :-) a paní prodavačka ty vína teda chválila, že je zná a že jsou dobrá ... tak uvidíme. holky jak řešíte šaty na převlečení? budete mít nebo ne?
Odpovědět
Fin: :-D Není zač
Odpovědět
Profilova fotka
tak panu majiteli restaurace dneska pro změnu ulítli do lesa dva papoušci - nezavřel klec - ale fotky a kalkulaci taťka má a jede dom :-) tak se toho konečně dočkám :-D
Odpovědět
teda holky já jsem teď vytuhla nad noťasem a jsem jak pitomá :-D jani já šaty na převlečení řeším ale ještě žádné nemám, protože se my budou zakládat tak je nesmím moc ucourat až je daj zase zpátky na tu délku tak by tam byl pruh a to mě nějak nenapadlo řekli mi to až ted je to teda logické tak nevím jak v nich dlouho vydržím. Teda ten váš majitel restaurace je šikulka no jo no kdo umí ten umí :-D
Odpovědět
holky potebuju poradit, nevite nahodou o nejake sikovne svadlence, co by presila zavoj, jen jednochuchy dlouhatansky potrebuju obsit krajkou ,nemam, uz jsem psala tady te evulience coo inzeruje ale neodepslala :-|
Odpovědět
boun tak to nevím to jsem tady nikde nečetla a nikoho nenarazila jinak je to dobrý fotograf už se mi ozval a jestli nebude mít žádný problém tak zítra máme schůzku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám fotku stolů, ale prd z ní poznám :-D ale aspoň vím, že to bude uspořádaný do U, vím počet stolů, tak si to prostě namaluju a podle toho mi to už v hospodě prostě poskládají a basta, že jo :-) zkoušela jsem sepsat zasedací pořádek, ale u dvou lidí není jisté jestli dorazí (a to do toho nezahrnuju bratránka, kterej bude možná s ženou v porodnici), ti dva nepatří k sobě, takže se mi to stejně případně celé posune, takže to budu řešit až týden před svatbou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jani: taky sem se nad zasedacim poradkem docela vzrovala, a treba jen minuly teden nam odreklo 5 lidi :-N takze to fakt nema nic moc cenu do predu resit.
Odpovědět
boun jeje :-D to vis ze znam :-D sice krejcovou :-D ale sikovnou :-D to budu asi ja :-D ale zel nemam stroj tady teda
Odpovědět
jej fin to je skoda!!!! hned bych ti dala kseft!!!!! nevis aspon kde bysme mohli sehnat takovyty lemovaci krajky, segra si objednala saty od landybridal, a ted se knim snazime sehnat zavoj a je to nemozne. :-(
Odpovědět
boun ja na ni narazila v galanterce v Irsku tak to zkus u vas docela jsem byla prekvapena kolik ruznych i rohovych a pod.(by se i moc hodila i jako "vysivka"na bryndak a podobne),boun kdybych tam jela tak neni problem ti to koupit a nasiti zvladne kazdy neni to tezke ale je to pres hodinu a pul odsud a nevim kdy tam pojedeme.Prece jenom si clovek musi vybrat sam ne.Hele a koukala jsi na ebay?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré upršené ráno, koukám tu na oznámka a říkám si, že bych možná mohla už těch pár rozeslat ... není to brzo? je to opravdu jen oznámení pro pár lidí "zdaleka", kteří nejsou zváni, a ještě o té svatbě opravdu nevědí
Odpovědět
Profilova fotka
bré ráno holčiny, fin: jak jsem psala, určitý věci určitě zařídit rok dopředu jo,ale to je tak místo a fotograf..ale zbytek se dá klidně i 4měsíce před svatbou..my začli 3 a teď už je skoro všecko hotové...:) bou: 5 lidí jo? no aspoň ti to dali vědět trošku dopředu, než začneš opravdu na tvrdo se zasedacím pořádkem.. nám zatím nikdo, ale kdo ví jak to bude... ;-) janiii: už to klidně poslat můžeš si myslím.. já jsem chtěla v polovině května, ale teprve včera jsem poslala:) navíc skoro většina lidí dostala oznámko do ruky přímo,takže jsem včera poslala 2.. a už je to všecko:) ono to chce dopředu,protože v červenci si všichni berou dovču atd. tak aby o tom věděli dopředu..navíc, budeš mít zase kus hotového:)
Odpovědět
Profilova fotka
