Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
bou - no s tim jestli korunka nebo čelenka jestli závoj taky nevim, aby toho na tý hlavě vážně nebylo moc :-N navíc samo potřebuju do červena jelikož bižu jsem si nechala udělat jinou - no uvidim až přídou ty šaty, která k tomu půjde líp a doufám, že k švadleně nebudu muset běžet :-D janii - tak tě tu mezi námi vítám ;-) a neboj s těma inlinama to bude v poho a jako moje kámoška nedopadneš :-)
Odpovědět
craw: neee prosim te ja se normalne pred cizima docela stidim, naposled jsem si trhla trapas na masazich kdyz jsem nenachala pac tam byl maser a ne maserka. U nas se normalne delaji predsvatebni nevest kery to davaji svym nastavajicim jako darek, vetsinou v podprde a bombardakach no ale tak ze to vypada nezky a ne levne..... a hlavne to delaj zensky!!!!!! no ja stidim i pred nim :-N to bude sranda o satebni noci co? poletovat ve spodnim pradle me videl ale jinak... :-N :-N :-N uz se stim smiruje ze mu bude trvat 2 hodiny me dostat ze satu :-N jani: taky vitej mezi cervencovky!!!!! brum: vsak to odskousej, ja sem taky vyzkousela princeznovsky x-) a mela jsem k tomu korunku i zavoj a vubec mi to preplacany neprislo.
Odpovědět
Profilova fotka
boun - no tak já právě teprve o závoji korunce nebo čelence jen uvažuju, že bych si to jako k tomu koupila :-N takže asi nebudu mít jak to nejdřív zkoušet, no uvidim :-D ;-)
Odpovědět
brum: ja bych normalne nabehla do nejakyho svatebniho salonu a rekla ze chces zkusit celenku a korunku, to se normalne muze, vsak je taky prodavaji, tak to prece musi nechat vyzkouset. Ja se chystam do salonu si jen vypujcit spodnicku :-D pac kdyz jsem si ty saty zkousela tak mi spodnicu nedala, ale tim ze jsou docela siroky tak myslim ze by to bylo lepsi. takze jak dojedem do cech tak si zbalim saty do krabice a pujdu si vybrat spodnicu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
díky za přivítání k bruslení - bez chráničů a helmy mě tam nepustěj, takže to je dobrý ... no a jak moc velký tele jsem, to se pozná :-) no a k mým svatebním přípravám :-) rozhodli jsme se, že se vezmeme, 10.dubna :-) ale myslim, že už toho máme dost - máme místo a termín, zamluvený místo hostiny, objednaný prstýnky, já mam zamluvený šaty a ženich oblek s vestičkou, mám doma bižu k šatům, jen jsem zapoměla na ozdůbky do vlasů, tak ty mi dokoupí kamarádka a pošle ... návrh na oznámení (resp. fotku, ze který se oznámení bude odvíjet) máme taky - tak já myslim, že docela stíháme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janií - nemáš zač, bude-li nás víc nebudeme se nát vlka nic :-D :-D :-D jinak to jste toho stihli hodně a mě jsi uklidnila ;-), jelikož občas jak tady čtu přípravy tak rok předem a pak na mě padne depka že to za ty 2 měsíce nestihnu a jak to tak vypadá, když na to vlítnem v květnu jak mám v plánu tak se vše v pohodě stíhá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: v poho - ségra měla na přípravu měsíc a bylo to super - nic neopoměli - nemělo to chybičku ;-) takže to jde, ale samo si nemohla dovolit tvořit některý věci sama a nemohla si šaty vybírat půl roku ;-D ale v pohodě - byla moc krásná...
Odpovědět
Profilova fotka
boun: jo tak to jóó - -já jsem právě taky děsněj stydlín - mám problém i u doktorů ;DDD ...no hele...ničím se o svatební noci nestresujte - pěkně pomalinku a klidně at to svlékání šatů trvá 3 hodiny - aspoň si to pěkně vychutnáte, ne?;-) Jinak já jsem zvědavá, zda vůbec nějaká svatební noc bude - předběžně jsem si to počítala a vypadá to, že budu mít neplodný dny, ale když budou plodný, tak si holt ještě pár dní navíc počkáme...No, možná budeme pařit až do rána a pak padneme mrtví do postele - respektive do stanu ;D a svatební noc nebude ani když budou neplodný dny ;DDD!
Odpovědět
craw: si spis rikame ze budem tak unaveni, z se svalime a proberem druhej den na obed :-D jinak ted chci jit nechat si napsat prasky, jeste jen musim prozkoumat jak ktery fungujou. No ja nechci moc riskovat, prece jen dalsich par let jeste mimi neeee.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) hele, to neni spatnej napad s tema fotkama x-) x-) x-) asi popremyslim... :-D teda jako nahata ne, na to uz se necitim, ale v peknym pradylku...(stahovacim :-D ) bou, kde si ju budes pujcovat? v adriane, nebo jak se to jmenuje? ja jsem se ptala v ostrave a bylo mi receno, ze spodnice pujcuji jen k satum, ze to maji napocitany akorat :-N
Odpovědět
maja, nemas ty nekoho kdo by to zvladl za mad dni? stahovacim, hahaha jak bridgit jones :-D :-D jo v ariane mi ju snad pujci, necha me se tam i oblict a to normalne delaji jen pro holky co u nich maji saty. v ostrave? jak bys ju tam vezla zpatky? musis nekde na miste nebo v olomoucu a mi ju vemem zpatky.
