Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
fin: budu na tebe myslet taky jdu zitra pracovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bou, z vas? ha ha... :-D jasne ze z karafiatu, to je snad jasny, ne?
Odpovědět
boun my dobrý co nemám zamluvený je dort a kytky to oběhám začátkem května, 12 jdu na zkoušku účesu u nás to probíhá v klidu všichni se těší a naštěstí nemáme nikoho kdo by to něčím kazil nebo s něčím nesouhlasil naši teda hlavně mamka nám vychází vstříc prostě u nás zatím pohoda :-) fin tak ať ti to utíká kočky mějte se a ještě jednou krásný víkend já se budu nabíjet na sluníčku na zahrádce papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je to tam - no ale stejně to budu muset časem ještě nějak upravit, nelíbí se mi to ;-) :-D
Odpovědět
brum: sikovna :-D ja to zmenila asi 5x nez jsem byla spokojena, aspon vis jak na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boun - no to sem zvědaví kolikrát to budu předělávat já :-D :-D :-D jinak mám poslední dobou ve všem zmatek, sem přirozenej bordelář a řídím se heslem že pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos :-D :-D :-D ale už si ve všem potřebuju udělat ordnung, at´aspon vim, kde co mám, protože ten chaos nějak přestávám zvládat :-D
Odpovědět
brum: to sem presne ja, ale uz mi to taky prerustalo pres hlavu, taky sem zacla uklizet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
boun: fakt, tak to si mě potěšila že nejsem sama, mužskej mi za to neustále nadává - prej ženská a takovej bordel :-D :-D :-D (nemoh zavřít skřín díky mým válejícím se batohům ve skříni :-D :-N my to máme vůbec naopak, on by měl bejt ženská a já chlap :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nas je to to samy, ja furt slysim at si uklidim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky to mu budu muset dát přečíst, furt slyšim že to není normální a že snad ani nejsem ženská :-D ;-) ale zas vydržel už to skoro 10 let, tak snad ještě nějakej ten pátek vydrží :-D :-D sranda je, že začínám pozorovat, že malej je v tomhle trochu po mě ;-) :-D
Odpovědět
brum: tak to ten muj nemuze zavrit skrin pac mu v ceste lezi spinavy obleceni :-D :-D :-D no ono je to nejhorsi hlavne kdyz neposlouzis jemu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jdu sprtat, mam toho docela dost a musim stihnout vlak v 6...takze se s vama pro dnesek loucim a v nedeli vecer su tady zas :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
boun - no ono na těch batohech bylo i oblečení :-N jinak já to neřešim, za ty roky ho s klidem pošlu někam :-D :-D ale dneska mě vážně potěšil, že opravdu uvaří by mě teda nenapadlo :-N udělal kuře na cibuli a hned jak má při vaření čisto, kdežto že já mám bordel :-D - tak sem mu řekla že si počkám až bude dělat třeba řízky v trojobalu jak bude mít uklizeno, nádobí všude apod... :-D :-D - takže samozřejmě jsem chválila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja - dobrou já jdu taky spát, ještě sem si plánovala že vytřu, když má tu noční ale ted´už se mi vážně nechce, se akorát umeju a jdu do hajan - mladej mě stejně v 7 vzbudí ;-) Mějte se krásně a jak to půjde tak sem taky tady :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja - jé ted´ koukám, žes psala šprtat né spát no nic, je vidět že si už vážně mám jít lehnout :-D :-D :-D , tak dobrou noc
Odpovědět
Preji pekne rano pisalci :-) Jeste dneska v praci a volnicko jejejeje Jsem se tesila na krasny vecer s milackem a nejak to neklapne :-| Jsem dostala pozvanku na jednu dulezitou akci,kdybych nesla Irove by se urazili,tak snad si odpocinu zitra po plavani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, odjezd jsem nakonec odlozila, protoze me malej v noci vubec nenechal se ucit...takze ted umim prd, su nevyspala a asi mi nezbyva nez se zacit modlit :-(
Odpovědět
No kdepak litate :-. Zitra uz je to definitivni jedeme na veletrh tak jsem zvedava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vše napraveno, albíčko založeno, tak můžete klikat :-D jsem tam já, ženich, šatičky i botičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: ty botičky jsou úúúžasný a pro pó - z Deichmana viď - tam jsem je viděla a nebo hodně podobný...
Odpovědět
Profilova fotka
boun: jste krásný mladý pár!!! moc Vám to spolu šluší ;-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
crawler - jojo, z Deichmanna :-) za super cenu (449,-) tak snad v nich v pohodě celý den vydržím, budu v nich chodit doma, aby si nožky zvykly ... mám se svýma plochýma nožkama v poslední době docela problémy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze se to tu novyma foteckama jen hemzi x-) craw, ses mi nejaka povedoma...odkud jsi? jani, budes kocka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: ale balerínky teda nejsou vhodné na ploché nohy! trénuj ať v nich vydržíš, ale na dlouhodobější nošení tedy nejsou, protože v balerínkách padá klenba - zrovna jsem minulý týden četla článek od pediatra a tam psal, že balerínky ničí nohy stejně jako boty s vysokým podpatkem - obojí je pro nohu nepřirozené...Ale taky, když jde o svatební den, tak se musí něco pro krásu obětovat :-D ...já půjdu taky k Deichmanovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja: ze Svitav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to te asi neznam... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja: třeba mám d(v)ojnici :-D :-D :-N
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska sme po dlouhe dobe konecne neco zaridili- byli sme si jeste jednou vyzkouset prstynky a uz sme je zamluvili i zaplatili ;-). Akorat to bude trvat 4 tydny, nejradsi bysme si je odnesli domu uz dneska, kdyby meli nasi velikost :-). Jsou to ty dvoubarevny,co mam v albu, 18 karatovy zlato a je v nich pravy diamant, dlouho sme vahali, jestli do toho mame jit, protoze to stoji dost penez, ale nakonec sme do toho sli, melo by to byt prece na cely zivot ne ;-)
Odpovědět
V posledni dobe sem svatbu vubec neresila, mela sem toho tolik v praci na konci financniho roku a jeste hromadu veci do skoly, tedko mam prvni volny vikend po dlouhe dobe. Jinak nekdy 23.kvetna jedeme tak na tyden do Cech a musime vsechno dozaridit, tak snad to nejak za tech par dnu zvladneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
crawler - vím že nejsou vhodné na ploché nohy, proto jsem do nich taky strčila tu ortopedickou vložku, aby to nebyla úplná placka ta podrážka ... na když to tak vezmu, obřad máme od 16h. takže to bude valstně skoro jen půlden ... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?