Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, na kolika seš? Ono to nehorázně naskáče.. :-N My taky nestačili zírat, ale teď to zas leze trošku dolu.. ;-)
Odpovědět
me taky malem porazilo jak sem jednou sedla a zacala pocitat :-N ale jak tady ctes v diskuzich, tak jsme na tom asi vsechny stejne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no je to strašný když to vezmu jen tak zaokrouhleně - tak jenom oblečení pro mě, ženicha a malýho - cca 10 tisíc, cca prstýnky 10 tisíc, kapela 5-6 tisíc, místo + kytka 3-4 tisíce, fotograf 5-6 tisíc + hostina - no a už jsem tak na 40-ti a to jsem to nepočítala přesně :-N a to je jen zběžně - konkrétně to bude ještě horší - vážně se mi do toho vůbec nechce, zvlášt´když vidim laxní přístup ženicha co by se ženil klidně v džínách a triku jen se svědkama a na matrice :-p - no holt to budu muset všechno nějak vymyslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a to by se mi líbil ještě veteránek (ten by měl být za 1500 na 3 hod´ky, což je krásná cena) - jsem poněkud neskromná, že :-D :-D :-D - no stejně si můžu nechat zajít chut´. jak nebude práce,m nebude svatba :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucie - čímpak to leze dolů, škrtáte nebo někdo přispěl :-N
Odpovědět
brum, z toho si nic nedělej. Mně taky málem omyli, teď máme čistě na obřad asi 13tisíc a víc do toho prostě nedáme. Hostina bude formou rautu, koupíme na co budeme mít - a komu se to nelíbí, ať se třeba postaví na hlavu, nebo nám to zaplatí! Máme taky docela drahé prstýnky (cca. 8000), šaty a oblek a doplňky už máme, oznámení taky - zbývají jen kytky, odvoz kazatele a to jídlo. Nevzdávej to, byla by škoda kvůli penězům svatbu zrušit. Věř mi, že vdžycky budou věci, za které se Ti bude chtít peníze zaplatit spíš ;-) to byste se brali třeba v šedesáti. Já bych to nevzdávala
Odpovědět
Profilova fotka
cas - no já bych ráda taky formou rautu, kvůli tomu jsem chtěla čas obřadu i odpoledne, ale vypadá to, že to nepůjde a budu se muset smířit s 11 hodinou a to mi příde pak blbý jen raut bez oběda - původně jsem myslela že oběd pro rodinu zvlášt´a večer pak malej rautík i s tou kapelou nebo uděláme večer jen grilovačku, pak nebudu potřebovat kapelu no fakt nevim :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nejlepší je že zařízený není skroro vůbec nic - mám akorát šaty, boty, předběžně zamluvený místo a hodinu a tim sme skončili :-D :-D navíc sem původně myslela že to bude nahoře na rozhledně a ten můj že zas né že venku a kde já splašim asi tolik židlí, koberec a já nevim co všechno k tomu - asi to sfouknem jen se slavobránou a stolečkem :-N - no to byste mi mohli pomoct co opravdu potřebuju nejdůležitějšího zařídit k tý svatbě ;-) - sakra písek pořád sem se chtěla vdávat a ted´když můžu tak nechci :-N jelikož mě to nebaví zařizovat pomalu bych se nejradši jen oblíkla, někam přišla řekla ano a nazdar :-D :-D :-D :-D :-D ach jo, no snad je to jen momentální stav :-| nejradši bych to udělala jen se svědkama ale to mi zas příde blbý vůči rodině, ach jo, blbá svatba :-N 8-(
Odpovědět
Já Ti tak rozumím.... Mně teda nejvíc děsí ty finance, ale tak nějak i někteří členové rodiny. A to si představte, že se mi tam chtěla nacpat ČT kvůli nějakému pořadu :-D To by bylo jak Slunce seno, prostě ani náhodou 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
