Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrý už sem přišla na to jak se to maže ;-) jinak na tý fotce zezadu se ty dva šály mají ještě zpřehodit na uzel a nechat volně padat - no ono s tou spodnicí to taky bude vypadat jinak a možná budou chtít malinko zkrátit - no stjen ěbudu muset asi do salonu, tak snad mě paní nevyhodí že jsem u ní nekoupila šatky :-D Tak ženy a čekám na Vaše reakce :-D :-D :-D
Odpovědět
brum: moc ti slusi x-) x-) x-)to jirka sedne na zadek, pockej :-D :-D :-D jsem aji moc prekvapena ze ti tak dobre padnou, to se moc casto nepodari.
Odpovědět
brum šatičky jsou krásný a sluší ti a až budeš mít spodnici tak to bude supr bižu ti na krku moc vidět není a přes záda bych nic nedávala
Odpovědět
Profilova fotka
brum: mooc krásný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, no super! x-) Seš kočka, moc ti sluší! Tě ten tvůj skoro manžel dobře změřil, viď? Sednou perfektně! :-) Myslím, že se spodnicí se možná ani nebudou muset zkracovat, jak se to rozšíří.. ;-)
Odpovědět
Brum: teda, to je náááádhera! Fakt!!! Klobouk dolů, budeš krásná nevěsta, opravdu :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se ke chvále od ostatních, je to paráda - a přes záda bych rozhodně nic nedávala! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky, nechtě toho když se úplně červenám :-N sem červěnější než ty šaty :-D :-D :-D jinak uvažuju o závoji tady z bazárku od ewulie - jednoduchý kratší s červeným lemem - co vy na to, hodí se? (hodim do alba)
Odpovědět
brum: nebyl by hezci jen bilej bez lemu? a treba radsi s kaminkama, zase podle me nemusi byt vsecno stejny a ty bez lemovy mi prijdou trochu jemnejsi, prece jen ty saty jsou vyrazny dost a jeste k tomu mas cervenej nahrdelnik, zas aby to nebylo moc ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, strašně dlouho jsem tu nebyla, ale nedámi, abych ti Brum nepochválila šaty. Jsou fakt nááádherný. Já si schodou okolností taky dnes přinesla šaty domu, ale hned je zabavila mamka, že budu před svatbou spát u nich. A když už máš šaty, tak svatba nakonec opravdu bude? Asi si to tu někde už psala, ale je nad moje síli to dočítat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: páni:) moc ti sluší..fakt krásný šatičky..:)
Odpovědět
ahoj holky :-D bros: ja nakonec vymekla a chci korunku x-) sem zvedava kolikrat to jeste zmenim :-D fuj jdu pokracovat v uceni ve dve mam zkousku :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bou: fakt?:) jééé:)) hele ale já o ní přemýšlím taky.. kolegyně mi řekla, že když nebudu mít ani závoj, tak aspoň nějakou malou korunku..:) a stejně mi podvědomí říká, že jí chci.. prostě já chci bejt princezna :-D jinak jsem koukla na diskuzi o toho přeborníka znechucení svatby - ta holčina s těma karafiátama... no to je teda trubka..hned se takhle naštvat... hezky si to tam napsala:) jinak pak dej vědět,jak ti zkouška dopadla..:)
Odpovědět
bros: tos me to tak pobavilo, ja chderu segru tak otravuju porad, ta uz by se mnou do smrti nechtela mit nic spolecnyho :-D :-D :-D a nebo muzes koupit aj celenku aji korunku a treba po obradu prehodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak ségra tě taky už asi zná:) ale stejně, prostě jen řekla svůj názor..mně moje svědkyně taky řekla, že mi korunka slušet nebude a co jako? mám se z toho postavit na hlavu? je to moje svatba a když se to líbí mně, to je podstatný..:) no to zase nekradu..ono to je všechno po 400Kč .. a co pak s tím:) to už máš tu zkoušku?
