Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahoj tak resime svatbu o stosest jeje! Jak uz jsem tu psala mama chce s tatou a jeho pritelkyni na svatbe bojovat.Tata se chce jen pobavit ale mama ho nebude chtit nechat a bude delat rozbroje.Jsem z toho moc spatna a mrzi me to vazne moc.Jsem si i poplakala tak ja nevim jak je vyresit...tata je v poho i jeho pritelkyne (ta mi rika,ze nechce pokazit svatbu a ze radeji zustane sama)ale mama je plna nenavisti.Nevidim duvod proc by tatova pritelkyne nesla,kdyz spolu i ziji a asi se i vezmou.Stejne budou rozbroje at jde tata sam nebo s ni.Holky pomoooooooc co mam delat.Mama me vydira ze nepujde a stale neco.
Odpovědět
Brum: Šikovná holka :-D , že si se objednala. je to teda celkem pálka, ale co věcí ti to může vyřešit ;-) . Fin: No to těžko radit, nechápu proč ti chce mamka za každou cenu zkazit svatbu. Copak nechápe, jak je to pro tebe těžký?? A stavět tě do pozice buď já nebo táta fakt od ní neni hezký. Asi si to nějak nenechá vysvětlit, že ti tim akorát zkazí tvůj nejdůležitější den v životě? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak tohle ti nezávidím :-( chápu, že tam chceš rodiče oba, ikdyž spolu nežijí ... pokud maminka vydírá, tak bych zkusila protiútok ... řekla bych jí, že se chová jak puberťačka, která si myslí že všichni budou dělat to co ona si umane, a že je to tvoje svatba a že jestli ti ji chce pokazit (což tím že bude dělat rozbroje, udělá!) tak že tam radši budeš bez ní! že táta to bere v pohodě tak nevíš proč by to nemohlo jít i z její strany ... naprosto tě chápu, naši jsou taky rozvedení, ale naštěstí jsou oba v pohodě, vloni bráchova vatba do prokázala, takže letošní mojí svatby se už nebojím ... tak hodně štěstí!!! brum - to je fajn, že ty očka dopadnou! držím pěstičky!
Odpovědět
Ahojík tak jsem si zase početla fin no rozhodovat se mezi pokaženou svatbou s mamkou a nebo poklidnou veselou a pohodovou bez ní je těžká volba fakt ti to nezávidím a nechápu proč se mamka nemůže aspoň na jeden den uklidnit tady je opravdu každá rada drahá :-( brum pálka to teda je , ale budeš mít klid tak gratuluju k rozhodnutí a uskutečnění, ;-) tak ať ti to vše vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, díky moc no rozhodla sem se že do toho teda pudu, ale je to dost, no. + ještě k tomu budu muset začít trénovat běh, plavání atakpod.. :-D ale ještě 60 zbyde na svatbu a dovolenou a to bude stačit - za chvíli bude po něm - zas na druhou stranu to budou snad dobře investovaný peníze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - to je nemilý, že mamka takhle vyskakuje - to se vážně tak s tátou nesnesou :-| a přece aspon ten jeden den by snad mohla udělat vyjímku, kvůli Tobě :-) no zkus to jak píše janii, třeba to pomůže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: Naši jsou dva roky po rozvodu a momentálně řeší majetek. Takže kdykoli jsem někde s mamkou, tak si mi stěžuje, co zas taťka řekl, udělal, chce a tak.... Dokonce mi onehdy sama řekla, že tam snad ani nepůjde, aby se tam s ním nemusela setkat (bylo to krátce po prvním soudním projednávání, tak z toho byla nějaká zdrblá) :-N Na to jsem jí odvětila, že na to ať teda zapomene, ale rovnou jsem ji upozornila, že jestli si tam budou chtít nějak vjet do vlasů nebo něco, tak je oba vykážu, že mi náladu rozhodně kazit nebudou. Takže chápu, jaký to máš, ale jasně a rezolutně mamce řekni, že tam nehodláš poslouchat nějaký hádky, tak ať si sakra dvakrát rozmyslí, jak se tam bude chovat. Snad to zabere a uvědomí si to. A kdyby ne, tak zkus někoho "naverbovat" aby ji tam pořád něčím zaměstnával a ona si nenašla čas na rozhovor s tátou ;-) Jinak by se to asi opravdu muselo řešit radikálně a říct jí, buď se chovej v pohodě, nebo nechoď. Třeba by si až po tomhle uvědomila, jak tě to trápí.... uvidíš, ale ať to dobře dopadne.
