Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahoj holky vítám nové nevěstinky dvojitá svatba jé no u nás je to opak my máme svatbu na 40 výročí mých rodičů přesně 40 let na minutu co si řekli ANO oni tak naše svatba a jejich rubínová fin to je to až takový že píšeš o nemocnici to snad né a brum uvidíš že to přejde je mi to líto že práce asi nevyjde, ale neházej flintu do žita a hned myslíš na rozchod to snad nebude tak zlý :-(
Odpovědět
Ahojky zdravim nove kopretinky! Koukam jak se to tu moc rozjelo :-) Kazdym dnem nam prijdou prstynky jupiiiii uz se nemuzu dockat.
Odpovědět
Profilova fotka
alii - tak plánovali ale s tim že od tzáří sem měla mít jistou práci, ted´vypadá že nebude lenkous - no snad jo, ale už to prostě trvá moc dlouho :-S
Odpovědět
fin já se taky těším na prstýnky ale ještě měsíc si počkat musím pochybuji že budou dřív 8-(
Odpovědět
brum: hlavu vzhuru, prece to jednou vyjit musi!!!! je mi lito , ze to vypada ze ji nedostanec, treba se pani dojde je uz ten odpocinek potrebuje.
Odpovědět
bros: tak jsem ted zacala premyslet o korunce a rozpustenych vlasech..... je to tak pekny, musim to zkusit esi to pujde k satum. tak uz jsem je mela na sobe x-) x-) x-) stalo to za to cekani, sice trochu velky pres prsa a dlouhy, ale to zas takovej problem nebude. Jsou uplne perfektni, presne co jsem chtela. tak sem si zaspivla chvalozpev :-D no sedim na prednasce jeste dalsi hodinu a pul a vubec se nemuzu soustredit.....
Odpovědět
Profilova fotka
bou: fakt jo??? jéé:)) tak to je mazec..:)) já zase tu korunku opustila..:/ ale až půjdu na zkoušku účesu,tak se s ní poradím ;-) no konečně ti dorazily..:)) hele to jsou maličkosti, to ti opraví hnedka:) neboj se.:)
Odpovědět
bro: neeeee, fakt. co si vymyslela ted?
Odpovědět
Profilova fotka
bou: když to je hrozný no.... já korunku měla i na plese, ale protože jsem měla jednoduchý šaty, tak to bylo dobrý..ale když teď nemám jednoduchý šaty, tak mi to přijde přeplácaný..:/ když nad tím tak uvažuju...:( já nevíím bože:/ a ty si necháš nějak natočit ty vlasy??
Odpovědět
no ja premyslim ze si koupim pricesek, pac kdyz se to nakrouti tak ma vlasy jen na ramena a nechala bych o jen tak, lezerne, no ja nechci uplne princeznovskou spis neco mezi korunkou a celenkou udelano jen z perlicek a kaminku, vemu sebou saty a vyzkousim co k tomu pujde. jedna pani od nas z kostela je designerka doplnku pro nevesty, tak to muzu vsechno odzkouset a prinejhorsim to vymysli nejak aby se to hodilo, ale taky nemam jeste jasno. O cem premyslis ty?
Odpovědět
boun tak to gratuluju k šatičkám brum tobě jsem úplně zapoměla pogratulovat snad je budeš mít letost na sobě bros co jsi si vymyslela když né korunku
Odpovědět
Holky je mi ouzko nejak to nedavam ani svatbu ani praci a uz vubec ne rodice.
Odpovědět
Článek se načítá
fin co se stalo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý večer, teda tady se to rozjelo :-) do týdne snad budeme mít oznámení, viděla jsem návrh a moc se mi líbí, tak uvidíme ;-) fin copak se děje???
Odpovědět
jani: ja vcera poslala oznameni tatovy, zahraje si na postaka, tak dlouho sem se snema trapila fuj. budete posilat, nebo roznaset?
Odpovědět
Ja mam pocit,ze tu mam starosti jen ja a ze vas tim otravuji.V tom spatnem rozpolozeni sem napisu a pak mi prijde hloupy ze vas otravuji.Moc se omlouvam.
Odpovědět
fin: ono je potreba se nekde vykecat :-) a nam to nevadi, vsak to snad mame sem tam kazda....
Odpovědět
Profilova fotka
fin - prosím tě, ještě si budeš přidělávat starosti s tím, že nás otravuješ??? ale jdi ty ;-) koho to nezajímá ten to číst nebude a my budem rády, budeme-li moct aspoň trochu pomoct ;-) bou - oznámka budem roznášet, spolu s koláčky, ca 2 - 1 týden před svatbou (musíme na etapy, jedny v Jablonci, jedny v Benešově), jen příbuzným, se kterými se nevídáme a několika známým to pošleme poštou ...
