Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsme se s přítelem rozhodli,že se budeme brát,tak jsme do toho navezli i jeho tatínka,který žije s přítelkyní asi 8 let.Nejdřív byli proti,že prý už jdou na to starý....ale po čase(po týdnu :-D ) usoudili,že se teda taky vezmou :-) Mám s toho hroznou radost,protože je mám oba moc ráda....je to takový zvláštní...syn a otec se budou ženit v jeden den...myslím,že to bude nezapomenutelný :-) a k těm dekoracím....objednala jsem si je na internetu a budu si sama vyrábět a zdobit celou zahradu a altánek,protože když jsem zjišťovla ceny horových výrobků,tak mě málem odvezli... a protože jsem kadeřnice a pracovala jsem několik let v divadle,tak se budu česat sama...i moje malinkatý družičky ;-) To budete mít takovou cestovatelskou svatbu?To znamená,že budete dělat dvakrát hostinu atd?a na obřadu budete mít kompletní rodinu?
Odpovědět
Profilova fotka
ajinka - tak s tou dvojitou svatbou supr - já o tom taky uvažuju, že bysme přesunuli svatbu o rok a pak by se s náma třeba vzali i naši - příští rok to bude 40 let co spolu žijou na hromádce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: taky si to myslím....bude to hezký okamžik pro všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aji: no to jo ale já s tim u našich moc nepočítám, už jsou oba v důchodu - ale bylo by to fajn, když to stejně vypadá že budem muset svatbu odložit (a to mě stve, chtěla jsem na naše 10-tý výročí) ;-) no vy si to krásně užijte :-) ;-)
Odpovědět
aji: tak to je fakt krásný!! otec a syn v jeden den!! super! je vazne lepsi delat si to sama..ty ceny jsou hrozny.. a saty si kupujes? a uz mate prstynky a oznámení? jojo cestovatelská svatba.. na Kladne bude obřad a hostina a pak se přesuneme na svatební party jinam...kam budou moct dorazit i známí a tak.. kolik budete mít lidí? asi hodne vid,kdyz je to dvojitá svatba,ze?
Odpovědět
prosím kdo máte jakýkoliv tip, poraďte :-( - jak formulujete na pozvání na hostinu a následný raut tu žádost o potvrzení účasti a počtu lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
aji: ty jo to je teda pecka, že i ten taťka to bude mít s vámi:) to je hezký :-D a je fakt, když už se taky budou brát, tak proč to nespojit..:) no ty jsi to tedy velmi dobře vymyslela, když si to všecko budeš dělat sama...kdybych byla taky šikovná, tak to udělám taky:)) a už víš, co si vyčešeš? terezka: my napsali: Srdečně Vás zveme na svatební párty od ... a místo... dolů jsem dala naše iniciály a do druhého roku 2 skleničky se sektem jak si ťukají... Nebo se dává: Srdečně Vás zveme ke svatební tabuli...
Odpovědět
taky vitam nove nevesty :-D :-D :-D aji: mate svatbu den po nas!!!!! teri: my sme to meli docela netradicni, takze nevim esi by se vam to hodilo, mrkni tady do par alb z priprav hodne holek ta ma pozvanky a muzes tam nacerpat inspiraci. ja stim zapasila asi 2 a pul mesice :-D cela rodina byla zapojena, tak ted je sranda jim poslat oznameni s jejich vlastnim vytvorem :-D jinak moje saticky uz cestujou po glasgow, takze je do vecera dostanu, jupiiiiiiii jak ja se tesim
Odpovědět
to pozvání bych jakš takš měla, jde mi o to potvrzení účasti a počtu...prosíme o potvrzení účasti (a počtu osob) na tel/email...do...?potřebujem to vědět abychom mohli už zamluvit počet menu, raut, apod...
Odpovědět
teri: to zni dobre, ja bych to as napsal prosime o potvrzeni vasi ucasi do datum na tel/ email. nevim esijim to rovnou aji nedojde ze maji potvrzovat pocet...