Odpovědět
maja: mrkni sem http://www.fyeoportraits.com/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak by ju vzala teta, ne? :-) Kdo by to zvladl za co dni? :-N jdu se kouknout a ty mi preloz minuly prispevek :-D
Odpovědět
maja: nejakyho fotaka? kdo to byl ten jouza? ale od toho by ses jich nikdy nedockala co?
Odpovědět
Profilova fotka
tos mi nemela ukazovat :-N :-N :-N :-N ty jsou proste bozii!!!!!!! presne neco takovyho bych si predstavovala!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
haha karol, jo? to tak mozna az byste slavili zlatou svatbu :-D :-D :-D jeste mel nejakyho kamarada, ten myslim fotil taky nejaky "akty", zkusim pohledat, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
me napadl nas David, co ho budeme mit na svatbu, ale ten foti dokumentani, to by asi nebyl uplne jeho salek caje :-D a navic bych se moooc stydela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boun: já se na ten odkaz koukla taky - je to sexy a některé ty fotky jsou vyloženě náádherné...no a ty těhulky - to je taky paráda ;)
Odpovědět
Profilova fotka
craw, na tehule jsem taky koukala ;-) ;-) ;-) jsou krasny...
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, ja si tam snad oci vykoukam...ale kde vzit neco takovyho tady? :-S
Odpovědět
maja, ze? jr to brutalne drahy, pesne tohle studio jsem planovala nez jsem sekla z praci.... ted musim vymyslet neco jinyho nebo najit levnejsi alternativu.... :-D :-D :-D hahaha to me pobavilo, lea se na me diva jak kdybych spadla z visne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a to jsem dnes mela sesmolit tu diplomku...hm, tak ja jdu hledat schopnyho cenove prijatelnyho fotografa v cr :-D
Odpovědět
craw: no neco takovyho, ne ze se primo vystavis..... ach jo muj fotograf dela predsvatebni paru.... mohla bych mu napsat, jenze mi to asi za tyden neudela.....to bude jeste problem :-(
Odpovědět
Ahoj holky tak jsem tu nebyla a vy toho teda napsali tak vítám novou nevěstu jani lucí botky jsou krásný bros neboj korunka ti určitě bude slušet bud korunka nebo čelenka, korunky maj nádherný jak už tady bylo psáno řiď se srdíčkem ;-) a jinak fotka už zase zmizela a vůbec nevím proč ách jó :-( dneska jsem dostala podvazek a koupili jsme novou figurku na dortík tak asi zítra dám do albíčka fotky pokud mi je zase nesmažou =-) a na in-line já vlezu až po svatbě loni jsem se na nich učila a spadla jsem jenom jednou, ale dobře neměla jsem ani modřiny tak letos neriskuji :-D jo a bros to 7.6 psal někdo jinej já jsem v říjnu žárlivý štír :-D
Odpovědět
brosovka :-D jojo sportovkyne!Jsem tlustoch ale zacala jsem se snazit a ne jen kvuli svatbe crawler: ty jsi krasny hubenour podle fotky ;-) ty nepotrebujes hubnout ale pocit z dobreho jidelnicku je k nezaplaceni rose : 3mesice to mi povidej jeje leti to az az,prstynky mi posilaji z Brna jak rikam,mela jsem stesti na zlatnika!Kontaktoval me po celou dobu vyroby(psal jak je daleko a vcera je poslal jupii jeee) janiii : vitej! Lenkousi ahoj kote! :-) a vsem ahoj
Odpovědět
Fin: To je fajn,ze ti je poslou az z Brna, uz se musis tesit,co?? My mame prstynky vybrany uz asi mesic,mam je v albu, jsou to ty dvoubarevny, vsechno je super,az na cenu ;-). Nekdy do zacatku kvetna je pujdeme zamluvit, nejak sme na to nemeli vubec cas.
Odpovědět
Uplne jsem zapomnela v nedeli je tu dalsi veletrh tak asi zase pojedeme hodit ocko :-)
Odpovědět
Fin: No koukam u tebe na fotky z toho veletrhu, moc hezky :-). Vybrali ste si tam neco?
Odpovědět
Ahoj fin já bych taky jela na veletrh, ale prahu jsem prošvihla a ty ostatní co byly tak byly daleko :-| ale já už stejně všechno mám tak je to jedno ještě bych utrácela kdybych tam něco viděla a to radši né :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko nevestinky :-D dnes jsem si privstala abych dopsala tu diplomku, nemuzu se dockat az bude poledne a (snad) ji budu mit odeslanou!!!! x-) x-) x-) no a po obede hura se naucit na zitrejsi zkousku :-( ale pak...pak si uziju volnou nedeli a budu myslet jen a jen na svatbicku x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?