Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holčiny, všem moc děkuju ;-) craw: to jste holky šikovný,když to takhle zmáknete :-) já bych teda nebyla schopná ničeho takového..:))) bou: už mám korunky - dokonce 2 :-D sice jen půjčený,ale aspoň mám na výběr:) já když koukala na tvoje album,tak jsem si říkala, že jsi takovej hubeňour,že nechápu,proč ty se zabýváš dietami...:))) lenkous: 8kg je dost dobrý, zase to nechce přehánět,víš jak... já taky hřešim, nejim nic smaženýho ani takovýho tučnýho vyloženě, takže si občas taky dám normální oběd s bramborama..:) fin: co ten taťka?? luci: to víš, že ještě máš čas..ještě furt 42 dní...:)) takže kytí a dort můžeš řešit až tak za 2-3 týdny..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak Zuzi má dnes velký den :-) Takže Zuzi, mylsíme na Tebe, všechno se určitě vydaří a nemůžeme se dočkat fotek ;-)
Odpovědět
ahoj holcinky!!!! bros: no ja si porad pripadam jak slon vedle toho myho, neni o moc vyssi a i kdyz jsem ho uz pekne vykrmila :-D porad vypada takovej nejakej hubenej....a taky saty, sou mi sice velky pres prsa, to vyresim vycpanou podprdou , a zadek ale v pase jsou malinky, zapnu se do toho, ale se nemuze skoro nadechnout jak se trochu predkolnim :-N jeeeee tak nakonec budes mit taky korunku x-) x-) x-) x-) Zuzi: jeeee, to uz ses ted asi vdana :-D doufam, ze si to poradne uzijete :-D tesime se na fotky!!!! hani: taky jeste dodatecne vitam :-D to se nam to blizi co? ani nemrkem a uz to budem mit taky za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: hodně štěstí a lááskyyyyyyyyy :-D bou: jsi štíhlá a hotovo:) jj tak to vycpeš, to je to nejmenší sim tě:) jj budem jak princezny,viď? 8-) hani: vítám tě:) jsi tu mezi super virtuální partou x-) Holky, já dnes šla k oltáři,ale nedošla jsem,protože zazvonil budík:)
Odpovědět
bros, jej ty uz taky? u nas to uz chytlo i toho myho, taky se mu zdava o svatbe :-D
Odpovědět
Ahoj holky mě už se o tom taky zdá bros no já to nepřeháním protože abyvh byla spokojená musela bych dát dolů ještě 20 hubená nikdy nebudu nemám k tomu předpoklady ale aspoň ještě něco málo aspoň 10 do svatby mám hrozně silný ruce vypadám jak koule :-( musím makat jinak zkouška šatů dobrý ale těch 8 kilo tam nebylo vůbec znát :-( dortíky už máme objednaný všechny , koupila jsem si botičky na přezutí a podvazkový pás takže úspěšný den :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bou: jj i mého skoromanžela - taky se mu zdává..:) no jako řeknu ti, že mi docela bylo horko:))) lenkous: no tak každý není jako tyčka...aspoň nejsi vychrtlík:))) no taak, budeš krásná nevěsta i se silnějšíma rukama..každý je nějaký a ty se snažíš, tak buď na sebe hrdá
Odpovědět
Brosovka spolecenstvo nevest ... Tati nema dlouhodobou pamet vcera mi z uzasem rekl novinu a to tu,ze je v nemocnici(vubec nevedel ze jsme spolu mluvili),brachy se pta kazdy den na stejne veci ani si to neuvedomuje ma halucinace a vcera mu nasli za okem nejakou vaznou prasklinu,ktera pry jeste muze udelat paseku ....pry utekl hrobnikovi z lopaty ale jeste se tam pry klidne muze vratit :-( Definitivne doktori zakazali jit na mou svatbu(jsem to uz dnes oplakala ;-( )NIcmene je dulezite at je v klidu pry sebemensi psychicke vypeti ho muze zabit a nesmi mit vubec stres.Stale je na intenzivce :-( TAk a ke svatbe....mame prakticky vse jen doladit hostinu a prvni tanes a dvd a prakticky hotovo. Skoro manza je uzasny docela podporuje a pomaha mi s temi starostmi a trapenim coz je dobre.
