Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, bez silikonu nebudou držet, to bude klouzat a hrnout se dolu, je vyměň, byla by si z toho akorát nervozní.. Já mám botky stříbrný! :-D Zuzi, fotky sou super, sem si jí uložila do oblíbenejch, že by mě mohla nafotit s pupkem, sem koukala, že tam taky má těhule, byla by škoda nemít žádný profi fotky! :-) My ty panďuláky taky budeme mít na oznamku a jmenovkách a tak.. :-)
Odpovědět
A to s pupkem je už aktuální? :-)
Odpovědět
Myslim teda jako jestli je už na něj "zaděláno" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jj.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ty jo, tak to velká gratulace :-D :-D :-D . Jsem nevěděla, že už takhle plánujete. Tak to je paráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My sme vůbec neplánovali, přišlo to naprosto nečekaně.. :-D Ale sme samozřejmě rádi, i když zrovna není nejvhodnější doba, ale nějak se s tím popereme, když to tak má být.. ;-) děkuju.. :-D
Odpovědět
:-D Ale stejně je to paráda a super, že z toho máte radost :-D Jen aby nás tu nesmázli :-N
Odpovědět
Teď sem ti koukala i na koníka, tak budu okukovat, jak ten pupek roste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, se budu muset zas vyfotit, už mám pěknej břuch.. :-D zuzi, já jdu chrnět, tak přeju hezkej večer a dobrou noc! ;-)
Odpovědět
To ano vymena neni mozna protoze je to 80km daleko to projedu na benzinu :-) A botky jedine pres net Hmmmm
Odpovědět
Dobru Luci
Odpovědět
fin , na bezsilikonovy musis podvazkovej pas, jinac drzet nebudou :-| vis co ? bylas uz v debenhams? nebo pekny a docela levny nevestovsky satenovy boti maji v bhs, mrkni na net a kdyby neco padlo do oka tak to bez vyskouset ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
boun Vubec nevim co to je ale kouknu na net diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
fin - nebo ty punčochy hoď sem do bazárku, třeba se některý nevěstě která plánuje podvazkový pás budou hodit ... akorát to poštovný zas ... musela bys jít s cenou dolů asi :-/ a na botky máš ještě čas, určitě někde nějaký objevíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak člověk tu chvíli neni a co toho nakecáte :-D :-D :-D ale to je dobře, aspon se nám načítají stránky a předháníme červenec 2010 :-D :-D už je mi trochu líp, ale pořád s malym chrchláme, jak dva tuberáci :-D :-D a musíme bejt ještě pár dní zavřený doma, což mě štve, jelikož zas vykouklo venku sluníčko zuzi: koukala jsem na stránky paní fotografky a řekla bych že naprosto supr a rozhodně se nemusíš bát - nevim jakého si měla předtim fotografa, ale možná bude i lepší, ne :-N :-D jinak cena nádherná, zvlášt´na Prahu ;-) - to mě tady možná bude stát víc anebo tak stejně akorát mám pocit že ten chebskej fotograf kterýho mám vyhlídlýho vyjde dráž - za 3800 foto příjezdu, obřadu + skupinovky, nabízí 50 ks klasických fotografii + 100 na DVD v plné velikosti a upravených pro web (no uvidíme poptám jich víc a pak nějakýho vyberu) lucie: tak sem mrkla na tvý album na koníkovi a zatím opravdu jen špíček ;-) ale ono brzo vyroste; je hezký že to budeš mít takhle zdokumentovaný to já u malýho nemám - máme jen pár fotek a videí (včetně porodu) ale něco jako internet mě tehdy míjelo obloukem :-D :-D :-D :-D lenkous: no máš odvahu s líčením, já kdybych se líčila denně, tak do toho taky jdu ale já se nelíčim vůbec max. tak obtáhnu přírodní rtěnkou rty, namaluju si černý linky do očí a když už jo někam jdu tak nahodim řasenkou řasy a tim sem s líčenim skončila :-D :-D, takže na svatbu to nechám odbornici, at´ty fotky nějak vypadaj a na účes se samozřejmě nemůžeme dočkat ;-) fin: no šla bych radši do samodržících ale myslím, že když je pak hodíš sem, tak nebudeš mít problém je prodat ;-) ale třeba budou i držet bez podvazků :-)
Odpovědět
fin. bhs je obchodak neco jak marks&spencer a debenhams ale levnejsi a maji hodne svatebnich veci, segra ma od tama saticky na druzicky a jsou uplne bozi x-) a tim ze je to obchodak tak to muzes jit vyzkouset v debenhams meli taky satenovy botky pekny asi za 30 liber. urcite mrkni!!!!
