Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
brum - přeju aby bylo zase co nejdřív líp a všechno jste si ujasnili ... fin - můžu se zeptat, co jsi tam všechno dala? a jak je máš obsáhlé? já si přivezla fotečky z doby kdy jsme byli prckové, k tomu přidám nějaký povídání, mám tam popsaný jak jsme se seznámili a co se kdy důležitýho událo v našem vztahu, máme tam program a asi dva ftípky, ale chci aby to bylo hlavně o nás tak bych brala nějaký tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janiii: já mám kdyžtak taky noviny - v albu - některý věci tam budou ještě o kapku jinak, ale v podstatě je to tam hotové (aktuální verze se mi tam už nechtěla dávat).
Odpovědět
brum tak to je mi taky líto, ale věřím že se to zas všechno srovná a před prckem si radši dávej pozor ať nemá trauma když se hádáte promiň ale mě to připadá že neví co chce nejdřív kup si šaty a pak se ani nechce ženit =-) roko vaše noviny vypadají skvěle jste šikulové fin gratuluji k finiši s novinami na ty já prdím :-D a co botky už máš objednané
Odpovědět
Janii ja jsem vzala motivaci v ostatnich novinach a pak jsme to uzpusobili podle sebe a hlavne podle toho,ze mame hosty co pochopi i legraci z nich!Nemuzu to davat do albicka,protoze to tu nekteri budouci hoste navstevuji :-) lenkous Na botky jdeme ted ...je u nas moc velka radost,ze uz to je pritel i zpiva :-D Jeste musime vymyslet,jak to pekne uchytnout. Obrazek boticek dam do albicka.Nevypadaji na obrazku nic moc ale na noze uzas!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - tak tos uhodila hřebíček na hlavičku :-) to je přesně ono, pořád nevíme co bude a podle toho to vypadá :-| fin - díky za radu, vim že to myslíš dobře ale já taky vim co v něm mám a pro rodinu je to nejlepší chlap na světě, málokterej by se jí takhle věnoval - jen prostě tim, že má kolem sebe všechny kamarády/ky a spolužáky/čky rozvedený, tak se tomu radši vyhejbá, protože nechce dopadnout stejně + to že se naši nevzali tomu taky moc nepřispívá - to slyšim pořád, vidíš tvý rodiče se nikdy nevzali a jak jsou spokojený a št´astný - už skoro 40 let. takže úplně nejlepší by bylo přesvědčit i naše a udělat to najednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak díky moc holky, ještě že Vás mám, vždycky zvednete člověku náladu x-)
Odpovědět
fin tak to mám radost že máte radost a botky jsou úžasné fakt moc pěkný
Odpovědět
Brum: Tak to vem jako správná ženská do svých rukou a prostě zavel 31. se bereme tak buď v deset tam a tam a bez diskuze :-D . Asi to takhle nejde co :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: no já bych to takhle i udělala, jenže pak by se taky mohlo dopadnout, že si tam budu stát sama :-D :-D :-D
Odpovědět
No to snad ne :-N . Třeba by mi to vyhovovalo, že si to všechno rozhodla za vás oba. Ale nemůžu soudit, protože nevim , jestli by to ten tvůj skousnul. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
zuz. no nevim možná jo, no podobně to udělám, hodim si všechno na papír a v červnu mu to jen předložim zda jo nebo ne a jen to objednám a hotovo - jen prostě potřebuju aby ho už tohleto jednou jo a jednou ne přešlo, tak bud´jo a já to klidně zařídim anebo ne a pak ale nevim co bych dělala =-)
Odpovědět
Tak mu to v tom červnu řekni na rovinu, že už je nejvyšší čas, aby se rozhodnul a že ty by si si to moc přála a tak a jestli tě má rád, jak že určitě má, tak ta svatba bude ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zuz: no asi budu muset, jen ted´budu zas chvíli dělat že mě téma svatba nezajímá, jen nevim jak to vydržim :-D
Odpovědět
Tak se vždycky vybij tady a pak doma dělej jako že nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: no jasně, no pokusim se to vydržet aspon do neděle - to mám svátek, tak třeba překvapí :-)
Odpovědět
No ale radši moc nedoufej, aby si náhodou nebyla zklamaná :-S . Když nic nebudeš čekat, tak budeš maximálně mile překvapená :-D . A nemylsela jsem to nijak špatně :-) . Jsem už fakt utahaná, tak dobrou |-|
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: tak já nečekám, že příde s prstenem :-D spíš jen s kytkou - ty dostávám pravidelně na narozky a na svátek. jinak sice spát pudu až za hodinu, musim si tu dodělat tu brigádku přes net, ale i tak přeju krásnou dobrou noc a dík za pokec. ;-)