bros - no ono je to tak. kdo je zvaný na svatbu, nebo na mecheche v sobotu na zahradu, tak už o tom ví od dubna, právě kvůli dovoleným. oznámení dostanou oficiálně všichni 14dní před svatbou společně s koláčkama (u nás je tradice taková), a těch pár oznámení chci poslat lidem, kteří na svatbu nepůjdou, nebo samozřejmě jestli budou chtít tak se můžou jít podívat na obřad, a jsou daleko na to, abychom jim nesli oznámko s koláčkama ... tak si myslim že už je poslat můžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, tak já mám zas dilema, myslela sem, že mě bude česat a líčit jedna osoba, ale teď si nejsem jistá tím česáním, vlasy budu mít víceméně rozpuštěné, tak sem si myslela, že mi je ráno vyfénuje a upraví tak, jak to má být, ale ona že si je mám umýt maximálně den předem, jenže to mě neviděla po ránu, přes noc si vlasy udělají, co chtějí a vůbec nijak to pak nedrží, mám pocit, že je to až neučesatelný, takže nevím, jestli bych neměla radši zajít ke svý kadeřnici, od který se mi to klasický učesání vždycky líbí,a le nevím, jak zvládne něco trochu jinýho a ještě mi do vlasů nějak zapíchnout kytku.. =-) Ale asi k ní zajdu a zkusím se nějak domluvit.. protože bych nerada ráno o svatbě zjistila, že moje vlasy se fakt nedají učesat a že budu vypadat jako strašidlo.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
janii: jo takhle..aha :-D a kolik kg koláčků máte?? a kolik budete mít lidí?? lucie: ahooj, no a ty chceš na půl rozpuštěný s kytí? máš teda neposedný vlásky:) to já je mám rovný jak hřebíky a můžu se převalovat jak chci a stejně to mám furt stejný ;-) tak jdi k té svojí na zkoušku a uvidíš, ne? já jdu na zkoušku líčení a účesu teď v sobotu,tak jsem na to zvědavá...včera jsem s hrůzou zjistila, že až do svatby nemáme volný víkend..furt něco je! Strašný...
Odpovědět
Profilova fotka
lucie - ať žijou naše vlasy co? :-| no řekněte, o kolik to mají muži jednodušší? :-) bros - první várku (v jablonci) na kg nevim, ale na roznášku jich tam máme asi 800, a tady u nás cca 10kg (600ks).
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je mazec:) ty brďo...
Odpovědět
Profilova fotka
bros - u nás je to tak zvykem no :-) dostanou sousedi, známí, no prostě půlka vesnice :-D ale už se pak nedáváají povinně nějaké výslužky - jako že by každý svatebčan čekal, že automaticky dostane při odchodu z hostiny kus dortu a 20koláčků atd. ... jasně že když něco zbyde že se to rozdělí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasný,všude to je jinak.. tak my výslužku dáme akorát babičkám..myslím,že jídla tam bude dost, tak ať si každý vezme na party a co zbyde, se dojí další den:)
Odpovědět
Profilova fotka
teď mě napadlo, co asi dělá brumdinka - někde si válí "šunky" na pláži, dává si do nosu, opaluje se .... joooo, to je život :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jí tak strašně záávidíím:) tak strašně mě to tady v práci nebaví, že už nevím co dělat..nuda votřesná 8-(
Odpovědět
Ahojík holky tady pěkně leje a je bouřka lucí mě taky kadeřnice řekla ať si vlasy umyju den předem že to líp drží a u mě je to teda fakt na brum taky myslím jak se opaluje na sluníčku a tady je tak hnusně :-( a v praci mě to taky nebaví přímo mě to tam s... nejradši bych měla dovolenou až do svatby :-D
Odpovědět
Já si´taky myla hlavu den před svatbou a od kadeřnice jsem měla půjčené nějaké speciální tužidlo, aby to druhý den lépe šlo učesat No jo Brum ta se má, my tu taky máme bouřku a prší každou chvilku. Já celý dopoledne lítala po úřadech. Povim vám, že sem tam manžela proklínám, kde všude si musim měnit doklady a tak ;-)
Odpovědět
holky do alba jsem dala jak vypadá hromádka čokoládíček pro hosty a co dáme jako malý dáreček do pytlíčku- zvoneček a na něm zámek kde se bude konat obřad on je to spíš asi jako náprstek z keramiky :-D zuzi na to lítání po úřadech se vůbec netěším =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?