Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
jani tak ja o vlku a vlk za dvermi :-D majo uz vam to jede?
Odpovědět
divala ses na ten zavoj?
Odpovědět
Profilova fotka
prdlajz nam jede, su pripojena pres mobil na Ladikuv pocitac, takze mam zas za chvili smulu a koncim :-D o me tu byla rec??? jdu docitat :-D nedivala, posli odkaz :-D
Odpovědět
bez na ebay.co.uk a zadej cathedral veil, moc jich tam neni a hned budes vedet kterej myslim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre, jdu hledat :)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, vlozim do alba co najdu, tak napis kterej se ti libi, ju? :-)
Odpovědět
jojo, jdu se mrknout, hele pod psat do ip, nebo holky to tady budou chudiny docitat .
Odpovědět
Ahoj slunicka moje!!!!Operace dopadla dobre ale musime jeste pockat!Jsem ted o moc klidnejsi uf :-p :-p Moc dekuji za podporu ani netusite,jak jste mi moc pomohli opravdu dekuji moc.NA svatbe tatiho mit nebudu ale jsem s tim pomalu smirena ale hlavni plac prijde az v den svatby,ze ho budu postradat je mi to jasne! JInak uz mam krabicky doma,uz jsme i zkouseli jak na nich vypada stuzka a leskly ctverecek a i myndlicky uvnitr :-) Objednala jsem dnes spendliky na prstynky,balonky,mandle a hlavne valecek na oblek :-) malickost ale moooc dulezita.
Odpovědět
maja ahojky už jsem si říkala co je s tebou že jsi tady dlouho nebyla fin to je dobře že operace dopadla dobře určitě se to bude zlepšovat tak pak dej fotku já jsem teď dodělala čokoládky ale ještě musím dokoupit mám jich málo a ještě se musíme se skoromanžílkem vyfotit nějak pěkně a vyrobit etikety na svatební víno koupit malý dáreček na památku a až to budu mít tak dám foto možná příští týden
Odpovědět
jinak dneska jsme se ptali na rubín naši slaví v náš svatební den rubínovou svatbu tak jsme jim chtěli koupit malý kousek rubínu a zlatník se nás zeptal jestli pravý a jak velký tak jsem řekla tak 1cm a on vyvalil oči že cena je kolem 250 000kč :-D tak jsme vyvalili oči my, prý ani do šperku se nedává pravý ale syntetický tak ten je asi 1000kč
Odpovědět
fin: tak to je dobre, oni doktori vzdycky pripravujou radsi na nejhorsi, to je super!!!! holky vyste takovy produktivni obe, achjo me uz ovladla panika.....
Odpovědět
boun nejsme jen sem tam si odpoledne sednu a na necem pracuji ale taky porad ne nebojjeste mas casu...se mi tu vali stuzky na vyvazky a nic hihi jen okolo nich chodim a taky jsem zabrzdena.Pritel dnes dodelal hudbu na prvni tanec :-) uz jen najit cas na nacviceni.Od patku zaciname chodit na solarko. Chybi nam vyvazky,dvd aneb film pro pametniky,jmenovky,rozesazeni u stolu,vytisknout karticky do krabicek s mandlemi,Menu a hlavne hudba pro Dj co mame radi a jak to chceme u obradu.....ted si uz na nic nevzpominam a co chybi vam???Jo a jeste pozvanky pro holky na rozlucku:-) bude 11.cervence a bude to asi velka slava protoze se tu zenske v te nasi vesnici zblaznili a sjedou se i z okoli :-) bude to kolem 20-30zenskych :-D to bude neco jeje
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hoj holky!!!tak jak to tu čtu, přípravy pěkně pokračujou ale já sem se jaksi zabrzdila - nic se mi nechce!!!měla bych vyrobit jmenovky na stůl, objednat hotel, kytku, udělat mašli na auto ale nic...ch jo!a navíc mám 30.6.promoci coz je 2 dny před svatbou takže docela blbý!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko nevěsty, bou to má fakt za pár..ty jo, to je mazec,jak rychle to letí.. =-) jéé to bude hezké mrs williams, to zní fakt dobře 8-) janiii: tu písničku najdu dneska, jsem na to včera neměla čas,ale dnes to napravím..:) No holky, krátí se to nám všem, já se nemůžu dočkat, ale čím víc si to představuju a sním, tak tím víc se bojím, co se po... :-S fin: hlavně, že to má za sebou a dopadlo to dobře.. Super! