Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že to napadlo každýho, že už nikdy nebude to poznávání, oťukávání a neznámý chvilky (i když to možná i s manželem :-D ), ale já to vím a taky vím, že už jinýho chlapa nechci poznávat a seznamovat se s novejma, s tím svým chci bejt pořád, to samozřejmě neznamená, že se na jiný ani nekouknu a neusměju, ale žít s někým jiným, to určitě ne! Takže, Zuzim, možná by ses měla nad tím fakt zamyslet, jestli si nechceš ještě něco užít a opravdu být manželkou, i když možná to bylo jen chvilkový zatmění mysli, ale abys pak nelitovala a nerozváděla se.. Jak ste spolu dlouho, bydlíte spolu?
Odpovědět
Ach jo, zuzi, ty mi mluvíš z duše. Mám snad nejlepšího kluka na světě, je strašně hodnej, obětavej, ohleduplnej, skvělej, prostě na chlapa neuvěřitelnej. Kamarádky mi závidí, nikdy jsem nezažila žádný takový ten klasický problém s chlapama (bezohlednost, opilostí počínaje přes hloupé řeči o ženských, nucením k sexu konče).a přesto si říkám: co když... Kupodivu mám hlavní problém sama se sebou. Mám strach, abych se někdy nezamilovala do někoho jiného, protože tomu člověk prostě neporučí... abych mu neublížila, protože by si to fakt nezasloužil... Už jsem uvažovala o tom, že založím diskuzi na téma "Předsvatební pochybnosti", ale nechci, aby to vyznělo nějak špatně. S přítelem si hrozně moc rozumíme, na všechno máme stejný názor. Jasně, že se občas pohádáme, ale vždycky se to nějak vyřešilo. Ale ty pochybnosti... Asi je to normální.. :-)
Odpovědět
No sme spolu přes sedm let, takže od mých patnácti a bydlíme spolu tři a půl roku. Vim, že bych se měla zamyslet, ale nevim jak na to :-S Cascia: Nepřeju ti nic špatného, ale jsem ráda, že má někdo podobný problém :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Milá Zuzi,já jsem s mým přítelem taky od 15,nebo spíš mi bylo skoro 16 let. Od mých 19 sme spolu začli bydlet.Poslední rok jsem už nemyslela na nic jinýho,než nato,jak bych si přála,aby mě požádal o ruku... tento měsíc se tak konečně stalo :-) na naše 9. výročí! Takže jsme spolu už taky požehnaně. Musím upřímně říct,že zatím mě pochybnosti nepřepadly,asi proto že jsem si to sama už moc přála... Můj názor je, že by se na svatbu měl člověk cítit a těšit se z toho. Ale pokud máš jen takové chvilkové pochybnosti, tak bych se toho až tak nebála-to určitě normální je,ale už jste spolu dlouhou dobu, takže ti určitě srdce řekne jaká cesta bude správná ;-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzimme, já mám občas stejné pochybnosti občas si říkám, že už nezažiju první rande, první pusu, oťukávání atd ale na druhou stranu si říkám, že i s tim novým případným by to sice první měsíce bylo nabitý vznášela bych se ve hvězdách čekala na každou sms netrpělivě ale po pár měsících by to bylo stejný, a spíš horší pochybuji, že najdu druhého takového jako mám a to bych pak musela každý dva měsíce střídat chlapy protože s každým se to dostane do takových zajetých kolejí, první pusa je vždy jednou, zamilování trvá chvíli a ty musíš zvážit jestli by těch pár okamžiků stálo za to přijít o tvého chlapa. Já to zvažovala mockrát, ale vždy mi vylezlo že NE. Dokonce už jsme se i jendou rozešli, měla jsem možnost si užívat nových hezkých kluků ale nebylo to ono a zjistili jsem to naštěstí oba včas
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se přidávám k nevěstám červenec 2009 (11. 7. 2009) :-) ;-) Přidávám se k Lucii777. My jsme s přítelem 6 let, ale nedokážu si představit už bez něj být a vím že on taky ne... :-) Né že bych byla nějak závislá, je pravda, že se hodně věcí změnila a máme svůj prostor taky, ale neměnila bych. Samozřejmě se po jiném podívám, ale tak to končí...Nedokážu si představit ho ztratit. Prošli jsme toho spolu tolik (ačkoliv nám je ,,jen" 21 a skoro 25) a je nám spolu tak krááásně...Občas to zaskřípe - to ano- ale hrozně důležitá je komunikace. Spousta věcí zevšední, ale nikdy nesmíš dovolit se odcizit...A vážnější vztah než máme snad ani být nemůže...Už se moc těšíme na svatbu a samozřejmě děti.... :-) :-) :-)
