Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Fin: To je mi líto. Nám ve firmě na konci února končí fiskální rok, tak se taky trochu bojim, zda nepřijdu o práci, že mě možná nebudou mít z čeho platit. :-S Jinak dnes jsem byla na zkoušce účesu a dopadlo to moc dobře, tak jsem ráda :-)
Odpovědět
Rano moudrejsi vecera....trochu stres polevil ale uvidime co jeste prinese dnesek v praci! Jinak noviny celkem jdou ale stale se nea ne dobrat konce :-p ale uz musime trenovat prvni tanec a udelat video a jeste spousta.Uz mam stuzky naceste tak se tesim az zacnu s vyvazkama a dalsi drobnosti.Nakonec i noviny svazeme stuzkami.
Odpovědět
Profilova fotka
bou: jsou pěkně drahý ty korunky...ale já jsem tuhle objevila dobrou stránku,kde ty ceny byly přijatelný:) jen si vzpomenout =-) lenkous: dej sem tu fofku,ať tě taky vidíme a můžeme se vyjádřit:) tak ve svatební den to bude jiný,to je jasný..ale určo taky pěkný.. já se teda určitě svěřím odborníkovi.. i kdybych se uměla malovat sebe líp, tak si myslím, že v ten DEN chceme být každá nejhezčí a tak kosmetičky vědí co a jak..ještě, že jsou ty zkoušky.. to vidíte, co a jak umí a zda se vám ten styl líbí...:) na blind bych teda nešla..:) fin: když se něco se... tak se to se... :( no tak ono se to zlepší, uvidíš... A kouknout po něčem jiném??
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko, škoda, že ses nám neukázala s účesem i zepředu, ale jestli si to chtěla jinak, tak si kadeřnici měla říct, aby tě učesala tak, jak chceš, ne? Ale ve svatební den se to určitě povede a bude to to pravé ořechové! ;-) Zuzi, hezký účes, vypadáš úplně jinak než na fotce, co máš v pase.. seš kočka! ;-) Já účes zkoušet nebudu, půjdem rovnou naostro.. :-D Líčení nejspíš vyzkoušíme, i když bych se ani nebála to prubnout rovnou ve svatební den, bude mě líčit a česat slečna, co mi už několik let dělá nehty, tak mě zná a je fakt šikovná! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, chválím účesy, tohle na mojé hlavně asi udělat nepůjde :-D ale i tak na zkoušku někam půjdu, protože nechci riskovat, co mi kdo vyfouká ve svatební den ]-( fin - s tou prací je to pech, asi bych se jak píše bros poohlédla po něčem jiném, třeba se zrovna něco naskytne ...
Odpovědět
Profilova fotka
bros - tak si koukej vzpomenout, jelikož možná půjdu do korunku a těch 750 a více se mi za ní teda dávat nechce - ale asi se nejdřív domluvim s kaděřnicí, třeba vymyslí něco bez korunky třeba s květinou ve vlasech :-N :-D jinak účesy chválím, zajímavý jak hned člověk vypadá úplně jinak ;-)
Odpovědět
Luci: Tak děkuji, to je milé :-) . Jinak se chlubim, že mám dnes za sebou úspěšně poslední normální zkoušku z bakaláře a teď za necelých čtrnáct dní státnice a za tři týdny svatba.Já už se tak těším :-D
Odpovědět
bros: uz mam jednu vybranou x-) x-) ale uvidime esi ji na konec dostanu, je na ebay a je o 75% levnejsi nez primo u vyrobce, tak jeste chybi 6 dni, je to aukce, doufam, ze mi to vyjde!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - moc gratuluju a ať to úspěšně dotáhneš do konce! :-) přidala jsem do albíčka zblízka vyfocenou bižuterii a spirálky do vlasů, tak jestli chcete, jukněte :-)
Odpovědět
boun: Tak to držím palce :-)
Odpovědět
zuzi: super!!!! pekny vlasky x-) x-) jani: jdu se kouknout :-D
Odpovědět
Ty spirálky jsou moc hezký. A bižu taky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bou a brum: už to vííím:) ale pošlu Vám to do IP, aby mi to někdo nesmazal, ok? hele, nevíte kolik metrů je třeba stužky či takového něco na kapotu auta?? já je chci objedat, ale nevím kolik metrů..:/
Odpovědět
Profilova fotka
