Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
janiii dekujuuuuuuuuuu :) tak uz mam album taky hotove, pod nickem ija1, aby to bylo jednoduchy :))))))
Odpovědět
jani a ukážeš nám kamínky jinak já jsem všechno objednávala z lenea a svatebnídekorace před to www a za to cz a tečky samo :-D našla jsem tam všechno co jsem chtěla a doma jsem to měla do týdne ija ten recesový dort je fakt kouzelný a ta limuzínka jů :-D
Odpovědět
ija: ten hrosikovej dort je bomba!!!!! tu limuzinu jsem taky chtela a ten muj organizator, ze se nam to k nicemu nehodi a tak mame veterana 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
lekous - zítra za světla zkusím vyfotit, ale jsou mooc drobounký, snad to bude vidět :-) s organzou uvažuju, jestli koupit přes e-shop v rolích, nebo někde v metráží přesně tolik kolik potřebuju - a v hospodě ať to pak nějak rozdělej až budou aranžovat ... na druhou stranu, zas to bude roztřepený, na to by byl lepší vlizelín, ale ten zas nenařasím - organza se mi líbí víc.. pomoooooc :-)
Odpovědět
jani na stůl je hezčí ta organza role prodávaj po deseti metrech já nevím jak a kolik budete mít stolů zkus se podívat na servery a uvidíš
Odpovědět
Profilova fotka
stoly budou na večeři nejspíš do U a pak se budou stěhovat a dávat trochu ke straně, aby se mohlo pořádně tancovat ... stolů by mělo být podle mě cca 12 ... no uvidím, zkusím to propočítat a vymyslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem vyfotila a přidala věci do albíčky, můžete kouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přeju hezkou sobotu :-) boun: no vidíš a to já chci radši veterána, pokud možno toho co mám v albu, když to vyjde, tak by měl bejt jeho pronájem jenom 1500 na 3 hodiny x-) jinak včera sme s tim mym chlapem byli posedět v naší hospůdce u sousedky - máme jí ob tři baráky :-D, já si dala vínko a ted´mě bolí hlava :-p a probírali sme předmanželskou smlouvu jestli jo, ne a jestli mu to podepíšu :-D no a dneska se vdává Jirkovo kolegyně z práce, co je momentálně na mateřský - maj to jen v rodinym kruhu, ale můžem se jít mrknout před radnici - tak možná se tam na chvilku zaskočíme mrknout ;-) já si musim konečně vvšechno sepsat, at´v tom nemám bvordel a hlavní zařizování začne jak přijedeme z dovči - Takže na to budu mít 5 tejdnů - docela sranda ne :-D :-D :-D
Odpovědět
brum: 5 tydnu!!!!! to mi chybi do svatby ted a uplne silim, a to sem zacala loni v cervencu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boun - no jo ale já nemám ještě nic pořádně zařízený a před dovčou si to stihnu akorát tak napsat :-N protože to musim zařídit spoustu jiných věcí než na 14 dní vypadneme z baráku :-D :-D jinak sme se byli před radnicí mrknout na Jirkovo kolegyni a můžu to dát jako recept na nejlevnější svatbu - měli to jen ve 4, oni svědci + jejich roční syn; nevěsta ani neměla šaty jen společenské kalhoty a barevnou halenku (vdávala se podruhý) a svědek byl líp vyfešákovanej jak ženich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - a pak šli na oběd, tak sme jim jenom popřáli a šli domů :-N - takže opravdu svatby jdou udělat všelijak a záleží jen na těch dotyčných jaký si to udělají :-)
Odpovědět
