Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
jani: moc pekne jemne x-) slusiti to tak, pro ne? :-) no ten muj byl to samy, kdyz sme spolu zacli chodit , tak sem mela o 4 kila vic a vypadala o 5 let starsi jak on. no ale zacala sem mu varit a hned 10 kg pribral :-D a ani uz jak 15 letej nevypada, jen ted me porad obvinuje , ze sem z nej udelala tlustocha, jak kdybych mu to do toho krku rvala :-D :-D :-D :-D mas predstavu o vlasech?
Odpovědět
Profilova fotka
právě že představu o vlasech moc nemám, čekala jsem že mi bude dán tip od kadeřnice ... ale fakt mě nenadchla ... chjo.. tak zkusim pohledat po netu nějaký obrázky a uvidím ...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: díky moc, ale k Pc sem se dostala až ted´, díky za recept, ale vyzkouším holt jindy ;-) - vytvořila jsem z toho něco jinýho - našla sem si na netu nějaký recepty udělala jakoby omeletu na to šoupla chřest a sýr a zapéct do trouby + bramborovou kaši a dobrý akorát ten můj trošku prskal že to neni dovařený, tak sem mu hezky vysvětlila, že to je jasný že se to špatně krájí, když má ten chřest takovou konzistenci ale nedovařený to neni - no zdlabal to a chutnalo mu, s malym to je horší ten mi poslední dobou nechce jíst doma nic a ve školce dlaba až se mu za ušima kouří - no budu ho asi muset nechávat dýl ve školce :-D :-D :-D janii: tak vše nej k tomu našemu svátku, jak pak sis hop užila , já dostala kytku a čízo a od tchýně fialky; jinak líčení vypadá moc hezky a kadeřnici určo seženeš lepší ;-)
Odpovědět
Brum: promiň měla jsem ti to napsat dřív včera. Jinak holky, zítra na mě prosím myslete, ať už mám od tý školy pokoj. Haf: tobě držim palce. tak se pro dnešek loučim. pa :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - né dobrý to je v pohodě aspon sem vyzkoušela zas něco jinýho ;-) jinak neboj zejtra na Tebe budeme myslet a na Haf taky, holky to zmáknete 8-)
Odpovědět
Janičky, všechno nejlepší k svátku :-)
Odpovědět
Ahojky tak jani líčení je fakt krásné já zase budu chtít trochu výraznější normálně se maluji vyrázně tak at na fotkách nejsem jak bledulka no to uvidím akorát já jdu na zkoušku tři dny předem ani nevím proč jsem si to tak blbě domluvila no nic původně jsem to ani neplánovala že se nechám předem nalíčit tak uvidím ale tobě to sluší fin podívej se po ztužkách někde u vás a budeš to mít hned dneska jsem předala další dvě oznámka tak supr tak ještě dvě osobně a zbytek posíláme uf holky co máte zítra zkoušky přeji hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
brum - jakpak jsem si svátek užila? do dvou odpoledne na bruslích, pak nakoupit dárek pro mírovýho dědu (měl včera narozeniny) rychle domů, hodit sprchu, a teď odešli mírovi rodiče a brácha ... dostala jsem krásný kytičky, nějaký mlsoty (adiééé, dieto :-D) a od Míry ještě nic, jen slaďoučkou pusu, ale od něj dostanu poukázku na masáže, takže to aspoň bude dlouhodobý dáreček (10procedur) :-) jooo, a vlastně dar nedar, jak řekl - dostala jsem podvazek :-) všem zkouškařkám přeju zítra hlavně štěstí, ale určitě to zvládnou! ;-)
Odpovědět
boun ja je radeji udelam sama ono prece jenom si to uzivam a dodavam si takovou predsvatebni naladu :-)
Odpovědět
jo a v albicku je dalsi fotecka ale je to jen polotovar :-N
Odpovědět
fin vypadají pěkně ty červeno býlí jsou taky polotovar? ty už vypadají jak hotové kolik jich děláš
Odpovědět
lenkous ty tmavsi nejsou dostrizene (ty by meli byt na saty pro hosty),bile taky zarovnat a do krabicek pro hosty a ty svetle cervene prakticky uz jsou ale ty dame na krabicky s vysluzkou......prisli spatne barvy a i kvalita je horsi nez u tech tmavych proto je vyuzijeme na dekoraci krabicek a na noviny
