Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
hele to je závist asi fakt. Mě kolegyně v práci řekla, že jsem blbá že si ho beru, že je to hokejka a stejně mi uteče za pár let za nějakou modelkou, potěší že? :-D
Odpovědět
Holky na tyhle kolegyně a rádoby kamarádky se vykašlete. Sou to jen závistivý kozy :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dekuji...nee, po vcerejsku ji videt nechci, nepotrebuji ji ke svemu zivitu a to jsem zvazovala ji pozvat na svatbu...spis nechapu, kde se ta zavist a zloba bere...
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, tak to asi nebude moc dobrá kamarádka, ne? Vyprdni se na ní, takovýhle lidi za to nestojí..určitě máš kolem sebe opravdový kamarády, který ti to přejou! ;-) Ještě k těm pochybnostem, ačkoli se řadím mezi ty "mladé", bude mi 23, tak si myslím, že je rozdíl, jestli někdo je s přítelem od 15 a třeba to byl ten první, nebo jestli je to až další láska a už něco v životě zažil, my sme spolu téměř 3 roky, takže už mám něco za sebou a sem vyřáděná, takže už nemám tendence chodit někam kalit (jasně, že čas od času to na mě přijde, ale není to na denním pořádku), ale aby vás to třeba chvíli po svatbě nenapadlo, že ste si ještě pořádně neužili, máme znamí, kteří se brali, když jim bylo 19 a 20 a teď si myslím, že sou nešťastní, mají dítě, ale ty diskotéky a paření si neodpustí, ale na druhou stranu máme i kamarády, kteří sou spolu taky od 15 a nemá to chybičku, takže se to určitě nedá soudit.. Dle mého názoru: Radši budu litovat toho, co jsem udělala, než toho, co jsem neudělala.. 8-)
Odpovědět
vůbec na tyhle řeči nedejte, to je čirá závist...i když má spousta lidí řeči jako že je to přežitek a proč se berem tak mladý a proč se vůbec berem bla bla bla vim že u většiny je to závist..plná pusa řečí jak je super bejt singl ale často je to jenom póza..já sem strašně šťastná, na svatbu se těšim a za nic bych neměnila...a jsem ráda že existuje tohle fórum, protože když je nás na to víc a máme podobný problémy, tak to člověka uklidní a pomůže... ;-)
Odpovědět
No jó, takovýhle řeči znám moc dobře :-) Nám to teda říkali spíš lidi na začátku našeho vztahu - a už jsme spolu pět let. To je závist!! A slečna bude asi pěkná kráva...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vyradila jsem ji z evidence pratel...timhle me dostala a pokud mi tohle rekl clovek, kteremu jsem verila, nemam uz duvod verit dal...My jsme taky relativne mladi, pri svatbe mi bude 24 a P 29, myslim, ze uz vyboureni jsme, oba nas moc nebavi na diskoteky chodit, spis si zalezem do postele s filmem. Ano, obcas je nejaka chata, aale tydenni vyjezdy na Stodolni a tendenci se opit do nemoty nee...Taky jsem rada ze BRMS je, ulehci mi hodne pripravy a navic se tu "setkam" s plno fsjn slecnami ci panimi:)
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, moje slova, nemám kolem sebe moc lidí, se kterýma bych mohla řešit a radit se s přípravama, sice je přítel už trochu alergickej na BRMS, ale měl by být rád, že s tím neotravuju jeho.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) tak hlásím s radostí a velikou úlevou,že máme zajištěnou první věc a tou je místo hostiny,odpo rautu a grilování s ubytováním hostů a apartmanu pro novomanžele(zdarma) :-) Hurááááááááá!!!!! :-D Teď ještě dořešit místo obřadu-Průhonice- a kdyby nedej bože termín tam nevyšel-jsou ochotni a schopni Nás oddat taktéž na místě hostiny :-) Jupííí,já mám takovou radost :-) Je to přesně,co jsme chtěli-budeme mít celkem dost dětí na hostině a rautu,tak jsme hledali místo s ohledem na ně-skluzavky,pískoviště,uzavřený-větší prostor na lumpárny,aby se jejich rodiče nemuseli obávat,co se s nimi stalo a kde jsou :-) a mohli si tak ten den užívat s Námi bez stresu-zajistí Nám i na místě profes.hlídání s programem(kouzelník apod.) :-) Uf,tak to by bylo,tak zase o krok dál... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a Teri nechtějí za to majlant? :-D
Odpovědět
Ahoj holciny :-) Kami: to je hrozne, nemyslela si nahodou na tveho budouciho manzela? :-S Teri: Muzu se zeptat kde to budete mit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak je to v Nupakách u Průhonic-Praha východ a jmenuje se to to Fama hotel u věže.Právě že nebude-za dvoulůžkový pokoj se snídaní chtějí 1440kč,za svatební menu-od 250kč na osobu(bez pití) a tj.výběr z x možností-my vybrali plněné rajče se sýrovo šunkovým krémem a domácím pečivem,knedl.polévku a Gordon blue s petrž.bramborem.Můžeme si dovést vlastní alkohol- pak chtějí korkovné na lahev 100kč,výzdobu můžeme sami s jejich dopomocí dekorace(použití jejich ubrusů do barvy apod.),drobné pečivo,sladkosti,dort také sami,nechtějí nic za pronájem prostor-jak na hostinu,zahrádku, tak sálu,kde se večer bude tančit.No,ptali jsme se,zda se vejdeme do rozpočtu 50 000kč a pí Nám řekla,že ano :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Teri- tak to je bomba, to ráda slyšim, že už něco máte