Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
fin - já to s tou závistí nemyslela až tak do detailu :-) nevím, jak vypadáš, mělo to spíš vyznít tak, že závidím to, že máš výdrž a dopracuješ se k výsledku, kdy jsi spokojená - tak asi tak :-) jinak přeju dobré ráno, dneska si volám do jedné agentury kvůli práci, tak jsem zvědavá, co to bude za místo ...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak se máte? Fin: Už je tatínkovi lépe? Jinak já teď s klavíristou dohodla hudbu na obřad a původně jsem chtěla na svůj nástup klasický svatební pochod, ale teď jsem to změnila abude to Vangelis Chariots of fire, tak doufám, že se nerozbrečim hned, jak spustí ;-) . Ale ještě něco hledám za písničku k prstýnkám, prý to má být něco osobního, ale nevím. Nemáte nějaký tip? Naše písnička je We are the champions, ale nevim, aby to nebylo trapné :-o . No snad do středy něco vymyslíme :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: no proti vkusu žádný dišputát, ale queeny bych na svatbu v životě nedala - já být vámi tak bych raději vymyslela něco lepšího - my budeme mít k prstýnkám housle - hudbu z Posledního mohykána - prostě na podbarvení - dle mého to chce něco jemného, něžného a né divočinu, ale jak říkám proti gustu žádný dišputát ;-)
Odpovědět
my mame k prstynkam, kamarady na kytaru a zpev I'll be od Edwin McCay :-D esi to teda jeste zase nezmenime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, já dneska udělala státnice, už je ze mě právník!!!
Odpovědět
Profilova fotka
a boun, máte nějaké pokroky?já se do toho musím zas pustit, už je to za pár!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hafhaf - no tak supr, velká gratulace x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hafhaf, jéé, no já též gratuluju! x-) A tiše závidím, že už to máš za sebou! :-D
Odpovědět
haf: gratuluju!!!!! to je super, to ti ted zustane hromada casu na pripravy , no jeste mesic co? mi nam konci zkouskovy tento tyden tak me cekaji jeste 2 nejtezsi a 2 essaye a pak sice este nejaky blbosti, ale to uz bude za chvilu, takze jsem nic moc neudelala, koupila sem si korunku, a nejaky blbosti pro leaho, hromadu veci jsem objednala na vyzdobu restauracky, kvitka, okvetni listky atd... darky pro muzskou cast hostu, vybrali sme menu.... no pokracuje to pomalu, ale jen na to pomyslim a obraci se mi zaludek, pac se mi zda ze toho jeste porad je tolik.... co vy? jak ste na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
boun. no my začnem po dovče, jestli si to nerozmyslim, mě dneska tak nakrk :-N :-D
Odpovědět
Haf Haf, ty jsi taky pravnik? ja od lonskeho zari :)))), gratuluju :)))) koukam ze resite pisnicku, my mame na prstynky - Vim ze jsi se mnou z Draculy........ pro me je letosni pulrok ve znameni tohohle nadhernyho muzikalu tak jsem mela radost, ze Aja s tim souhlasil.....
Odpovědět
haf taky moc moc gratuluju ;-) brum co pak to je to tak vážný že by jsi si to měla rozmejšlet
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobrý večer, gratuluju ke zkouškám!!! nakonec jsem do té agentury jela už dneska, pracovní nabídka mě zaujala, bohužel pohled na mapu doma mi tu radost zkazil. musela bych dojíždět denně 60km do práce a 60km zpátky, což by vyšlo finančně pekelně draho :-( plus by to byla zase hodina dojíždění ráno a hodina odpoledne domů ... takže jsem nabídku odmítla. dobrou noc!
Odpovědět
Haf: Taky moc velká gratulace! Holky já našla tolik krásných písniček třeba od bryana adamse nebo bon joviho a tak a jemu to všechno prý přijde moc smutný, tak nevim, jak to do středy vyřešíme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
len: ale né, jen ho mám občas plný zuby :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: neboj něco určitě vyberete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ted´ mě napadlo co s nehtama, jak koukám na ty Vaše albíka tak tam máte nádherný něhtíky, ale na mě asi poněkud dlouhý :-N to jsou asi gelovky, co - no nevim zda si je mám nechat taky udělat nebo jen nějak upravit ty moje přírodní - docela se mi občas povede, že hezky vyrostou a když to přelaknu jen bezbarvym lakem, tak to vypadá jak francouzská manikura, ale bez ní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum: já nehty vůbec neřeším - budu mít svý jen přeláklý bezbarvým lakem, který nehty vyčistí a vybělí - délka moje - z dlouhých bych se zbláznila! ;-D
Odpovědět
jej holky, tak to ja necham udelat gelovy, ale ne moc dlohy,ty moje lamavy,to by tak vypadalo :-N me se francozka moc nelibi, tak si je necham nalakovat nejak na vyrazne nebo hmave ruzovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