Odpovědět
holky dekuji Vam moc jste ma opora je to vazne moc tezke a snazim se to nejak vydejchat.Vite snazime se udelat zabavu,jako tombola,noviny,tanec a pod.aby byla sranda a tohle uplne vezme elan a hlavne se citim trapne pred Pavlem.Cekali jsme,ze problem bude jeho rodina a nakonec je to ta ma. Chci mit krasnou svatbu a to je pro nas to hlavni. rokosicek no oni jsou na tom stejne jako vasi.... Moc dekuji jste uzasne!
Odpovědět
Profilova fotka
brum:ahoooj!no zařízení se úplně zaseklo,páč šprtám na státnice, v po mám první část a za týden druhou :-p takže svatba de ted uplbe bokem,ale po státnicích je ještě měsíc čas,tak to snad nějak zvládnem! fin: to je hodně blbý, zkus si s makou promluvit a pokud nebude rozumná, tak jí prostě říct, at raději nechodí! moje mamka mě taky dost naštvala (nebo spíš štvala), furt si dělala srandu že až se budem rozvádět, bla bla bla, tak už sem se vytočila a řekla jí, že pro mě je to nafurt a že pokud se jí to nelíbí, tak než abych poslouchala tydle kecy, at tam raději nechodí!od té doby mám klid!
Odpovědět
haf: Já taky mám v pondělí státnice, ale obě části najednou :-p . Ale zatim moc nešprtám, ale šmejdim tady :-S
Odpovědět
ahoj holky, teda tolik udalosti, fin: doufam, ze to mamku prejde, prece jen je to vas den , a to by melo byt pro vsechny nejdulezitejsi!!! jinak boticky mas moc pekny, rainbow club ze? ja je mam taky a jsou super poodlny , to je asi tim polstrovanim. Vy nacvicujete tanec? my napred chteli takovej ten srandovni, ale vzdali sme to :-N brum: teda takova italie :-D bros: tak sem mam korunku na 100% ted jeste teda vymyslet vlasy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haf haf, zuzi - holky tak nešmejdit a šup učit na státnice :-)
Odpovědět
Článek se načítá
boun ahojky to vis rainbow club jj a je fakt ze jsou tak pohodlne ze mi ani nepripada nepohodlna vyska podpadku. Ten tanec jak rikas srandovni myslis asi jak je poskladany z plno tancu?!JJ trenujeme ale zatim hruza des HiHi :-)
Odpovědět
Když ono mi to nedá a večer mi už stejně nic do hlavy neleze :-| . Ale jak se znám, tak v neděli večer začnu hrotit, že nic neumim :-p
Odpovědět
fin: jojo, zacne a zkonci jako desna sladarna, ale jakokdyby se to zasekne a pak je to seskladany :-D :-D :-D :-D :-D je to uplne super, jen se bojim , ze to prida na stresu, tak asi budem jen slapat zeli :-D
Odpovědět
Dobré ráno nevěstinky tak včera jsme byli na večeři a já byla za exota :-D nechtěla jsem porušit dietu a včera jsem měla mít k večeři rýži se zeleninou tak jsem si to dala v restauraci - samotnou rýži s oblohou každý na mě koukal jak na blbce supr večeře mě stála 16kč a já byla v pohodě že jsem to neporušila i kuchař se na mě přišel podívat a popřát dobrou chuť :-D
Odpovědět
len: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuz:a jakou skolu děláš?já se taky večer už nemůžu ucit, jedu celej den a večer už odpadám!ted sem dorazila domů se psem a valim šprtat!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, brum: no tak po roce to je docela mazec no...ale neboj, vše se k dobrému obrátí.. :-D jinak to je dobře, že půjdeš na tu operaci očí..neboj se, bude to ok:) bou: ukaa mi jí :-D lenkous: to jsi až takhle na sebe tvrdá?? teda Leni, to jsi teda šikulka!!
