Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo - s vložkou to zvládneš v poho ;)...můj švagr má taky problémy s nohama - no nezávidím vám to :-S
Odpovědět
Janii: Ja mam taky plochy nohy a obcas me dost boli. Nosim taky balerinky normalne do prace, sem v nich cely den a zatim je to v pohode. kdyz do nich das ortopedickou vlozku, tak to bude v pohode :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - tak supr, albíčko jsem hned zkoukla :-D sluší Vám to spolu ;-) tak jen houšt´a děvčátka přidávat fotečky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, kde jste =-) Přece si tu nebudu plácat játra sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím příchod :-) včera jsme dali dohromady snad už finální seznam, komu se povezou/ponesou koláčky a komu budeme posílat oznámení, takže můžeme pokročit o krok dál a konečně dořešit to oznámení a objednat koláčky - ale to až příští víkend, až se uvidím s cukrářkou. navíc koláčky budem objednávat na dvou místech, jednou pro Jablonec a okolí, a druhou várku tady v Benešově, abysme nevozili koláče sem a tam ... brumdinka - díky za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - tak to sem ráda že je tu aspon někdo ;-) u nás se zatim svatba neřeší, akorát čekám kdy přijdou šaty - na to ostatní vlítnu až potom co budu mít smlouvu na práci od září (což by se mělo během 14 dní vyřešit) - a furt špekuluju zda to radši o rok neodložit :-D pořád sem se chtěla vdávat, on nic a když jsme se konečně domluvili, že by bylo na čase a že teda jo a na tu naší desítku to spácháme, tak se mi do toho najdenou nějak nechce :-N :-D :-D zvlášt´když ten můj si to pomalu představuje tak že všechno zařídim, on jen přijde řekne ano a nazdar ;-) :-D :-D no snad je to jen momentální stav a brzo mě to přejde :-D už jsem si ale vybrala kadeřnici a kosmetičku, která by mě měla nalíčit - obojí je na jednom místě, takže nebudu muset lítat po městě - nejvíc mě štve ten čas, chtěla jsem to pokud možno až po obědě, kdyby to šlo odpoledne tak by to bylo úplně supr, ale na matrice mi paní řekla at´počítáme s 11 hodinou - to se chci vidět jak to všechno stihnu zrovna já 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak v tomhle já měla štěstí, máme obřad ode čtyř odpoledne, přesně podle mých představ :-) paní z matriky mi pak ještě volala, že se uvolnilo místo ode dvou, jeslti to nechceme přesunout a byla hrozně překvapená, že nechceme 8-) prej si řikala, jakou nám udělá radost - a my nic :-D a k tomu tvýmu stavu - těžko radit, já si to plánování užívám, ikdyž je to taky většinou na mě, a pomáhají mi naši, brácha se ženil vloni, tak to mají všechno v paměti a mě to přichází vhod, protože nemam tolik starostí, ale jsem teď taky bez práce, tak na to mam čas narozdíl od ženicha, kterej v práci neví co dřív ... ale můj názor - já bych neodkládala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - no právě ono je to tim, že sem pořád bez práce, ono jestli konečněš vyjde to co mám v plánu tak si myslim že to toho taky pak vlítnu a budu si to užívat 8-) , ale ted´je to takový, nic moc, zvlášt´když jsem moc dlouho bez práce a slyšim mužskýho jak už to snad dělám schválně a nechce se mi makat a já nevim co všechno - je to prostě už moc dlouho (bude to pomalu rok, co nemám pořádnou práci :-S ) jen sem tam nějakou brigádu a práce na dlouhý lokte (třeba ted´jsem začala dělat pro jednu realitku, ale to je na dlouho, provize jsou až se prodá, že :-| ) no s tou hodinou to ještě zkusim na matrice paní přemluvit, on nás stejně oddává místostarosta - náš soused a zároven kamarád a spolužák mýho přítele, tak ještě budu zkoušet přemlouvat, na tu čtvrtou by to bylo naprosto ideální, já si představovala spíš pátou, protože to místo má svoje "genius loci" a k večeru je nejkrásnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem bez práce od 1.4., takže si vlastně užívám "volno" a ty přípravy na svatbu ... a s novou prací uvidíme, co se jak vyvrbí :-) a tobě přeju aby práce dopadla a měla jsi o starost míň!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,teda nestíhám nestíhám:)) jsem u strany 104 tak napíšu k tématu a pak mrknu na další stránky..:) janii: sedneš si na židli - čelem k opěradlu - nohy máš po straně židle - vzpažíš ruce před sebe a čelo máš lehce předkloněné - a natahuješ ruce - dopředu a dozadu - opakuješ to asi 8x a potom to můžeš proměnit s tím, že ruce upažíš k prsům a zase natáhneš..:)) snad jsem to dobře popsala.. craw: máš pravdu, že jsou drahé jako blázen.. ty vtipný stojí kolem 1000Kč a to mi teda přijde dost nehorázná cena...:(
Odpovědět
Profilova fotka