a na Prahu si myslim, že je to více než-li dobrá cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ČAUKY VŠEM Teri: ¨ hotel Fama moc dobře znám..bylo to jedno z našich hnízdeček lásky( když jsme s budoucím maželem chodili po tajmu). Mají tam moc pěkný apartmán s postelí s nebesy a úžasnou velku bublinkovou vanu..moc by se Vám to líbilo. ¨ Jezdili jsme tam hoodně často, ale to už je rok zpět. Teď jsme spolu dva roky, mě bude za pár dní 27 a příteli je 30. Marti ( přítel) byl už jednou ženatý( bezdětně- díky bohu)..a tak až jeho rodině 9 listopadu oznámíme, že se berem asi dojde ke kolapu, protože mě moc nemusí, nedokáží překousnout, že se kvůli mě Martin rozvedl a to už to je 2 roky..Snažím si to nebrat, má pak další příbuzné a ty budou 100% nadšeni, no a mojí rodinu zmiňovat nemusím..ta už to s části ví a jsou nadšení. :-)
Odpovědět
ahoj holky, můžete mi prosím poradit?kdo už zařizoval hostinu,hotel apod-budeme mít schůzku s paní z hotelu, kde bychom chtěli mít hostinu+odpolední párty+někdo i přespání a ráda bych věděla na co nemám zapomenout se zeptat...může to znít divně,ale přecejen to zařizuju poprvé tak abych na něco důležitého nezapomněla nebo v čem může být háček...díky za každý tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milá Terezko,já tohle zařizovala nedávno. Taky jsem si na papírek napsala tahák :-D na co všechno se zeptat, na co nezapomenout...čekala jsem že tam přijdeme a řeknou nám "tak povídejte, jak byste si to představovali..." Ovšem v hotelu se nás ujal pan šéf osobně, provedl nás celým hotelem a celou dobu mluvil jen on, my jen říkali ano,ne,tohle ano... no byla jsem z něj opravdu unešená :-D přístup naprosto profesionální, pak už jsem se ptala jen na věci, které běžně nezařizují hotely, jako kapela, jestli nezná fotografa apod. Ale záleží na přístupu - myslím že všude to stejné nebude,tohle je moje zkušenost-velice příjemná ;-) Jinak - určitě se domluvit na čase,kdy dorazíte,jak vás uvítají,tradice (rozbití talíře apod...),pak přípitek,menu-předkrm,polévka,hl. jídlo,zda vám uloží do chladu dort,raut na odpoledne-večer,pití-a zda si můžete donést svůj alkohol např.,novomanželská noc-ukázka pokojů,pokud tam budou spát i hosté,tak to taky domluvit,do kdy může "oslava" trvat (např. u nás chtějí po 24 hod. už za každou další hodinu připlatit! asi kvůli personálu... taky jestli ti vyzdobí stoly květinami..jaké mají barvy prostírání... jůůů a dál mě zatím nic nenapadá :-) tak snad si z toho něco pobereš ;-) pak napiš jak jsi dopadla!
Odpovědět
Profilova fotka
Teri12, to je skvělá cena, kolik vás bude na hostině a pak odpo? U mě zatím vede hotel Panský dvůr v Průhonicích, ale zatím sem se tam byli jen podívat, tak se asi taky zkusím zeptat, co všechno bysme si případně mohli přivést svého, to by mě ani nenapadlo, že vám dovolí vlastní alkohol.. A kdo by vás tam oddával? Jaké s tím máte ostatní zkušenosti? S dovozem vlastních věcí do restaurace.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinka22: jsem sice červnová ale zajímalo by mě co ti řekli na ten svůj alkohol ,asi to neklaplo vid??? :-(
Odpovědět
dík moc za pomoc, hrozně mi to pomohlo! jsem z toho krapet nervní :-| určitě dám vědět jak jsme dopadli ráda bych už tohle měla vyřešené, je to taková velká starost
Odpovědět
Profilova fotka
No popravdě my tam svůj alkohol mít nebudeme,ani jsem se neptala,ale do cenové kalkulace napsali kolik by za to požadovali a opravdu se to nevyplatí - vyplatí se koupit si radši po panákách tam,jinak my budeme mít od nich jen víno a pivo a tvrdý alkohol ať si hradí každý sám, přece se tam nepřijdou všichni opít.. :-D kdyžtak koho budeme chtít tak osobně pozveme...jen že mi kolegyně s práce říkala,že její sestra na svatbě měla nějaké svoje "občerstvení", ale je z Ostravska..proto jsem to napsala-jiný kraj jiné podmínky a taky záleží na konkrétním místě. U nás by se to opravdu nevyplatilo vůbec finančně,protože to budem mít ve 4* hotelu,tak to tam berou jinak než v jiné kategorii ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se byli podivat-nejprve nam pani ukazala restauraci, terasu, misto obradu. Pak jsme si sedli a sepsali jejich pozadavky a nse pozadavky. pani byla velmi ochotna, do ledna mame dat 3000Kc zalohu a v kvetnu dohodneme menu, vyzdobu atd. Jinak veskery alkohol a sladke muzeme mit sve. Kvetinovou vyzdobu a ovoce se zeleninou zajisti oni, podle nasich prani, muzeme si i nadiktovat, co budeme chtit na raut. Mame pronajem restaurace na 12hod, potom se to da operativne vyresit...Co si tam dovezeme bude jen alkohol, vino, nejake rezy a cca 3dorty. Vic bych toho ani netahala, doprava je jedna vec a navic se to po ceste muze "pomuchlat"...to byl i jeden z duvodu zmeny mista.Jinak na obradu maji v cene zivou kapelu, tu nam i nabidli na vecer, poradili jakou oddavajici je nejlepe mit. Spat tam budu jen ja uz s manzelem, ostatni to maji 6km, nejdale je to cca 25km, takze se bude rozvazet...
