Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
lucie - ale zkoušela hned jak muižskej vypad z domu :-D a přitom sem si je malinko natrhla dole u šněrovačky, ale dvěma stehama se to spraví ;-) Koukám že holt se budu muset v nich vyfotit at´mám od Vás pokoj :-D :-D :-D a přidám k tomu i tu bižu co si chci vzít k tomu - aspon mi poradíte jakej k tomu závoj a zda korunku nebo čelenku :-N (večer půjde přítel na noční) tak až malej bude v postýlce tak to spáchám, ale holt mě nebude mít kdo do toho zašmodrchat :-D :-D :-D boun - no to je fakt, ted´jsem si taky uvědomila že si měla tmavší vlasy nebo si tě pletu se ségrou :-D jinak já mám přírodní barvu a do toho momentálně světlej mělír, což zůstane i na svatbu, jen si ho pak nechám trošinku oživit a s kadeřnicí vymyslíme - vedle je hned kosmetička - tak aspon tohle bude na stejnym místě - jen by to chtělo posunout tu hodinu obřadu aspon na 3 odpoledne - no uvidíme zda to půjde
Odpovědět
Profilova fotka
fin - to je určitě jen tím rozpoložením, neboj to se spraví a budeš nadšená ;-) jinak já nemám zásnubák vůbec, prostě sme se domluvili a pak stejně budu nosit rovnou snubní ;-) leda že by mě na můj svátek 24.května překvapil (ale to nehrozí :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no to jste se zase rozjely:)) fin: nebuď bručoun a snaž se to vzít z té lepší stránky..určitě je krásný a nějak se to udělá ;-) craw: já jsem taky nechtěla zásnubák, ale teď bych neměnila:) a ještě se mi musí o něco málo zmenšit, ale to nechám až po tom snubním :-D taky se těšíím a nedám ho z ruky :-D brum: už je to doma lepší??:)
Odpovědět
Profilova fotka
brosovka - ale jo doma v poho, jen ta práce :-S
Odpovědět
holky podepisujete oznámení?a pozvánky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terezka: já teda ne.. nevím o tom, že by se to dělalo..:)
Odpovědět
Profilova fotka
ter: já taky ne ;-) jinak holky, v pondělí mě příde kámoška našněrovat do těch šatů, takže to vyfotim komplet i s bižu a hodim Vám to na chvíli jsem - budu potřebovat poradit zda k tomu korunku nebo čelenku nebo jen závoj + nějakej účes - stejně to pak budu potřebovat pro kadeřnici a kosmetičku ;-)
Odpovědět
já taky ne, jen mě to napadlo :-) dík
Odpovědět
Profilova fotka
brum: s tou prací je to blbý no..:( ale ono se na tebe taky usměje štěstí, uvidíš.. ;-) jůů už se těším na fotky..:) terezka: jak jsme se bavily o těch tchánovcích, tak u nás je už pohoda - min.týden jsme se viděli všichni a promluvili si..takže už je to fajn :-) dokonce se i těší a mají i dobrý nápady..:))
Odpovědět
Profilova fotka
bros: no vidíš a tys měla strach že budete na nože ;-) jinak ted´ jsem viděla v albumech pár svateb vojáků v uniformě, tak mě napadlo jestli ten tvůj myslivec se bude taky ženit v uniformě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem akorát doprohlídla jedno album, kde byli asi 4 vojáci :-D nepůjde v uniformě, ač je myslivec a lesák tělem i duší, na svatbu chce jít v bílém:)) v lesáckým je 365dní v roce :-D ale brum, kdyby jsi ho v tom bílém viděla..já se málem rozbrečela..:) fakt krásný... a v čem jde tvůj Jiřík?:)
Odpovědět
Profilova fotka