brum: to je pravda, ale zase budes muset hodne kompromizovat, protoze nektery veci se zamlouvaji tak rok dopredu aleto uz si vlastne zazila s tim fotografem co? ja bych tech pet tydnu byla asi nesnesitelna :-D :-D :-D ale urcite se to zvladnout da, hlavne aspon to nejdulezitejsi, satky mas....tak ted jen ten zbytek :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
boun: tak jasně, Potůčkovi mě mrzí, ale u toho ostatního už to nebude takovej problém, přece jen nejsme Praha a zas tolik svateb tu neni a vymyslela jsem si extra místo i termín, který mám zamluvený na matrice jen se to jenom podepíše - takže to se nějak nebojim že to nezvládnem a po dnešní svatbě Jirkovo kolegyně už jsem úplně v pohodě :-D navíc sem se zcela neprozřetelně zmínila o tom co chytáme našemu panu vedoucímu co má agenturu na pořádání různých akcí a dělá dvě tři do měsíce a supr, takže se to dá zvládnout i za kratší dobu - jen nevim jestli ho k tomu pustíme (asi radši ne, nevim kolik by za to chtěl, ale říkal že na zařízení času víc než dost, stačí mít jen kontakty) já ho oslovila jen s tim, že bych potřebovala pučit židle a koberec :-D a on se celej rozzářil a že by z toho mohlo vzniknout něco supr a už by z toho dělal pomalu akci pro celý město :-N :-D (schválně mrkni - má stránka wéčka t-team cézet) von je fakt nadšenec 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - abys to pochopila pan vedoucí na tanečkách - tancuju poloamatérsky dance liniový country tance :-)
Odpovědět
rok dopredu????????? aha.......tak to jsem asi mela kliku, pac od unora tak pomalu vsecko davam dokupy a nikdo mi nerekl rok dopredu...............zacla jsem po svatebnim veletrhu........a jeste vcera doobjednavala kameramana.......ted vypadnem na 14. dni pryc, chceme na Korfu a po 22. se do pulky cervence asi zblaznime....... chtela jsem se zeptat, kdyz si to nechavate organizovat.........je to fakt uspora casu? nebo se to jen tak rika..... ja vylozene se vyzivam v tech organizacnich vecech, takze jsem to nechtela.......ale jen jsem zvedava.....
Odpovědět
Profilova fotka
ija - určitě to bude úspora času, protože ty se o to starat nemusíš - od toho je ta firma :-)
Odpovědět
Ahoj holky ija na Korfu jé tak to závidím byla jsem tam dvakrát a hned bych jela bez váhání znova je to krásná země fakt kam jedete? Jestli budete blízko Sidari jeďte tam a proplavte si kanál lásky nezapomenutelný zážitek teda aspoň pro nás to byl, chvilku je tam úplná tma a aby to mělo efekt musíte se držet za ruce takže zabíráte jednou rukou a podle pověry když to jako pár proplavete ruku v ruce měli by jste spolu zůstat jak se říká až do smrti :-D
Odpovědět
ija: planujem na dalku, v unoru jsem to nejdulezitejsi uz mela zarizeny, treba jen saty trvali 8 mesicu nez je privezli :-N jinak mame svatebni koordinatorku, ale ja ji stejne nic moc nenecham udelat, porad ju chudinu otravuju, no chcu to mit perfektni :-D ale zaridila auto, kadernicu, vizazistku, ubrousky, svicky a takovy ty blbosti, a bude zdobit svatebni tabuli a zidle.... takze toho dela docela dost...
Odpovědět
Krasne rano kopretinky! Tak tu mame nedeli co!Fotecky jsem jeste nedodala ale snad dnes po plavani.Telo se mi neuveritelne formuje coz jsem rada. Botky jsem predvadela vcera sousedce a moc se ji libili! JInak tati je stabilizovany ale dnes pry mu neni dobre a je to beh na dlouhou trat.Uvidime. Jeste jsme nezacali s dvd na svatbu ani hudbou jeje to bude jeste prace.