Odpovědět
Máte pravdu. Já si třeba vůbec nedovedu představit, že bych musela zase poznávat někoho jiného... S přítelem se už známe tak dobře, že stačí se na sebe podívat a víme, co si kdo myslí, jakou má náladu atd. atd. Ty pochybnosti jsou asi normální. Lepší pochybovat před svatbou, než po ní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, oni pochybnosti jsou normální, zvlášt´ve Vašem věku :-D né vážně jsem sice trochu starší, ale taky mě to dřív napadlo a né že se na jinýho nepodívám, klidně s nim jdu i na kafe :-) , ale u toho to skončí, protože prostě vim jakej poklad mám doma a už ani nechci, nechtěla bych to prožívat znovu, první pusa, zamilovanost, netrpělivost jestli zavolá nebo ne atd...........navíc všichni chlapi jsou v podstatě stejný a dekuju pěkně, ale ten jeden s kterym se zlobim mi bohatě stačí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám holky, že nás je tady dost mladých. Neříkají vám lidé kolem co blbnete se svatbou, že jste mladý? Mě docela jo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
madormi: co myslíš tím "mladých"? Tak 20,21 ...? Mě bude sice za měsíc 25,takže už se mezi tuto skupinku asi neřadím :-D ale myslím si že je to individuální. Podle mě když se na svatbu člověk cítí, tak je jedno jestli je mu 20 nebo 30... taky záleží na vztahu těch dvou lidí... např. když je zuzimme 21 let a je s přítelem už 7 let, což znamená že jim to určitě klape, tak nevidím důvod proč by se neměli vzít ;-) Podle mě by spolu dva určitě před svatbou měli nějakou dobu bydlet, aby se opravdu dobře poznali a zjistili jestli jim na sobě něco nevadí,jestli se snesou v jedné domácnosti a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale řadím mě je 23, v době svatby mi bude bez 3 měsíců 24, ale i tak se kámošky diví a i jiní dospělí kolem. Spoustu kolegyň 30 je ještě svobodných a ty se diví nejvíc :-) Jinak v době svatby spolu budeme přes 4 roky a budeme spolu bydlet přesně 2 roky.
Odpovědět
Profilova fotka
Aháá :-) no mě přijde tvůj věk běžný na vdávání...spíš bych věřila tomu, že by se ti divili, kdyby jsi chtěla mít už mimčo, ale to se taky nedá říct všeobecně kdy je na něj brzy a kdy pozdě...někdo je na to připravený dřív a někdo později - nebo nikdy 8-) my teda hned po svatbě začneme zkoušet :-) a myslím že délka vašeho vztahu je ideální ;-) a co se týče starších kolegyň, tak podle mě Ti závidí a proto se jako "diví" víš
Odpovědět
Článek se načítá
Mně bude v době svatby 23, příteli 24 a spousta lidí má řeči. Sice jim to bylo stejně jasný, protože si nás nedovedou představit jinak než spolu, ale ptají se, jestli nám to nepřipadá brzy atd atd...
Odpovědět
Ale vezměte si, v jakém věku se brala generace našich rodičů. Kdo byl v pětadvaceti svobodný, všichni na něho nahlíželi jako na "starou pannu/starého mládence." Maminka mého přítele v mém věku už měla téměř čtyřleté dítě a to bylo tehdy naprosto normální :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak mně je 30,partnerovi 31,máme 17.m. syna a jsme spolu dva roky a kousek :-) Stihli jsme toho celkem dost v krátké době-on se rozvedl,já utekla od oltáře,jeli spolu po 14 dnech seznámení na dovču a vraceli se z ní už těhotní,za půl roku jsme koupili pozemek,já porodila,stavíme domek a chystáme svatbu :-) .Tak si myslím-po mých i partnerových zkušenostech,že je úplně jedno po jak dlouhé době známosti nebo věku obou partnerů se rozhodneme jít spolu životem-je to o lidech,porozumnění a asi i o tom osudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to souhlasím,v době když byli naši rodiče mladí,tak se opravdu brali mladí a docela po krátkých známostech..naši se rozhodli vzít už po půl roce známosti...no v dnešní době bych to asi nechápala :-D za půl roku se lidi podle mě moc napoznají...ale jsou tací kterým to klapne
Odpovědět
Profilova fotka
Moje mamka se vdávala asi v 21 tátu znala pár měsíců a jsou spolu 25 let a před svatbou spolu nežili takže i to je asi jedno. Záleží na lidech a na snaze dělat kompromisu a udržet vztah.
