Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mějte fajn holky, mi jdem s Jiříkem na to rande :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u toho pilníku záleží na jemnosti resp. na hrubosti, ale to časem zjistíš jakej ti vyhovuje - já ho dostala od holky, co mi dělala naposled gelovky, je takovej - no akorát :-D jemňounkým bych toho asi moc neupilovala, a hrubým zase všechno najednou ... jinak myslim že to nemusí bejt DM, mají to i v Rosmannu a uričtě natreféš i jinde. v DM to mají pověšený většinou nad stojanama s dekorativní kosmetikou - Maybelin, Max Factor, atd. ...
Odpovědět
jani tak o tak dlouhych nehtech si muzu nechat jen zdat :-| takze ja mam rozhodnuto. Jinak ja vzdycky chtela velky, tezky saty s obrovskou vleckou, si rikam ze to je snad jedina pilezitost kde si muzu neco takovyho dovolit, tak to urcine vyuziju!!!! Zkousela jsem i lehky , ale prislo mi no jak normalni saty, ale to je asi tim zesem mela presne predstavu co chci :-D a tak budu trpet :-D a to jsem i populnocky zamitla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou - jo já ti rozumim. mě se všechny ty šaty v albech nevěst strašně líběj - ale když jsem si pak nějaký takový vzala na sebe, tak jsem si připadala jak matrjóška :-D prostě jak selka ... takže jsem zvolila jednoduché, bez velkého zdobení ... :-) a popůlnočky zatim taky nemam, řikám si že přece musimv ydržet a musim si šatičky užít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, a ty moje nehty mi nepřijdou ještě tak dlouhý, narůstaj mi i delší, ale ty se většinou už zalamujou, takže delší asi nechci ... nemam ráda vyloženě takový ty dlouhý drápy, brrrr :-)
Odpovědět
Tak jsem dnes potvrdila veskere schuzky...u kadernice(pro me,mami a svedkyni),na nehty,a kosmetiku Delate dorty pro rodice?(podekovani za dceru a syna) a neco pro babicky?
Odpovědět
Profilova fotka
fin - my dorty pro rodiče neděláme, máme objednaný jeden svatební a pak jeden pařížský a jeden punčový, ale všechny budou na stole ... pro rodiče uvažujeme o nějakém archivním vínu s poděkováním ... myslím, že sladkého bude dost a dost, a vínko můžou schovat a vypít ho na naše výročí
Odpovědět
jani: ono urcite zalezi i na strihu, ja taky na sebe natahla par takovych potvor :-D , ale saty mas pekny x-) takove jemne, ten make-up ktomu pekne sedne, takove holcici x-) fin: mi taky ne, mame jen hlavni dort, bude az na raut, myslim ze lidi budou tak napraskani, ze si ho stejne jeste se zakuskama a kolackama budou rozebirat dom.
Odpovědět
fin my taky nebudem dávat dorty bude toho opravdu dost hlavní ten asi nebude zas tak velký bude tak akorát a pak rolády do výslužek a minizákusky a mamka chce nechat udělat ještě podkovu tak to už nechávám na ní a holky tady jsem četla že si schovávají kus svatebního dortu dají ho do mrazáku a na první výročí si ho snědí budete si ho taky schovávat my jo když jsem to řekla Pavlovi tak se mu to líbilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou - díky :-) nojo, musim mit vše holčičí, když mam takovýho mladýho ženicha :-D on je teda o dva roky starší, ale nevypadá :-D tak nepotřebuju vypadat starší (a širší) :-) dort do mrazáku dávat nebudem, já tyhle pochoutky z mrazáku vytažený už nemusim, takže bysme ho stejně nejedli :-)
Odpovědět
jani: ted jsem si to precetla zpatky a tema potvorama jsem myslela ty selkovsky, jen aby to nevyznelo ze jsem proti ackovym strihum ;-) leni: my taky ne, beztak by to nekdo zbodnul k veceri, tezko bych si to asi pohlidala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak rande se vydařilo, byli sami ve stanu, pak se hádali o houpačku, oba urazili a řvali každej na jedný straně zahrady a nakonec si při rozloučení dali supr pusinky :-) 8-) No u nás necháme dělat jen jeden dort, ten v albu; pak počítám že tchán něco upeče - rád dělá dortíky a babi udělá mini svatebnmí koláčky to bohatě stačí :-D schovávat se nic nebude, z mrazáku to neni ono, to to radši sežereme hned :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
AHoj nam rekla,pani co vyrabi dortik,ze vetsinou prvni patro se schovava pro novomanzele na pozdeji a zbytek se rozdeli.Mame tripatrovy dort tak uvidime jak to udelame ale do mrazaku schovavat nebudeme. JInak moc dekuji za pripominky k dekovnym dortum....jsme se diky vasim nazorum rozhodli,ze je delat nebudeme.
