Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
brum:ty šatecky mas jak mas napsane ze se ti šijou?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, akorát barva je bordo - akorát jsem zvědavá jestli je obleču ještě letos :-D :-D :-D
Odpovědět
pudi: ty co mas vybranyjsou fakt nejhezci x-) brum : tak se nam aspon vyfot, at te taky vidime.
Odpovědět
Profilova fotka
brum:Prave takove nejake ale c cervenym ma ušite i bratrova nevesta ale ma je prej kratke,riakla pani kde si to nechava upravit. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
boun - radši ne, by jste se lekli a spadl od PC ze židle :-D :-D :-D navíc jsem je dovedně ukryla ve skříni - když přišli tak ženich byl zvědavější než já a už se dobejval do balíku tak sem mu ho sebrala, že je ženich nesmí vidět - jen jak sem se do nich cpala sem si je malilinko natrhla u šněrovačky, ale to dva stehy spraví - možná budou chtít akorát trochu upravit, zkoušela jsem je bez bot a přijdou mi trochu delší, ale ono asi taky s tou spodnicí to bude vypadat jinak - asi budu muset vlítnout někam do salonu :-D
Odpovědět
brum: spodnice je asi trochu zkrati, ale v salonech vetsinou delaji problemy s pujcovanim 8-( jinak ten muj to bylo to samy, chlapy zvedavi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boun: no na to sem zvědavá jestli mě někam do salonu pustí - no jeden mám přes ulici od baráku - tak až to bude aktuálnější tak tam vlítnu :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky teda když mám odpolední tak se tady neděje ráno skoro nic a když mám raní tak je tu frmol ach jo boun šatičky jsem pochopitelně neviděla prosím pošli mi fotku aspon mejlem napíšu ti ho do IP brum no vidíš vše se urovnalo a je pohoda třeba se opravdu letos vdáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - tak hlavně ze mě spadla ta depka a je mi dneska o hodně líp a to i přesto, že jsem se ted´vrátila s pracáku, kde jsem čučela hodinu a půl jen proto abych podepsala jeden papír o rekvalifikaci :-D :-D :-D navíc je mi to najednou nějak jedno jestli bude letos nebo příští rok :-D - stejně mi nikdo v okolí nevěří že bude včetně mojí mamky ;-) :-D , hlavně musim splašit práci a když se to povede tak jak tu někdo psal za tejden je vše zařízeno :-D :-D akorát prstýnky tak měsíc dopředu, no vzhledem k tomu, že do mýho termínu jsou to ještě 3 měsíce jsem naprosto v klidu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S přípravami jsme na tom celkem nevalně. :-D Ale máme místo, termín, svědky a ženicha a nevěstu, tak to je hlavní. :-D
Odpovědět
boun ty šatičky jsou úúžasnééé a moc ti sluší fakt budeš krásná nevěsta ;-)
Odpovědět
leni diky x-) nechala bych je v albu , ale bojim se ze bude smejdit, prece jen uz z cesniny neco pochytil.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
boun - já je nestihla :-|
Odpovědět
brum tak to rychle prihodim, mam ho ted pod kontrolou...jdu na to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že nás tu zase přibylo, tak vítám nové nevěsty, koukám, že můžu být úplně v klidu, že ještě vše nemám.. :-D Ale ono je fakt ještě hodně času.. A co je jinak nového, ženy? ;-)
Odpovědět
brum: jsou tam
Odpovědět
Profilova fotka
boun. jsou opravdu krásné, seknou ti ;-) Já až seženu někoho kdo mě do nich našněruje se taky v nich vyfotim a hodim to do albíka, at´se pokocháte a :-D :-D :-D
Odpovědět
brum : uz se tesim x-) tak vy budete mit svatbu do cervena, ze? ahoj luci :-D spis co je noveho u vas? beztak mas vic o cem napsat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, ty sou krásný! x-) Seš kočka, sluší ti! Jen nevím proč, ale myslela sem, že seš spíš tmavovlasá.. :-D No, šatičky sou ale vážně krásný! x-) U nás taky nic moc nového, mímo má 2cm, do konce příštího týdne bysme snad měli mít oznámení a vypadá to, že budu mít i bílý auto.. :-D Brum a ty už máš šaty doma? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
