Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
no jo zuzi 19 dní tý jo toto letí už máte všechno připravený nebo ještě něco chybí
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak je? vitám nově příchozí ;-) my už sme konečně zdraví tak protože bylo dneska krásně jsme se s malym byli podívat na hasiče (měli tu takovou akcičku z různejma ukázkama zásahů :-) jinak ten můj mě před chvíli zas nakrk tim jeho přístupem k svatbě, jo miluje mě ale nejradši by se neženil :-p fakt chlapi zabít málo :-D :-D :-D
Odpovědět
Snad už je vše připravený, ale jsem trochu nervózní, aby jsme na něco důležitýho nezapoměli, ale snad ne :-) . Vám pak budu moct říkat, jaký to je být vdaná :-D . Taky už to ale máte za pár.
Odpovědět
Profilova fotka
jé zuzi my se včera trefili s příspěvkem přesně na minutu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem si chtěla pokecat i v jiný diskuzi o manželství, dětech, dietách a modě a tam mě sprostě vyhodily - si myslí že jsou nějaký extra princezny nebo co ????? :-N fakt někdy se nestačim divit, co se tady na beremku děje :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím návrat z firemního víkendu, jsem utahaná, všude zase prádlo k vyprání (buď špinavé od sportování, nebo smradlavé od kouře, fuj fuj), musíme dojet nakoupit, abych se mohla vrhnout na tu dietu :-D a venku je náááádherně a teplo!!! jupí! brum - nic si z toho nedělej a buď tady u nás, vždyť tady taky můžem probrat všechno ;-)
Odpovědět
Brum: tak se na ně vykašli, nevim, co si o sobě myslí :-x . Já tady raději už v moc diskuzích nediskutuju,m protože se to celkem často nějak zvrhne a s někým se hádat nemám zapotřebí. Aspoň že tady u nás je to taková pohodička a samé milé nevěsty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky, já si z toho nic nedělám jen to člověka zamrzí :-| - taky by mě zajímalo co si o sobě myslí :-x vždyt´to je neskutečný, vždyt´to je jako kdybysme se všechny spikly proti zuzimme, že má svatbu v červnu a né v červenci a že tu teda 0nemá co dělat a to je přece úplná blbost 8-( - no fakt nechápu :-N ale má to i svý pozitiva, aspon nebudu trávit tolik času na beremku, když ho potřebuju jinde ;-) No ještě že Vy jste všechny holky milý a rozumný :-) Tak změníme téma, koukám, že zuzi už máš svatbu za rohem, vše zařízeno a jen krásné očekávání ;-)
Odpovědět
No jo vidíš, to mě nenapadlo, že byste mě třeba mohli vykopnout ;-) , ale já původně měla být 3. července :-N . Jo jo já sice teď žiju školou, ale na svatbu se už docela těšim :-D , ještě bych vlatně někde chtěla koupit dětské bublifuky, ale to půjde snad bez problémů 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: no jo čekaj tě brzo taky státnice a úpak svatba - no to je krásný x-) jinak o bublifucích taky uvažuju, malej aspon bude mít zábavu a nebude zlobit ;-)
Odpovědět
Jo a navíc se mi moc líbí fotky se spoustou bublin. Nechce se mi utrácet za svatební, tak koupim obyč a dám na ně svou etiketu ;-) . Teda jestli to do svatby stihnu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zuzimme: Ale bacha - ty obyčejný prý nechávají fleky na šatech a obleku a jdou těžko vyprat!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
roko, zuzi: toho bych se nebála, taky budu kupovat klasický bublifuky, nebudu dávat peníze navíc jen proto, že je na něm napsáno svatební :-D navíc malej už měl kolikrát tak zašpiněný oblečení, od trávy, od šmíru, od jídla a já nevim čeho a vždycky se to vypralo :-) takže i kdyby náhodou někde to nechalo nějakou skvrnku tak bud´se to vypere nebo v případě svatebních šatů určitě vyčistí v čistírně a bez problémů ;-)
Odpovědět
Brum: Máš pravdu, on je celkem rozdíl, jestli dáš za bublifuk 1é nebo 60 kč. A když se to nevypere, tak si pak budu rvát všechny vlasy ;-)
Odpovědět
Ahojky kopretinky moje Brum nic si z toho nedelej ze te vyhodili z jineho pokecu jsou to NaNy :-D mas nas Jinak jsem byla na bazene pres dve hod a pohodicka jak uz jsem psala dvakrat tydne:-) Jinak uz je to zase -12kg co jsem dala dolu tak snad to pujde vic a vic a budu do satu krasna nevesta. Dnes jdeme objednat nejake vecicky pak pisnu co a jak.Diky polovicnimu uvazku se muzu vice soustredit na svatbu a cviceni coz je fajn!