cas: moc moc díky ;-) a copak chtěla točit ta televize, svatbu jako řemen :-D no snad to nakonec nějak dopadne - jaksi sem včera zjistila že mám rozdílné představy jak ženich - ten kapelu rázem zavrhnul, že prej oběd pro rodinu a pak rautík jen večer a nebo že pudem posedět s pár kámošema a to pro těch 10 lidí nemá cenu a na můj argument že jenom když spočítá nejbližší rodinu tak je to 12 lidí s dětma 17 neřek radši nic, pak že mu jen raut příde divnej, pak že prstýnek stejně nosit nebude - přitom ještě nedávno říkal že neví a možná jo atd...) o financích ani nemluvim - no fakt sem zvědavá zda se včas domluvíme - no u nás je zázrak že sme se aspon shodli že se teda konečně vezmem :-D :-D a doufám, že to zmáknem letos - já bych ráda at´už to mám za sebou :-p jinak už stačí, přestanu si tady plácat játra - zas jsou na celý stránce jen moje příspěvky :-D no holky, kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím návrat ze zařizovacího víkendu, zvládli jsme to co jsme chtěli, zařídili jsme trochu detailněji hostinu, vybrali jsme kytku, dorty i koláčky, máme doma i prstýnky - dokonce s rytinou (po malých neshodách :-D ), no jsem spokojená :-)
Odpovědět
brum: ále, jde o nějaký pořad - kdyžtak dám vědět, až se to bude vysílat... mají se mnou natočit rozhovor ohledně toho, jak se žije umělcům s nějakým handicapem. No a když se dozvěděli, že se budu vdávat, tak je napadla tahle šílenost. Ale do toho fakt nejdu ani náhodou ]-( Z těch chlapských vrtochů kolem svatby a nošení prstýnků si nic nedělej - to je normální, spíš bych řekla, že není normální, když ten můj se na prstýnek vysloveně třese dobrýho půl roku :-o
Odpovědět
Článek se načítá
casi; taky mam doma nadsence :-D prstynky sme museli kupovat rok dopredu, takze uz ho ma samo celej poskrabanej jak ho porad zkousi :-N
Odpovědět
:-D Tak to my je mame od prosince. Porad se na ne chodil koukat, az je musel uklidit - coz se mu povedlo tak dokonale, ze ted nevi, kde jsou :-D Do cervence je snad najde,... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, tam si udělej jen ty zlatej prstýnek a ženich ať má stejnej ve stříbře, to bude skoro zadarmo! ;-) My máme nějaký věci levnější, než sme původně mysleli, třeba šaty, boty, ženichův oblek - počítali sme minimálně 5000, ale půjčí si za 2000, boty si kupovat nebude, oznámení nás vyjde levněji, ale pořád je to děsná raketa, zas tolik se nám to taky nesnížuje.. :-D Jen oběd, raut a pití bude tak 60.000.. :-N Cascia, tak ty budeš takhle slavná, jo? ;-) Kdyby se nakýblovali na svatbu, mohlo by se to tím aspoň částečně zaplatit, ne? I když tě chápu, taky bych tam až takovou veřejnost nechtěla.. ;-) :-)
Odpovědět
ahoj holky tak jsme se vrátili z krásného víkendu ze zahrádky to byla pohoda relax i když jsme pracovali sem tam jsem se natáhla na sluníčko bylo nádherně brum co to povídáš že se ti nechce se vdávat pokud to půjde tak to neodkládej my už jsme taky asi opustili kapelu co jsme chtěli tak nám řekli 1200 za hodinu a z té hodiny hrajou třičtvrtě hodky takže za 4hodky by jsme dali skoro 5 tis a hráli by 3hodiny čistýho času tak mi to přišlo drahý no nevím nemám s kým porovnat :-(
Odpovědět
jani ted jsem koukla do alba máte krásné prstýnky a kytička vypadá taky moc pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenka - díky :-) kytička bude nakonec opačná, ale snad bude i tak vypadat krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, právě z toho důvodu budeme mít DJ, protože dávat třeba 10tis za večer, a aby čistýho času hráli jen pár hodin, se mi vážně nechce, DJ vydrží dlouho a je to levnější.. ;-) Jinak si myslím, že cena je to normální, ale taky bych to nedala..