Odpovědět
Profilova fotka
my to asi máme v genech :-D Naši se brali po 10 dnech dovolené v Bulharsku,kde se poznali-taťka je Čech a mamka Slovenka-tehdy tam byli každý se svou partou kamarádů a taťka se nějak rozhodl,že na rande jezdit 600km odmítá,tak se rovnou vzali,dalších x let se poznávali a jsou spolu už 38 let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je krásný terri :-) jinak holky včera jsem si na poště vyzvedla vývazky, polštářek a podvazek co mi vyráběla derdinka a je to moooc hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Samozřejmě máte pravdu, holky, je to určitě individuální...když se najdou dva, kteří k sobě prostě patří, tak jim to vyjde :-) ale je smutný když to nevyjde...vím o páru, který měl svatbu a za 2 měsíce se rozvedli...
Odpovědět
jé tady se to hezky rozjelo :-) nám je 26 a okolí se taky dost diví, ale co,..ty pochybnosti jsou asi normální,ale přesně souhlasim, když si člověk uvědomí co má doma tak je po pochybnostech a jestli ne, tak to chce třeba víc času....koukám že přípravy jsou v plném proudu, to trochu zaostávám, váhám zda vyrábět noviny a začínám hledat kadeřnici a už te´d jsem stresovaná jak vytvořit harmonogram dne a kdo bude řídit když všichni budou pít :-D letos budou vánoce naprosto klidnym obdobím proti stresu z příprav :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Všem vám chci hrozně moc poděkovat za reakce. Nakonec jsem dospěla k tomu, že je naprosto bezva, že toho svého znám a vím co čekat a nemusim se před nim za nic stydět, protože mě taky moc dobře zná. Nějak by se mi nechtělo tohle poznávání absolvovat znovu. Takže svatba bude :-D , protože ho fakt miluju a o jiného stejně bych pak nestála ;-) . Jinak mě je teda téměř 22 (3.11. :-) ) a příteli v březnu bude 29. Na začátku rodiče byli trochu překvapený z věkového rozdílu,přeci jen mi bylo necelých patnáct, ale teď už si nedovedou představit, že bysme nebyli spolu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi to je dobře, že jsi dospěla k takovému závěru :-) přeju ti aby vám manželství pak moooc dlouho vydrželo a byli jste šťastní ;-)
Odpovědět
Snad jo. Prožili sme toho spolu už hodně a to jak dobrého,tak i smutného a zlého,tak snad to spolu vydržíme i dál. Díky moc :-D Se mi úplně ulevilo a zase se s chutí vrhám do příprav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobře, tak to má být! Užívej si to naplno ;-)
Odpovědět
Fakt dík moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Není zač ;-) my nevěsty bysme si měly psychicky pomáhat a podporovat se ne :-)
Odpovědět
Jasně to je pravda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja mela vcera takovou zlost, dneska vim, ze moje radoby kamaradka ma zrejme velky problem. Doslechla se o nasi planovane svatbe a zacala me premlouvat, at si P neberu, ze to je zahozeny cas a penize, ze nam to stejne nevyjde a bla bla...myslela jsem, ze ji zabiju...kr*va blba...a to je clovek, co nikdy nemel vazny vztah, spis postelove avantyry
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kami,vůbec to neřeš-asi má sama veliký problém v sobě-sama by si možná přála mít to,co máte Vy dva s přítelem,ale nějak jí to zřejmě v životě nevychází,tak kolem sebe pak"kope" a má tyhle hloupé řeči.Pokud Ti za to ta kamarádka stojí,tak si s ní zkus v klidu promluvit-třeba jen žárlí a má strach,že tím o Tebe nějak přijde..?A pokud ne,tak bych zvažovala i ukončení tzv.kamarádství-pravý kamarád by Ti to měl přát a radovat se s Tebou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?