Odpovědět
Profilova fotka
bou - pochopila jsem :-) fin- myslím, že ani první patro nám nezůstane :-) ale radši ať se to sní, kousek si vybojuju a zbytek ať zmizí :-) aspoň bude vidět, že jim chutná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:) tak se musím pochlubit a nechci,aby to vyznělo nějak namyšleně nebo tak, že je mi dneska 21:) dostala jsem od kolegů z práce nádhernou hortenzii:) je to super, ani jsem nečekala že si tolik lidí vzpomene:) Tak a prosím neberte to nějak špatně, že to sem píšu..kdyžtak se omlouvám,ale mám prostě radost,no :-D jinak ty dorty, dneska mrkneme na jedno album s dortama, takže při večeři se rozhodne:) doufám.. ;-) a s těma dortíkama na poděkování - taky to dělat nebudeme, přijde mi to zbytečný.. a holky co ta dieta, jak jsem tady posílala?? já už jí nedržím..snažím se jíst zdravě a málo,ale dneska jsem snědla 3 chlebíčky, tak jsem to moc nevychytala,ale co no..tak jednou:) vím,že zítra to bude zase jen salát,ryba či tak:)
Odpovědět
brosovka Krasne narozeniny!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
brosovka - tak i když jsem ti přála už před 14 dněma :-D :-D , tak ještě jednou všechno nejlepší k narozkám, hodně zdraví, štěstí, lásky a splněných přání x-) jé 21, já chci taky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bros: gratuluju k narozeninkám!!! hlavně lásku a Boží požehnání! :-D jinak ses ptala, zda budu mít kytí na autě - nic jsem neobjednávala - vyrobíme s mamkou samy věnec z břečťanu a ozdobíme kvítím a bílou mašlí - vyjde to na pár korun a dle našich představ :-) A co se týče dortů, tak budeme možná raritka, ale já nesnáším máslové, tučné krémové dorty a Luky taky ne, tak jsme rozhodli jen pro ovocné (mandarinka, broskev, jahoda, kiwi, ananas, ) a pak budeme mít dort-knihu, protože jsme oba velcí čtenáři - krásná s kováním - jakoby v kožené vazbě :-D ...takže žádný krémový hutný dort s figurkama...výhodou je taky to, že pokud bude vedro, tak se to nezkazí a nebude to týct...a ještě budeme mít velké jahodové srdce - to bude náš hlavní dort novomanžů:-)
Odpovědět
bros: vsechno nej!!!!!! :-D tak ja zas dnes dopsala predposledni praci, jeste jednu na utery a hura konec!!!!! vcera sme meli mesic do svatby, tak se tesim , az budu moct myslet jen na vdavky :-D jupiiiii, lalala
Odpovědět
bros všechno nejlepší a hlavně zdraví já mám taky radost dneska volali že jsou hotové prstýnky tak v sobotu pro ně jedem do Prahy moc se na ně těším a snad nám padnou a nebudou se muset předělávat jinak dieta no taky hřeším ale jinak se snažím jíst jak mám a málo celkem jsem zhubla 8 kilo ale ted tento týden nic moc no ještě něco přes měsíc na to mám tak uvidím
Odpovědět
U nas se cvici o stosest :-) Docela jsem unavena ale je mi jinak z pohybu moc dobre!Uz nam prisli ctverecky na stuzku dam do albicka pozdeji ale jsoumoc krasne!
Odpovědět
Profilova fotka
Bros, taky přeju vše nej nej nej! x-) Já teda nehubnu, spíš vesele kynu, ale zatím to není tak hrozný.. :-D Holky, já pořád nemám zamluvenej dort ani kytky, ale sem kupodivu úplně v klidu, ještě je čas, ne? Mně už taky napadlo, že bysme nechali udělat třeba 2patrovej ovocnej, želatina nahoře, aby bylo kam dát figurku, když už ji máme a pak další dortíky, aby vystačilo na všechny.. :-)
Odpovědět
tos ja taky, uz jsem byla na 60 a ted s tema zkouskama , jsem zas ty dve kyla pribrala, ale je pravda ze si dopravam tak 3 az 4 zakusky denne a to jen na svacinku, takze si to asi dokazete predstavit, zitra to jsou 4 tydny, tak se mi snad podari motivovat :-N luci: ja ted taky resim kytky....mam dveruzny kvetinarrky a zbytek nejasny =-) taky se uklidnuju ze mam casu na to dost
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak se k vám také přidávám.Na našem datumu jsme jen 3,a koukám že vás je tady víc :-)
Odpovědět
hanulilice tak se vdavas ve stejny den:-) v kolik?a co ti jeste zbyva zaridit?
Odpovědět
Ahoj hanuli vítej no tady je nás víc tak povídej jinak holky zítra mám volno a jdu zkoušet šatičky domluvit se na kytku a s mamkou doobjednat ještě dortíky a já se moc těším
Odpovědět
hani ted jsem ti koukla do alba a ty jsi teda první 11.30 a já druhá 12.00 prstýnky máme taky od Rýdla teda ještě né až v sobotu :-.
Odpovědět
holky Zuzka to má za 11hodin páni to letí snad bude mít hezký počasí ani jsem nekoukala jak má být
Odpovědět
ahoj lenkosi taky jsem si na Zuzu vzpomnela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak pěkně popořádku :-) bros - dodatečně všechno nejlepší!!!!! ;-) ad dieta a váha - no snad k tomu mám jen tolik, že jem se včera naštvala a koupila jsem si digitální váhu, která měří tuk a vodu v těle :-x původně jsem šla jen pro novou kuchyňskou váhu, no a přinesla jsem domů obě :-) koupila jsem si další serepetičky na nehtíky, kamínky, novej lak, tak budu moc zkoušet :-) zuzi mooooc držím palečky, ať jí to dneska vyjde!!! a už se těším až nám sem jako čerstvá novomanželka přijde povyprávět!!! a zítra se nám vdává holčina z téma Jablonec, Liberec, tak budu dobře zazásobená fotečkama :-) hanu - vítej! taky se přidávám k otázce, co už všechno máte, jdu zkouknout albíčko ... a na můj termín tu nikdo není - tak to budu brát tak, že vám budu dělat předskokana - ovšem tim neříkám, že by to mělo u mě být nějaký horší než u vás :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?