bros - craw - k těm figurkám, opravdu jsou některé předražené, když jsem viděla na některých ty ceny třeba kolem 1000 korun tak sem myslela že se mi to snad jen zdá :-N 8-( ještě štěstí že mám figurku tady z bazárku, čímž velmi děkuji Silente ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: jéé s tou jsem si psala:) no to mají předražené..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bros - tak k tomu popisu bych potřebovala ještě instruktážní video :-D jako nějak jsem to pochopila, ale jestli je to správně? to nevim :-) ale začneme zase chodit do fitka s ženichem, máme plán od trenéra, tak ho oprášíme a to je na celé tělo, tak snad se všech fujtajblů zbavím :-) a teď se jdu naobědvat :-D jooo, a prohlížela jsem tu albíčka z příprav, a holky, totálně jsem se zamilovala do kytic z kal ... kaly vedou, kaly jsou úžasné :-) jen nevim co na to řekne ženich 8-) pro něj jsou to trychtýře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii: akorát sedíš na židli čelem k opěradlu a natahuješ ruce:)) tak mně se teda kaly nelíbí..:/ přesně, jak říká..trychtýře :-) ale hlavní je, že se líbí tobě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bros - mně se taky nikdy nijak zvlášť nelíbily, ale ty kytice, co jsem objevila v několika albech, jsou takový, krásný, zvláštní ... no uvidím, co na to moji nejbližší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros. no vidíš ;-) jinak holky já zrovna dodělala oběd a poněkud se mi zdrcla brokolicová omáčka a jaksi nevim co s tim :-S nechala jsem to na plameni poněkud dýl, ale to je tim jak se mi malej plete pořád pod nohy a vyhejbám se jeho rozházenejm autíčkům po kuchyni, abych se nepřizabila :-D :-D , to už se mi dneska i povedlo roztřískat porcelánovou mísu :-| :-D
Odpovědět
Ahoj holky tak jsem tu musela jsem si vás dočíst v sedm jsme se vrátili ze zahrádky jé to byla pohoda jak říkám já byli jsme mimo civilizaci bez televize bez netu prostě jen mi dva a práce ale pro mě relax. jani opravdu vám to spolu moc sluší bros to je přesně ono moc moc děkuju zítra si to nakoupím sesumíruju si to na svůj čas kvůli práci a od úterka začínam díky no ted mě napadlo že asi začnu po čarodejnicích :-D fin pak dej vědět co na veletrhu jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám že jste všechny mimo =-) a lítáte někde po venku :-D Jinak my si užili supr neděli, Jiříkovo dárek sk svátku nebyl bazík ale skákací hrad a dneska jsme byli na pohádce na divadle a pak jsme šli k nám na zahradu děti se vyblbli a my s holkama podrbaly :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No takholky, kde jste =-) Já poslušně hlásím, že mé šatky dnes dorazili do Prahy ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum - máš pravdu, je krásně tak lítáme venku :-) začala jsem se zdravou stravou! tak jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží :-D dneska jedu na rehabilitaci s rukou a pak kouknu po krámech, chci nějaký top bez ramínek, klidně jen obyč, prostě když jsem na zahradě a je krásně, abych neměla nic s ramínkama abych se trochu opálila ... začala jsem baštit betakaroten a holt kdyžtak tomu dopomůžu párkrát solárkem, ale nechce se mi :-S
Odpovědět
Krasne rano nevestinky! Vcerejsi den byl ponekud zvlastni....rano 2hod na bazene a pak jsme vyrazili asi 70km na vzdaleny veletrh.....byl to propadak skoro nikdo tam nebyl.Par vecicek jako treba dortu jsemvyfotila tak je hodim do albicka.Vcera jsem mela nejake zdravotni problemy a dnes taky tak snad se to uz u me obrati k lepsimu :-)
Odpovědět
janii ja bastim beta caroten uz pres mesic a kazdy mi rika,ze jsem hneda :-) rozhodne ho doporucuji a moc mrkve a rajcatek!
Odpovědět
Profilova fotka
fin - já mam problém s tim, vzpomenout si a sezobnout ho ... joooo, já a prášky :-D jediný, co beru spolehlivě, je HA :-)
Odpovědět
janii ja mam vsechny leky pripravene na stole a kdyz vstanu je to to prvni co uvidim u snidane.Bastim i vitaminky,tak to mam prijednom kazde rano.
Odpovědět
dobre rano kopretiny, brum: ta to je budes mit driv nez ja!!!! moje se sekli na celnici, jsem zvedava jak dlouho se to potahne nez to proclijou. Ach jo , ale hlavne ze uz jsou tady :-) fin : to funguje i bez slunka? nam ted zase dalsi dva tydny poleje. Achjo ani psa by do takovyho pocasi clovek nevyhnal. jani: ja si jdu dnes nechat napsat HA, ale ja sem s praskama hrozna, a nikdy nevstavam nebo nechodim do postele ve stejnou dobu, takze nez si na to zvyknu a nebudu zapominat, to potrva :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bou - já jsem se naučila HA brát večer v osm, to jsem už většinou doma, no a když jsme někde - kino, oslava, ... tak si prášek beru prostě když dorazíme - a funguje :-)
Odpovědět
holky jak formulujete na pozvání na hostinu a následný raut tu žádost o potvrzení účasti a počtu lidí? nějak to furt neni ono..nebo to napsat úplně jednoduše..?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak ja mam bohuzel v cervenci svatbu.Vice mene sem chtela pozdeji ale je-likoz sem v ocekavani tak to mame tet. :-N Jinak mame za tyden vse domluvene.Krom prstynku,šatu a pozvanek
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky "červencová". :-) Přesněji řečeno stejně jako brumdinka. :)
Odpovědět
Ahojky tak vás vítám puditto a helenaos pud a jak jste spolu dlouhu na jak později jste plánovali svatbu helen jak jste na tom s přípravami
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?