Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ja taky nemam v umyslu pit nejak hodne a zvlaste v tom horku ale nidky nevis tak radeji budu pripravena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a pojedete někam na dovču?? a co jsi pila??já mám nejraději sekt,takže já si objendám rozhodně víc než 2 lahve ;-) janiii: tak zdraví je důležitější než alkohol..dobře děláte.. Jinak,holky už máte vybranou hudbu na obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
bros - hudbu vybranou mám, dostala jsem seznam tak jsem vybírala podle něj :-) uvidíme jak to bude znít na klávesách a se zpěvem, ale myslim, že by to mohlo jít :-) a na nervozitu si místo panáka můžu šlehnout prášek, co mam na zklidnění, když mi neni dobře od srdce - po něm jsem uplně v pohodě :-D tak myslim, že v kabelce bude mít svoje místečko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janiii: my taky:) nejdřív jsme měli své přání,ale protože pán nebyl zrovna dvakrát nadšen, protože by se ty noty musel naučit,tak jsme vybrali ze seznamu:) a co máte na nástup? a kolik?? nám řekl, že 5 písniček..:) důležitý je ho mít v kabelce, se nikdy neztratí:) a jak se těšíš? já už bych chtěla,aby byl 2.týden v červenci..tohle čekání je strašná doba..Si nedovedu představit, plánovat svatbu rok dopředu..to bych se asi zbláznila..
Odpovědět
Profilova fotka
bros - my máme mít 4-5 písniček, ale protože tam bude spousta lidí co nám bude gratulovat, tak jsme vybrali 5 písniček :-) nástup svatebčanů máme na kánon od Pachelbela (to jsme si museli vybrat asi ze 6 pochodů nebo prostě ze slavnostních písní), pak mám Eltona Johna - Your song, Simon & Garfunkel Bridge ovet troubled water a Sound of silence a poslední Phill Collins Against All Odds a s těšením, těším se že bude sranda na hostině, páč máme super příbuzenstvo který se umí bavit :-) ale nějak si ještě nepřipouštím, že je to za 45dní, jak mi radí počitadlo v albíčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a k tomu plánování, taky si nedovedu představit plánovat něco rok dopředu ... vždyť už teď na mě koukají lidi v obchodech když něco sháním na konec července a řikaj "jééé no to máte ještě času ..." ale já fakt nehodlám lítat dva dny před svatbou a zařizovat :-S
Odpovědět
Po antiethanolu se opiješ úplně normálně, ale není ti pak tak blbě ;-) Bros: My jedeme na celý prázdniny pryč, protože přítel učí a má prázdniny a já je mám taky. Jedeme na čtrnáct dní do Irska, skoro tři týdny do Chorvatska a pak na chatu ke Křivoklátu. To Irsko je něco jako svatební cesta, kterou jsme dostali od sestřenky, která tam žije, tak budeme u ní a mít k dispozici auto s navigací :-D A já pila všechno možný, že ani nevim. Ale hlavně vodku, šampus a pak nějaký speciál koktejl prý pro mě a v tom ani nevim co tam všechno bylo, ale byl děsně dobrej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii: Pachabell je krásnej:) no ono to chce raději 5, protože jak říkáš - bude hodně lidí na gratulace a aby furt něco hrálo ;-) hezké písničky, máte,ale neznám toho Simona... My máme: Balada pro Adélku -nástup, proslov matrikářky: klasiku - Ještě,že Tě lásko mám, prstýnky: písničku z Ducha ( tu jak dělali tu keramiku) :-D , polibek: Enya - Caribbean Blue a gratulace: Bitter sweet symphony ... :) no přesně, ty kecy - jéé to ještě máte čas.. Ono to je fakt,ale na to, že je dneska 9.6. a svatba za 38 dní... ono to prostě nehorázně letí a taky není furt čas někde něco shánět...souhlasím..:) Zuzi: no tak to máte suprový...to bude relax ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros - na youtube SImona určitě najdeš, jsou to starý fláky :-) ale mam je moc ráda :-) a ženichovi je to fuk :-) zuzi - teda to budete mít parádní prázdniny i svatební cestu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky na ten antietanol jsem se ptala já, tak to si ho raději taky koupím, mě pomáhá vodka se semtexem ale nesmím to míchat tak chci zůstat u toho a žádný panáky. jinak dneska jsem konečně domluvila květiny to bylo to poslední důležitý tak teď už jen čekat :-D ale že to opravdu letí a na druhou stranu už chci aby to bylo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska se už snad dočkám fotek jak by měly být ospořádány stoly, a kalkulace na večerní raut... pan majitel restaurace mi to posílá už 14 dní, ale má nějaký problém s internetem, tak tam dneska vyšlu taťku, aby to stáhnul na flashku a poslal mi to z domova :-) tak jsem zvědavá ...