Odpovědět
mame o hodinu min :-D t je pravda, ale nekdy se daji sehnat pekny celenky i v normalnich obchodech, ono vzdycky kdyz je to svatebni tak je to o 100%
Odpovědět
Profilova fotka
aha...:) tak to máte dobrý..:) jinak máš pravdu je to o dost dražší jen proto že to má název svatební..přesně tak..:))
Odpovědět
ahojky všem brum já bych ten červený lem taky nevolila možná ty kamínky ale tý červený už by asi bylo opravdu hodně viděla jsem to tady na nevěstě a ten závoj s červeným lemem se mi moc nelíbil chtělo by to vyzkoušet
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: ahoj jak je? Tak se pochlub, když si tu dlouho nebyla ;-) Jinak, no zatim vypadá že svatba bude, ale nejdřív by to chtělo pořádnou práci takže zatim není zařízeno vůbec nic a ani zatim nic moc zařizovat nebudu (jak tu psala nějaká nevěsta na zařízení mi stačí tejden :-D ) - ted´si jen tak řešim jestli k těm šatům závoj (a jakej) a nebo jenom korunku. holky díky za názory, ještě mě zaujalo pár jiných závojů tak je večer hodim taky do alba, at´mi fundovaně poradíte boun: s těma karafiátama to bylo dost dobrý, já jsem si taky trošku rejpla, tak za chvíli se tam do mě pustěj :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
s tím červeným lemem je pěkný, ale to bys byla už jak Karkulka..:) počkej,to se tam jdu mrknout,co jsi napsala :-D
Odpovědět
Ahoj, jo supersre celkem mám, jen ty státnice se neúprosně blíží, už jen 3 týdny :-p . Jinak já skoro celou svatbu zařídila asi za 3 dny a to tak před týdnem, takže se neboj, že by to nešlo. Když budeš mít termín z matriky, tak to ostatní je v poho. Teda záleží, jak moc to řešíš. Já svatbu neřeším skoro vůbec, žádný dekorace ani tak neshánim a stíhám v poho ;-) . To mám vlastně přesně za měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bros: no že jo ale nevadí ne, jen to chce sehnat pořádnýho vlka :-D :-D :-D zuzi - termín z matriky, místo a oddávajícího mám zamluvený, jen tam jestě budem muset zajít to podepsat :-) akorát bych ráda ještě sehnala fotografa a limuzínku na obřad a focení - ale jinak to vůbec neřešim a jak se do toho pořádně pustim tak to budu mít za tejden zmáklý, akorát na prstýnky si dám rezervu měsíc :-D ;-) ted´řešim spíš jak to konečně vyřešit nějak s tou prací aby byla pořádná a odhodlávám se neustále na operaci očí (nechat zmizet ty brejle) abych mohla jít k policii a byla konečně za vodou :-D :-D :-D :-D dokud mám aspon nějaký peníze z toho stavebka - takže půlka ze stavebka pude asi na tu operaci a tu druhou nechám na svatbu, ale moc se mi do toho nechce - navíc jak už bude aspon nějaká práce tak i ženich bude sdílnější a budu si to víc užívat ;-)
Odpovědět
Operace se neboj, děda na ní byl a v poho a sestřenka vlastně taky a je bez brýlí ;-) . Tak k poldům jo? Kamarádka to k nim zkoušela asi před třema rokama tady v Praze a docela to byl mazec, co měli za fyzický testy. Bych jim umřela po prvním půl kilometru běhu a ona je teda udělala, ale pak otěhotněla aje s malým doma :-) . Je dobrý, že nějaký prostředky máš, kdyby si neměla nic, bylo by to horší.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - no já o tý operaci špekuluju dost dlouho a můj chlap ještě dýl a pořád slyšim že sem to měla dávno udělat a už sem tam mohla bejt - no možná jo, už se tam byla informovat a paní personalistka mi říkala, že jak se zbavím těch brýlí at´přijdu, že s nimi to bohužel nejde; no uvidíme musim to nějak vyšpekulovat - no dneska sem se konečně donutila zajít do Ofty, kde to dělaji v Chebu a zrovna měli dovolenou :-D
Odpovědět
To je smůla, už si mohla být objednaná :-) . Chápu, že se ti na oparaci nechce, ale kolik by se ti tim třeba vyřešilo problémů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuz - no asi docela hodně včetně toho že bych si mohla v klidu dodělat ty dva roky co my chybí Vš a co bych od září ráda znovu začala - na Ing., jen se k tomu donutit a nemít z toho strach :-S no ale už sem se donutila přečíst si stránky ofty a rozhodla že se objednám aspon na to předvyšetření v Chebu, aby doktoři řekli zda je to vůbec reálný, jelikož u některých druhů očních vad to nelze provést, já bych měla mít jen klasickou krátkozrakost (4 dioptrie na levý a 4 a půl na pravý oko)
Odpovědět
No vidíš, tak směle do toho! Ale chápu, do špitálu by se nehrnul nikdo. Ale když pomyslíš, jak super věci by z toho mohli vzejít :-) . Tak neváhej a šup, ať už to máš za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, koukám, operace očí se řeší na více frontách - i na tý naší, doma :-) přítel o ní mluví, brejle už mu překážejí, vadí mu hlavně při řízení, když svítí sluníčko, atd. ... a já mu to rozmlouvám, protože mě se v brejlích mooooc líbí - ale to asi neni dost pádnej protiargument :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii - tak já taky tvrdim že mi sluší a upřímě sem si na ně zvykla, jen mi ted´vadí že hlavně malej mi je rád shazuje :-D, ale kvůli tý práci budu muset, ale vůbec se mi do toho nechce . nemám ráda doktory :-| :-D
Odpovědět
brum: a co ty nevytahovaci cocky? lea je ma a meni je jednou mesicne, taky o tom premyslel , ale pochybuju ze si necha stourat do oka, ja bych urcite do toho nesla, pac ja sem hrozna poseroutka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?