Odpovědět
bros:je v albu,hodne trpytiva, ale ne uplne princeznovska
Odpovědět
lenkousi jsem na tebe hrda jsi jednicka ;-) Ale je dobre,ze nepolevujes a kolik jsi uz dala dolu?Budes krasna nevesta....ja se drzim na -12 ale zacala jsem ted vice cvicit a i plavat a jidelak si uz taky hlidam chtelo by to jeste alespon 5 ale uvidime :-x hlavne nezrat :-D boun jj to je on,musim rici,ze jsme se domluvili,kdyz to nezvladneme nacvicit bude klasika ale jinak se u toho hooooodne nasmejeme.
Odpovědět
haf: No dělám zemědělku obor chovatelstvíá a končim bakaláře. Já se právě zas až tam moc nešprtám. Spíš si tak pročítám skripta z těch předmětů, co máme ve státnicových předmětech. A co děláš Ty? a v kolik to v pondělí máš? Já jdu až jako poslední ten den, takže ve čtyři :-p
Odpovědět
Profilova fotka
zuz:no já dělám práva, takže ted šprtám docela dost. v po jdu v té dopolední skupině jako posledí, takže počítám že tak kolem 11 hod. doted sem se ucila a už mi hlava nebere, tak se naobedvam a hurááá pokračovat! já když sem se učila na státnice na fildě na Bc. tak sem se učila týden, a mám to,ale ted jedu cca měsíc, ale posledních 14 dní fakt fest a už toho mám dost a ve všem hokej :-S
Odpovědět
Haf: Aby si se nepřeučila :-| . Ale já vůbec nevim, jak to chodí na právech no. Já teda ani moc nevim, jak to chodí u nás, ale doufám, že to nějak zmáknem. zatim máme největší problém se domluvit, kdo kdy zajistí jaký občerstvení pro komisi ;-) Já už to chci mít za sebou a pak už jen týden a kousek a hurá svatba. Já se tak těšim, až ze mě bude vdaná paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuz:tyjo, já ti úplně závidím tu pohodičku!u nás to chodí tak, že všechny 4 předměty udělá napoprvé jen 10% lidí.takže 90% neúspěch-takže blbý :-p a do svatby mám od druhé části státnice ještě měsíc, takže pak musím zařizovat a zařizovat.ale už se na to těším!a pak hurá na svatebku - na to se těším eště víc!
Odpovědět
Haf: No tak to je celkem drsný, to chápu, že se tak učíš. U nás to takhle drsný rozhodně není a prý jsme dostali celkem hodnou komisi, tak doufám :-S
Odpovědět
Vsechny zdravim a pridavam se, my mame termin 17.7.2009 :-)
Odpovědět
Ahojky fin celkem jsem zatím dala 7kg ale ještě chci aspoň 15kg abych byla spokojená mám hodně velkou nadváhu tak dokud mě to bere a baví si i jen pro sebe vařit jídlo na vodě tak se držím zuby nehty :-D ale přiznávám že v neděli zhřeším obě maminy jsou Jany a chystají dobrůtky a to já nevydržím a něco si dám ale přehánět to nebudu snad. jinak holky školačky ať to v pondělí zvládnete přeju hodně štěstí a pevné nervy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katchi - vítej!!! zkoukla jsem tvoje album, teda vaše svatba bdue neobvyklá ale 100% krásná!!! už teď se těším na fotky! lenkous - téééda, ty jsi teda drsná :-) já jsem se na to dala taky, jsem dneska u třetího dne, jdu si udělat salátek k večeři, oběd jsem neměla - nešel nám tu proud, takže jsem si dala jen ten mrkvový salát s jablíčkem a zbytek ananasu odvčera, tak si k tomu salátu teď přihodím kousek toho kuřecího. a ty jedeš tyhle jídla pořád dokola? nebo si mezitím dáváš pauzu? no a otázka jako mají holky - jak jsi na tom? :-) no a všem studentkám přeju aby se jim učilo co nejlépe a hlavně aby to všechno vyšlo!
Odpovědět
jani já je jedu dokola jen sobotu a neděli si to obměnuju ted jedu druhý týden tak to ještě jde ale je tam všechno tak mi to neva a cítím se i lépe tak snad ty kilča půjdou dolů musím vydržet katchi vítej
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?