Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahojky fin tak to mě mrzí třeba bude léčba úspěšná a třeba se z toho dostane držím pěstičky a ty se nějak zabav nesmíš byt s nervama v háji ahoj lucí tak jak je všechno v pohodě dlouho jsi tu nebyla brum v Loretu jsem taky právě byla a ten ruch se mi tam fakt líbil ale pro malýho by to asi nebylo to je fakt, jinak mě se líbí ty prostřední prstýnky a pak ty třetí
Odpovědět
Ahojky červencové nověsty, brouzdám po diskusi a našla jsem červenec. ;-) Naše svatba bude 11.7.2009 což je skoro za dveřmi a bude v Rakovníku. Je tu ještě někdo z rakovníka?
Odpovědět
Profilova fotka
evcounek - vítej mezi námi :-) z Rakovníka nevím, jestli tu někdo je, prohlédla jsem tvoje albíčko, ty šaty u kterých máš napsáno, že se ti líbí, ty vyhrály? jsou parádní :-)
Odpovědět
evcounek taky tě vítám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak to mi mrzí, ale nepropadej beznaději, i když je to hodně těžký a tim že si daleko nemůžeš u tatínka být, on je určitě bojovník a zvládne to uvidíš ;-) evco - také vítám a šatičky Ti skvěle sedí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie - ahojky, ty ses na nás taky přišla podívat jo :-D doufám, že seš v poho a hezky se kulatíš :-) jinak já se dneska dozvěděla supr zprávu, moje kamarádka, která dlouho nemohla otěhotnět snad přes dva roky a pořád chudák lítali furt někde po doktorech a na IVF atpod. je těhotná - tak sem úplně štastná za ní x-)
Odpovědět
No Luci, já furt koukám na album na koníkovi a žádný nový břicho ]-( :-D Fin: Tatínka je mi líto, ale on to zvládne, neboj. Budem mu všechny moc držet palce evcounek: taky vítám Holky mě ani nepřijde, že bych se už za týden měla vdávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - no joooo, ty klameš tělem, chodíš k nám do července a přitom předbíháš davy chtivých nevěst :-D brum - to je super zpráva, bratránek s manželkou čekají mimčo na konec července - taky, jak říkáš, několik umělých oplodnění, vše bezúspěšně, až když měla jít na nějaký zákrok a bylo jí řečeno že teď další pokus min. rok nepůjde, tak hups - a přírodní cestou, jak to šlo :-) jdu cvičit, řekla jsem si každý den pohyb, tak to musím dodržet :-) měli jsme jít na squash ale nevím kdy ženich dorazí z práce, jestli to stihneme, tak si jdu dát zase domácí 3/4hodinku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - tak to seš dobrá, já bych měla konečně začít trénovat a donutim se akorát jednou za tejden na ten bodyform :-N budu s tim muset hejbnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum - kéž by mi to vydrželo :-) ale k svátku jsem si od ženicha "vyprosila", že chci zase chodit na lymfodrenážní masáže (už jsem chodila asi před 4 lety a bylo to fajn), tak to nechci nechat jen na masážích, ale chci tomu pomoct ... takže zatím mám skóre: sobota a neděle in-liny, pondělí odpočinek, úterý squash, včera a dneska cvičení, zítra squash, sobota odpočinek (resp. chození po obchodech s tchýní - to je taky sport :-) ), a v neděli, když nebude pršet, tak bysme rádi zase na in-liny :-) říkám si, že když nechodim do práce, mam čas a nesmim se vymlouvat, že musim dělat něco jinýho ... ale u tebe je to zase o malým, s ním máš taky dost práce a asi se nenudíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - no to se teda nenudim,,ti ho na chvíli pučim jo, za 5 minut ho vrátíš :-D :-D :-D on je totiž děsnej rozumbrada a občas má ted´ trošku vztakací období takže občas má stavy, že musí být po jeho, takže je