Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů, dokonce jsem první kdo zuzi gratuluje pod albíčkem - zuzi vážně ti to seklo - pardon, vám oběma!!! těším se na další várku fotek!
Odpovědět
zuzi: je taky jdu kouknout :-D
Odpovědět
Díky díky. No musím ty fotky alespoň o polovinu zmenšovat, aby se sem dali nahrát, tak to trvá... Další asi budou až zítra. Jinak dík moc za gratulaci :-)
Odpovědět
Zuzi fakt krasa x-) vypadala jsi moc pekne a hlavne stastne to mluvi za vse!!!! taky se tesim na vic fotek!!!
Odpovědět
Holky moc děkuju. Jdu do hajan, nějak pořád dospáváme tu páteční oslavu, která nakonec končila až kolem šesté ráno ;-)
Odpovědět
Tak en pro vás interní sdělení: Taťka se činil a tak všechny fotky, které zatím už máme jsou tady http://www.rogicek.foto24.cz/svatba/i..., tak kdyby se vám chtělo.... Ale upozorňuju, že jich je z150 :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, tak sem naposled mrkla na net než odjedeme a jsem ráda, že sem Tě tu stihla a mrkla do albíka - už tam máš gratulaci ;-) Na ten druhej odkaz kouknu až přijedeme. Moc Ti to slušelo a to si měla strach, co Ti kadeřnice vytvoří na hlavě :-D Jinak neboj, užijeme si to a pak se vrhnem do víru příprav, bude to dost našlapaný (mám k tomu ještě po dovče prá schůzek kvůli práci) ale to zvládnem - dneska jsme koukali na stránky Quelle na oblek pro malýho :-) Tak se tu mějte holky krásně a už se těšim jak Vás budu dočítat, tak doufám, že u toho nestrávim celej den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi prohlídla jsem si fotky z odkazu a prostě paráda!!! musím jen zopakovat to že vám to parádně slušelo, přijdete mi na fotkách takoví uvolnění, v pohodě :-) noa jak jinak??? stres, tréma byla? šup šup nějaký zážitky :-)
Odpovědět
AHOJ jani: Ještě jednou moc díky. No, mě se asi týden před pořád někdo ptal,jestli jsem nervózní, ale já vůbec nebyla a to mi vydrželo až do svatby. Já fak byla celou dobu naprosto v pohodě. A při obřadu slzel jen ženich a já to rozdýchala. Já se rozbrečela až druhý den ráno, když mi to tak nějak došlo ;-) . Jinak všechno proběhlo v pohodě. Dokonce měunesi dvakrát a pokaždý dost nedobrovolně, ale jen do vedlejších hospod a ženich mě naštěstí vždycky dost rychle našel. Hostinui párty jsme měli u nás ve sport baru, kam celkem často chodíme a všechny tam známe, takže jsem tam jen s manželem pak skejsla s barmany až do pěti do rána :-o . Ale bylo to fakt super. A vřele doporučuju v lékárně zakoupit anti ethanol, pokud teda pijete, protože to nám vážně zachránilo asi jinak velmi krušné ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, díky za rady, nepiju ani já ani ženich, a ostatní jsou zvyklí :-D to je super, že jsi nebyla nervózní, já si to dávám taky za předsevzetí, ale už vidim tu noc před ... :-) ráno si myslim že bude vše v pohodě :-) a máš úúúžasný fotky s bublinkama, kde jste vzali tolik dětí? :-)
Odpovědět
Zuzi ahooooj vitejte mlada pani!!! :-) Tak uz to mas zasebou co 8-) Blahopreji !!! Holky jestli jsme tekdo z moravy od Ostravy nemate kontakt na nejakeho kameramana?Jsme video puvodne nechteli ale kdyz doktori zakazali jit tatkovi na svatbu chceme mu to natocit.
Odpovědět
fin: my mame ostravaka fotografa a jeho manzelka dela video, urcite jsi o nich slysela bystronovi, jso tady takove zhave tema :-D jinak to je fakt hrozny, ale zdravi je dulezitejsi, doufa, ze nekoho najdete!!! zuzi: ja taky koukala, tyjo fakt mooooc pekny, doufam, ze taky budeme tak pekne vysmati a v podode a to prosteredi parada!!!
Odpovědět
Článek se načítá
boun dekuji na ty jsem narazila :-) hledam vsude okolo
Odpovědět
Profilova fotka
janiii, já už si taky říkala, jestli se nevdávám 24. sama :-) A přitom je to prý numerologicky úplně dokonalý - při součtu všech číslic vyjde opět 24 (a ještě k tomu je to dělitelné čtyřmi a šesti, což jsou naše šťastná čísla :-) Jinak taky gratuluju krásné nevěstě zuzimme.