craw - no já právě taky tak jsem uvažovala že si maximálně zajdu na manikuru, aby trošku upravili kůžičku a nehtíky + to přeláknout tim lakem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: ty jo, to já takhle dojíždím rok a dá se to úplně v pohodě.. Hodina není tak strašná, na to, že lidi z Prahy dojíždí třeba víc než já nebo stejně a bydlí v Praze.. Nevím no, pokud fakt nemáš práci a nic jinýho by nebylo, tak být tebou beru to.. Ale asi víš, co děláš.. holky s těma nehtama..:) já si nechala na 1.máje udělat nehtíky,abych si to zkusila co a jak.. vydržely mi 14dní a to jsem mezitím byla 1x na opravu, protože se mi odloupl.. Ale dělala mi je kámoška, co letos maturuje v oboru kosmetička, nehty dělá krásný a fakt je šikovná,ale mně prostě asi nesedí její gel nebo co.. takže já si teda nehty udělat nechám, protože to udělá celkový dojem..Ono, budeme krásný a načinčaný a mít pak okousaný nehty...blee.. Ale taky jsem si říkala, že by možná stačila jen manikura a nějak opravit nehty,jak píše brum.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bros - já jezdila 60km půl roku do prahy, ale to jsem sedla na bus a vezla jsem se, tohle bych musela denně autem a od toho se taky odvíjejí ty náklady - nenabízejí tam zase takový prachy, abych si mohla dovolit projezdit 5000,- měsíčně ... ad nehty - pěstuju si vlastní, v sobotu na bowlingu klasika - ulomený nehet na palci, naštěstí na pravé ruce, to jest ta méně důležitá při svatebním dnu :-D ale dva měsíce je ještě dlouhá doba, takže jsem v klidu :-) byla jsem na P-shinu a nehtíky se pěkně lesknou, takže to hodlám ještě zopakovat a ve svatební den si jen nechat pěkně nehtíky nalakovat a hotovo
Odpovědět
Profilova fotka
bros: snad nechceš říct, že si koušeš nehty??? na to už jsi velká holka, ne? ;-D Jako mě se vůbec nelámou, mám je kvalitní a konce mám hezky bílý ani si je nemusím podmalovávat bílou tužkou, takže jediný, co budu řešit je, že si párkrát předem udělám ošetření saténové ruce od Mary Kay a ten čistící lak si půjčím od sestry a není co řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak už mám holky konečně zamluvenou hudbu i kytičku. Kytici budu mít jen čistě růže (bílá, žlutá, meruňková) bez zelenýho listí apod. A hudbu budeme mít různou - 11 let jsem chodila na zpěv, takže známí v ZUŠ se teď zatraceně hodí - budu mít varhaníka, zpěvačku, houslistku a trumpetistu, donesla jsem noty, co chci zahrát a mám to :) ( pochod Mendelssohna, Falling slowly od Irglové na prstýnky, sliby=Poslední mohykán, Ave Maria, Montyho čardáš, Pachelbel, apod.) co plánujete vy? a teď se vás ještě zeptám na zkušenosti ohledně nástupu - bude vám hrát něco jinýho, když nastupujou svatebčané do špalíru a pak pochod? Nebo začne hrát pochod a vy samotné půjdete vlastně až na závěr pochodu? Já bych si to chtěla vychutnat a jít pomalu uličkou (kostel je dlouhý) od začátku Medelssohna, ale zase aby nebylo blbý, že hraje něco jiného když půjdou svatebčané...co myslíte?
Odpovědět
haf haf moc blahopreji! U me nic moc noveho .....tati sice komunikuje ale zatim sem tam mluvi zcesty a je velice unaveny pry jeste vyhrano nemame rikal doktor! Vcera jsme byli v severnim Irsku na nakupy a milacek si tam koupil novy oblek a je velice spokojeny a ted uz jedeme vymenit vestu z tmave hnede na svetlou.Ja jsem si koupila velne bile kalhoty ale jeste nevim jestli je vyuziju(na prevleceni) a taky nove dalsi krasne kalhotky na svatbu :-) No tam se nakupuje uplne jinak!!! Moc Vas zdravim pacek
Odpovědět
Profilova fotka
fin: člověk nemůže chtít zázraky, ale věřme, že bude tatínkovi brzy hej ;-D já spodní prádlo vůbec neřeším - na vrchu budu bez a kalhotky budu mít bavlněný zřejmě bílomodrý se slůňátkem (nosila jsem je už v 5.třídě na zš) - máme k nim oba citovou vazbu ;-) a navíc nesnesu nic jiného než bavlnu - po jiných materiálech se opupínkuju a to ve svatební den rozhodně nechci ;D
Odpovědět
craw: Nám budou hrát něco jinýho na nástup hostů a něco jiného na můj nástup, aby seto prý oddělilo, že je to lepší :-) Jinak já si před třemi týdny musela akrylové nehty nechat sundat, protože mi nějak začali zlobit ty moje, takže na svatbu budu mít svoje, který se mi lámou a tak, ale lepší, než kdyby mi upadli pod umělýma ;-). Trochu mě to štve, ale říkám si, že nehty nejsou to nejdůležitější =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vsem moc dekuju za gratulace!!!já včera usla! jinak já ještě nemám botičky, přítel košili a kravatu,ani kytky nemáme objednanou!ch jo!!!!dnes sem uklízela páč sem to nějak s učením nestíhala, ale stihla sem jen horní patro, zajtra mě čeká zbytek!a ve čt valím na praxi!no nebylo mi líp když sem se učila??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: díky za inspiraci ohledně hudby na pochod - asi to tak taky uděláme :)
Odpovědět
Tak jsem se konecne vratila jojo ty nakupy na svatbu uf a v tom paraku. Pribylo svicky(svatebni),prisel naramek pro svedkyni(nadherny),taky ma bizu na krk a nausnicky,balerinky na prezuti a asi jeste neco ale nepamatuji si. Vsechno dam dohromady a vyfotim a dam do albicka! Tati se zacina zase zhorsovat ach jo ach.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?