Odpovědět
fin asi to hodně mrzí že nebudeš mít taťku na svatbě ale hlavně ať se uzdraví a je v pořádku a je dobře že na to nejsi sama že máš báječnýho mužíčka co tě drží nad vodou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoky, vítám nově příchozí. A zuzi už to má úspěšně za sebou :-) fin - to zamrzí, že tatínek nebude moci být na svatbě, ale hlavně aby byl v pořásku a brzy se uzdravil, držíme palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny! přidávám se k vám,nás to čeká 4.7. už máte všechno zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
Bou: No ahojky co ty tu? Olomouc úplně vázne,že?
Odpovědět
Článek se načítá
je ahoj katus: to je dobre ze ses pridala, jojo v olomoucu chcipnul pes :-D jak je? co mimi?
Odpovědět
Ahoj katus vítej my už máme skoro všechno ještě kytičky ale vím jakou, čeká mě to příští týden
Odpovědět
katusak vitej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj katuska, vítej mezi náma :-) jinak my pro změnu nemáme skoro vůbec nic, máme jen zamluvenej termín, mám šaty, bity , bižu a vyhlídlej oblek pro ženicha a tim sem skončila :-D - vše se začne zařizovat až přijedeme z dovči, takže nejdřív 22.června - 5 tejdnů na přípravu bohatě stačí, ne :-D Jinak odjíždíme už v pondělí 8, a momentálně pilně balim; tak kdybych náhodou se do neděle už k netu nedostala, tak se s Vámi na těch 14 dní loučim a doufám, že toho moc nenakecáte :-D, at´po příjezdu toho nemusim moc číst :-) :-D
Odpovědět
no brum tak si to krásně užijte, at tam máte supr počasí, klidnou cestu no a mnoho krásných zážitků a hlavně si odpočiňte nehádejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, kam jedete na dovču? Každopádně si to řádně užijte! x-) A koukej se nám vrátit celá! Jéé, taky bych někam jela.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucie - jé ahoj, nás nějak zanedbáváš mamino :-D jedem na 14 dní (11 dní pobytu) Do Španělska, do Tossy - mužskýho nápad a splašili jsme last minutovku za supr cenu - jinak měla bych balit, ale nějak mi to nejde, já sem na to hrozná na poslední chvíli a vždycky vyhrabu celou skříń a Jirka mi to pak musí zredukovat, aby se to vůbec vešlo do tašek :-D :-D :-D
Odpovědět
brum: uz se taky tak tesim na libanky , az se pojedem valet :-D poradne si to uzijte a odpocinte, at mas dost energie na tech nadchazejicich 5 tydnu stresu!!!! jinak jsem si dles koupila clip-in pricesek, tak se nemuzu dockat az mi prijede, taky nejaky blbosticky na vyzdobu, se nam to pekne zacalo hromadit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: to je mi strašně líto s tím taťkou..:/ hele nebude na svatbě, je to smutný a věřím že nic příjemnýho,ale hlavní je,aby se uzdravil a byl v pořádku! Hlavně neztrácej naději, uzdraví se a bude to dobrý..teď vás potřebuje,tak se nestresuj a věř,že bude líp... brum: jo jo to se někdo má..:) tak si to užijte a hlavně nezapomeň fotit, ať můžeme tiše závidět.. 8-) dneska není moc hezké počasí co?? u nás teda poprchává a žádná sláva teda.. kámoška se dnes vdává, asi na ní půjdu mrknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsem tu ze zkoušky účesu ... a zase nic :-( dneska mi slečna natočila několik pramenů, jak by to asi vypadalo, a tim to skončilo!!!! měla tam opět zákaznici, protože když jsem se objednávala, tak viděla že mam krátký vlasy tak mi řekla, že si myslela že to jen vyfoukáme a tak si objednala další ženskou copak musim mít vlasy do půl zad, aby mi někde udělali komplet zkoušku??????? :-( tak jsem dojela za známou, k jejíž dceři jsem se chodila stříhat dřív, řekla jsem si o tel. číslo a zavolám jí a domluvím se s ní ... ta "teta" zkoukla obrázek, co mam v albíčku,a řekla že jo, že si to na mě umí představit (je taky kadeřnice), že to zvládnem tak mě trochu uklidnila ... vyfocená nejsem, protože jsem byla vytočená a zklamaná
Odpovědět
Profilova fotka
janiii: no to je teda pěkná kr... Hele tohle se nedělá, aby se takhle chovala.. kámoška má vlasy jako ty ( co jsem tě viděla) a vyčesala jí vlasy atd. takže se dá všecko, ale jen když se chce..!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, už bych k ní taky nešla, ale ten obrázek, co máš v albu, je super, myslím, že to určitě na tvých vláskách vytvořit půjde! Já ještě vůbec nevím, co budu mít na hlavě.. :-N nejdřív sem chtěla něco vyčesat nahoru, ale asi to nechám víceméně rozpuštěný a chtěla bych tam živou kytku, ale jak to nakonec dopadne a kdo mě bude česat, je zatím ve hvězdách..