bros : no to já ještě nevim, musim splašit něco na malýho ale líbila by se mi bordo košilka nebo aspon vestička a bílá košile a mužskej asi půjde spíš v tmavym i když by se mi taky na něm líbil světlej oblek + bordo kravata - no tak jako tak to bude změna většinou nosí teplákový soupravy nebo triko a džíny - ale asi ten oblek koupíme at´má něco na plesy, jelikož do toho obleku v kterym chodil na plesy se už jaksi nevejde, no jo holt mi trošku zfotrovatěl (40 na krku je znát) :-D :-D :-D :-D No nic já se loučím, venku nám začíná pěkná bouřka, takže večer nebude z čarodějnic nic (jen jsem chtěla jít s malym na jednu akci pro děti) a já musim jít vařit oběd. Takže se mějte krásně a užívejte příprav ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to by byl jistě krasavec malej:)) to seženeš coby dup..:) tak na plesy se vždycky hodí nějaký oblek atd. to je jasný...:)) hlavně, když to má kam nosit..:) to u nás s tímhle problém nemáme..ba naopak:) uniformy asi 3 a košil že mám furt, co žehlit..:) Tak 40 je nejlepší věk, jsem slyšela 8-) u vás je bouřka, jo?? ty jo..ale do večera času dost..:) tak se mějte holky všecky krásně a užijte si prodlouženýho víkendu..já tu budu zase v pondělí :-) paaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Ahojky holky taky jsem tu jen na chvilku jen vás chci pozdravit a popřát krásný víkend tady ted svítí sluníčko tak doufám že večer nezačne lejt to bych byla nas... chceme jít na zahrádku na čarodky a budem tam celý víkend mimo civilizaci jak jsem tu už psala jé já se těším :-D brum až sem budeš dávat fotečky šatů nech je tam prosím tě tak do tří hodin než se vrátím z práce ať je taky vidím díky moc fin nesmutni, to bude dobrý všechno se srovná uvidíš já taky nebudu nosit snubák a zásnubák na jednom prstě ale zkusím je dát vedle sebe jestli ho navlíknu na prsteníček a když ne tak ho dám na pravou ruku a bude - neboj to zvládneš ;-)
Odpovědět
Jste moje zlaticka....nalada se zlepsila tak snad to vydrzi asi pomohlo k tomu i to slunicko co na nas po delsi dobe vykouklo :-) K tomu zasnubnimu prstenu jinam se nevleze hihi
Odpovědět
fin jsem ráda že se ti nálada vrací tak u nás leje a já mám depku že budu doma uf ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jaké tam máte počasí, nevěstinky? v Liberci, co? myslím na leawil seč můžu - už je mladá paní a určitě se jdou právě novomanželsky nabaštit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda mě se dneska daří, tohle mělo patřit do tématu Jablonec, LIberec, máme tam dnešní nevěstinku :-) nevadí :-) aspoň jste informovaný o aktuálním dění :-D fin - jsem ráda že je lépe, sluníčko tomu určitě pomůže ;-) tenhle víkend bude pro nás akční, zítra výběr kytice, v sobotu výběr dortu a objednání koláčků, v neděli doladění hostiny v restauraci ... holt budu na víkend "doma" - v místě konání svatby - tak se musíme činit. a jako sladkou odměnu si vyzvedneme prstýnky :-)
Odpovědět
Ahoj jani jak je v Liberci nevím, ale u nás v Děčíně je ošklivo a prší a musíme být doma chtěli jsme si udělat ohýnek, ale bohužel. Tak to po víkendu budete už mít skoro všechno nebo ještě né myslím to nejdůležitější. V dubnových nevěstách mám pocit že maj dneska dvě svatbu možná že jedna z nich je i ta na kterou myslíš ted nevím její jméno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lenka - jojo, jedna z Dubnovek je ona :-) tady neprší, je docela chladno, ale bez deště - ale jsme taky doma, teď jsme po tři roky "čarodějničili" na psím táboře, kterej jsme pořádali, ale letos ho máme až za týden, tak odpočíváme doma před zařizovacím víkendem :-) a jinak máš pravdu, pak už zbyde vytisknout oznámení, a bude téměř zařízeno - z těch věcí, které je potřeba udělat v předstihu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak celej den lilo a byla