schopnej se půlhodky vztekat že si položila talířek napravo a né nalevo :-D prostě dětičky jsou zlatíčka a vyloženě zkoušej co vydržíš, ale to chlapi taky takže v podstatě přistupuju k oboum stejně a oba maj jasný hranice kam je nepustim a skákat podle nich nebudu :-D :-D :-D - ale to je přesně tim, že babi to všechno udělá podle něj a on to pak zkouší i na nás a pak se vzteká že na maminku a tatínka to nezabírá :-D ale vážně takovej režim jak máš ty bych potřebovala, aspon začít po ránu běhat nějaký cvíčo, kolo a do bazíku, protože jestli se chci dostat k tý policii tak musim máknout pořádně jinak ty fyzický testy neudělám :-N - jen se donutit, kdybych já nebyla tak líná, jej jak já sem zlenivěla co sem bez práce - no ale hned po tý dovče bych měla jestli si to pan manažer nerozmyslí (což při mý smůle klidně může stát) nastoupit do toho kasina - tak se začnu zas otáčet :-D - akorát sem na sebe zvědavá jak si po těch letech zvyknu na noční :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum - vloni jsme začali chodit s Mírou do fitka, a zvykli jsme si a pak nám ten pohyb chyběl ... tak si říkám, že to chce ten organismus zas jen nastartovat - já nikdy nebyla žádnej sportovec, ale tohle mě docela chytlo, tak si říkám, protč zas nezačít. s prací v Praze jsem nestíhala nic, občas si zajít na svíčo, ale pravidelnost v tom nebyla. tak teď se nemam na co vymlouvat :-) jdu si udělat k obědu tresu zapečenou se sýrem, zeleninový salát už čeká v lednici! mam výhodu v tom, že mě Míra začal podporovat - ve zdravější stravě i ve sportu - holky, on začal jíst i knäckebrot a zachutnal mu! :-) jen rajčátka si do salátu musím dávat stranou, ty on nejí :-) no, prostě vím, proč si ho beru! je skvělej :-)
Odpovědět
Článek se načítá
KOukam ze tu je za tema zdravy zivotni styl!Jojo muj milacek pomaha a sam vlastne zacal moc zdrave jist i cvicit a uz dal za dva tydny 5kilo dolu.No chlapum to jde lepe. Prisli nejake nove vecicky tak je vyfotim a dam do albicka hned jak na to bude cas a nalada mozna jeste dnes. Tati je uz stabilizivany ale nevi ani kdo je jeho sestra a trochu pomotany ale pry se uvidi za dalsich 24hod.Tak snad se mu uz ulevi a hlavne aby mi to zvladnul.Dekuji Vam vsem za velikansou podporu a povzbuzeni.Rozhodne neni vyhrano ale pokousim se dnes myslet pozitivne.
Odpovědět
Profilova fotka
fin - to jsem ráda, že se snažíš myslet jen na to dobré! tatínkovi bude lépe!!! pro tělo je to zátěž, tak se nediv že se mu vše motá, určitě se to zlepší!! a na novinky v albu se těšíme!
Odpovědět
janii dekuji a je to v albicku!
Odpovědět
téda fin ta souprava albíčko polštářek a kniha je úžásná a noviny vypadají suprově jste šikulky máte to moc hezký
Odpovědět
lenkous a co naramek na polstarku? Prave jsem dostala fotku taty a teda reknu vam jestli se ted nekdo hadate ci resite nejake kraviny nechte toho a budte radi ze jste vporadku a vsichni vasi milovani!
Odpovědět
fin náramek je taky pěknej a co tatka něco nového hlavně že je stabilizovaný jak jsi psala držím pěstičky
Odpovědět
Profilova fotka
fin - věcičky jsou kouzelné a noviny vypadají moc dobře! měla bych pouvažovat jak dám dohromady ty naše - resp. jak spojit listy, jestli jen sešít nebo nějak jinak ... uvidíme :-) jinak ti přeju klidnou noc, pokus se vyspat, tatínkovi určitě bude líp!!! dobrou noc!
Odpovědět
janii Jsme zkouseli moc ruznych zpusobu jak noviny spojit a nakonec vyhrala stuzka a jeste k tomu mini vyvazka,konecne hotovo :-) S tatim stale cekame jake je postizeni mozku.