Odpovědět
je jani,to je smula,to bych byla pekne nastvana.doufam ze ti to sto dalsi vyjde!!!! ja jdu na zkouzku az za 3 tydny, mam to jen na hodinu pac hned potom jsem objednana na liceni, myslite ze hodina staci? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tohle jsem byla v jiném salonu než minule ... tahle slečna byla rozhodně šikovnější, asi kdybych tam přišla s dlouhými vlasy že chci na zkoušku dopadlo by to jinak ... možná to byla trochu moje chyba, že když to natočila, necítila jsem se v tom uplně a chtěla zkusit jestli by nešly ty vlasy natočené přichytit trochu vzadu a tak ... jinak by ten původní účes možná dotáhla do konce ... no zatím jsem u ní objednaná na svatební den, ale zavolat a zrušit to můžu vždycky, doufám, že u té známé mi to vyjde ... kdyby ano, tak nalíčit se nechám u paní kde jsem byla na zkoušce - prostě bych řekla, že česat mě bude nakonec kamarádka takže chci jen nalíčit ... a basta :-)
Odpovědět
jani: ta prvni te cesala i licila? no ja ji do toho budu asi taky pekne kecat :-N ja jsem ji napred omrkla portfolio, a mela tam dobre vymakany slozity ucesy, ja na tyhle veci moc nejsem,ale rikam si ze kdyz zvladla takovyhle vymysli,tak natocit vlasy snad umet bude :-D ja mam dve ale jou ve stejne budove jen musim prebehnout z kadernictvi do svatebniho salonu,majitelka mi nabidla ze me i oblecou i kdyz odnich saty nemam,ale to bych asi radsi zvladla doma... kdy jdes na tu dalsi zkousku?
Odpovědět
Profilova fotka
bou - v prvnim salonu mi na hlavě nevytvořili zhola nic, ale byl to salon, kde mají i vizážistku - a ta mě líčila, moc hezky a moc fajn ženská ... ale česala mě jiná. takže bych kdyžtak šla jen na to líčení a česat se jinam ... na další zkoušku nevim, musim se s tou holčinou ještě teprv domluvit, nestříhá denně, má mimčo, ... dneska odjíždíme zas domu a nevim kdy se sem zas dostanu :-( člověk jede 150km naprd :-( teda uplně ne, aspoň jsme viděli taťku a bráchu no ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak snad máme vše teda z tich nejdůležitějších věcí.Teda skoro,ještě musíme na matriku a vyplnit papíry s farářem,jenže budeme potřebovat vypis z křestního listu drahouše,byl křtěný jinde a ještě jsme nebyli schopni tam zavolat aby nám to poslali. Už jen pár skleniček a misku na dekoraci,zařídit kytku,ale v květince nám řekli že stačí 14 dní před,takže to je čas.Jinak to máme v 11,30 ve Zlaté Koruně.
Odpovědět
Profilova fotka
hoolky..já se právě vrátila ze svatby..:) krásná nevěsta..opravdu jim to oběma slušelo.. Upozorňuju, že jim hráli při proslovu od "A. Bočeliho" tu jeho nejznámější - sakra nevím název... no prostě krása..jsem měla fakt co dělat,abych se tam nerozbrečela.. a tak jsem si řekla, že za měsíc už tam budu taky stát.. ;-) bou: mám ty korunky v albu,tak se prosím mrkni a řekni názor, která je lepší..když máme obě ty korunky:))) janii: hele s těma vlasama.. mít vlasy až nad zadek bych teda mít nechtěla a vem si, že ty kadeřnice se musí piplat s holkama, který ty dlouhý vlasy takhle mají..to si myslím, že je dost náročný jim něco vyčesat..tak ať nedělají kůže a koukaj ti tam něco vymyslet..:) vždyť se jim lépe musí dělat, když mají kratší vlasy,ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?