Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
právě tak jsem to myslela :-) kolektivně a v klidu
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: Praha západ :-) Mi na Zbirohu budeme mít nejen obřad, ale i hostinu v erbovém sále a ubytování pro nás a svatebčany, takže to že je to 60Km neřešíme :-) . A kdy budete mít svatbičku vy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé hubnutí tak to je problém ;-) Ještě před 5 lety jsem měla velikost 38 a teď 42 ]-( A pořád si plánuju, jak budu míň jíst a víc cvičit a alespoň párkrát týdně vyrazím na brusle ............... a místo toho večer u televize zase neodolám pytlíku chipsů :-N Ale do těch šatů by to vážně chtělo trošku vylepšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky nechcete změnit téma, já teda hubnutí neřešim a nikdy sem nemusela. Důležitější je jak se cítíte, jaký jste uvnitř a zda z vás vyzařuje pohoda a né kolik máte na váze a upřímně je tady spousta nevěst co jim plnější postavička vyloženě sluší. Tak klid ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka:Ahojky máš v albu moc pěkné snubní prstýnky pod názvem Pěkné, odkud pak jsou? ;-) Taky se mi moc líbí ty figurky na dort..prozradíš mi kde jsou k mání? Mooc díky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je tu někdo, kdo má svatbu na Karvinsku a Ostravsku?
Odpovědět
Ahojky, taky se řadím k těm pár nevěstám, které se chtějí vdávat v červenci. Termín už máme zamluvený, 4. července 2009
Odpovědět
tak nám to neber ;-) když chceme zhubnout a víme že se budem cejtit líp tak proti tomu snad nic nemáš ne?nechci samozřejmě aby to zabralo celou naší debatu ohledně příprav, ale můžem se podporovat a motivovat ne? :-) takže já du směle do toho, sice je to zadlouho, ale ty vánoce to komplikujou takže nikdy neni moc brzo 8-) ty šaty sou tak krásný, možná už brzo hodim foto..kdyby nebylo tak těžký se do toho soukat, zkoušim si je denně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyžtak si založíme novou debatu :-) Brumdi právě že ze mě moc pohoda nevyzařuje se zeptej mého přítele :-D Možná jsem povrchní ale když mi teče špek z kalhot tak mi to na pohodě nepřídává teda :-D
Odpovědět
terezka: koukej sem ty šatičky hodit a nenapínej :-D . Když už i já si založila album a že mě to stálo hodně úsílí ;-)
Odpovědět
princezna: A kde bude svatbička?
Odpovědět
Profilova fotka
terez: já Vám to neberu, pro mně za mně si hubněte jak chcete, jen že by to asi chtělo nový téma, nebo nás vymáznou :-D alex: ty figurky jsou na http://eshop.timidekor.cz/eshop.svate... ty prstýnky si už nevzpomenu, kde sem zkopčila :-), ale zkus třeba altman.cz, tam maj taky moc hezký - daj se koupit i přes net. U Altmanů mi paní tvrdila, že maj snubní prsteny z bílýho zlata jeden za 2000,-, tak se tam po novym roce pudem mrknout, jestli opravdu budou i za tu krásnou cenu, tak je beru všema deseti :-)
Odpovědět
Článek se načítá
podstatný je, abysme všechny byly v pohodě a kdo pro to potřebuje trochu nebo víc zhubnout tak to udělá a budem se tu podporovat ;-) myslim že aktuálnější to bude po novym roce...už se hrozně těšim, vim že je to zadlouho,ale stejně 8-) šaty hodim už snad po víkendu, nejsem moc technicky zdatná,ale snad se zadaří x-) jsou ze salonu adina, jak teď měli výprodej za docela dobré ceny...co závoj budete mít nebo ne?já váhám...
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nad závojem váhám, ale spíš ne. Přemýšlím na clip in a pořádný účes místo závoje :D
Odpovědět
a co svatební noviny?nějaké zdroje pro inspiraci? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na to koukám, že by v těch Letňanech fakt něco mělo být, sem trochu přibržděná ve vaší konverzaci, to uznávám, ale napsat to sem musím.. :-D 31.10.-1.11. to bude v Letňanech..