Odpovědět
brum to je hlavni ty musis vedet sama a u nekterych paru je svatba nekdy naprekazku jestli vis jak to myslim. JInak uz jsme objednali i minikrabicky s cokoladkou a jdeme na jednorazovy fotaky at mame po svatbe i nejake prekvapko hihi lenkous dekuji a vazne se libi?Trochu me zarazil podpatek ale chodilo se v nich bezvadne a to nejsem vubec zvykla na podpadky maji 7cm.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj fin, no tušim jak to myslíš, ale budu rádat když to poněkud rozvedeš ;-) jinak botky jsou krásný :-)
Odpovědět
brum pisnu do ip
Odpovědět
Profilova fotka
dobré, ikdyž upršené ráno, fin botky se mi taky líbí a máš můj obdiv, že se na takových podpatcích nepřerazíš :-) brum - no vidiš, my máme v neděli svátek, nějak jsem zapoměla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: jj to je to modrý pérovací..:) je to úplně SUPER!! Včera jsem na tom cvičila 8min a super.. má se teda jen 5min, ale já jsem ještě po véče šla na 3min.. jde to úplně samo a fakt to je 100x lepší jak sedy lehy..Uvidíme po měsíci ;-) janiii: jj taky jsem to někde četla, že to nějaká holčina tady psala.. brum: hele, u vás je to jak v telenovele.. Nezlob se na mě, ale tohle by mě teda moc nebavilo..jednou mluví tak, pak zase onak...S tou prací je to u vás na houby, to jo, ale tak to si má rozmyslet dřív..ne že jednou budete nakoupovat šaty a druhej den to zase změní.. Být tebou, tak se do žádný svatby nehrnu...počkala bych až prostě přijde on sám.. třeba se situace uklidní, až budeš mít práci a zlepší se to.. Je to jen můj názor, já bych tohle teda moc dobře nenesla...
Odpovědět
Profilova fotka
brosovka - ahoj, no nemyslim, že sme jak v telenovele - jen prostě každej chceme trochu něco jinýho, ale přesto chceme bejt spolu a třeba jo a pak je aspon sranda a nenudíme se :-D :-D :-D ne vážně, já si to dělám taky trochu sama prostě jsem taky trošku rozmazlená, tvrdohlavá a tak a musí bejt všechno podle mě a pokud možno hned a jak to tak neni, tak se rozčiluju :-D a on je taky dost tvrdohlavej a když si něco veme do hlavy, tak s nim nikdo nehne - my si to nechceme ani jeden přiznat, ale sme oba stejný :-D :-D :-D co se týče toho zda máš na mysli zda jít do svatby nebo ne, tak toho se nebojim vim co mám doma a kdybych si nebyla jistá, že za ty nervy stojí, tak s nim nežiju a už vůbec neplánuju dítě, což bylo pro mě těžší rozhodnutí, než nějaká svatba (malej byl chtěnej z obou stran) - jen prostě tim v jaky sme ted´situaci neni asi nejlepší nápad plánovat svatbu, no jak víš psala jsem, že do konce května budu mít jasno s prací, tak jestli to konečně vyjde tak svatbu začnu řešit až pak a když ne, tak to trochu posuneme. jinak kdybych měla čekat na něj tak se nedočkám a nejen se svatbou :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim, píšeš sem celkem často, že se furt dohadujete atd. tam mi prostě přišlo, že to je jak v telenovele a stejně si myslím, že to je divný! Protože když jste teda spolu 10 let a máte i syna, tak nevím, proč ti furt předhazuje práci a pak zase ne a furt dokola.. Ať se teda rozhodne, že do toho půjdete 31.7.2009 a nebavte se o tom, nebo počkejte až budeš mít práci a pak plánujte..Ale tohle mi přijde jak u blbejch na dvorku.. píšeš sem skoro každý týden, že se to asi odkládá, druhej den, že to je v pohodě... Tak z toho jsem usoudila ;-) Jinak, Brum - pevné nervy!! :) ono to dopadne dobře, neboj se..:) a jestli letos, nebo příští rok.. hlavní je, že se máte rádi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bros: no tak jasně takhle to tak vypadá ale problém bude v tom, že já chci aby to bylo 31.7. 09 a on začít plánovat až si najdu práci a ted´se domluvme vid´ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bros - p.s no ty pevný nervy potřebuju, ty mi dost chyběj, sem už prostě moc dlouho doma a je to znát, pak se hned sesypu při kdejaký kravině :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no tak to jo.. no tak to bude za rok 31.7.2009, když furt prudí, ne? neboj, určo to bude ještě letos..věř tomu, že jo... A jak teda dlouho doma jsi??