Odpovědět
Článek se načítá
fin: ja jdu taky kouknout, no ja taky vyrabim co muze sama, taky me to bavi, jen kdybych tak na to mela vic casu :-( taky me to bavi :-D
Odpovědět
fin: pekny :-) jej uplne si me na ne navnadila , uz se taky tesim :-D
Odpovědět
no zase nebudeme prehanet nic extra to neni ale napoprve to uslo ;-) pokusim se zitra koupit nove stuzky a zacnu na tom pomalu pracovat a i nejake ty slozitejsi ale nemuzu najit jak se delaji tak to bude experiment :-)
Odpovědět
no ja puvodne planovala , ze myrtu, nebo nejakej jinek kus kraku omotam stuzkou, udelam maslicku pichnu do toho spendlik....ja budu delat asi jen nejaky uplne jednoduchy asi jednu vrstvu pruhlednou a jednu nejakou tenkou bilou, maslicky se mi libijou nejvic, uvidime co z toho vyleze :-D
Odpovědět
boun no uvidis ja dam mirtu za tu vyvazku jsem nekde cetla ze uz se nemusi ze je to dost velka ozdoba ale ja chci tuto tradici :-) Rozhodne je to uklidnujici :-)
Odpovědět
No kdepak jste? Jsem si dnes objednala bizu(albicko) Si predstavte,ze mi tatka vcera zkolaboval a dnes se ztratil v Ov kde prijel rano z Prahy a uz osmou hodinu hleda auto....nevim jak mu pomoci a hlavne mam strach,ze neco neni vporadku :-( Co mam delat?
Odpovědět
Profilova fotka
fin - já uklízím, má nám ještě dneska přijít návštěva, popřát mi k svátku, tak sjem to tu musela dát trochu dopořádku, s tatínkem mě to moc mrzí, co máš dělat vážně netuším :-. snad by se mohl zkusit někoho zeptat, popsat mu kde asi zaparkoval, třeba mu někdo poradí! a jinak bych ho poslala na nějaké celkové vyšetření k lékaři, jestli včera zkolaboval, předpokládám že tím horkem, tak by ho měl někdo prohlédnout, aby se zjistilo, zda je v pořádku ;-)
Odpovědět
janii no jsem z toho vyplasena ale co nadelam pockam jeste chvili a jinak zavolam asi na policii nebo nevim at mu pomuzou :-(
Odpovědět
Ahojky no fin ty to opravdu nemáš lehké a ta jeho přítelkyně myslím že má jestli se teda nepletu nebo někdo z čech mu nemůže pomoci je to asi opravdu horkem je i blbý tlak no každopádně dej vědět uf to je mi líto
Odpovědět
jinak ta bižu je krásná budeš princezna je to jemňoučký a ten náramek pro svědkyni je bomba
Odpovědět
Profilova fotka
no vidiš, zapoměla jsem pochválit bižu, vybrala jsi parádně
Odpovědět
dekuji holky uz jsem tam dala dalsi fotecky tak se kouknete se snazim rozptylit
Odpovědět
fin ty sponečky jsou hezký srdíčka nejsou? mašlička je taky pěkná jinak za dva měsíce holky pětadvácátnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - za dva měsíce už budu den mladá paní :) a touhle dobou budou pokračovat oslavy na zahradě - grilovačka, pivečko, kamarádi, ... :) prostě pojedem od pátku do neděle, uff :-) fin- co tatínek? jak to dopadlo?
Odpovědět
no jo janí ty jsi den před námi jéjé no to máte dobrý :-D
Odpovědět
jj dva mesice a je to tu....za dnesek jsem zaridila spoustu veci ale o tom se rozepisu pozdeji az budu v poho.Tatka je ted na cetecku tak nevime jen ze ma horecku 39,3 lenkousi srdicka meli ale chteli za par kousku nekrestansky penize a proto kolecka.
Odpovědět
fin tak to jo jsou taky hezký tak ať to s taťkou dopadne dobře a zítra dej vědět tak já už jdu chrnět na dnešek jsem spala dvě hoďky tak dobrou noc teď jsem si vzpoměla že ani školačky nedali vědět jak dopadly asi slaví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak držíme pěstičky, ať je taťka v pořádku! a s těma srdíčkama vers. kolečkama ... ono všechno co by mohlo souviset jen vzdáleně se svatbou, tak je mnohem dražší - holt vědí jak vydělat ... dobrou noc všem, taky jdu chrnět, nějak mě to teplo zmáhá ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?