Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
bros: obe sou pekny x-) ja bych si asi vybrala tu prvni vetsi x-) x-) ale ja sem na ty princezny :-D soupravu mas taky moc peknou x-) no jak ja se tesim az to budeme mit za sebou a koukat na fotky :-D
Odpovědět
bros: uz vis jak budes mit vlasy?
Odpovědět
Profilova fotka
bou: taky je moje favoritka ta první..:) uvidíme,jak to bude vypadat... z té bižu mám fakt radost - je úžo..přesně takovou jsem chtěla:) přesně..taky se na to těším..tohle čekání je hrozný :-) a s vlasama nevím..jdu na zkoušku př.týden..jsem na to teda zvědavá.. a ty jsi si kupovala příčesek??
Odpovědět
bros: je tak se pak vyfot,at te taky muzem okouknout :-D no vcera jsem si ho objednala, pochybuju ze bude dost hustej abych mohla mit vlasy rozpusteny, chtela jsem je stejne vycesany asi,ale pac nejsou moc dlouhy tak stimnic moc nejde udelat, tak snad pomuze, pry je i barvitelnej tak uvidime esi neopelicha.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak už jsme dorazili dom, vzali jsme to přes Kiku a mam radost, koupila jsem dekorativní písek, oranžový a bílý, tak už mám do mističky pod prstýnky :-) pak jsme koupili plastový kelímky a panáky na sobotní posvatební grilovačku (my holt musíme mít svatbu a pařbu od pátku až do neděle :-D ), a krabičky na výslužky, kdyby na hostině něco zbylo :-)
Odpovědět
Ahoj holky tak hlásím že máme prstýnky hurá jsou krásný zítra je nafotim a dám do alba bros ta první korunka je fakt překrásná holky už se těším až nás navštíví Zuzka a bude vyprávět Jani s tím účesem je to pech já mám taky obavy, ale doufám že v den D to bude hezčí než na zkoušce a víc vyčesaný uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
janii - tak na tu kadeřnici se vykašli, to je fakt přístup, at´máš vlasy krátký nebo dlouhý, tak jednou seš snad zákaznice, tak má kolem tebe skákat :-D já mám taky velkou radost, moje kamarádka jak sem Vám psala, že dlouho nemohla otěhotnět a pořád vyšetření, IVF atd. čeká dvojčátka x-) jinak hlásím mám skoro zabaleno, zbytek ještě zítra a dokonce jsem splašila u našich vietnamských přátel slunečník :-D Na zuzi se už taky těším, na fotky a vyprávění jaký to bylo x-) Tak se tu mějte krásně a už se těšim na novinky. 8-)
Odpovědět
ahojky přeji krásnou neděli fin ty sponky jsou moc krásný i ta stuha, ve spojení je to moc moc hezký a roztomilý ;-)
Odpovědět
Krasnou nedeli preji :-) Tak jsem pridala posledni fotecku do albicka(prozatim)ctverecku a stuzky...musim rict,ze jsme byli prijemne prekvapeni jak jsou ty ctverecky pekne i bez kaminku!!!No posudte sami :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou: určo jo,ale paní mi říkala, že mi to udělá jen jako, že to nebude tak hladký jako o svatební den,ale to já nechci - chci se v tom vidět na ostro, takže když mi nevyjde vstříc, půjdu k jiný.. vlasy nemám nějak extra dlouhý, delší jsou, takže se s tím dá udělat dost,takže víte jak:)) kámoška má vlasy jako Magda z Ordinace, zda víš?? a vyčesala jí vlasy taky, včera měla svatbu a fakt to měla krásný!! Takže to půjde i tobě, jak jsem koukala na tvé foto.. ;-) lenkous: taky se mi líbí víc.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - moc pěkné!! dobře jste vybrali! já jsem teď dopečovala o nehtíky, jdu udělat nějaký rychlý oběd a pojedem na nákup, lednice volá že má hlad :-) holky, ještě mě napadlo, budete se nejdřív líčit a pak česat? nebo obráceně? vedle v diskuzi jsem se dočetla, že jedině nejdřív česat a pak líčit, že horký vzduch fénu by poničil líčení ... ale když si vezmu, že jsem při líčení ležela na lehátku, kosmetickou čelenku v hlavě, ... to by účes asi moc nevydržel - budu-li nějaký mít že 8-) :-N
Odpovědět
tak holky už jsem dala do alba fotečky prstýnků a botičky na přezutí tak se jukněte :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
botky krásný a prstýnky nádherný!!! vy máte koukám výhodu, že ženichlv prsten je jiný než nevěstin, my máme oba stejné a oba téměř stejnou velikost, netušim jak poznám při obřadu, kterej je můj a kterej jeho :-D
Odpovědět
ženich nemá kamínky a velikost je opravdu jiná Pavel má velký kloub tak musí mít větší aby ho přetáhl ale na prstě se mu točí :-(
Odpovědět
leni moc peeeknyyyy x-) x-) x-) mi mame taky kazdej uplne jinej,ja sem chtela jen tenoulinkej krouzek abych mohla mit na prste oba zasnubni i snubni a Lea mi stralil zasnubak o vanocich , tak mam jen uplne ubicejnej krouzek 8-( jani: ja jdu prvni na vlasy ,u kaometicky sedim na zidlicce, ale myslim ze na me fen ani pouzivat nebude, chci si vlasy umyt a vyzehlit sama nez k ni pujdu,protoze mi tonikdy nedelali poradne,jsem hrozna detailistka a vzdycky mi nechaji trcet takovy ty maly vlasky , a ja si pripadam jak kdybych proletela krovim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k vám přidávám. My máme svatbu 18, července. Tak už se nám to pěkně blíží... Co se týče prstýnků, máme každý úplně jinej
Odpovědět
ahoj dvoranna :-D vitam mezi cervencove nevesty :-D jak jste na tom? planujete o stosest?