pěkná bouřka, ale kolem půl páté vysvitlo krásně sluníčko x-) , takže sme se oblíkli, mužskej jel na noční a cestou nás odvez na ty čarodějnice - byla akce pro děti od půl šesté. Bylo to supr, mladej tam měl kámoše ze školky a vylítali se tam úplně supr, byli tam různý hry, honilo se strašidlo, nosila kočka na rameni, sbírali rarášci apod........opekli sme si buřtíky a domů dorazili až v půl 9 a malej se dostal do postele - usnul jak když ho do vody hodí :-D :-D :-D janii - nevadí, rádi jsme informované, jen nemáš náhodou v pase úplně jinej okres (Turnov) než Jablonec, Liberec :-D :-D :-D jinak dnes by se taky měla vdávat jedna nevěstinka s kterou jsem si psala přes IP Kopa39 ;-) lenkous - neboj nechám to tam tak dlouho jak budeš chtít, ten můj stejně počítačům nerozumí, takže by ho asi stejně nenašel ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jste tu, neupálili Vás :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Krasne rano! Tak slunicko je tatam jeje jsem se vzbudila a klasicke Irske pocasi!No uvidime co nam prinese vikend :)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - v pse mam Turnov, protože se bereme na Valdštejně, a ten pod Turnov spadá :-) ale hostina už je u Jablonce, a já taky pocházím od Jablonce, tak proto ;-) mizím vybírat kytku, a zařizovat ostatní věci, tak pěkný víkend všem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
janii - tak to jo já jsem si říkala že v tom něco takovýho bude ;-) Jinak jsem ráda, že jsme furt tady a jako čarodějnice nikoho neupálili :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Krasne sobotni rano preji oslapky!No kde jste? =-) Prstynek uz neresim a jsem za nej rada! Jinak jsem dostala info na nove kvetiny tak uvidim co vyjde cenove lepe a hlavne co usetri starosti.Urco dam vedet jak dopadnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj fin, no taky si říkám, kde všechny jsou :-D Asi hledali rozkvetlej strom, jelikož všechny už jsou odklvetlý :-D :-D My se nakonec políbili pod kaštanem, a bez květů, třešničku máme na zahradě odkveklou. No ale šli sme se včera projít a mužskej mě dotáh někam na 1.máj :-D :-D :-D ale aspon jsem si vzala kontakt na kapelu co tam hrála (jsou schopný zahrát všechno) a když jsme s Jirkou začínali chodit tak jsme občas tancovali na jejich písničky ;-) a informovala se, kolik za to ;-) řekli mi tak 5-6 tisíc, je to trio a hráli by tak od 5-ti do půlnoci - no a já ted´nevim, jestli je to málo nebo moc za kapelu =-) ani netušim zda to má vůbec cenu pro těch pár lidí co na svatbě bude - no ještě to musim všechno nějak vyšpekulovat včetně hlavně práce. :-N fin - jinak fajn, že už neřešíš prstýnky, určotě jsou krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: za tu cenu a pokud se ti líbí, jak hrají, je ber všema deseti! ;-)
Odpovědět
dobre rano kopretiny!!! fin: kvitka ted taky resim, nastesti kvetinarka je nase znama , tak tam se nebojim , spis nad vyzdobou zamku ted spekuluju :-| brum: souhlas s roko, neni to nejdrazsi a prece jen se budes vdavat jednou, ne? :-D :-D tak at to poradne rozjedete...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, no jo ale já nevim jestli se vůbec budu vdávat, protože jestli to vyjde, tak to bude zázrak :-D :-D :-D :-D :-D jinak jak už začínám pomalu a jistě dávat dohromady rozpočet a začíná mi to skákat, tak mám sto chutí se na to všechno vykašlat a nebo to pořádně zkrouhnout :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?