Odpovědět
Profilova fotka
brum: Zkus si s ním normálně promluvit a zkus argumentovat s tím, že už jste teď začali plánovat, že už na to máte teď peníze, že by to zas bylo složitý přesouvat o rok a navíc, nikdy nevíte co se může do toho roka stát, třeba do toho vleze něco nečekanýho (já nevím, nepředpokládanej výdaj, další dítě :-D), takže je lepší to udělat teď, když už jste v přípravách začali, než to celý hodit k ledu a zase čekat další rok.... A k tomu zkus trochu zapůsobit na city, snad to pomůže ;-) Držím pěsti, ať to nakonec vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
brum: taky se mo zdá malinko divný furt to takhle oddalovat, pak zas neoddalovat!hlavně když jsi psala že na to ted peníze máte (z tvýho stavebka, tuším), tak nevím co to má společnýho s tvou prací!!! a přesně jak píše roko, nevíš co bude příští rok (tím nemyslím že spolu nebudete) ale vždyt klidně může přijít o práci i on nebo budete muset řešit jiný výdaje! a z vlastní zkušenosti vim, že pak se penízky ze stavebka rozkutálej ani nebudete vědět za co!!! a když už máš šatičky žejo....
Odpovědět
Profilova fotka
bros - 31.května to bude rok :-( a to je opravdu dlouhá doba, takže se mu vůbec nedivim a mě už to taky leze na palici :-D navíc sem kvůli tomu nešla na jeden kurz do Prahy, chtěla sem na ocenování nemovitostí, ale protože sem byla rázem bez peněz tak z toho sešlo. haf haf - jé ahoj, tebe sem tu dlouho neviděla. Už máš zařízeno? No uvidim, peníze by byly z toho mýho stavebka a je mi jasný, že jak to někam neinvestuju, tak za chvíli je po nich ani nevíš jak. Jinak ono toho zas tolik zařízený neni, mám šaty, boty, předběžně termín a zamluvenýho oddávajícího a tim sme skončili. roko - víš můj problém je, že já u věcí na kterých mi opravdu záleží nedokážu mluvit s nim věcně a klidně, přitom u jinejch věcí mi to nedělá problém, ale jak mi o něco opravdu jde, tak se pak lehce může stát, že je mi pak líto že to neni tak jak bych chtěla a třeba se i rozbrečim...... no a na to on zas neni zvědavej :-D Jinak holky musim Vám říct novinku - jsem objednaná na první vyšetření na ty oči, na konec června do Chebu (dřív to nešlo, maji toho hodně) s tim, že pokud se rozhodnu a pude to (nesmí se hejbat dioptrie) tak bych mohla jít už v červenci na tu operaci - takže možná tu svatbu stejně budu muset trochu šoupnout třeba na září kvůli tomuhle, i když teoreticky bych nemusela prej se to rychle hojí a ta obvazová čočka je tam asi jen 3 dny - dělají obě oči najednou a to i v Chebu (jezdí tam doktoři z Plzně) a vyjde to na 32 litrů ze stavebka. jinak sme se docela usmířili, ted´zrovna natírá boudu na zahradě a malej tam řádí taky a já si udělám aspon tu brigošku přes net a něco tu trochu pošolíchám :-D No ještě že Vás mám, člověk se může aspon vykecat a hned je mu líp :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?