Odpovědět
Profilova fotka
fin - já jsem se včera pustila taky do novin, nakonec jsem to trochu překopala, něco doplnila, nebude těch stránek moc, protože chci spíš údaje o nás, naše fotky, fotky svatebčanů, inspirovaly mě noviny v albíčku od jedné holčiny :-) tak uvidím, jak to dopadne :-) každopádně, myslim že sranda bude v každém případě, protože u nás svatební noviny nikdo nezná, takže to bude novinka :-) do Ikey jedu dneska, tak vám pak poreferuju, jak se povedly nákupy
Odpovědět
fin: doufam,ze tatkovi bude brzo lip!!!! Jiank noviny vypadaji super, taky jsi se stimpekne nadrbala co? jani: fuj, tolik pohybu,to bych asi neprezila :-D ja sem rada kdyz opustim budovu skoly na 20 min denne :-D ( ubytovani mame v poslednim patre.takze busim sebehnout jen patro na prednasky,a kantynu a knihovnu mame taky v baraku) tak se aspon snazim se necpat, snad se po zkouskach trochu polepsim ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky vy to tu zanedbáváte, sem nás musela vytáhnout až z druhý strany :-D fin - tak to dobře že už je na tom táta o něco lépe, neboj on to zmákne ! a aspon, že se snažíš udržet dobrou náladu třeba novinama :-) jinak holky jjá mám takovou smůlu :-( janii jak sem ti psala s tim kasinem jestli si to pan manažer nerozmyslí tak mám konečně práci, tak nemám :-| včera mi volal, že neveme ani mě ani tu druhou holčinu, ale úplně jinou, která zrovna končí ve vedlejšim kasinu a má praxi 3 roky. tak zase prd. :-p s tim učenim to samý všichni slibujou a skutek utek :-p
Odpovědět
Ahojky teda brum to je fakt smůla a máš ještě něco rozjednanýho neboj jednou to klapnout musí
Odpovědět
já jo :), v druhé půlce července :)
Odpovědět
jeee...ja s tim tady neumim, omlouvam se :), jsem tu nova :)))))......
Odpovědět
Zdravim kopretinky jsem docela unavena ale to se zvladne.Dnes prisli boty a stuzka kdyz tak vecer dam do albicka.
Odpovědět
ija1 tak vítej mezi námi a povídej co už máte zařízeno a atd. a co albíčko budeš si zakládat ať víme jakou máte představu my jsme ženský zvědavý :-D fin to věřím že jsi unavená těším se na fotky tak pěkně relaxuj a odpočívej , co taťka už je mu aspoň zase o krok líp
Odpovědět
ahojky, dekuju :), jeee albicko? tak to se musim podivat :), urcite neco pridam :)))) zarizuju, nebo spis se snazim, pritel na to neni :))), ale zase mi to na druhou stranu celkem vetsinu schvali :))))), ale nezapomene to okomentovat, proste chlap :))))) navic kolem me neni nikdo, kdo by chystal svatbu tak jsem zabrousila sem.......... vice mene krome finalni zkousky satu, ucesu a liceni a upresneni menu uz mam vsecko zarizene :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak sjem přežila Ikeu i squash (auuuu, nožky bolí, ale dobře jim tak!) - Ikeou jsem docela zklamaná a už tam zas dlouho nepojedu :-) pořídila jsem minisvícínky (přesně na čajovku) jsou to spíš jen takové skleněné kalíšky, ale za super cenu - 49,-/12ks 8-) s organzou ani s ubrousky jsem nepochodila, tak musim shánět jinde. ve městě jsem pak koupila mističku pod prstýnky, bohužel jemné kamínky jsem taky nesehnala - asi vážně budu muset najít nějakej dobrej e-shop. ale udělala jsem si radost a koupila jsem si tričko, a taky kamínky do vlasů - navlékají se na vlasy pomocí takové jehly, paní mi to do vlasů zkušebně namontovala, a vypadalo to dobře, jemňoulince, tak jsem vzala zatím 4kamínky a uvidím ... ija - vítej :-) ten dort co máš napsaný jako recesi je výýbornej! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?