Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
ahoj holcinky :-D tak se mi podarilo opaleni uz srovnat, tak snad strakata nakonec nebudu. Fin jinak ja se chystam na spodni pradlo pristy tyden, minulej tyden jsem byla se nechat zmerit, tak ted jeste sehnat nejakou podprdu co se mi bude libit a pekne drzet. a pak jen nejaky pekny spodary a bude to, na puncochace se nakonec asi vykaslu...ale uvidime co budou mit. jinak nas to ceka uz pristi mesic!!!!!! jej!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak pozor ten můj se překonává :-D Dneska sám od sebe, že jdeme do města mrknout na obleky :-N a pak jsme ještě odpo jeli kvůli tomu do Chebu - no prolezli sme všechno možný a když sme konečně našli oblek co by mu slušel, hezkej světlej, tak neměli jeho číslo :-| No ale v OP Prostějov měli slevy na dámskou konfekci, tak sem si udělala radost aspon já a koupila si hezký šatky na dovču + 3/4 kalhoty - no nakonec řek, že po dovče pro obllek zajedeme do Varů, tak asi objednáme ve Varech i pak rovnou prstýnky :-)
Odpovědět
Tak jsem to hodila do albicka jen mi chybi jeste vyfotit zenichuv oblek.
Odpovědět
Ahojík tak jsem udělala jmenovky zítra je dám do alba brum no to jsou dobré zprávy že se skoromanžílek činí supr fin ten náramek je kouzelný botičky na přezutí ještě nemám :-( ani nevím jaký chci jestli taky balerínky každopádně takový co pak unosím ty tvoje jsou pěkný zítra budu dělat přání rodičům k rubínové svatbě budu ho dělat z jejich svatební fotky a k tomu dostanou rubín a v pátek jdu na zkoušku šatů musím to vyzkoušet z botama docela se těším
Odpovědět
Profilova fotka
len - no vono to nebude tak horký - jsme se před chvíli dost chytli, protože dle něj furt jen sedim 24 hodin doma 365 dní v roce doma a nic nedělám - přišel z pivka a neměla sem umytý nádobí a seděla si u počítače a to že nemám práci tak dlouho neni normální a že mi to asi vyhovuje :-N už je to, že nemůžu splašit pořádnou práci fakt na palici, sem se úplně sesypala |-|
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - holky já nevim, uvidim jak na tom budem po dovče (celkově finančně i psychicky) a možná bude lepší tu svatbu o rok šoupnout než si najdu práci :-(
Odpovědět
Brum: To mě mrzí, aletak to teď neřeš a až si na dovče odpočinete, tak třeba se to uklidní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuz: no hodlám to tak udělat, potřebujeme se uklidnit oba a nějak se hodit psychicky do klidu, i když to moc nejde :-| + si ted´nadávám že sem si zas hodila přihlášku na ty dva roky na vejšku, s tim že do 19.9.kdy je zápis, se to musí zaplatit, ach jo.
Odpovědět
A to stojí kolik? Třeba by si ale s vyšším titulem zas měla lepší příležitosti ne? No nic, mažu do práce, jdu jim tam odnést koláčky a odpoledne nám přivezou domu novou lednici a pak jdu s ženichem na poslední předsvatební zmrzku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - vyjde to na 23 500 za první rok dálkovýho, pak už se neplatí a jsem jako normálně student v kombinovanym, je to na 2 roky na Ing. - no jestli se dostanu k policajtům tak se to bude sakra hodit a naštěstí mám slíbeno od tatínka, že tu školu zaplatí On. - je zlatej x-) Tak se měj krásně a užij si den, já jdu dneska odpo s malym na návštěvu k jeho slečně - to víš první láska :-)
Odpovědět
Jééé to je krásný. Taky si pamatuju první lásku ze školky. Jmenoval se Jirka a furt sme ho všechny holky pusinkovali ;-) . Tak si to užijte. Tatík je hodnej, tak aspoň, že tyhle peníze nemusíš řešit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak můj syn se taky jmenuje Jirka :-) a všechny holky ve školce jsou z něho úplně paf, má kolem sebe harém asi 5 ženskejch :-D a takhle co tam jdeme se jmenuje Andulka a je to ta co mi Jiřík řiká, že až budou velký, tak budou rodičema :-) a Andulka se svěřila mamince že má strach aby jí Jiříčka nepřebrala Lucka nebo Bára (další z toho harému, pak je tam ještě Sárinka (od tý má fotku) a Karolinka :-D jinak já sem měla ve školce první lásku Ríšu, ještě i v první třídě a dokonce sme měli na schodech kostela svatbu, že se vezmem až nám bude 18 náct, no když sme byli ve 2.třídě tak se s celou rodinou odstěhovali na Moravu do Korýčan a od tý doby sem ho neviděla a asi bych ho už ani nepoznala, potkat ho na ulici :-) Tak hezkej den všem, tady u nás hezky vykukuje sluníčko.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janii: aha, no tak to jo no.. když by jsi musela autem, tak to je dražší, to je pravda.. :-| no tak to máš dobrý,když máš sama nehtíky hezký:)) craw: neee já si nekoušu..to jsem napsala jako info, ne že to dělám..:) jinak taky mám kytí z růží - jemně růžové a do toho takové bílé kytičky - nevím název:) a budeš mít i kytí na autě???