Odpovědět
holky na me uz tezce doleha predsvatebni hysterie :-N :-N :-N ten esi prezije tech nadchazejicich 7 tydnu tak pak uz vsechno.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, nestačím se divit..:) všecko se číst nedá, to bych tu seděla do půlnoci:) bou: jak si na tom s korunkou?? :) ty 7 týdnů já 9... letí to jako blázen..ale na mě teda nic nedoléhá,jsem furt v klidu..:) tak se taky nestresuj:)
Odpovědět
Ahojky holky tak jsem přišla od kadeřnice fotku mám zatím v telefonu tak ji sem dám no ve svatební den to bude stejně vypadat úplně jinak ted to bylo takový hala bala představu jsem měla úplě jinou spíš drdol ale ona my nechala na krku lokny a budu si muset nechat ostříhat ofinu protože ted jak mi to dělala tak mi tam zůstala hrozná patice tak asi tak jinak co se týče líčení tak jsem se nechala objednat na zkoušku a pak se rozhodnu takže to možná taky přenechám profíkovi
Odpovědět
bros: no ja se porad nemuzu rozhodnout jakou, ty co se mi libijou sou moc drahy a nic prijatelnyho sem zatim nenasla :-| Leni: tak je prihod, at se taky kouknem, me taky zlomily na zkousku, byla jsem presvedcena ze se namaluju sama...tak uvidime.
Odpovědět
tak je tam pod tu motanici přijde závoj ten jsem neměla a ty lokny na krku budou pod ním ale já to pak budu chtít jinak trochu víc do drdolu a budu mít i jinou barvu a melíry tak to taky bude vypadat jinak
Odpovědět
Ahoj holky! No co vam budu povidat jak se dari tak se dari! Dnes mi sef na konci smeny rekl,ze mi bere plny uvazek jsem uplne hotova!Uz sedim u sklenicky vina ale moc to nepomaha a stale mam slzy v ocich.Holky to je vazne zivot tak na nic?
Odpovědět
fin jak ti bere na plný úvazek já to nějak nechápu to jako budeš chodit na 4 hodky nebo jak :-(
Odpovědět
lenkous asi jsem to napsala spatne sebral mi hodiny tim padem mene penez a o dost
Odpovědět
aha jo tak to je dost blbý před svatbou a v téhle době vůbec tak to nezávidím, drž se
Odpovědět
Profilova fotka
jé fin, to neříkej :-| - hele ale zkus to brát z tý lepší stránky já i Janii jsme bez práce úplně, ty jí zatim pořád máš :-N tak neboj bude líp, tak se vybodni na slzy a víno akorát se opiješ :-D a usměj se :-)
Odpovědět
brumli a lenkous jojo kdyby to bylo tak lehke!Jsem na tom moc spatne nejak se nemuzu vzpamatovat
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: jojo, před dvěma měsíci, když jsem dostala výplatnici bez prémií, tak jsem se musela jít schovat do šatny, protože jsem se rozbrečela jak želva.... Nebylo to v čistým zase tak velkej rozdíl, ale stejně... člověk má před svatbou, počítá s nějakými penězi a najednou dostane míň... Ale pamatuj, vždycky se dá nějak ušetřit, kupuj levná jídla, nekupuj žádné zbytečnosti a případně se snaž na svatbě ušetřit, co se dá, nějak to dopadne ;-)
Odpovědět
roco dekuji uz ted setrime o sto sest a toto uz byla pekna rana a ktomu jeste dalsi veci no jojo zivot
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně, že jsme zdraví...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?