Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Krasne rano :-) K tomu veletrhu musim rict,ze to vazne naladi a nabudi.Ja ani nechtela jit,protoze mam ted malo casu ale pritel moc chce tak pujdeme :-) Ale jeste uvidime,protoze mozna radeji pujdeme na bazen a zrelaxovat se. Uz se nemuzu dockat prstynku. :-D
Odpovědět
ahoj jani máš to stejně jako já, ode dneška za 3 měsíce ;-) a máte toho pomalu víc než my a my už máme termín od září, takže klid :-) snad to všechny všechno stihnem a dobře to dopadne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj krasavice :-D bou a craw: asi máte zase pravdu:) já chci bejt princezna, tak budu:))) ještě si teda musím vybrat něco na hlavu (účes) a pak uvidím..:) vy už víte, co si necháte vyčesat atd.?? fin: tak to je dobře, že sportuješ..to je pro tělo super..:) já začínám až po čarodkách s dietkou a cvičením, teď toho mám nějak moc a nestíhám, tak už si sestavuju jídelníček..:) mám fakt účinnou a super dietu u který není hlad a hlavně je po 4 dnech vidět, že se něco děje..:) maja: tak ať to v klidu dopíšeš a máš už klid..:) Vítám novou nevěstu Jani:) 3 měsíce to máte už taky za pár... letí to teda fakt rychle..:) se člověk ani nenaděje a bude polovina května :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terezka: jé tak to budem odpočítávat spolu :-) dneska si jdu snad koupit botky, vybrala jsem si jedny balerínky v Deichmannu, ale neměli moje číslo, tak zkusím dneska jinou prodejnu - no za 449,- nekupte to :) a podpatky nechci, neumím v nich chodit, a přítel je o fous menší, tak proč ten rozdíl zvětšovat :-) ale beru si s sebou ortopedické vložky a zkusím, jestli je do nich dám, mam bolavý nožky tak abych vydržela a s těma dietama - taky mam úkol od paní ze salonu, shodit dvě kilča, šaty jsou na zip, zapnula jsem je, ale je to těsný ... když bude nejhůř vypáře zip a dá šněrování, ale ony jsou vzadu řešený tak že ten zip je tam pěknej a nerada by to prý předělávala 8-) takže jak se hubnou dvě kila na břiše a zádech? :-D v neděli jdeme na squash a zase začnme sportovat, jeden čas jsme s přítelem chodili 1x týdně na squash a 1x do fitka, a byla to paráda, cítila jsem se moc dobře, tak budeme muset na tenhle režim zase najet, a ono to půjde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janiii: no v Deichmannu mají hezké balerínky...taky jsem si tam loni kupovala:) no ty podpatky.. to jsi neviděla ty, co má maja..:))) krásný to jo, ale ten podpatek - bych se zabila, jen bych si je obula :-D budeš se divit, ale já mám teda cviky na záda - aby tam nebyl pod lopatkama takový ten "špek":)) a fakt tě to protáhne úplně suprově, ale chce to pravidelně...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky já Vás vůbec nestíhám :-) :-D :-D crawler - tak jasně já myslim, že to taky zmáknem, jinak šaty mi vybral vpodstatě nastávající a já mu řekla že možná, ale taky se mi líbili, tak sem si během 5 minut vyhrála aukcičku ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pú.s. - co se týče veletrhu, tak souhlas s fin, nabudí a naladí - toho mýho teda naladil a když jsem ho do diplomatu v únoru dotáhla tak mu došlo, že už asi vážně neuteče :-D :-D :-D jen mě ted´štve, že sme tam rovnou neobjednali prstýnky - ještě to s nima musíme nějak vymyslet protože do Prahy pro ty vysněný od Retofy se sotva dostaneme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bros, janii - k podpatkám souhlas - na těch co má maja, bych se já stoprocentně zabila :-D :-D :-D; já si koupila jen lodičky s malym potpatkem a vytáhla jsem ted´na nošení podobný lodičky, abych si zvykla na tu vejšku :-D :-D a v deichmanu sem taky koupila balerinky myslim za 449 ale nějak mi nesedí hlavně vzadu u paty, tak abych je nakonec nemusela prodat :-S co se týče cvičení chodim každou neděli na body forming a jsem jak vyměněná, hlavně mě pak nebolí tolik záda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) koukam, ze pomlouvate moje krasny papucky na podpatecku :-D :-D :-D :-D ja poctive trenuju, uz si zacinam pomalu zvykat, tak myslim, ze do leta v nich vydrzim celej den :-D jo a ja kdyz posiluju bricho, dam si ten samej pocet cviku aj na zada, rikal mi to trener v posilce, ze by to tak melo byt, protoze jedno bez druhyho nikdy nebude tak pekny jak by mohlo byt
Odpovědět
ahoj devcata, to da zabrat to kazdej den docitat, to je tak kdyz nekdo neni rani clovek :-N bros: ja nic vycesanyho moc asi ani nechci, spis premyslim ze si koupim prodlozeni a necham to nejak hodne lezerne, vsak si pak tu korunku ;-) vem ke kadernici a ona ti to vyzkousi. jak vy tady tak o dietach tak si jdu pro nanuka :-D :-D :-D ach jo nejak me ta potreba hubnout nejak uplne pustila, no saty uz leti do uk, take motivace zase asi rychle prijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou, neboj, ono te to zase chytne :-D vcera martin uznal, ze bych mela vazne posilit brisni spicek...tak jsem se do toho pustila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brum: tak si ty prstýnky objedáte jinde, určo narazíte taky na krásný:) nám dorazí asi příští týden..:) taky se těším:) no tak se v nich zkus procházet a kdyžtak si tu patu naklepej..dělá se to u lodiček, tak to zkus i u těchto nějak..:) maja: néé nepomlouváme:)))))))))) já cvičím dle Hanky Kynychový a taky ok..:) jak říkáš, jedno bez druhého :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no to dofam, lea ma ted obdobi, ze me pekne vykrmuje, tak za to vlastne muze on :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou,nezkouselas psat tomu stepanovi (foto)?