Odpovědět
lucí a kolik dáváte za DJ
Odpovědět
Profilova fotka
Asi 6000 za 8 hodin.. každá další hodina je pak asi za 300, takže i když se to protáhne, už se tolik neprodraží, ale vím, že DJ neodjede a bude tam, dokud se budeme bavit.. ;-) Ale to je jeden z mála DJ, co se sežene za takovou cenu..
Odpovědět
tak to jo to máte dobrý tak to nám asi bude dělat DJ kámoš a my dohromady má terovej externí HD tak tam naženem asi milion nějakejch písniček všech žánrů a on to bude pouštět uvidíme něco vymyslíme snad :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Lucy to je cena i s aparaturou kterou přinese?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to asi nechtěla po kamarádech, aby si pak nemohli užít svatbu, i když jestli tam bude spíš jen kvůli hudbě, tak proč ne, my to tak původně taky měli mít, jenže ten známej prodal aparaturu, tak sme hledali dál.. Jj, cena je komplet se vším, i nějaký světelný efekty,kdyby sme si připlatili ještě 2000, tak bysme mohli mít i karaoke a promítání fotek, ale na to se asi vykašleme, i když o tom karaoke přemýšlím.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je pak supr cena ;-)
Odpovědět
lucí on je to kamarád kterýmu to tam v celku patří a on se nabídl že se nám o vše bude starat o grilování, rožnění, hudbu a čepování a ještě je to náš řidič nevím jak to chce stíhat ale on si to vymyslel že se nám o to postará oni když maj v klubu nějaké akce tak to má taky nastarosti tak je v tom zběhlej a ještě bude mít při ruce přítelkyni jsou to motorkáři a já jim budu ted v květnu fotit motorkářskou jízdu, sraz a celou akci tak jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
cascia . tak ted´nechci aby to vyznělo blbě, ale ty máš snad nějaký handicap :-N jinak chápu, taky bych je hnala hodně rychle ze svatby - určitě dej vědět, až se to bude vysílat, ráda Tě uvidim v televizi ;-) :-) lucie - neboj někjak to vymyslim, jestli bude chtít zlato tak objednáme ty co mám v albu od Goldexu a jestli nebude tak já si nějakej vymyslima jemu jen stříbrnej krouřek - říkala sem že je mi to šumák, zda ho bude nosit nebo ne, ale že by se měl rozhodnout, at´se to podle toho udělá :-D a snad se nějak domluvíme nakonec i na tom ostatnim - no fakt sem zvědavá :-N len: tak to budete mít lepší s timhle kámošem co se postará o všechno ;-) jinak nás by ta kapela vyšla na 5-6 tisíc a hráli by od pěti do půlnoci + rádi si daj dobrý pivko - kdyžtak mrkněte na stránky - je to www.kartac.wz.cz a fakt zahrajou úplně všechno 8-) jinak holky, dneska mě kámoška fotila v šatech a bižu, tak během dneška je šoupnu do alba - at´se pokocháte :-D :-D :-D tak zatim se mějte fajm, já letim pro malýho do školky ;-)
Odpovědět
Ahojky tak dneska nemám co číst brum pak dej vědět až je tam dáš
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak šatky jsou v albíčku, jsou zatim bez spodnice a budou chtít dole trošku upravit - jen přemějšlim co na ramena, nejsem zvyklá mít holá záda :-) no na to co mám na hlavě nekoukejte včera sem si myla hlavu a nějak se mi to rozpejřilo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - akorát pořád se snažim aby je ženich neviděl ale asi se mi to nepodaří jelikož jaksi to nejde z karty na fotáku vymazat :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?