Odpovědět
zuzime....tak uz jen chvilinku a mas to tu! Preji Ti krasnou svatbu a moc stesti do manzelstvi! Holky budete mit v cervenci za kazdou cenu puncochy,i v tom vedru?Ted tu mame tricytky a predstava satu a jeste puncoch no nevim nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
fin: určitě bez punčoch, takhle se v těch šatech upeču i když při mý smůle jestli nějaká svatba bude, tak bude chcát :-D :-D :-D jinak doufám, že tatínkovi už je líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - ad punčochy - neumim si představit vlízt do bot na boso, mam hned otlačený nohy a puchýře |-| a představa že se mi zvedne sukně a já bduu v nějakých "sexy" podkolenkách, no to snad radši vydržim ty punčochy :-D jdu zkouknout albíčko fin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - na ty otlaky existujou speciální silonovy t´apky nebo podobný výrobky proti otlačeninám a to tak, že to neni v lodičkách vidět :-)
Odpovědět
to taky resim, ono uz v satech se potim jak kun, maji okolo 6 kilo, a jsou fakt na fest, takze jak se predklonim tak se nadechnout poradne nemuzu :-N asi si budu muset porit takovej ten stahovaci pac, neco jako korzet jen bez vrchu, a ktomu jeste puncochace, asi je ozelim a poridim si ruzovy zabky at mam v cem po obradu litat. pac se asi upecu.....
Odpovědět
Profilova fotka
boun: 6 kilo, jo - tak to si neumim představit :-N
Odpovědět
Fin: Díky moc, už se mi to fakt blíží ;-) . Ale zatim jsem úplně v klidu a ani mě to moc nebere :-D . Třicet stupňů skoro závidim, tady je kolem patnácti a už se fakt těšim, jak v pátek budu mrznout jen v šatičkách. Obřad máme totiž venku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - počkej, ani tu zimu vnímat nebudeš :-) já švagrovou vloni taky litovala, že musí být uplně zmrzlá - a prej "vůbec nevím jaký je počasí, ale zima mi neni" - a že zima byla - v den svatby ráno asi 12°, a celých 14 předtím byly třicítky - docela šok :-) boun - tak těžký šaty??? týjo, nezávidim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - no vidíš, máš to za pár ;-) jinak hlásím u nás 20 stupnů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ad nehtíky - vám vyfotim svoji ctěnou ručku :-D a dám do albíka ... kéž by mi takový nehtíky do svatby vydržely :-)
Odpovědět
Ahoj holky já obřad vydržím v punčochách a pak je hned svléknu nebo servu to je jedno, ale líbí se mi když jsou pod šatama punčochy a na krajce podvazek :-N jinak zuzi hodně štěstíčka a pak hned koukej referovat já už se tak těším na vaše fotečky fin tady je taky těch 15 br a je zataženo a před chvilkou pršelo prostě hrůza :-( , ale příští tyden má byt krásně tak jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
tk jsem přidala nehtíky do alba :-) měla jsem to nalakováno za 5min. i s uschnutím laku (jedna ruka), už vidím, jak ve svatební den předělávám jednu ruku 10x :-D
Odpovědět
Lenkous: Díky moc. Jani: Tak tvoje nehtíky fakt závidim, mě se hrozně lámou a fakt je to s nima hrůza, ale co se dá dělat :-S . Jinak si myslim, že ty tvoje na svatbu budou moc krásný a takový přirozený :-)
Odpovědět
nojo jani ty máš krásný dlouhý nechtíky to bych si je taky neničila gelovkama ale já musím mám hrozně slabý a křehký někde ťuknu a je pryč sama jsem na to zvědavá jak si na ně zvyknu snad jo a dělá je kámoška tak do toho jdu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - hezký nehtíky, jak to dozdobuješ? , mám podobný svoje - akorát mi vždycky vyrostou do určitý dýlky a pak to musí všechno dolu - takže to ostřihám - sem zvědavá jak to vyjde na svatbu ted´je mám taky takovýhle, jen se mi tam pod nima zanechává dost špína a ani to nejde vyšt´ourat :-D, ale možná bílá podbarvovací tužka by to spravila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - ta ozdůbka je z drogerky, myslim z DM, je to takovej aršík a na něm jsou různý kytičky, nebo maj i kamínky, atd. ... pomocí jehly nebo špendlíku to opatrně podeberu a sundám z té folie, dám na nehet (nalakovaný bezbarvým lakem), uhladím tím špendlíkem a pak přeláknu ještě jednou vrstvou bezbarvého. a ty špičky nehtů mam nalakovaný takovým třpytkovitým lakem, taky asi za 50,- :-) a jestli můžu radit - nestříhej nehty!!! já od jistý doby jen zapilovávám, takovým tím barevným pilníkem, taky z drogerky, ne tim kovovým co se prodává v sadě s manikúrou ... a musim říct že pro nehty je to fakt lepší!
Odpovědět
Profilova fotka
janii - díky vyzkoušim, ten barevnej pilník bych měla ještě někde mít z Avonu a až pojedu zas do Chebu, tak se mrknu do DM anebo tady u nás ke Kamile (Jilly Lenau)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?