Odpovědět
Profilova fotka
A ohledne te kamaradky-nemyslim si, ze by si na P myslela, spis je to tak, ze proc bych mela byt stastna ja, kdyz ona neni. Dneska jsem potkala slecnu ze sousedstvi a jeji reakce byla uzasna...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všichni :-) Luci,Nás by oddával v případě,že by Průhonice nevyšly,matrikář z Říčan pod které Nupaky spadají.Jinak jsme se ani moc neptali-bylo Nám vše řečeno a dostali jsme CD s možnostmi a cenami-od menu až po kapelu,výzdobu,programem(vypouštění holubic,ohňostroj,jízda kočárem,taneční vystoupení,ochutnávky vín apod.).My budeme mít víno vlastní-chtějí na lahev sice 100kč,ale přítel je z Moravy,tak celá jeho rodina víno doveze a nákup tam za 30kč litr se Nám i tak vyplatí :-) Oni Nám vlastně dovolí dovézt vše,kromě masa :-).Mají opravdu moc možností a byli velmi vstřícní-dokonce to mají šikovně udělané s hotelem,že Nás a hosty ubytují v odděleném křídle od ostatních hostů,kde máme i taneční sál,aby jsme se prý rušili mezi sebou :-) Noční klid je do 22,ale u Nás je posunut do 2hod.ráno a další hodiny jsou za drobný poplatek.
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, tak to je dokonalé! :-D No teď si mi dala brouka do hlavy, asi se tam sjedeme podívat.. To bych tam byla den před tebou.. :-D Já bych si tam chtěla vzít spíš tvrdej svůj, víno nemáme kde sehnat za takovouhle cenu.. Byli ste už předem domluvení, že se tam pojedete mrknout nebo tam lze vyrazit kdykoliv? A kolik budete mít hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme mít cca 50-70 lidí-zatím to nemáme upřesněné-na to je čas :-) ,ale těch 50 určitě.Mrkni na jejich stránky-famahoteluveze.cz.My jsme volali pí.managerce a s tou jsme si domluvili schůzku-i o víkendu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už se na ty stránky právě koukala, jezdíme kolem toho, takže tu věž sem poznala.. :-D Díky, zavolám a asi se tam fakt mrkneme, zatím sme byli jen v tom Panským dvoře, kde sme se zatím moc nevyptávali..
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíte holky, že jde dovést i vlastní alkohol popř. dokonce někdo píše i nějaké jídlo.. ;-) záleží opravdu kde se jak dá domluvit...My bohužel taky nemáme možnost za dobrou cenu vlastní víno, takže budeme mít přímo od nich...curkoví a dorty budeme mít samozřejmě svoje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem z Ostravska, takze jedine zbyva vino z obchodu, ale protoze chceme i male vinecka jako darky, premyslim, ze bych napsala nejakmu vinari z JMba zkusila se s nim domluvit. Vzali bychom cca 10litru bileho, 10litru cerveneho a pak minimalne 50mensich lahvicek, netusim kolik ml se tak dava, litr i pullitr mi prijde dost, ma to byt spise jako mila pozornost, jinak budeme mit cokoladky a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sice jsem říkala, že šaty začnu vybírat až po novým roce, ale včera jsem jaksi neodolala a byla se mrknout a pár jich i vyzkoušet, sice sem chtěla bílý, ale z toho výběru v Kleinodu jsem vybrala šampaň, no byly nádherný.. :-D úplná princezna jsem v nich byla... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777: tak je hoď do albíka ať je naco se dívat :-) :-) Já jdu na první zkoušku v sobotu i s družičkou a svedkyní, tak hned to pověším ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?