Odpovědět
jani tak pak dej vědět jak jste dopadli =-)
Odpovědět
Článek se načítá
jani ted jsem ti koukla do alba a ta výzdoba je jemná ten tyl taky vůbec nevypadá špatně moc hezký i oznámka se vám povedli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - teda ty jsi rychlík :-) ten tyl je nakonec stejně jako živej, možná je to tím že jsem to nechtěla moc mačkat, možná pak do hospody vezmu i sešívačku, aby to na pár místech scvakli, ale svícínky to dobře zatíží, plus skleničky, kamínky, ... ono to půjde ;-) přidala jsem i mističky s prstýnkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kalkulace a fotky budou zítra, dneska pan majitel nahání páva, co mu utekl, někde po lesích a lukách :-D
Odpovědět
ty mističky jsou taky pěkný, asi nejvíc se mi líbí ta první to teda musíte počkat ještě den pokud mu zas neuteče něco jiného :-D
Odpovědět
jani: to ted resime taky :-D chudak, ma se mnou vydrz uz sem 3x zmenila harmonogram dne a porad me jeste nerekl at si to udelam nekde jinde, coz je dobre, taky sme dostali navrh a predbeznou kalkulaci, ty jo na jednani a snahu si holky fakt nemuzu stezovat!!!!hudbu uz mame taky vymyslenou :-D holky od patku za tri tydny uz budu mrs williams !!!! jinak ja planuju svatbu uz skoro rok, ze zacatku to bylo prave dobry, to az ted ty posledni 3 mesice jsou nejaky stresujici.
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - musela jsem se podívat, která je první :-) mně se líběj všechny, ta s bílými kamínky je taková decentní ... ta oranžová výrazná, ale zas mi ve skutečnosti přišlo že se ztrácení prstýnky ... uvidím, myslim že před obřadem tam nasypu cokoliv, i písek z hromady :-D boun - na majitele restaurace si taky nemůžu stěžovat, se vším nám vychází vstříc - jen toho času holt má málo a musim ho trochu popohánět :-) ... a fakt už za 3 týdny jo? tyjo, to bude cobydup! kde vlastně žiješ s budoucím manželem?
Odpovědět
jani: 3 tydny a to jsme na tom s organizaci hostiny jako vy :-D aspon nebudete mit stres, no my jeste budem pristi rok oba dodelavat bakalarky v Glasgow, a pak to zalezi kde Lea dostane praci, ale urcite nekam do anglie, uz se nemuzem dockat .... jdu taky mrknout na pisecek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boun - takže budete zůstávat v Anglii? jak jsi tam už dlouho?
Odpovědět
Jani , no ten muj tatar asi nema sanci se nikdy naucit poradne cesky..... uz jsem tady skoro 5 let, takze uz jsem tu jak doma :-) jinak me se asi taky nejvic libi ta byla, mohla bys do toho dat oranzovou kyticky do rohu, to by bylo taky pekny :0)
Odpovědět
týjó boun tři týdny uf to je za dveřmi kdo má ještě 3.7. svatbu =-)
Odpovědět
hafhaf, uz tady dlouho nebyla ale vdava se na tom samym miste, my koncime pred treti a oni zacinaji ve tri, pak katuska se vdava 4.7.
Odpovědět
Profilova fotka
a pak je brosovka 17. a pak já a pak dav den po mně :-) a uzavře to brumdinka 31. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a se mnou je tu vlastně už e.vik :-) už nejsem sama na ten termín :-)
Odpovědět
moje segra a lena je den po vas :-D a lucka taky 17, ty jo.... bude to tu co by dup
Odpovědět
Profilova fotka
den po nás je i fin, týjoo boun, tvoje ségra se vdává tak brzy po tobě? takto budete mít veselý měsíc :-)
Odpovědět
jani: no nam to uplne vyhovuje protoze pojedem nekam na libanky vratime se budemem mit tyden do segrine, tak ji aspon pomuzem a pak poletime zpatky, takze nemusime tajtrlikovat sem a tam.
Odpovědět
Profilova fotka
boun - tak to máte chytře vymyšlený :-) myslím na fin, co asi tatínek, doufám, že operace dopadla dobře!!! pro dnešek se asi rozloučím, jdu se věnovat skoromanželovi :-) mějte se krásně a přeju krásný večer a dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar devcatka, co noveho? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?