Odpovědět
Dekuji pujdu se pokusit to vse zaspat ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-) fin, nesmutni, ja jsem mela takovou depku minulej tyden...absolutne jsem prestala stihat skolu, rodinku, aj sama sebe :-D nakonec to ani nebylo tak hrozny jak jsem to videla...tak neboj, ono to prejde a bude zas fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěstinky, hele fin no tak..nesmíš být takhle smutná... Myslím, že jsme tady od toho ,aby jsme se vyslechly všecky navzájem a poradily atd. proto sem taky i chodíme,ne?:) tak si z toho nic nedělej a buď v pohodě.. je toho asi moc, co?? :-( bou: ty jo, ty máš dobrý nápady:) no asi jak říkáš, bude lepší to vzít k té paní a zkompletovat to i se šatama a pak se můžeš rozhodnout, co a jak..:) já nevymyslela nic - jedna strana říká - korunka a druhá - čelenka.. Je pravda, že čelenka je taková neutrální a sluší každé..u korunky se bojím toho, že se netrefim a koupim špatnou...objevila jsem tady PRINCEZNOVSKOU.. úžasnou, ale prostě když mám tak úžo šaty a nejsou jednoduchý, tak aby si každej nevšiml hned korunky a pak teprve mých šatů apod. jééžiš to jsou starosti..:)) To je tím, že toho je tolik, že si pak nejde vybrat a co hlava, to názor.. lenkous: já jsem strašně nerozhodná..:(
Odpovědět
holky prihodila jsem na chvilu saty bros: nemuzes vletet do bizuterie nebo salonu,vyzkouset ,vyfotit a pak se rozhodnouit doma v klidu? :-D me treba celenky neslusi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bou - ty šaty jsou krásný a ohromně ti sluší a padnou :-) čelenky a korunky - korunku jsem v hlavě neměla, čelenku ano a vůbec jsem se v ní necítila - takže rozhodování bylo jednoduché (ikdyž mi známá říkala, že mi čelenka sluší). budu mít závoj - aspoň na obřad, a vepředu ve vlasech takové ty spirálky, co se zatočí do vlasů a na nich jsou kytičky stejné jako náušnice a šperk na krk, a mam vyřešeno :-) dneska si jedu vyzvednout svatební bublifuky - rozhodla jsem se přihodit pár korun a koupit ty "originál", než abych se nervila, jestli zrovna ten mnou zakoupený bublifuk bude nebo nebude dělat skvrny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bou: no tobě tak slušíí :-D krásnééééééé :-D no mohla bych, ale to bych už musela být po zkoušce účesu, abych věděla co a jak, víš.. 8-) janiii: jasný no..každýmu sedí něco jiného..ale furt si myslím, že ty korunky taky nesedí tolik jako ty čelenky..já nevim:)))
Odpovědět
Profilova fotka
janii . tak taky přemýšlím, že si nechám závoj na obařad, ale zda něco k tomu, no uvidíme ;-) jinak u nás se vrátilo vše do normálu, včera z něj dokonce vypadlo, že mě má moc rád x-) což vzhledem k tomu že to slyšim tak jednou za rok na vánoce je úspěch :-D :-D :-D no každopádně ted´svatbu řešit nebudu, musim nejdřív něco vyřešit s tou prací a pak se uvidí zda to zmáknem letos na termín ;-) fin - neboj to bude dobrý, doufám že ses z depky vyspala, to chce ve všem hledat to pozitivní, kdybych to nedělala tak už visim někde na stromě, protože skoro rok bez pořádný práce není žádná sranda :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brum - taky bych měla řešit práci, ale nějak se mi do toho před svatbou nechce, už vidim jak jdu někam na pohovor a zdůrazňuji, že v červenci chci několik dní před svatbou a po svatbě dovolenou, abych všechno stihla :-| se na mě každej vy... tak asi budu užívat dovolené teď a po svatbě začnu zase makat, uvidíme, jak to bude, třeba mě nějaká práce osloví a zkusim to ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jasně já počítám že pak pouze v červenci oznámim že potřebuju den volna, to mi bohatě stačí :-D :-D :-D jinak ty to máš ještě čerství, to je v pohodě, u mě je to horší já už hniju dost dlouho doma, leze mi to na mozek a hlavně taky potřebujem z něčeho žít a né všechno stavebko bouchnout na svatbu ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum - mě by bohužel den nestačil, středu před svatbou jedu do Varů pro šaty, čtvrtek se musím přesunout k Jablonci k taťkovi, tam to donachystat, atd. ... no a po svatbě bysme rádi někam odjeli - ikdyby jen po Čechách ... jediný místo, ktrý mi teď nabídli přímo v Benešově, je na recepci hotelu, nepřetržitý provoz, do toho se mi nechce (a eště za mizerný prachy) ... tak se asi budu dovolovat, zařizovat, a pak se uvidí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojik všem tak sem si byla dneska skusit dalsí varku šatu a všechny sou moc pekny ale zatim jeste nevim ktere.Přihazuji par fotecek
Odpovědět
Profilova fotka
puditto - no vidíš, já v salonu ani nebyla a už mám šaty ve skříni a jsou supr - jinak jen tak dál, přidávej fortečky, at´máme na co koukat ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?