Odpovědět
maja: ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou, tak napis, at se kdyztak muzu mrknout jestepo nekom jinym, kdyby nechtel/nemohl... :-N
Odpovědět
maja: tak mu napis ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou, nn ty ses starsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, na dlouhou dobu jsem se odmlčela a vidím, že už jste za stovkou :-D Tak nějak jsem to dočítala ale bylo toho tolik, že si už ani nepamatuju k čemu jsem chtěla přidat příspěvek. My jsme se totiž vrhli na usilovné hledání bydlení a tak jsem na tento blížící se bod života úplně zapomněla. No nicméně, bydlení v nedohlednu, tak jsem zas tu. Zaujaly mě stránky, kde jste se bavili o příbuzenstvu a budoucím příbuzenstvu...já musím říct, že budu mít supr tchýni i tchána. Je jasné, že žít s nimi v jedné domácnosti asi vždycky nese komplikace, ale mi s nimi žít nebudeme, tak se tím netrápím. Jezdíme k nim na víkendy už od dob co jsme spolu začali chodit a klape to. I prarodiče až na jednoho dědečka, ale to se dá ustát.
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím, botky jsou doma, nakonec jsem se vrátila pro ty, co mi byly volnější, protože když do nich dám tu ortopedickou vložku, tak jsou akorát :-) tak je budu doma nosit jako bačkory, aby si nohy zvykly 8-) brosovka: a jak ten cvik vypadá? špek pod lopatkama taky nechci :-D
Odpovědět
Ahoj holky tak vás zdravím a chci popřát krásný víkend mrknu sem až v neděli večer tak se mějte bájo
Odpovědět
Profilova fotka
janiii, to je super, ze uz mas boticky :-) nechces si je pridat do alba? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zítra je vyfotím a založím album, slibuju ;-) a jinak maja - koukala jsem do tvého albaa na těch podpatcích bych neudělala ani krok :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek nevěstinky :-D , koukám, že Deichmann je na svatební botky pěkně oblíbenej :-o ...mám tam taky vyhlídlý - potřebuju teda podpatek, jinak budu šatky tahat po zemi, ale jen 7cm a na tom chodit docela umím :-N ... fin: zdání klame- ty šatky ledacos schovaly - mám 59kg na 160cm, což musíš uznat není žádná sláva - ale ledacos( boky a zadek) mám v genech a tak to moc dolů už nepůjde, ale jinak se snažím aspoň na těch 55kg...mno :-N Holky, kde kupujete figurky na dort? na netu nebo ve svat.salonu? máte nějakej tip? co jsem viděla, tak to jsou hrozný páky a já bych chtěla něco za rozumnou cenu ...
Odpovědět
Profilova fotka
janiii, zrovna je mam na nohach a uz mi to neprijde tak strasny jak poprvy :-D
Odpovědět
craw já mám figurku z obchůdku kde prodávají cukrovinky a z poloviny krámku jsou dárky, figurky a porcelán a tu co jsme koupily s mamkou včera se mi moc líbila a stála 139kč dám ji do alba jednu už v albu mám ale tu dáme jen na stůl co budou dorty atd jani těším se na fotečky
Odpovědět
Preji pekny vecer nejak mi dnes je spatne.Prospala jsem po praci nekolik hodin a stale mi neni moc dobre. Snazim se rozptylit u pc ale nezabira to a zitra zase do prace. Jinak nad figurkou jsem se jeste nerozhodla ale mozna poridim :-)
Odpovědět
fin jakto že ti je špatně aby jsi to nepřehnala s tou dietou a nebo to bude mimí :-) jinak figurka už je v albíčku ve skutečnosti je ještě hezčí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukla jsem do diskuse Balerínky a koukám koukám, vladiplzen má stejný botky jako já :-) tak jestli envydržíte do zítra, můžete kouknout k ní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii - tak jsem nevydržela a mrkla, jsou fakt moc pěkné ;-) fin - ale copak snad na tebe neleze nějakej bacil :-S jinak já figurku koupila tady na bazárku od Silente za supr cenu - už nevim přesně za kolik , ale cena byla podobná jako má lenkous a je perfektní - mám jí i v albu na tom dortě a je hodně výstižná :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?