Odpovědět
Profilova fotka
krásné dobré ráno, teda spíš dopoledne :-) včera jsme byli večer na bowlingu, dneska jsme chtěli jet na brusle, ale počasí nepřeje, je zataženo, cesty vlhké ještě od včerejšího deště a od oběda už to zase má přijít, takže nebudeme riskovat. tak si zacvičím zase doma fin - tvoji postavičku závidím, ale hlavně upřímně přeju!!! zasloužíš si ji, vždyť taky tvrdě makáš! a s tatínkem mám radost, asi to je jako na houpačce, někdy líp, někdy hůř, ale hlavně že je stabilizovaný, teď to chce jen čas aby mohl bojovat - a on vyhraje!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky fin - nebopj to chce s tatínkem jen čas, bude zas dobře ;-) janii - tada ty seš aktivní to bych taky potřebovala, já se pořád nějak nemůžu donutit trénovat :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum - no aktivní se snažím být, ale je to zatím jen týden, tak výsledky viditelný žádný - hlavně musim vydržet!!! mám na to ještě "pár" dní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - no já se divim že aspon pravidelně chodim na ten bodyform, dneska večer jdu zas, ale musim ještě něco přidat takhle to vážně nejde, takže po dovče se začne ve velkym trénovat, kolo bazén, běhání - máme naproti baráku menší stadionek - tak budem běhat okruhy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum - to máš fajn, že máš kde :-) nám bazém dneškem zavírají, rekonstrukce na cca 18měsíců (já stejně teda plavat nechodila, mam pak poměrně často ženský problémy, to mi za to nestojí), a běh mě nikdy nelákal, tak jsem musela vymyslet jinej druh pohybu :-) dneska dojedem nakoupit zase spooooustu zeleninky :-) ale už mě fakt drsně honí mlsná na tunu sladkýho :-x jediný co si dopřávám občas, jsou bebe dobré ráno, a jinak jsem neměla sladkost už celý týden!! a to je co říct!! tak si říkám, že bych mohla aspoň upéct štrůdl - vždyť to jsou "samý jablka" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jan - no nám ho taky brzo zavřou, zavírá se na prázdniny a ještě sme tam od začátku roku nebyli :-N takže budeme muset napravit a s tim během - no taky z toho nejsem moc neadšená, ale budu muset :-p ale Jirka prej bude běhat se mnou, tak sem teda zvědavá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pěkný podvečer, tak ze cvičení dneska nic nebylo, všechno mě bolí, hlava, za krkem, snad na mě nic neleze ... takže jsem vynechala. v kauflandu jsem dneska koupila dvě balení po 500g čirých skleněných dekorativních kamínků na stůl - á 30,-Kč, super! ALE :-) rozhodla jsem se, že doprostřed stolu nebudu dávat oranžovou organzu, ale bílou, aby té oranžové nebylo moc, a aby se netřískaly odstíny (organza x svíčky x jmenovky x ubrousky), takže jsem se rozhodla pro změnu. takže kamínky na tom asi nebudou moc vidět - ale neva, stejně je použiju, kvůli zatížení organzy :-) jdu odpočívat, mějte pěkný nedělní večer ;-)
Odpovědět
jej holky, u me se teda nedari vubec :-N jen porad mrcim kde se mi co trepe, ale nemuzu se dokopat nic delat. NO snad jak nam zkonci skola, aspon to mam zatim na co svadet. dnes sme meli tak krasnej den, rano sem se nabalila do dlouhyho rukavu vystrih malej, abych si nic nevypalila, a jak sme sly z kostela tak sem si samozrejme vypalila vystrich na zadech, nadhera!!!! snad se mi to podari do svatby srovnat...
Odpovědět
Ahoj holky já jsem dneska chtěla dělat jmenovky a jmenovky na výslužky a vybuchla mi tiskárna něco se stalo s barevnou kazetou tak jí zkusíme vyreklamovat jestli to uznaj barev je tam asi 80% ale nefunguje máme ji tři měsíce a stála 600 tak uvidíme ted tady byl pěknej slejvák jinak nic nového není jo včera jsem konečně zamluvila svatebního dorta tak jsem zvědavá v pátek jdu na zkoušku šatu holky to to letí nějak neuvěřitelně rychle =-) jinak s dietkou jsem tento týden malinko polevila teda spíše se cvičením takže od zítřka zase tvrdě cvičím :-.
Odpovědět
Profilova fotka
bou - o vypálených výstřihách apod. mi chvíli povídej ... od začátku května pobíhám za sluníčka po zahradě v topu bez ramínek ... a jak jsme byli minulý víkend na in-linech, tak jsem si řikala - no nic, půjdu sportovně, ne za dámičku ... a taky to tak dopadlo :-| široký ramínka od tílka zářily do tmy :-S tak to řeším tak, že to co už mam na ramenou opálený, mažu krémem s vyšším faktorem, aby se to pokud možno vyrovnalo ... uvidíme
Odpovědět
janii jak muzes chtit mou postavu kdyz ani nevis jak vypada! :-D to nechtej
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?