Odpovědět
Ahoj holky Zuzko gratuluji a co jako mladá paní jak se cítíš asi bájo viď fotečky máte moc hezký a moc vám to slušelo ;-) o tom anti ethanolu jsem tady četla poprvý a vůbec s tím nemám zkušenost to stačí když si to člověk vezme ráno nebo jak to funguje já moc pít nechci ale mám strach o ženicha a mojí sestřičku tý stačí 3 skleničky vína a je konec
Odpovědět
Tak jsem domluvila kameramana aby tati mohl videt svatbu alespon na dvd a ted jsem se dozvedela,ze jde zitra na operaci oci a ze mu hrozi velke procento oslepnuti ;-( ja uz vazne nemuzu me to nici ;-(
Odpovědět
fin tak to je mi líto, přeju aby k tomu nedošlo ať je taťka v pořádku věřím že tě to ničí, ale hlavu vzhůru a pevně doufej že to všechno dobře dopadne držím pěstičky a drž se sama nevím co bych dělala ;-(
Odpovědět
lenkousi dekuji ja vam to tu nicim ale jste mi ted nejblize jste taky nevesty a tak chapete vic nez kdokoliv jiny jak se citim
Odpovědět
fin nic nám tady neničíš neboj od toho jsme tady aby jsme se podělili o radosti ale bohužel i strasti ;-( jak se říká člověk míní život mění pro nás ten rok taky není nejrůžovější tak doufám že co se týče svatby zatím klape a nakonec klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - budeme zítra určitě na taťku myslet, určitě to dobře dopadne!!! a nic nám nekazíš, neboj ;-) od toho tu přece jsme no ne? e.vik - tak takhle jsem datum vůbec nezkoumala, my to máme z toho důvodu, že je to na den přesně 10 let, c budeme spolu :-) takže jiné datum nepřišlo ani na mysl :-) dneska jsme s ženichem vybrali nakonec bílý tyl na stoly, paní v obchodě mi ukázala jak pěkně se mačká na stůl a jak drží, tak jsem vybrala ten, pak jsme koupili oranžové látkové okvětní lístky a objednali jsme si dunilinové ubrousky - bílá a oranžová ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zuzi- také se připojuji ke gratulaci opravdu krásné fotky a moc vám to tam všem sluší fin-pro nás nebyl moc příjemný minululý rok to se nám s...o co se dalo :-( ,držím pěstičky aby vše dobře dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko, fin: noo tak, nesmíš myslet na nejhorší..při každý operaci něco hrozí a to neznamená, že to tak bude. Musíš doufat,že to bude dobrý a ne naopak.. Buď optimista ;-) dopadne do určitě dobře...
Odpovědět
fin : taky na Vas myslim, ber kazdou chvili jaka je, nema cenu se steresovat jeste vic nez ses, no vim, je to ale nemozny co? dej nam vedet , jak budes vedet vic, jo. jinak mi dnes prisli clip-in , mam tak husty vlasy ze v mych vypadaji jako ocasky :-N barva a kvalita super, takze na svatbu orcite mit rozpusteny nebudu, kdyz se to nejak sepne tak to snad tak hrozny nebude :-D
Odpovědět
holky dekuji moc dam vedet ale sama se dozvim co a jak az vecer nebo rano...uz nekolik noci jsem se nevyspala a jedna nocni mura zadruhou a uz se mi to v te hlave mota az az. Vcera jsme domluvili pana na kameru tak alespon to.
Odpovědět
Fin: Moc n teba a taťku myslim a držim palečky. Holky moc vám všem děkuji za gratulace. Jani: Ten anti ethanol je výtažek z různých rostlin a pomáhá rychleji odbourat alkohol a podporuje činnost jaterních enzymů a chrání játra. Bere se 1/2 hodiny před započetím konzumace alkoholu nebo hned jak začneš pít. My taky nejsme žádný alkoholici, ale bylo to přesně tak, jak sme předpokládali. Každý nás zval na panáka :-) , takže sme si díky tomu ušetřili krušné ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bou: no to si nech vyčesat, to bude určo super:) zuzi: to je dobrá věc,asi to pořídím taky..mně teda ráno nikdy špatně nebývá - můžu smíchat cokoli,(nedělám to už,ale vím to:) ) ale ženichovi je vždy zle, když k pivu míchá panáky a je fakt, že na svatbě tě každý zve.. ;-) a jak se cítíš teďka, když už je po všem? užíváte si? :-D
Odpovědět
Bros: No manžel chodí od pondělí normálně do práce, takže tak normálka. Ale je to zase taková trochu romantika,to jo. Já tu ještě uklízím a tak a odpoledne si jdem zahrát ping pong :-D Na svatbě sme pivo nakonec nepili vůbec, z toho by nám asi bylo zle, ale stejně nás každou chvíli někdo pozval na něco jiného, takže jestli to tak taky očekáváte, tak anti ethanol vřele doporučuji. Mají ho v lékárně a stojí asi 200 kč
Odpovědět
zuzime dekujeme za dobrou radu taky jsme rikali s pritelem ze to poridime jen ho zajima jestli se vubec po tom opije :-D ja znam samaritana(v lekarne)a to je zase az druhy den rano a vazne pomaha.Zkusili jsme ho jen jednou ale fungovalo to.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, antiethanol znám, kolegové ho kupujou před firemním víkendem :-D fin - opít se po tom samozřejmě dá, jen se s tim to tělo pak umí líp poprat :-) já nepiju kvůli srdci a přítel kvůli slinivce, a všichni to o nás vědí, tak myslim že ani na svatbě nás do pití nebudou nutit :-)
Odpovědět
My zase mame upluvu, ze ja nebudu pit dopoledne abych se na hrad nahodou nedokodrcala napuprlikovana, a Lea bude pit s mirou po obedea vecer, dokazete si predstavit tu svatebni noc? to by dopadlo, navic bude nase uplne prvni! planuje me se vytratit uz tak v jednu, prece jen mame celej vikend pred sebou!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?