Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
tak jani na botky jsem taky koukla jsou krásný, nějaký takový bych pak chtěla na přezutí v těch mých asi nevydržím celý den :-D
Odpovědět
lenkousi tve albicko mam rada ;-) brum no spise jen unava jsem v praci sama a delam sest dni v tydnu a bez jakekoliv prestavky a zabiracka k tomu stres s tou restauraci a cviceni a uz toho bylo moc.Telo dalo znameni.Jsem prisla z prace hned si sedla a usnula i v bunde :-D asi tak jsem dnes vypadala :-D Trochu se mi ulevilo ale to vite kdyz je toho moc tak az prilis.
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak to jo, to chce si odopočinout 8-) jinak když už si zmínila tu restauraci, hnulo se to k lepšímu nebo pořád z vás chtěj sedřít kůži :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
fin - zalez do pelíšku, chce to chvíli klidu a hodně spánku, určitě to zabere!
Odpovědět
Profilova fotka
holky jinak dneska sme slavili ty Jirky :-D :-D a svátek mám spíš já, jelikož ten můj brundibár dneska vařil oběd ;-)8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - hele nechceš si udělat album, jsem zvyklá že jak s někym debatuju mrknu na jeho albíčku a k tobě automaticky najíždím myší a pořád nic :-D :-D :-D
Odpovědět
fin tak to koukej vyležet a odpočívat ju brum jani slíbila že si ho zítra založí už se na něj taky těším taky ráda koukám do albíček s fotkama :-D
Odpovědět
holky zvedavy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boun: já zas pořád koukám k tobě a hledám fotku na které bys byla ty a tvůj lea..a pořád nic a už to dělám kolikátej měsíc...!;DDD beze srandy :-N
Odpovědět
craw: no abych rekla pravdu tak snad ani zadnou normalni spolecnou nemame, ale muze ti aspon na chvilu prihodit aspon nejakou. ale mimochodem , ty si tam taky zadnou spolecnou neprihodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojasně, my jsme holky zvědavý :-D :-D tak koukejte přihazovat fotky a zakládat albíka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) holky, ja jsem se zamilovala...ale naprosto necekane...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
maja : a prosim Tě do koho :-D nebo spíš do čeho :-N =-)
Odpovědět
tak ja du na to ale musi omluvit nase skleby :-N zrovna dorazily saty do anglie mam je tu do pondelka, jupiiiiiiiiii :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
maja povídej :-D teda piš
Odpovědět
Profilova fotka
brum, do karafiatu :-D :-D :-D :-D :-D :-D ty musim mit :-D :-D :-D :-D :-D :-D bou, ale moc holky nevydes, my jsme na vas zvykli... :-D :-D
Odpovědět
maja: abych nevystrachala nejakou vasu delikatni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, ja bych par vasich opravdu exkluzivnich taky nasla, tak nevyhrozuj :-D
Odpovědět
maja: to je pravda :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boun - no supr šatky maja - ježíš neblbni, když se řekne karafiát tak si vzpomenu na rudé karafiáty a mítingy KSč :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum, ja jsem je taky nesnasela...ale koukni do alba...kdyz jsou namackany, jsou proste super :-D
Odpovědět
brum: ja taky napred myslela ze se pomatla, ale musim uznat ze nektery jsou fakt pekny.
Odpovědět
maja ty ve tvým albu jsou supr boun krásný pár sluší vám to
Odpovědět
Profilova fotka
len, ze jo? ja su z nich uplne nadsena!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja - no musim uznat, že ty v tvém albu jsou velmi zajímavý a pěkný ;-) boun . souhlas s len, jen my připadáte děsně mlad´ounký nebo já už sem tak stará :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
maja: z nas nebo z tech karafiatu?
Odpovědět
leni: jak pokracujete vy? co ti jeste chybi?
Odpovědět
Profilova fotka
fuj a ta moje čeština :-D jinak holky pozor :-D jdu se chystat na dávání odpočítávadla a padajících objektů do alba a smažu bižu - stejně bude jiná ;-)
Odpovědět
brum: bez na to a kdyz tak se ozvi a pomuzem jo? :-D
Odpovědět
TAk dobrou noc |-| jeste jeden den v praci a jeden den volnicko jupiiii pacek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?