Odpovědět
Holky nemáte některá krátký vlasy, vůbec nevim co na(do) halvy (u) díky T.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) byla jsem si dát sváču :-D Brumdinka: Proč budete muset odložit svatbu???? Terdule: Ptrávě proto,že je to všechno tak drahý a v rámci šetření si myslím,že při troše šikovnosti zvládnu svatební-zahradní dekoraci.Už to máme do puntíku vymyšlený s Helčou(druhá nevěsta). šaty budou v barvě šampaň,takže k tomu přizpůsobím i dekoraci.Bude krémovo-růžová.Taže jsem si nakoupila organzu růžovou a krémovou,pěnové květy,vázací drát a mašle a snad s toho něco vytvořím.Dost inspirace je na netu,to mi hodně pomůže :-D . Prstýnky ještě nemáme,ale už přesně víme,jaký chceme... A Oznámení jsem si udělala sama na PC a teď si ho nechám ještě vytisknout a bude hotovo ;-) Brosovka : Ještě přesně nevím...a protože mám hodně kudrnaté vlasy,tak to bude jednoduché.Asi rozpuštěné a hozené na jednu stranu.Ale to budu zkoušet až budu mít šaty se závojem doma :-) bouncig : Ahojky...=o) Taky jsem chtěla svatbu v pátek,ale né všichni si můžou vzít dovču na tento den,tak jsme to nechali na tu sobotu...Aspoň nám to hezky vyjd-do roka a ne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky...ja mam taky šaty šampaň a nemuzu sehnat zatim boty.. nejaky,co bych mohla nosti i po svatbe.. ja mám krátké vlasy, tak jsem zvedava,co kadernice yvmyslí.. ;-) tak to jsi me uklidnila.. my se na ne chystáme pristi tyden, oznámka taky.. to nam bude delat teta..:-) jinak ja zadnou dekoraci asi ani delat nebudu,kdyz to máme tak rozkouskovaný...:-) a hlavne máme malou svatbu jen zákl. rodinu.. i kdyz uz ted je to kolem 20 dospělých a 4 deti..:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Terdule: taky máme málo lidí...jen nejbližší rodinka cca 15 lidí a dvě děťátka(moje malý princezny,co mi budou dělat družičky :-D ) Loni jsem česala kamarádku na svatbu a taky měla krátké vlasy....normálně jsem jí to učesala a do vlasů jsem ji vsadila korunku...moc jí to slušelo :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terdule: kdy máte termín svatby???
Odpovědět
Jee tak to je fain..my jsme se také snažili jen nejbližší rodinu..a ono se to stejne napocita..ale jeste nemame 100% potvrzený prarodiče z přítelovi strany.. tak uvidime..:-) vlasy- korunku? to jsem nezkoušela.. nemela by jsi fotku? pro představu? já mam totiz dost krátké.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ajinka - píšu o tom na str.108, nemám pořádnou práci a ten můj se zařek, že nejdřív práce a pak teprve svatba a jak to tak vypadá, tak vzhledem k tomu, že bych ráda na naše výročí 31.7. tak letos to asi nebude, no uvidíme, třeba se to ještě nějak vyvrbí :-)
Odpovědět
Ajinka: 31.7.2009 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terdule: Teď jsem hledala fotku a žádnou bohužel nemám :-( ALe vím,že měla nízkou jemně zdobenou korunku
Odpovědět
to jsi hodná..to nevadí.. zkusim to pak navrhnout kadernici..:-) je šikovná,tak snad neco vymyslíme..
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: omlouvám se,teď jsem to četla....není to nic příjemného,ale jak jsem s toho pochopila,tak už jste svatbu plánovali,i když jsi byla bez práce....myslím,že až tvůj přítel vychladne a v klidu si o tom promluvíte,tak bude všechno zase OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majatob:Ahojky ale jo mimi bylo planovane ,ale necekala sem to tak brzo po vysazeni prasku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum:Ahojik vše mame obvolane jen zacatkem cervna budem litat k cukrarce,ke kosmeticce,ke kadernici a vymyslet jidlo.Na saty se du kuknout dneska tak sem zvedava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pudi: aha :-D me to taky prekvapilo, kdyz to vyslo hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak...vitam vsechny nove nevestinky, at se vam u nas libi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majatob:V podtate nas taky.Pritel to vse obvolal v jeden den,hudbu,sal,foceni,cukrovi a zbytek sem si ovolala sama x-)
Odpovědět
Profilova fotka
majatob:a na kyti sem se byla taky ptat a pani rikal ze staci 2tydny pred svatbou
Odpovědět
majatob:díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terezka: jak říká bou: prosím o potvrzení účasti... Já jsem to tam nedavála, protože lidem, kterým to posíláme, tak nás znají, takže kdyby nepřišli, tak nám to jistě řeknou..:) aji: ty se máš, že máš kudrnatý...:)) jéé:) to už samo o sobě je upravené:))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?