Odpovědět
dvoranna vítej boun tak to jsi dobrá u mě je to naopak kadeřnice mi to vždycky krásně vyžehlí a já sama sobě to nějak neumím ]-(
Odpovědět
leni: ono vetsinou kadernice si u me nemuze dovolit ztravit jen 45 minut zehlenim, a tak to jde videt, ja se stim vzdycky drbu pekne dlouho aby to bylo presne podle predstav :-D mam dost husty vlasy tak se neni na druhou stranu cemu divit. navic mam hezci vlasy kdyz je nechatususit normalne a zehlim je az druhej den rano... no uz jsem asi moc zabehla na svych cestach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou - to víš že jo, udělej si to tak, jak ti to vyhovuje, ikdyž představa že si ve svatební den ráno žehlím hodinu vlasy .... na druhou stranu, mam to dělat sama nebo kadeřnice, vyjde to nastejno že? :-) no nic, dneska frčím zalézt někde do pelechu, není mi nijak dvakrát dobře, pořád je mi hrozná zima, doufám, že se z toho nic nevyklube ... tak pěkný zbytek neděle všem
Odpovědět
no ja sem asi svihla, ale hodne vecim verim ze si udelam stejne dobre nebo lip, je to asi tim, ze sem prece jen na to uz zvykla, a kdyz mi to nekdo udela jinak tak nejsem zas az tak spokojena, vlesy budu zehlit asi vecer pred a rano to jen opravim ;-) no a tohle je jen zacatek, vsichni si asi oddechnou jak se me zbalijou, pac vsem do toho kecam, ted zrovna trpi pani kvetinarka co nam dela vyzdobu na obrad, ale musim teda rict klobouk dolu, zatim moc mila a ochotna a se vsim se snazi vijit vstric, uvidime jak dlouho ji to vydrzi :-D
Odpovědět
Boun no ja taky trapila pani kvetinarku a moc az ji sla hlava kolem ale pak kdyz jsme se definitivne domluvili mi rikala tak a uz at nekoukam na zadne obrazky a at uz to necham tak jak to je!Asi ji to uz taky nebavilo ale co ne kdyz to platis chces to mit podle svych predstav!
Odpovědět
boun ty jsi správný číslo, ale je to dobře že všechno neodkejveš a pak nejsi spokojená
Odpovědět
fin: presne tak, ja mam jeste ktomu kvetinarky dve, tak je to dvojnasobna otrava. Na hrade maji jen svou a nikoho jinyho to delat nenechaji, navic kdyz jsem se divala na jejich galerii, tak se mi tam nelibilo jediny aranzma, nastesti pani je ochotna a udela to vsechno aby se mi to libilo i nase masle nam tam rozvesi, jen me ted mrzi ze sme nevybrali misto kde muze byt vsechno po nasem....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky mě to čeká v červenci a řeším koukám stejné obtíže. Právě jsem uzavřela návrh oznámení, ale že to byla dřina. Dělá nám je známý, málem jsem ho utrápila věčnými připomínkami a změnami, jsem fakt detailista a jak to není přesně podle představ, nedám pokoj. Snad budou všichni tak trpěliví, jako on. S kadeřnicí to bude asi to samé.
Odpovědět
ahoj e.viku tak to máš svatbu den před námi a stejně jako janča no už je nás tu dosti to je dobře boun určitě to paní vyzdobí k obrazu tvému hlavní je že je ochotná, někdy to tak není a pak je to peklo
Odpovědět
ahoj evi, divala jsem se ze mas taky labuti saty :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Tak vás moc zdravim, Vy ste tu toho nakecali, tak jdu dočítat. :-) Jinak svatba supr, všechno vyšlo na jedničku :-D
Odpovědět
Brum: Přeju šťastnou cestu,super dovču a aby se to všechno vyvrbilo podle tvých představ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem ještě nahlédla, takže zdravím mladou paní zuzimme :-) a vítám nové nevěsty e.vik - koukám, že máš svatbu ve stejný den, konečně nějaká dušinka - holky jsou buď přede mnou, nebo den po mě :-) už jsem myslela, že se tohle datum nikomu nelíbí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?