boun: no ráda bych to hodila do tý vínový barvy, ale asi stejně tak akorát mě, mužskýmu kravatu a malýmu nějakou hezkou košilku, kalhoty a vestičku ;-) Lucie: že taky k nám zavítáš :-D Tak povídej, roste už, roste x-) Jinak holky já se pro dnešek loučím, musím letět pro malýho k babičce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luc: jo doma složený hezky v tašce a hodně hluboko ve skříni, protože mužskej je zvědavej :-D :-D :-D
Odpovědět
luci: mozna te segra zmatla :-D ale tahle hrozna zluta, taky snad zmizi, rekla sem ze to risknu a napatlala sem si to sama, a dopadla jak kanar, no pockam este tak mesic at mi nevipadaji vlasy a pred svatbou pujdu ke kadernici at mi to udela poradne :-N takze prece jen vsechny pripravy nesli stranou, bili auto? pujcujete? ja jsem poslala oznamka tatovi v pondeli tak si zahraje na postaka, jsem rada ze je mam z krku. a miminko pekne roste :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Brum, tak to byli ale rychlíci a tys je ani nezkoušela? Se nám v nich musíš ukázat! Břicho trochu roste, ale myslím, že je to zatím jen špíček.. :-D Boun, ale neměla si předtím v pase fotku s tmavýma vlasama? Bych do toho dala tmavší melír a bylo to by to ok! Tohle mi na tebe přijde hodně světlý..Já dřív si vlasy barvila platinově plavou, takže sem to měla úplně světlounký, ale už se taky krotím, teď mám skoro svojí barvu.. Jj, autíčka si půjčíme, přítel dělá v autopůjčovně a pořád sme čekali, až jim dorazí nějaký bílý a stále nic, tak už sem myslele, že pojedu v jiným, ale dneska jim přišly, i když v tý práci pracují takový hovada, že je na naší svatbu určitě rozpůjčují a pojedu stejně v něčem jiným..ale to už mě nerozhází.. :-D
Odpovědět
luci ono je to spis blbej octin, predtim sem to mela svetlejsi jen vic do platinova a bylo to dobry, v tehle jsem takova moc ruzova...uvidim co mi ta moje poradi :-| no aspon nemusis jit pesky, snad ale vyjde!!!!! nechavas prirodni barvu na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, na svatbu si nechám udělat jen světlý melír, ale kdybych to teď barvila a pak znova, tak by to bylo už moc světlý a tmavý melír by byl zas moc tmavý.. :-D Dávám vláskům trošku oraz, i když zastřihnout by si zasloužily, ale chci je mít aspoň trochu delší, aby šlo něco učesat.. ;-) Ale pak jdu zas na kratšeji! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobry vecer, zeny :-D luci, mimi uz je takovej obr, jeeee x-) x-) x-) v kolikatym tydnu ses? ja to vzdycky zapomenu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, podle PM sem dnes 9+6, podle ultrazvuku, jestli to dobře chápu, 8+5.. :-D Sme veliký, co? :-D
Odpovědět
Ahoj holky ahojík lucí už jsem si říkala kde jsi že jsi tu dlouho nebyla a pak mě napadlo že asi škola jé vy krásně rostete to je hezký :-D brum už se těším na fotečku šatiček
Odpovědět
Dobre rano! Tak nam vcera prisla nova kalkulace ale castka se nijak nezmenila ani po zmenach v jidle ...?! Psisli i prstynky...trochu jsem zklamana,protoze se mi zda,ze je az moc siroky a proto k nemu nemuzu nosit zasnubni(coz me mrzi moc)ale jinak je krasny!Mozna je to mim rozpolozenim v posledni dobe,ze nemam rados z niceho.Snad to casem odezni. Preji krasny den :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčinky:) ještě se sem musím později vrátit, abych si přečetla všechno, co jste od neděle vyplodily:DDD dřív jsem se sem nedostala, ale chci Vám všem popřát krásný prodloužený víkend a ať vás dnes neupálí jako čarodějnici, ale to u žádné určo nehrozí! :-D ... a Fin: no o té vaší hostině - k tomu už jsem kdysi říkala svůj názor, tak to nebudu psát znova a co se týče prstýnků, tak to bude asi tvým rozpoložením - určitě si prstýnek okoukáš a už se ti nebude zdát tak široký a zásnubáček můžeš nostit kdyžtak na jiném prstíku, ne? Já jsem ani zásnubák nechtěla, páč jsem věděla, že oba prstýnky stejně nosit nebudu a samozřejmě chci nosit snubák - doufám, že ten nedám z ruky ;DDD
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?