Odpovědět
Brum: jsem teď četla jenom kousek z tý diskuze, jak tě vyhodili a myslim, že můžeš být jenom ráda. Nějak nechápu, proč se tak chovaj, ale jejich problém :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, zuzi já to taky nechápu :-N ale radši už neřešim, at´si hrabou na svym písečku :-D fin: no vidíš ono všechno zlý je k něčemu dobrý a zase bude fajn ;-) a do bazíku musim taky konečně zajít. jinak já po tom našem včerejšim dohadování s mužskym o svatbě, kdy on to vidí jako zbytečný mu to hezky vysvětlila, že ho přece nepřivážu lanem k topení :-D :-D :-D a je klid; tedy svatba bude - já si sesemíruju co by se mi líbilo na papír, začátkem června mu to předhodim a začne se zařizovat ted´ještě přišel s tim, že v červnu bysme jeli na dovču, takže jediný co ted´potřebuju aby konečně vyšlo to s prací co mám v merku (což do konce května budu vědět) a budu naprosto happy akorát stavebko bude za chvíli v čoudu - to je operace očí, svatba a dovolená a je po něm :-D
Odpovědět
No jo, ale zase budeš mít zdraví kukadla, bezva manžela a budeš mít spoustu zážitků z dovči :-D
Odpovědět
ahoj děvčátka brum to je dobře využitý stavebko nejsou to žádné blbosti a zbytečně utracené peníze jinak u nás nic nového není tento týden půjdem na zámek vše domluvit a zaplatit a bude další věc z krku uf
Odpovědět
Profilova fotka
uf, uf holky dodělala jsem prácičku na net a koukám kolik je hodin :-N , že Vy už jste šli asi do hajan, takže já jdu taky dobrou noc :-)
Odpovědět
Ahojky Tak jsme v noci stihli objednat jen podvazek a svatebni knihu s polstarkem a stuzky.Dnes to budou botky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: máš to v mejlíku:)))
Odpovědět
Bros: Moc díky za ochotu :-D . Holky to je tak fajn, že je tu tak milý kolektiv a i otevřený k novým tvářím. Nějak pořád nemůžu pochopit to, co se včera stalo Brumdince :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš zač:) dneska mi konečně dorazil AB ROCKET..tak snad od zítra to půjde..dneska to teprve smontujeme a zítra hurá na cvíčo:)) jupíí:)) brum: držím palce,ať ta práce vyjde.. 8-)
Odpovědět
Ahojky bros to je to modrý pérovací?
Odpovědět
Profilova fotka
bros - zrovna jsem viděla před chvílí reklamu a hned jsem přemýšlela, že tu některá o tom mluvila :-) my jsme si zamluvili na zítra na hodinu squash tak mě půjde ženich pohonit po kurtu, ufff :-) a víkend strávím na inlinech, snad se nezmrzačím :-x :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás nevim nevim jestli nějaká svatba vůbec bude a jestli letos, jelikož sme se zase chytli s tim, že nejdřív práce pak svatba, pak zas že se nechce vůbec ženit atd. až už sem to nevydržela a začala na něj ječet jestli si nechává zadní vrátka tak at´jde do pr...........nejvíc mě štve že před malym |-| ............ ach jo, bych si nafackovala, že u toho byl malej :-( sem už prostě moc dlouho doma a takhle to dopadá :-S
Odpovědět
Hlasi hlasim mame konecne hotove noviny jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
brum to je mi moc lito vazne ale je lepsi uvazit jestli chces stravit cely zivot s nekym,kdo te tak citove vydira ja nevim pusobi to na me ponekud nemile a nemyslim,ze je za tim to,ze nemas praci :-( No musis vedet sama ale lehce se rekne co...
Odpovědět
Brum: To by asi nešlo něco jako svatba bude a hotovo :-N . Však on až se uklidní, tak to snad bude lepší. my se zase pohádali v pátek, on byl celkem opilej a že si mě prý ani za nic nevezme a teď je to zas v pohodě :-D . on když je opilej, tak se musí brát s rezervou. A asi je u vás dusno z toho, že pořád nevíte, co bude. podle měby bylo lepší, kdyby jste si řekli, že se třeba vezmete ať je práce nebo ne a nebo to rovnou odložte. Třeba by se tim trochu vyčistil vzduch. Peníze na svatbu máte, tak jaký pak co pak. Ale třeba se pletu, tak kdyžtak promiň. :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?