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne holky, fin jsem moc ráda že operace dopadla dobře, je jasné že vyhráno ještě není ale je to výborná zpráva!! ještě mě napadlo, jak jsi psla že už několik nocí nespíš, že máš nervy, ... zkusila jsi před spaním bylinky? výborná je na to meduňka, zklidní organismus a třeba by ses lépe vyspala ... lekous - s tím rubínem to je teda síla :-D ale myslím že i syntetický udělá stejnou radost jako pravý!! vždyť jde o tu symboliku k rubínové svatbě, a o to že jste si vzpoměli a obradovali je ;-) na ceně přece nezáleží ;-) my na svatební vína použijeme stejnou fotku jako máme na oznámení, jen u toho bude naspáno datum svatby a naše jména. a budou jen 4 lahve (všichni rodiče jsou rozvedení, tudíž 4 páry) nějakého archivního vínka jako poděkování. a co mi ještě chybí zařídit? dodělat pár jmenovek, udělat zasedací pořádek (až budu ovšem znát uspořádání stolů), dodělat svatební noviny (nat o potřebuju fotky všech svatebčanů), domluvit hudbu na hostinu - sraz máme 14dní před svatbou, a určitě se najde ještě víc maličkostí co je potřeba zařídit... rozlučku oficiálně dělat nebudeme, půjdem posedět s mírovými (a mými bývalými) kolegy z práce, a možná pozvem pár kamarádů na véču, ale rozhodně to nebude nijaké bujaré ... oba tvrdíme, že se "svobodou" jsme se rozloučili už dávno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak píše bros o těch představách. holky, dneska se mi poprvé zdálo o svatbě, resp. o obřadu - no to vám musím popsat ... snad jen pro lepší pochopení, ten můj Míra je "ajťák" ;-) takže obřad, všichni nastoupení, slečna varhanice ovšem nikde tak si moje maminka stoupla za klávesy a vystřihla svatební pochod :-) do toho jsem já měla s tatínkem sejít schody ke svatebčanům, ovšem ouha - tatínek mi utekl, šel napřed, tak jsem musela volat ať počká! a když už jsem sešla před paní oddávající, tak chyběl ženich - na otázku, kde je Míra, mi paní oddávající oznámila, že jim nejde počítač tak že se na to Míra šel podívat ... vesele jsem pak ještě debatovala s jakousi cizí osobou ženského pohlaví, která se mi nepokrytě smála, že ženich zdrhnul .... No, budu doufat, že obřad ve skutečnosti bude jen lepší :-))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D janiii: tak to jsem se od rána poprvé upřímně zasmála
Odpovědět
Profilova fotka
s tou rozlučkou: já jí teda dělat budu..neberu to jako loučení, ale jako poslední "zachlastání" jako slečna :-D :-D ale jde o tu partu,která se sejde..rozhodně nezvu holky, který nemusím,takže fakt jen tu dobrou partu:)
Odpovědět
Profilova fotka
bros - tak to jsem ráda, že jsem přispěla svojí troškou k úsměvu :-) doufám, že 25. 7. vám tady tuhle historku nezopakuju, akorát že popravdě :-D
Odpovědět
Ahoj holky a přeju hezký den. Teď už můžu dělat chytrou, tak se s vámi podělím ;-) .. My tu svatbu vážně nějak do detailů vůbec neřešili, výzdobu sme nechali na nich, kytky jsem nechala na květinářce, líčení na mojí tetě bez zkoušky a tak a musim říct, že jsem byla fakt mile překvapená, že to dopadlo mnohem lépe, než jsme čekali. Vůbec jsme nepočítali v hospodě s nějakým uvítáním nebo rozbíjením talířů natož s prvním tancem a kamarádi barmani nám všechno tohle připravili a bylo to vážně super. Ale to,co jsem chtěla říct je, že když to budete mít do posledního puntíku naplánované, tak je pro nějakou chybu mnohem více prostoru, než když to berete tak nějak a že to nějak dopadne :-) . Ale chápu, že ne každý má na to nervy apod. :-) . Tak se vám omlouvám za trochu dopolední chytrosti a samo si to udělejte podle sebe :-N . Jinak vám přeju pevné nervy v dozařizování :-) . A možná ještě jedna rada. Já si ve čtvrtek před svatbou jela sama s manželem vyzvednout koláče, mini dezerty, kytky, vezla to do Sport BAru, kde byla hostina a musim říct, že jsme toho měli opravdu dost, takže jestli musítetaky ještě vyzvednout tolik věcí apod., tak tím zkuste někoho pověřit a spíš si užívejte sami sebe. Ze začátku nás to bavilo objíždět a tak, ale pak už jsme byli utahaní jak koťata :-x