bros - my jsme kvůli stužce měřili auto taťky - vyšlo nám v průměru 7m na auto (od předku kapoty "véčko" až dovnitř předních okýnek - akorát u nevěstina auta to bude k zrcátkům, takže o něco kratší, ale tam se to bude zase uvazovat), plus úhlopříčkou na zadní okno a právě jsem se objednala na příští pátek do Jablonce na zkoušku účesu a líčení, je to obojí v jednom salonu (dokonce tam mají i manikúru), tak uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - no dobrý gratulace, za chvíli to máš sfouknutý všechno, i svatbu ;-) :-D bros: díky mrknu ;-) holky jinak jsem hodila do alba ještě jednu korunku, furt si říkám zda do ní jít nebo ne - jsou krásný ale asi se nejdřív poradim s kadeřnicí - červen to jistí :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky lucí ze předu fotku nemám kadeřnici mým mobilem to moc nešlo tak jsem byla ráda že mi udělala fotku zezadu jinak mě se to ve skutečnosti líbilo ale čím víc koukám na tu fotku tak nevím jestli nechat vlasy na krk nebo né protože budu mít závoj a až budu mít barvu a melírky tak to bude taky vypadat jinak fin no aspoň že se ti ráno trochu ulevilo uvidíš že to bude dobrý a něco najdeš zuzi účes paráda a gratuluji ke zkoušce jani spirálky a bižu jsou moc pěkný brum tak ta nová korunka je moc krásná mě osobně se líbí nejvíc boun tak ať ti to vyjde a je to tvoje
Odpovědět
Profilova fotka
brum - ovšem ta nejnovější korunka je luxusní 8-) paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě se taky ta nejnovější líbí nejvíc, ale ta cena mě dost odrazuje :-p :-N
Odpovědět
bros: pujdu to omrknout dik ;-) ja se rozhodla ze nechci typickou princeznovskou, tak uvidime co nakonec sezenu. brum: ta se mi taky libi z tech tri nejvic :-D
Odpovědět
Ahoj kopretinky, vcera jsem si pekne odpocinula byla jsem dve hodinky na bazenu abych prisla na jine myslenky a ono to funguje.Plavani je vazne dobra vec! Probrali jsme s milackem detaily okolo tomboly a moc se na ni tesime,bude to asi dost legrace!
Odpovědět
Profilova fotka
janiii: fakt jo?? no ono to chce mít radši víc, než míň:) odstříhnout se to dá vždycky..:) přeci... a jakou barvu stužky budeš mít?? je jich totiž tolika těch barev...:) bou: mají tam různé... myslím,že si vybere každý...ale když dokážou prodávat za 800 - 1500Kč korunku, to mi přijde jako zlodějna...ty jo, to prostě ani nejde...To bych to teda raději i oželela, ale 800 teda nedám:)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: držíš tu dietu??nebo jak jsi na tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros: no právě ta nejhezčí korunka vyjde na 700, je to na véčka sperkyproradost cézet a taky se mi to za ní teda dávat nechce - takže já vydržim na schůzku s kadeřnicí a třeba něco vymyslíme - chodim k ní se nechat stříhat i normálně a svatební účesy dělá od 150 korun - takže určo něco vymyslíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros - no já to sice neměřila, ale našla jsem papírek, kam mi to napsali ... budeme mít normální bílou středně silnou stužku, co se prodává normálně v galanterii, akorát srdce(břečťan) na autě nevěsty bude přidělaný něčim silnějším, a ženich bude mít břečťanový "véčko"
Odpovědět
Ahoj holky bros držím držím poctivě ani se mi tomu nechce věřit ale po 4 dnech mám skoro 3 kila dole jestli to tak půjde dál tak to bude supr a hlavně abych vydržela i na návštěvy si nosím svoje jídlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda děvčata o jakou dietu jde? prosím o info do IP :-) začínám mít obavy, že spíš kila do července ještě naberu, než abych je shodila :-| a ty šaty jsou na zip, přibrat prostě nesmim 8-(
Odpovědět
To ja jsem s hubnutim v utlumu ale chodim alespon 2xtydne plavat a to me docela dostava dopohody.
Odpovědět
ahoj holky, fuj tak mi konecme zkoncila posledni prednaska dneska. bros: asi jem divna ale nevybrala :-( ne ze by se mi nelibily, ale vsechny jsou vyce mene strasovy a to se mi nehodi... takze pokracuju v hledani. vybrala sis tam nejakou, nektery ty princeznovsky byli fakt pekny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boun: zkus i tu adresu co sem psala já, jinak držim palečky na aukcičku x-)
Odpovědět
Ahoj se mi zblaznil pritel chce na hostine sloupy a obtocene organzou a brectanem jeje se do tohonejak zazral uf :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?