Odpovědět
Profilova fotka
O svatebních novinách určitě něco najdeš na www.svatebni-noviny.wz.cz..
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu bez závoje a účes bude taky obyč, mám na to krátký vlasy, o to ale musím být krásnější a štíhlejší.. :-D a sme zas u toho, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít rozpuštěné vlasy, jen vyfoukane a konečky natočené nahoru, čelwnku s kamínky a závoj...za rok mi o metr vlasy nenarostou a když je mám delší, připadám si taková čudná, nesvá...Luci, plně souhlasím:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem celý život toužila mí dlouhééé vlasy jako princezna, ale konečně mi došlo, že tak tomu nikdy nebude, mám je jemný, málo, když mi začne dorůstat do nějaké délky, tak se najednou sekne a mám pocit, že už stejně nerostou a já vypadám jak strašidlo, takže sem smířená s kratšíma vlasama.. :-| ale přítelovi se to tak stejně líbí víc.. :-D o čelence taky uvažuju..i když spíš asi zvítězí nějaké kvítí.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: Tak to jsme na tom s vlasama asi stejně :-) Dost přemýšlím, co z toho vyrobit za účes :-| Asi je nechám trošku povyrůst, alespoň po ramena to snad zvládnou, a pak nějak vyfoukat nebo natočit, nějaké kvítí .... nechám si poradit od kadeřnice ;-) Chtěla bych čelenku a vzadu malý závojíček.
Odpovědět
Profilova fotka
Darlingb, já to taky nechám na kadeřnici, ale ona mě vždycky učeše krásně, takže bych klidně šla s tím normálním účesem, líbí se mi různý drdůlky, ale přítel na to stejně není.. :-) nebo natočit (jestli koukáš na Ordinaci v růžový zahradě, tak nějak tak, jako to mívala Tárová-ta mrcha doktorka) :-D ...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já mám taky mizerný jemný vlasy, proto přemýšlím že si tam dám clip in no uvidíme co bude v létě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já mam svoje vlásky taky jemné a když jsem se nechala ostříhat na mikádo, dlouho by trvalo nežli by narostli a vůbec by nebyli husté.Před rokem jsem si nechala vlásky prodloužit metodou Hairdeams a protože mám vlásky jemné, mám typ prodloužených vlasů evropy.Jsem mooc spokojená s vlasama do pasu, chodím 2X ročně na posunutí a doplnění, takže se těším, že budu na svatbě mít dlouhé velké vlny a do to závoj s korunkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oprava: metoda Hairdreams- zapoměla jsem před tím na "r" ;-) . Píšu a mám ještě zalepený oči 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ráda bych se přidala mezi vás - červencové nevěsty :-) já mám termín 11.7.2009, tak snad vše klapne...
Odpovědět
ahoj, vítej mezi náma ;-) kde bude svatba a jak daleko jsou přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji :-) svatba bude v Brně, máme to už zamluvené v Parkhotelu-mělo by tam být komplet všechno. Zařízeno zatím nic jinýho ale nemám. Příští týden se chystáme na úřad, tak doufám, že nám na naše datum přidělí oddávajícího :-N pak bych se ráda vrhla na výběr šatů...taky už sháním fotografa a kameramana...musím teda říct že to vyjde na dost peněz, možná by bylo lepší domluvit někoho známýho na kameru.. jak to máte vy??
Odpovědět
Profilova fotka
Alex, nejsou vidět dataily vlasů, ale jinak to vypadá moc hezky, jen 2x ročně, kde sis je nechala dělat a za kolik? :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Já mám asi prblém. Možná se to sem nehodí, ale nějak si s tim nevim rady. Včerajsem potkala jednoho kluka a pořád jsme po sobě pokukovali a i když jsme spolu neprohodili ani slovo, tak mě to nějak nahlodalo, jestli s tou svatbou dělám správou věc. Nikdy dřív jsem o tom nepochybovala, ale teď nějak nevim. Přítele moc miluju, ale nějak mě děsí, že už se nikdy nebudu moc zamilovat do nikoho jinýho ani nic. Nevim co mě to popadlo. Na jednu stranu si říkám, že P je fakt skvělej chlap, ale na druhou mi je jen 21 a fakt nevim. Nemáte někdo podobné pocity?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?