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - vůbec neděláš chytrou, však my jsme rády - nebo min. já - za každej poznatek a zkušenost :-) já si to tak pěkně všechno plánuju a stejně si řikám, že v den D budu ráda když všichni dorazej a tím dnem proplujem - jakkoliv ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: neděláš chyrou, mluvíš ze své zkušenosti..:) je pravda, že když se to strašně řeší a plánuje apod. tak se vždycky zákonitě něco pos.... však víte:) já jsem velitelka, takže jsem rozdala úkoly, co kdo a celkem jsem ráda, protože jako koláčky a výzdobu fakt zařizovat nebudu.. Mám na to tchýni a šikovnou kámošku, takže ty se o tyto dvě věci postarají:) Rok dopředu bych v žádným případě neplánovala, nechci se nikoho dotknout, to ne,ale když jsem našla diskuzi, červenec 2010 tak jsem se fakt zasmála, protože rok dopředu řešit něco, co se třeba ještě může změnit..no ani omylem... Myslím tím výzdobu a kytky a šaty... Ne třeba zamluvený místo a fotografa,ale fakt mě to pobavilo.. Všichni mi říkají,že jsem svatební maniak,ale když jsem to viděla, tak jsem ujistila, že normální ještě jsem... Snad jsem se tím nikoho nedotkla, kdyby jo, tak se omlouvám, jen je to můj názor...
Odpovědět
Profilova fotka
janiii: přesně tak..hlavní je, aby jsme si to užili i s manžílkama a o tom ta svatba je:) neřešit zbytečnosti, protože se akorát pak z toho zblázníme a den si zkazíme :-)
Odpovědět
Bros: Mě červenec 2010 taky upřímně pobavil a třeba některý holky už maj všechno doma a jen čekaj na příští rok apod. :-o
Odpovědět
neboj bros nedotkla :-D :-D :-D ale treba ja jsla v zari kopovat saty a vsichni na me hledeli , ze to delam tak na posledni chvilu :-N a fotograf kteryho sem chtela uz byl taky zamluvenej :-N ale mas pravdu , ze jak mas hodne casu tak vsechno dvacetkrat menis,z ceho pak vsichni silijou! Zas mi byli v cechat od leta asi 3x a povim vam domlouvat neco po netu to je treba hruza, treba dj , se mi uz asi 2 mesice vubec neozval, a ja se to ted snazim nahanet 3 tydny pred svatbou a nic se nedeje... :-| tak jsem z toho lehce nervozni, nejlepsi je fotograf ten pise sam, a pak moje kvetinarka!!! jani: tak ja vetsinou postradam kadernici a zavoj....coz je divny protoze ve skutecnosti zadnej nemam :-D ale tak dobrej sen, to by sis mela nekam napsat :-D :-D :-D
Odpovědět
zuzi: svatba vypadala krasne, takze recept se osvecil!!!! ale ja sem sice taky general, a zaukolovani jsou snad vsichni, ale snejne na vsechny dohlizim jestli to delaji po mym :-N no uz to asi lepsi nebude, jen se musim snazit nebyt protivna, pac to se mi v posledni dobe moc nedari.
Odpovědět
Profilova fotka
boun - zrovna uvažuju o zařazení snu do svatebních novin ... třeba se toho do svatby sejde víc :-D
Odpovědět
jani: to je super napad!!!!! urcite by si pobavila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: no přesně..tomu se fakt směju :-D bou: já psala, že chápu místo a fotografa,ale zbytek...zrovna třeba ty jsi si ty šaty objednávala až zdaleka atd a čekala jsi na ně 8 měsíců,což teda chápu,že to jsi musela zařídit brzy..ale jinak to prostě nechápu. No s tím dj to je blbý, to nevíš zda máš hledat novýho nebo co, viď? tohle nesnášim, když se ti nikdo pak neozve a ty ho naháníš, jak trubka...Já u té výzdoby být nesmím, protože bych do toho kecala, takže se těším na překvápko..ale vím, že je kámo šikulka, ona fakt má ten cit pro to a udělá z nemožného možné :) janiii: myslím,že je to dobrý nápad:) aspoň se zasmějete 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jako teď mi málem vypadly oči!! V těch červencovkách 2010 mají i rozpočet, ale holky ne třeba do 50 000Kč ale do 160 000...já se fakt bavim :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?